Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

canım eczane falan yokmu acaba yakınlarda:26::26:

herkese merhaba
bu hafta hiç tartılmadım, bakalım yarın ne çıkıcak
ama davul gibi bir şişkinlik var vücudumda, bir haftadır falan bazı belirtiler hissediyorum, hayırlısı bakalım:26:

Eki Görüntüle 615021

aynı benim eşim,kendiside 2 gündür güya diyet yapıyo,sadece tatlı ve çikolata yemedi,ama görseniz nasıl gergin,dün bide demezmi yüzüm kaşık kadar kaldı diye

sorma bizimki de bugün çok kilo vermişim pantolon üzerimde durmuyor diyo ben antepteyken yemek yemedim diyecek güya tartıya çıktı 92 kg he yaramamış gidişim dedim ben gittim diye dışardan sağlıksız yemişte ondan almış yine benim yüzümden miş miş miş miş

herkese merhaba
bu hafta hiç tartılmadım, bakalım yarın ne çıkıcak
ama davul gibi bir şişkinlik var vücudumda, bir haftadır falan bazı belirtiler hissediyorum, hayırlısı bakalım:26:

inşallah vermişsindir güzelim sabredip yarını beklemek çok güzel oluyor ben antepten geldiğimde tartıldım 500 gr yok ama gerisi nasıl olacak acaba yarın göreceğiz :)

eczanelerde tartılabilirsin

Eki Görüntüle 615021

aynı benim eşim,kendiside 2 gündür güya diyet yapıyo,sadece tatlı ve çikolata yemedi,ama görseniz nasıl gergin,dün bide demezmi yüzüm kaşık kadar kaldı diye

resimde kendimi gördüm resmen bende böyle konuşurum buzdolabının kapağını açıp genelde bip bip sesiyle irkiliyorum hay alarmını kocama yakalanıyorum karar verdinmi ne yiyeceğine diyor yok öylesine bakıyordum diyip kapatıyorum ahhh ahhhhhh bir konuştuklarımı duysanız dolaptakilerle mesela bugün açıp garip garip margarine baktım ah ahhh dedim böyle aylarca dolapta mı durulur senden pasta börek yapsam yesem.................. vs

Edacım geçmişi okumadım bilmiyordum baban için acil şifalar dilerim canım..

merhaba arkadaslar merhaba kaptancım ben annemdeyım o yuzden pek gıremedım sorun olduysa bir kaç gün izin istesem :26:
zaten hiç dikkat edemedim süreklı akraba zıyaretındeyız napiim bi akıl ver :44:
gırtebıldıgım zamanlarda sız olmuyorsunuz
ve menumu paylaşsam benı topa tutarsınız
sarma sarıyer börekleri tatlılar pogacalar
ve bugun reglime 10 gün kala regl oldum şoklardayım ne yapıcammmmm sporda yapamıyorum

kız izin alıp almaman bir yana neler yiyorsun sen bakiiiym paylaş sen menünü de yazıklar olsun verdiğimiz emeklere diyelim sana şaka şaka ama güzelim bu ziyaretleri azaltmanın bir yolu olmalı

bugün ne yedim ne yedim...

sabah: light peynir 1 kk , 3 siyah zeytin , domates , salatalık , maydonoz , 2 dilim ekmek

ara: 2 kuru incir , 1 adaçayı

ara: 1 avuç fındık

akşam: 1 zyt. patlıcan dolma 3 yaprak sarma , 2 dilim ekmek , söğüş , zorla 2 kaşık yoğurt

ara: 7 adet çilek

spor salonunda da 1,5 saat harcadım.

