Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

tünaydin kizlar kahvaltim gec oldu bugün. esim 16.00-00.00 mesaisin de gec kalkiyoruz o sebeple bu hafta kahvalti hep gec olucak sanirim. 2 ögün beslenicem.
kahvalti da bugün
2 adet yumurta
1 avuc peynir ve ceviz
1 bardan gunluk sut
10adet yeşil zeytin kirma.
2 dilim elma

herkese iyi haftalar.bol kalori harcamaniz dilegimle :KK34:

tünaydın kızlarrr ohh maşallah tam kadroya yakın burdayız
yazmadan bi geçmişe bakim dedım
melegım gecmıs olsun kuzum allah beterınden korusun tavuk tehlıkleı bı hayvan hakkaten ölüsü dirisinden daha tehlıklelı..
edacım hoşgeldın balımmm,artı ortimmm:)

kızlarrrr gecen hafta hem taşınma olaylarım malum hemde işyerindekı sıkıntılarım falan derken baya bi fenalardaydım
bu haftasonu iyi geldi bana
c.tesi gündüz perde,koltuk,avize işlerimi hallettım sonrasında evımde kadınlar vardı temızlık için ugradım evın yüzü gözü açıldı:)
akşamda küçük abım eşi ben ve volkım sınemaya gıttık 23,00 seansına celal ile ceren:)
tek kelımeyle süper diyorummmmmmmmm:)
dünde biraz daha evımı toparladım yatak odamı falan kolıledım ıvır zıvırla ugrastım sonrada hem biraz daha eksık tamamlamak için praktıkere gittik ordanda cem yılmaza gittik
bu haftasonu gercekten bol kahkahalı geçti..
ben her ikisindede bi ara zerrın özer gibi güldüm yanımdakıler bana güldü falan,koptum anlayacagınız:)
tabi birazda stress birikimini attım üstümden rahatladım valla:)

ben yay burcuyum canım..
aynen dedigin gibi ya.. ben herzaman bu bayan dostlarımdan kazık yedim hala yiyorm hiç akıllanmadım :KK52::KK53:

artık ders alma vaktim gelmiş... bazen anlıyorsun samimi olmadıgını canım cicimlerin ama ...emin olamıyorsun art niyet aramıyorsun sonra onlar sana bir güzel sıvıyor :KK53::KK52:

birde suçlu sen oluyorsun :)

sende hatalısın yay burcu isen hakettiğinden fazla değer vermişsindir. ayrıca ne dediyse yapıp alttan almışsındır. ne yapsam geri gelir diye düşünüyordur senin için...... birde sen ondan güzelsen bittin ayrıca aşk hayatın ondan iyiyse de bittin...... senin kendi yapını tanıyıp törpülemen lazım yay bayanı çok açıktır. herşeyini anlatır. çok şey paylaşır o yüzden çok yakın olduklarını sanır halbuki bunlar senin özelin sen anlatıyorsun yakın olmuyorsunuz sadece sen açık oluyorsun...... senin kendinle ilgili hiç birşeyi anlatmaman lazım..... ha yay sensin diye onu kötüleyip seni iyi gösterdiğini sanma burda hatanın büyüğü sendedir. ateş gruplarının çoğu eşitlikten yanadır. her zaman karşıya birşeyler yaptığında birgün istemem gerekebilir biriksin dersin ama hayat öyle değil. akışına bırak yaptığın iyiliklerin aynı kişide sana dönmesi gerekmiyor. sen o iyiliği ona yapma ondan geri dönüş bekleme birilerine ihtiyaç duyabilirim diye herkesin işine de koşturma akışına bırak herşey güzel gidecek.... ateş grupları çabuk parlayan yapıdadır. hayal kırkıklıklarında hemen dünyası yıkılır tüm güveni gider belki işler yoluna girse bile arkadaşının sana yaptığı içinde kalır hatta kendini suçlarsın nasıl tanımadım nasıl koşturdum peşinden diye gerek yok güzelim karıştırma kafanı....

ayrıca dost edinirken burcuna dikkat et..... :) hatırlayamadım hangi şehirdeydin :KK43: antalyaya yakınsan benimde boş odam var misafiri severim......

