Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydin kizlar kahvaltimi yaptim, biraz sagi solu topladim,mutfak,bulasik derken bu saat oldu. yarin tartilma gunu, aman bugün bol hareket az yemek. bol.su bol yesil caylar yada bitki caylari. grubumuz yarin ilk 3 e girsin.

kahvaltimi paylasmayi unutmusum :)))
2 adet yumurta
1 bardak gunluk sut
1 avuc ceviz ve peynir
8 adet yesil kirma zeytin
2 adet gün kurusu

birşey rica edicektim edacım ....bugün keyfin yok biliyorum.. başka bir gün yorumlasansa olur ...

hakanın annesiyle tanışıcam hafta sonu.. aklıma sen geldin eda olsa burcuna göre davranırdı ..en azından karsısındakini tanırdı az cok diye...

bende rica etsem terazi kadınını yorumlarmısın ?

bu arada edacım babandan haber alırsan bizede bildir iyi haberlerini inşallah ..

terazi kadını ilk görüşmelerde sana iyi davranır tanımaya çalıştığı için. ama onu anlamaya sakın çalışma oda kova gibi bir hava grubu hiç belli olmaz ruh hali sadece tek şansın adil olmaya çalışır. ne zaman adil durumu bozulur birşeylerden şüphe ederse söyle arkadaşına da annenin yanında konuşmayalım sonra konuşuruz de... çünkü sen fısır fısır burdan çıkıp nereye gitsek dersin o kendi hakkında birşeyler söyleniyor sanır... sende adil davranır havalar yapmalısın... sohbet etmeyi dinlemeyi çok sever ben çok severim sohbet etmeyi ama hakanı sıkmayalım de geçiştir. senle sohbet edeceğini bilsin. terazilerin nerdeyse hepsi fal delisidir. ayrıca karşısındaki yorumlayabilen insanları sever. yorumlaman için erken ama gördüğüm kadarıyla ev düzeniniz çok simetrik. işte oğlunuzu çok adaletli yetiştirmişsiniz tarzı iltifatlar hoşuna gider. simetriyi sevmesine rağmen öyle bir marifeti yoktur aslında o salaş düzenlemesinin içinde bir simetri gizlendiğini sanır ve bunun farkedilmesini ister. taktığı küpenin bile saçma bir bütünlüğü vardır bir kıyafetiyle... terazi de doğallıktan yanadır aşırı makyaj yapma ve pembe, kahve tonları kıyafetlere yumuşak davranır veya sever diyelim. ayrıca genelde ateş gruplarına terazi biraz safça gelir öyledir ama sen hafife alma kayınvalide potansiyeli itibariyle çok zekiymiş gibi davran :KK1:

günaydın kızlar. nesli bem senin verdiğin çay tarifini yaotım hatta iki gün önce bende paylaştım aynı tarifi mis gibi kokuyo ve tadı çok güzel tavsiye ederim .eda baban nasıl oldu haber varmı

babişten henüz haber yok annem eşimi çok sıkı tebbihlemiş edaya söyleme diye o yüzden hastaneyi arayamıyorum da bekliyorum inşallah iyi haberlerini alırım hemen buraya yazarım zaten çok teşekkür ederim güzeller ilginiz için...

dün iş yeri çok yoğundu tekrar yazamadım. babamla ilgili birşey öğrenemiyorum ki söylemiyorlar bana ama hala yoğun bakımda onu biliyorum...

bugün evdeyim rahatım bugünde ağlayasım gelmiyor hayırdır inşallah yaa ev berbat durumda temizlik beni bekliyor spor salonuna gitmem lazım antepteyken de iyice salladım. çamaşır desen kirliler bir yanda temizler ütü bekliyor yorganıda söktüm yıkadım üfff pazara gitmem de lazım... zıplamak bile istemiyorum lekeler gelmeye başladı sanırım reglin ağırlığı tabi 3 ay gelmeyince ağırlığıyla geliyor :KK9:

anladım canım..inşallah iyidir baban ve hemen iyileşir ... aman edacım ozaman bırak dagınık kalsın canının istedigini yap :):KK16:ilerleyen saatlerde canın yapmak isterse yaparsın boş verrrrrrrrrrrrrrrr :KK52:

terazi kadını ilk görüşmelerde sana iyi davranır tanımaya çalıştığı için. ama onu anlamaya sakın çalışma oda kova gibi bir hava grubu hiç belli olmaz ruh hali sadece tek şansın adil olmaya çalışır. ne zaman adil durumu bozulur birşeylerden şüphe ederse söyle arkadaşına da annenin yanında konuşmayalım sonra konuşuruz de... çünkü sen fısır fısır burdan çıkıp nereye gitsek dersin o kendi hakkında birşeyler söyleniyor sanır... sende adil davranır havalar yapmalısın... sohbet etmeyi dinlemeyi çok sever ben çok severim sohbet etmeyi ama hakanı sıkmayalım de geçiştir. senle sohbet edeceğini bilsin. terazilerin nerdeyse hepsi fal delisidir. ayrıca karşısındaki yorumlayabilen insanları sever. yorumlaman için erken ama gördüğüm kadarıyla ev düzeniniz çok simetrik. işte oğlunuzu çok adaletli yetiştirmişsiniz tarzı iltifatlar hoşuna gider. simetriyi sevmesine rağmen öyle bir marifeti yoktur aslında o salaş düzenlemesinin içinde bir simetri gizlendiğini sanır ve bunun farkedilmesini ister. taktığı küpenin bile saçma bir bütünlüğü vardır bir kıyafetiyle... terazi de doğallıktan yanadır aşırı makyaj yapma ve pembe, kahve tonları kıyafetlere yumuşak davranır veya sever diyelim. ayrıca genelde ateş gruplarına terazi biraz safça gelir öyledir ama sen hafife alma kayınvalide potansiyeli itibariyle çok zekiymiş gibi davran :KK1:

teşekkürederim edacım yorumun için :) uygulamaya geçince yazarım yorumları ve tepkileri :KK34:

kahvaltimi paylasmayi unutmusum :)))
2 adet yumurta
1 bardak gunluk sut
1 avuc ceviz ve peynir
8 adet yesil kirma zeytin
2 adet gün kurusu

hergün aynı kahvaltıyımı yapıyorsun.hergün farklı şeyler yiyin metebolizmayı şaşıyı diyorlarya onun için sordum.ben her gün farklı şeyler yiyorum

hergün aynı kahvaltıyımı yapıyorsun.hergün farklı şeyler yiyin metebolizmayı şaşıyı diyorlarya onun için sordum.ben her gün farklı şeyler yiyorum

evet her gün ayni kahvalti. karatay diyeti yapiyorum ben. kahvalti fiks ayni. diger ogunler farkli.

bonprix.com.tr yanlız alacağın şeylere bakarken yorumlara dikkat et genelde hepsi 1-2 beden küçük alın der onlara dikkat et bana da alacağın şeyi söylersen yardımcı olurum. tek kötü yanı geç gelmesi oda yurtdışından geldiği için çok gecikiyor ben ilk siparişim gelene kadar delirdiydim 1 ayı buldu... ben 4 kot aldım. 5. yolda gömlekte yolda birde yağmurluk siparişi yeni verdim. gelen kotlar mükemmel ön fermuar yerini çok sert yapmışlar çektinmi fermuarı görüntü dümdüz:KK16:

off ben 1 aya kadar çatlarım. birde bazı şeyler çok pahalı yav.

off ben 1 aya kadar çatlarım. birde bazı şeyler çok pahalı yav.

Evet bazıları uç ama indirimdekiler uyarsa süper... ilk gelirken bende catladiydim ama bu seferini sallamiyorum ilk istediğimde hhaftada 2-3 arıyordum nerde kaldı diye:KK1:

beden tablosundan ölçtüm ben 48 beden e giriyordum ben 46 istedim bol oldu ama bol kot bulmam imkansız olduğundan hoşuma gitti bu kez 44 istedim ama üst öyle bol olmuyormuş benimde kollar omuz geniş tam alman kalıbı küçük istemedim 46 istedim

anladım canım..inşallah iyidir baban ve hemen iyileşir ... aman edacım ozaman bırak dagınık kalsın canının istedigini yap :):KK16:ilerleyen saatlerde canın yapmak isterse yaparsın boş verrrrrrrrrrrrrrrr :KK52:

teşekkürederim edacım yorumun için :) uygulamaya geçince yazarım yorumları ve tepkileri :KK34:

Elektrikler gitti secmem kolaylaştı spora geldim şimdi de pazara gidiyorum...

$ideal-zayiflama-kursu.jpg

bugün bitsin artık yaa,işyeri çok gergin,bende kendime gülecek şeyler bakıyorum iyimi:KK53::KK53:

$kk.jpg

aynı benim eşim,kendiside 2 gündür güya diyet yapıyo,sadece tatlı ve çikolata yemedi,ama görseniz nasıl gergin,dün bide demezmi yüzüm kaşık kadar kaldı diye:KK1::KK1:

melek kafayı yicem bugün:KK14:,bende diyet sayfalarında geziyorum,bildiğim şeyleri defalarca okuyup duruyorum,:KK53:aradada böyle şeyler denk geliyo işte:KK1::KK1:

iş yeri erginmiş neslihancım ama sen maşşallah karikatürlerle keyiflisin :) bizide keyflendirdin :))):KK9:

melekcim biz senle takım olduk :) birbirine yakın kiloda olanlar birlikte zayıflayıp ,gaza gelip :) zayıflayacaklardı ya....

bizde senle eş olmuşuz canım :)

nasıl gidiyor diyetin herşey yolundamı :) birde günlük ortalama kaç kalori alıyorsun ?

ben bugün hesapladımda 1232 kalori almışım :)

sabah bir dilim ekmek ,2 dilim peynir,5 adet zeytin yedim..

ara bir elma :)

öglen mercimek corbası 1 dilim ekmek

ara bir bardak süt ve mandalina

akşam yemegimi şimdi yedim ve 5-6 kaşık pilav et-mantar sote.. oda 5-6 kaşıktır...ve bir adet havuç

ve 2 litre su içtim :) ve bunların hepsi toplam 1200 kalori civarı :KK43:

malum evde degilim suan polis evinde kalıyorum yeşillik vs yok.. ve malesef bitki çayıda içemiyorummmmmmmmmmmmmmmmm:KK14:

bu arada neslihancım ben yarın nerde tartılıcam :KK43: sabah ac karnına gidip tartılacagım bir yer yok.. onu düşündüm bugün hep :KK52:

malum pazar gününe kadar polis evinde kalıyorum.. pazar taşınıcam eve... neyse bulurum umarım tartılıcak bir yer ..sorarım 7 gibi dışarı cıkıcam ..

X