canım eczane falan yokmu acaba yakınlarda:26::26:

aaaa evet ben sabah eczaneye gideyim :) dışarda hiç tartılmayan biri olarak cok uzagım böyle şeylere.. o nedenle hiç aklıma gelmemiştim teşekkür edderim canım

edacım senin diyet ve spor süper gidiyor ozaman :) valla 1.5 saat spor tebrik ediyorum .. ve yediklerin kalorisi cok az ve dengeli şeyler... süpersin valla imrendim sana ... ben spor yapamıyorum ..evime tasınayım yapıcam.. sadece yürüyorum oda 30 dk filan.. tek artım sanırım 17.30 en geç 18.30 arası yiyorum akşam yemegimi.. ve sonrasında agzıma bir lokma sokmuyorum... su ve bitki çayları dışında :) ve yararını görüyorum.. sabahları ac uyansamda :)))

Son düzenleme:
günaydin kizlar, herkese hayirli cumalar. tarti raporumu veriyorum benimle gurur duyacaksiniz, beni takima geri kazandirdiginiza pişman olmayacaksiniz. bu kadarini ben de beklemiyordum. yuzum guldu valla cuma cuma. gecen hafta 65 bu hafta 63 kg kizlar. ilk 3 e girerim bireyselde de heralde :))) kahvaltimi yapayim. gelirim birazdan paylasima.

günayddınnnnnnnnnnn günaydınnnnnnn güzel hatunlarr
bu hafta sızı cok ıhmal ettım bılıyorum valla kusuruma bakmayın
önümüzdekı haftadan sonra hersey bomba olacak sözz...
hatta bireyselımde rekora ımza atmayı düşünüyorum ama daha zaman var:)
allaha sükür hafta bitti ama bende bittim
bugün yarın ve pazar günü benım için yine zorlu bir sürec olacak ama bıtıcek hayırlısıyla...
dün aksam salonumda bi duvarmı kagıtla kapladık harıka oldu
perdelerımde geldı takıldı cok içime sindi:)
salonum kahverengı tonlarıyla bezenmiş olacak çok severım:)
oturma odamda ise yıne mordan vazgeçemedım,benım kombine rengim kesınlıkle mor
kırmızı yapayım diye zorladım kendımı ama yok yıne elım mora gitti:)
hepınızı cok öpüyorum
ızınlı oldguum için tartılmadım,zaten tartı hangı kolının içinde onuda bılmıyorum:)

günaydınnnnnbu sabah çok çok keyifliyim,dışarıda yalancı bi bahar havası var,böyle olunca benimde neşem yerinde oluyo,ee tabi tartıdada güzel rakamlar görünce ohhh değmeyin keyfime

geçen hafta : 77,5

bu hafta :76,8

azar azar da olsa hedefe doğru emin adımlarla gidiyorumm

Edacım geçmişi okumadım bilmiyordum baban için acil şifalar dilerim canım..

eminecim nasılsın canım,nasıl gidiyor akupunktur:26:

elifim tabiki sorun değil,izin zaten bu durumda çözüm değilki bitanesi,biliyosun burdan koptunmu daha beter oluyoruz,ayrıca sen diyetisyeni ne yaptın gitmiyomusun,hiç anlatmıyosunn

günaydın şebnemcimçok çok tebrik ederim seni,1,7 kg süperr

esrammmmcanım yaaa özledik senin yazılarını,yoruldun tabi sende ama bütün bunlara değdi sanırım,huzur ve mutluluk içince otur canım yeni evinde

bu aradaaa bende iflah olmaz bi mor hastasıyım,oturma odam mor,yemek takımlarım mor,koridordaki halılarım mor,hatta yatak odamdaki avizem bile mor

ooo renktaşız ozaman neslimm
ya ınan bu evdekı oturma odam mordu dedım yenı evde kırmızı sıyah yapayım
yok anacım elım gitmedı,koltuk sipariş ettım yıne mor:)
ama bak oturma odası avızem karambole gitti beyaz gibi bi renk oldu o mor alamadım
neyse bitsin inşallah resım cekıp eklıycemm:)
evıme gelın sanaldan..
hatta size bi de masa hazırlayıp resmını cekeyım sonra hepınızın yerıne oturup afiyetle yiyeyimm:)

merakla bekliyoruz canım resimleri

yanlız masa hazırlama işini unut şekercimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…