kova burcu güzelim....... tek bir gazı yer çok zekisin diye pohpohlayacaksın her dk zekasından etkilendiğini boş sözlerle değil yaşadığınız olaylarla anlatacaksın.... ayrıca onla çok konuşmayacaksın onun gözünde paylaştığın her anın ona koz olur....... ayrıca en güvenmemen gereken grup hava gruplarıdır onlara eser yağar belli olmaz o kıza bakma sen yarın yine senin en iyi dostunmuş gibi oturur yanına göstermelik şeyler yapar aslında onun bu doğasını bozan tek şey çekememesidir. birinin kendinden iyi durumda olması onun sabrını taşırır. hani bazılarında kendiliğinden kötü özellikler vardır. hani istese de istemese de engel olamaz bu tavrına öyledir. bazen melek sanırsın çok iyi dersin ama kendi elinde olmadan birilerinin kendinden önce olmasını çekemez....

edacım valla aynı ... cok iyi görünüp, aynen dediklerini yaptı.. bu arada en son msj atmış... bütün sırlarını söyleyecegim vs cocukca seyler.. sırlarımda neyse sanki devlet ajanıyım :KK53::KK52: cok merak ettim ne söyleyecek diye... bende dedim benim sırrım yok saçmalama :KK9: en fazla dedikodumu yaparsın yalan yanlış dedim ..edacım yani anlayacagım tuhaf dengesiz takıntılı birine çattım :)

tünaydın kızlarrr ohh maşallah tam kadroya yakın burdayız
yazmadan bi geçmişe bakim dedım
melegım gecmıs olsun kuzum allah beterınden korusun tavuk tehlıkleı bı hayvan hakkaten ölüsü dirisinden daha tehlıklelı..
edacım hoşgeldın balımmm,artı ortimmm:)

kızlarrrr gecen hafta hem taşınma olaylarım malum hemde işyerindekı sıkıntılarım falan derken baya bi fenalardaydım
bu haftasonu iyi geldi bana
c.tesi gündüz perde,koltuk,avize işlerimi hallettım sonrasında evımde kadınlar vardı temızlık için ugradım evın yüzü gözü açıldı:)
akşamda küçük abım eşi ben ve volkım sınemaya gıttık 23,00 seansına celal ile ceren:)
tek kelımeyle süper diyorummmmmmmmm:)
dünde biraz daha evımı toparladım yatak odamı falan kolıledım ıvır zıvırla ugrastım sonrada hem biraz daha eksık tamamlamak için praktıkere gittik ordanda cem yılmaza gittik
bu haftasonu gercekten bol kahkahalı geçti..
ben her ikisindede bi ara zerrın özer gibi güldüm yanımdakıler bana güldü falan,koptum anlayacagınız:)
tabi birazda stress birikimini attım üstümden rahatladım valla:)

bitmiş bitmiş ortim ne kalmış geriye sinemada tam deşarj etmiş seni yazından belli........ hadi sallayalım takımı bak 1 kg vereceğim cumaya kadar benden neden dersen 500 gr cepte çünkü :KK9:

neslıcım henuz pazartesi ama gidişata ve duruma göre benı bu hafta izinli yazmak durumunda kalabılırız eger 1 kılo cıvarı bişi olursa sonuç aldıgım yanı ızınlı yazalım benı
hem ortalamayı etkılemıyım hemde bana ceza olsun
ctesi taşınıcam kısmetse pazartesi ve salı izinliyim yanı sonrakı cumaya ınerım gibi gelıyor ama ınemesemde 2 hafta izinli yazma şansımız varsa öyle yaparız sonrası bomba gibi geri dönücem
hem kendıme hem sizlere sözzzzzzzzz

edacım valla aynı ... cok iyi görünüp, aynen dediklerini yaptı.. bu arada en son msj atmış... bütün sırlarını söyleyecegim vs cocukca seyler.. sırlarımda neyse sanki devlet ajanıyım :KK53::KK52: cok merak ettim ne söyleyecek diye... bende dedim benim sırrım yok saçmalama :KK9: en fazla dedikodumu yaparsın yalan yanlış dedim ..edacım yani anlayacagım tuhaf dengesiz takıntılı birine çattım :)

onun gözünde sırların afişe edilebileceği makamlar eşler ve ailelerdir... dikkat et......

