Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

edacım senin söylemiş olduğun bir alışveriş sitesi vardı. kalıpları güzel falan diyordun.
hangisiydi o?

neslihancım bende dünden beri blog dan ayrılamıyorum... bende msj yazacaktım mehtap hanıma ama bir türlü bulamadım iletişimi...

bu arada tüm okudugum basarı hikayelerinde metabolizma hızlandırıcı çaydan bahsediyordu onu buldunmu sen canım? eger bulduysan onuda paylaşırmısın :) bence süper bir blog ve hep birlikte oradakileri takip edip paylaşıp uygulaya biliriz süperrrr olur.. ilk corba ile başlayalımmmmmmmmmm
birde unutmadan bu çorbayı içtikten sonra 4.gün istediğiniz bi öğünde istediğiniz şey özgüreğer haftaya yaparsak ödül günü cumaya geliyo buda süper olur dimi

bencede başlayalım cok iyi olur neslicim.. bu arada bende oradan edindigim ufak tefek bilgileri paylaşırım :)

paylaşayım hemen hülyacım,bu çayı eskiden bende çok yapardım,hatta büroda tencede kaynatır bütün ofisi bi güzel kokuturdum,şimdi ocak yok bende yapmayı unuttum,hatırlattığın iyi oldu

metabolizma çayı :

1 buyuk elma, kabuklariyla birlikte, sadece 4'e bolunecek
1 limon 4'e bolunecek
1 tatli kasigi kara biber (tane olarak, sakin toz halde koymayin, icemezsiniz)
1 cubuk tarcin
4-5 adet karanfil

3 litre suyun icinde, su 1.5 litre kalana kadar kaynatilacak.. limonlari ve elmalari (karabiberleri degil) ezebilirseniz iyi olur. oksurugu de iyi gelir bu arada.. tadini iyilestirmek isterseniz, ihlamur ekleyin biraz..

ayyyy mesli ben denemiştim bu corbayı berbat bır tadı oldu kerevızın sapı vardı onu da eklemiştım belkı ondan kötü oldu

iyi aksamlar kizlar ben geldim. aksam yemegimi yedim. bir tabak yesil mercimek ve bir kase yogurt yedim. bol su iciyorum. 7 karisimli bitki cayimi da icecegim ilerleyen saatler de.

cok gecmis olsun canim. uzme kendini. allah sifa versin insallah,bu kandil aksaminda.

süper bende yapıcam hemen ..teşekkür ederim neslihancım ben bulamamıştım çayı.. cok sevindim :)

günde kaç bardak içmek gerekiyor. aç karnınamı içeyim ? :)

Son düzenleme:
slm kızlar kandiliniz müberek olsun....RABBİM bu güzel gecede dualarımızı kabul etsın inşalhh ....misafirlerim vardı bu hafta sizleri biraz ihmal ettim

dün gece gırdım okudum sayfaları sonra yazdım , gönder dedim vee tekrar giriş yapmamı ıstedi sistem sinir oldum vakıtte geç olmuştu çıktım bende

menüm

2013-01-23 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]fındık (1 adet)10 adet90

[2]Portakal1 ADET50

[3]Balık Buğlama150 GRAM105

[4]Marul Salata1 PORSİYON93

[5]Ezogelin Çorbası1 PORSİYON140

[6]Armut1 ADET70

[7]Ayran1 ADET92

[9]Elma1 ADET60

Toplam :1019 kal.

bugun spora gittim 2 saat spor ve 45 dak yürüyüş yaptım bol su ıçmeye çalıştım

günaydın güzeller

dün akşam kendime nefis bi kek yaptım,hemde hiç yağ koymadan

3 yumurta,yarım bardak pudra şekeri,yarım bardak süt,2 kaşık yoğurt,1 bardak tam buğday unu,k.tozu

içinede evde ne varsa koydum,bende kuru üzüm,yaban mersini,fındık,ayçekirdeği,ketentohumu ve tarçın vardı,uzun baton kek kalıbında yaptım,akşam eşim hemen 2 dilimini götürdü çok hoşuna gitti,bende sabah kahvaltıda yedim 1 dilim,ara öğünlerde arada yenilebilir bence bidahakine esmer şeker alıp ondan katıcam

cok güzel yapmışsın :) neslihancım ellerine sağlık.. bende bi 5 kilo vereyim yapıcam kendime

günaydınnn kızlarrrr
ben fenalardayım hala
dagınıık evde kalmak ne zormuş yahu herşey kolılerde
mecbur kullandıgımız esyalar hep ortalarda
gercekten cok can sıkıcı bı durum hayırlısyla c.tesi gelsede bitse artık bu keşmekeş çile

onun dışında açıkçası diyet yapamıyorum daha dogrusu spor yapamıyorum ve dolayısıyla yemek olayını abartmasamda yınede dıyettekı kadar kontrollu davranamıyorum
ama kendıme söz verdım çarşamba işbaşı yapıcam ve çarşamba sabahı eskı enerjımle tekrar geri dönüyorum sahalara
çarş-cuma arası 3 günlük elma diyeti yapıcam detoks nıyetıne
sonrasında normal diyetime geri dönücem
bekleyın benı az kaldıı

ben varım deneyelim yanlız bunun ayrıntıları neler mesela sadece 1 öğünde bunu içiyoruz yanında ekmek varmıdır? yada gün boyu yiyeceğimiz şeyler neler??? ayrıca bulduğunuz yeşil sebzeler diyorsun ya benim bulmak istediklerim arasında marul turp otu hindiba ve arap saçı yok olur dimi?? bende bir ara size tarif olarak yazmıştım sebzeleri yağsız pişirip blendırdan geçirmiştim aynı mı ki???? yani blendırdan geçirilince daha iyi oluyor...

edacım senin söylemiş olduğun bir alışveriş sitesi vardı. kalıpları güzel falan diyordun.
hangisiydi o?

bonprix.com.tr yanlız alacağın şeylere bakarken yorumlara dikkat et genelde hepsi 1-2 beden küçük alın der onlara dikkat et bana da alacağın şeyi söylersen yardımcı olurum. tek kötü yanı geç gelmesi oda yurtdışından geldiği için çok gecikiyor ben ilk siparişim gelene kadar delirdiydim 1 ayı buldu... ben 4 kot aldım. 5. yolda gömlekte yolda birde yağmurluk siparişi yeni verdim. gelen kotlar mükemmel ön fermuar yerini çok sert yapmışlar çektinmi fermuarı görüntü dümdüz

bu arada ben edayı merak ettim inşallah babası ile ilgili iyi haberlerini almıştır

dün iş yeri çok yoğundu tekrar yazamadım. babamla ilgili birşey öğrenemiyorum ki söylemiyorlar bana ama hala yoğun bakımda onu biliyorum...

bugün evdeyim rahatım bugünde ağlayasım gelmiyor hayırdır inşallah yaa ev berbat durumda temizlik beni bekliyor spor salonuna gitmem lazım antepteyken de iyice salladım. çamaşır desen kirliler bir yanda temizler ütü bekliyor yorganıda söktüm yıkadım üfff pazara gitmem de lazım... zıplamak bile istemiyorum lekeler gelmeye başladı sanırım reglin ağırlığı tabi 3 ay gelmeyince ağırlığıyla geliyor

günaydın kızlar. nesli bem senin verdiğin çay tarifini yaotım hatta iki gün önce bende paylaştım aynı tarifi mis gibi kokuyo ve tadı çok güzel tavsiye ederim .eda baban nasıl oldu haber varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…