bitmiş bitmiş ortim ne kalmış geriye sinemada tam deşarj etmiş seni yazından belli........ hadi sallayalım takımı bak 1 kg vereceğim cumaya kadar benden neden dersen 500 gr cepte çünkü :KK9:

ortım ben cumaya göre 400 gr artıdayım yaaaa:KK43::KK43::KK43:
takımda ortak olayı cok güzel ama benım tam hararetlı haftama denk geldı
senınde ayagından cekıyorum kuyuya dogru:)

tünaydin kizlar kahvaltim gec oldu bugün. esim 16.00-00.00 mesaisin de gec kalkiyoruz o sebeple bu hafta kahvalti hep gec olucak sanirim. 2 ögün beslenicem.
kahvalti da bugün
2 adet yumurta
1 avuc peynir ve ceviz
1 bardan gunluk sut
10adet yeşil zeytin kirma.
2 dilim elma

herkese iyi haftalar.bol kalori harcamaniz dilegimle :KK34:

güzelim hep bu tarz besleniyorsun ama sanırım sağlık sorunu olarak bir sıkıntı yaşamıyorsun yinede dikkat et bünyendeki değişikliklere :KK6:

neslıcım henuz pazartesi ama gidişata ve duruma göre benı bu hafta izinli yazmak durumunda kalabılırız eger 1 kılo cıvarı bişi olursa sonuç aldıgım yanı ızınlı yazalım benı
hem ortalamayı etkılemıyım hemde bana ceza olsun
ctesi taşınıcam kısmetse pazartesi ve salı izinliyim yanı sonrakı cumaya ınerım gibi gelıyor ama ınemesemde 2 hafta izinli yazma şansımız varsa öyle yaparız sonrası bomba gibi geri dönücem
hem kendıme hem sizlere sözzzzzzzzz

tamam esracım,kurallara göre zaten en az 2 hafta izinli kalman gerekiyo,sende bu sürede iyice toparlarsın kendini,ama izinliyim diyede burdan kopma tamammı canımm:KK16::KK16:

sende hatalısın yay burcu isen hakettiğinden fazla değer vermişsindir. ayrıca ne dediyse yapıp alttan almışsındır. ne yapsam geri gelir diye düşünüyordur senin için...... birde sen ondan güzelsen bittin ayrıca aşk hayatın ondan iyiyse de bittin...... senin kendi yapını tanıyıp törpülemen lazım yay bayanı çok açıktır. herşeyini anlatır. çok şey paylaşır o yüzden çok yakın olduklarını sanır halbuki bunlar senin özelin sen anlatıyorsun yakın olmuyorsunuz sadece sen açık oluyorsun...... senin kendinle ilgili hiç birşeyi anlatmaman lazım..... ha yay sensin diye onu kötüleyip seni iyi gösterdiğini sanma burda hatanın büyüğü sendedir. ateş gruplarının çoğu eşitlikten yanadır. her zaman karşıya birşeyler yaptığında birgün istemem gerekebilir biriksin dersin ama hayat öyle değil. akışına bırak yaptığın iyiliklerin aynı kişide sana dönmesi gerekmiyor. sen o iyiliği ona yapma ondan geri dönüş bekleme birilerine ihtiyaç duyabilirim diye herkesin işine de koşturma akışına bırak herşey güzel gidecek.... ateş grupları çabuk parlayan yapıdadır. hayal kırkıklıklarında hemen dünyası yıkılır tüm güveni gider belki işler yoluna girse bile arkadaşının sana yaptığı içinde kalır hatta kendini suçlarsın nasıl tanımadım nasıl koşturdum peşinden diye gerek yok güzelim karıştırma kafanı....

ayrıca dost edinirken burcuna dikkat et..... :) hatırlayamadım hangi şehirdeydin :KK43: antalyaya yakınsan benimde boş odam var misafiri severim......

edacım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süper yorum ..yemin ediyorum beni benden iyi tanımlamışsın seni ayakta alkışlıyorum..

dediklerin gibi,,ben daha girişken ve konuskan biriyim erkek arkadasımıda hep överdi hala toz kondurmuyor ne alakaysa... ve bakımsız güzel biri degil... ama tabi bunları kendimi övmek için demiyorum kesinlikle ve dış görünüşe göre asla kendimide baskalarınıda övmedim.kişilige deger veriyorum..

ve malesef dedigin gibi cok acık sözlüyüm ne dşünüyorsun ne biliyorsam ötüyorum ve bu bana hep zarar veriyor... dedigin gibi ben yakın sanıyorum bunları paylaşınca ama öyle olmuyor.. hata benim kendimi gerçekten bu konuda eğitmem lazım canım.. herzaman eşitlikten yanayımdır... iyiliklerin geri dönmesimi bu bilmiyorum ama dostluklarda fedakarlıklar olmalı diye düşünüyorum ben iyiysem fedakarsam oda olmalı ozaman dostluk samimiyetlik olmaz gibi geliyor.çıkar giriyor işin içine...

gerçekten bugün dost ayıklama ve seçme günüm ilan ediyorum sayende teşekkür ederim canım gerçekten cok teşekkür ederim... :KK16::KK16:bundan sonra egiticem kendimi :KK53::KK52:bu arkadaş secme konusunda ve davranışlarımla ..özellikle herşeyimi anlatmayarak ve biraz daha yüzeysel olarak başlamalıyım sanırım ilişkilerime...

canım antalya cok uzak bana :KK43: ama cok cok teşekkür ederim düşünmen yeterli inan :) yer bulunur sorun degil... hallederim ben. sorun hala soku atlatamamam...

edacım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süper yorum ..yemin ediyorum beni benden iyi tanımlamışsın seni ayakta alkışlıyorum..

dediklerin gibi,,ben daha girişken ve konuskan biriyim erkek arkadasımıda hep överdi hala toz kondurmuyor ne alakaysa... ve bakımsız güzel biri degil... ama tabi bunları kendimi övmek için demiyorum kesinlikle ve dış görünüşe göre asla kendimide baskalarınıda övmedim.kişilige deger veriyorum..

ve malesef dedigin gibi cok acık sözlüyüm ne dşünüyorsun ne biliyorsam ötüyorum ve bu bana hep zarar veriyor... dedigin gibi ben yakın sanıyorum bunları paylaşınca ama öyle olmuyor.. hata benim kendimi gerçekten bu konuda eğitmem lazım canım.. herzaman eşitlikten yanayımdır... iyiliklerin geri dönmesimi bu bilmiyorum ama dostluklarda fedakarlıklar olmalı diye düşünüyorum ben iyiysem fedakarsam oda olmalı ozaman dostluk samimiyetlik olmaz gibi geliyor.çıkar giriyor işin içine...

gerçekten bugün dost ayıklama ve seçme günüm ilan ediyorum sayende teşekkür ederim canım gerçekten cok teşekkür ederim... :KK16::KK16:bundan sonra egiticem kendimi :KK53::KK52:bu arkadaş secme konusunda ve davranışlarımla ..özellikle herşeyimi anlatmayarak ve biraz daha yüzeysel olarak başlamalıyım sanırım ilişkilerime...

canım antalya cok uzak bana :KK43: ama cok cok teşekkür ederim düşünmen yeterli inan :) yer bulunur sorun degil... hallederim ben. sorun hala soku atlatamamam...

bir yay burcu olarak şu anlattıkların hiç yabancı gelmedi hülyacımm:KK23::KK23:

yanlız erkek arkadaşına toz kondrumaması biraz kafamı karıştırmadı değil:26::26:seni bu yüzdende kıskanıyo olabilir,ayrıca maşallah fıstık gibisin,kendide bakımsızmış zaten,içinde belliki biriken şeyler varmış bugün açığa çıkmış:KK53:

esracım çok teşekkür ederim canım.
gerçekten çok kötüydüm yeni yeni kendime geliyorum ama bugünde yine mide bulantısı yaşıyorum.

yaa ben önümüzdeki cumaya 79 yu rakamları görmek istiyorum artık...

ortım ben cumaya göre 400 gr artıdayım yaaaa:KK43::KK43::KK43:
takımda ortak olayı cok güzel ama benım tam hararetlı haftama denk geldı
senınde ayagından cekıyorum kuyuya dogru:)

sen merak etme ben çok hırslandım yeter artık bebiş istiyorum ben... sen beni istediğin kadar çek hepimizin zor zamanları olacak sen beni çekersen bende seni diğer yönde çekerim.......:KK1:

400 gr bişey değil verirsin güzelim veremezsende canın sağolsun ben kasarım 1,4 için inşallah...

antepte doktora gittim. 2. çocuk içinmi dedi yok nerde henüz yok dedim. rahim kalınlığı çok normal 3 ay adet görmemeye dedi. sanki 2. ye hazırlık gibi gördüm dedi. yuhhh dedim daha adet olamıyorum.... soğan suyu dedi kadın ya kesin deneyeceğim. tabi ilk sıramda lahana kürü var :p ne var peki kistmi dedim yok dedi miyom için yer olabilir ama şu an öyle bir durum yok dedi. maşallah 15 dk gözetledik içeriyi :))))))))))) sorun beyinde olabilir burda bir sorun yok dedi. ben tedirgin yine kan verdik herşeye bakıldı. sonuç yine sorun yok hayret ben beyinden salgılanan hormonlardan şüpheleniyordum çok iyi geldi sonuçlar diyor ben çözemedim neyin var dedi. püffff bir yerde bir arıza var ama dur bakalım şimdi tek günah keçimiz kilo......

edacım hoşgeldin:KK16::KK16:offf aradan sonra işe dönmek çok sıkıcı gerçekten,bide talihsizlik olmuş,kolay gelsin canım sana
babacığınının da iyi olmasına sevindim,en azından annen yanında gözün arkada değil:KK34::KK34:

hülyamm çok şaşırdım canım,ahh keşke aynı şehirde olsaydık,seve seve misafir ederdim seni:KK16::KK16:

belliki dengesiz biri,zor zamanında tanıman gerekiyomuş canım,bence bundada vardır bi hayır:KK34:

esraaaa henüz ortalıkta yok,şu taşınma işi bi bitsede düzenine dönse canım yaa:KK53:

canım edanın dediği gibi apartlara baakbilirsin,yada öğrenmenevi,hayırlısı olsun tatlım senin için,bunun için hiç üzme kendini:KK16::KK16:

yuhhh diyorumm artık:KK47::KK47:

neslihancım sagol canım.aynen öyle zor zamanlarda belli oluyor :) ama bu tepkisini hala anlayamadım neden bukadar tepki ve nefret dolu :KK53: gerçi edacıgımın yorumları gösteriyor ve gerçekli payı cok yüksek.... neyse hayırlısı artık .. :KK34:

bir yay burcu olarak şu anlattıkların hiç yabancı gelmedi hülyacımm:KK23::KK23:

yanlız erkek arkadaşına toz kondrumaması biraz kafamı karıştırmadı değil:26::26:seni bu yüzdende kıskanıyo olabilir,ayrıca maşallah fıstık gibisin,kendide bakımsızmış zaten,içinde belliki biriken şeyler varmış bugün açığa çıkmış:KK53:

:KK16: degilmi neslihan cım :)yay burçları ah bizzzzzzz ...

evet erkek arkadaşıma hiç toz kondurmaz.. oysaki bana erkek arkadasım (hakan) sürekli görüşme diyordu tuhaf bir ,,,neden görüşüyorsun diyordu .. da işte ben.... teşekkür ederim neslihancım burdaki bütün kızlar güzeliz biz. :KK16:

valla suannn ne diyecegimi bilemedim edacım.. bana demiştiki ailenle konusucam ..... babanla diye... :)

bende ne konusacaksan konus dedim...

güzelim biraz ilgilensen burçlarla atıcakları adımlar sabit ve bellidir....... ne konuşacaksan konuş dememen gerekirdi hırslanır.... öyle dediğinde sessiz kalacaksın birazda umursamaz tavırla sessiz olacaksın o yenmiş hissedecek kendisini zaten geçici onların davranışları 2 güne de unutur.......

X