Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Neslihancım haftasonu çalışmak sıkıntılı haklısın..Allah kolaylık versin canım ben de iş yerindeyim ama yalnız değilsin :KK9: Vee ilk hedef kotondan rahat rahat giyinebilmek olsun eveeettttt..Aeben ablam da buraya sık sık girmediğim görünüp kaçtığımı yazmış ama açıklamaya çalıştım sen daha iyi biliyorsun canım çok yoğunum nete girecek vaktim olmuyor ki face e de telden boşluk bulduğum her yerde giriyorum okadar..İki mesleğim var ve sosyalim de koşuşturma ile geçiyor ve yarın iş çıkışı İzmir e gideceğim tek günlük babamın amcasının oğlu daha 50li yaşlarda ama Ege Üniversitesinde yoğun bakımda imiş(Karaciğer Kanseri)...Hemen oraya gideceğim...Moralim bozuk biraz bu yüzden babamın tüm sülalesinin ölüm nedeni aynı: KANSER maalesef :KK14: Allah korusun herkesi,hasra olan herkese acil şifalar dilerim

evet canım seni çok iyi anlıyorum ben:KK16::KK16: pc başında olmama rağmen bazen ben bile vakit bulamıyorum ki senin işin başından aşkın:KK53:boş vaktin olsa eminim burdan hiç çıkmayacaksın biliyorum canım:KK34:

hastanız içinde rabbim acil şifalar versin,karaciğer eşiminde en korktuğu şeydir,annesini bu yüzden kaybetti,maalesef süründüren bi hastalık,amin eminecim,hasta olan herkese acil şifalar versin rabbimm.

eminecim hiç protein yokmu menünde birde ara öğün:26::26:

hani birden bu kadar sıkı yaparsan sonra nasıl bi yol izleyecek acaba doktorun,neyden kısacak,ne bileyim bana biraz yavan geldi,sabah için bişey diyemem normal kahvaltı menüsü,ama öğlen en azında salatanın içine tavuk,ton balığı,haşlanmış yumurta girebilir,yanında yine ince 1 dilim ekmek,aradalarda meyve,süt olabilir,akşam çorba salata yoğurt güzel,ama bazen sebze yemeğide eklemek lazım:KK34::KK34:

mesela benim ilk başladığım zamanlarda 6 dilim ekmek vardı gün içinde,şimdi 4 dilime düştü,aralarda form bisküvi vardı onları kaldırdık,şimdi senin menüne bakınca hep bu şekilde devam edebilecekmisin canım,sıkılma bi süre sonra:26::26:

canım protein yok ama ben sabah yumurta yedim :KK17: ve proteine 2.hafta başlayacakmış..Ayrıca 3 meyve var günde ara öğünler için

Teşekkür ederim canım..Daha önceden de bildiğin için bu dönemde vaktim olsa sizden ayrılmayacağımı biliyorsun..Ama hakikaten çok yoğunum :KK43:

Günaydin kizlar naber nasilsiniz? Guzel bir hafta sonu diliyorum. Kacamak yapmayin ha :)) ben bugün 1 bardak gunluk sut, 2 adet rafadan yumurta, bir avuc peynir, bir avuc findik, 1 adet salatalik, 7 adet kirma zeytin yedim.

canım protein yok ama ben sabah yumurta yedim :KK17: ve proteine 2.hafta başlayacakmış..Ayrıca 3 meyve var günde ara öğünler için

Teşekkür ederim canım..Daha önceden de bildiğin için bu dönemde vaktim olsa sizden ayrılmayacağımı biliyorsun..Ama hakikaten çok yoğunum :KK43:

anladım eminecim,tabi en iyisini doktorun bilir,belki senin bünyene göre bu şekil iyi gelecektir,inş.sağlıklı bi şekilde hedefine ulaşırsın canım:KK16::KK16:
Günaydin kizlar naber nasilsiniz? Guzel bir hafta sonu diliyorum. Kacamak yapmayin ha :)) ben bugün 1 bardak gunluk sut, 2 adet rafadan yumurta, bir avuc peynir, bir avuc findik, 1 adet salatalik, 7 adet kirma zeytin yedim.

ben dün akşam kaçamak hakkımı doldurdum,günlerden beri canımın istediği makarnayı yaptım,tereyağlı salçalı ımmmm her çatalda büyük bi keyif aldım,mutlu oldum:KK1:

ondan sonrada birazcık çiğ köfte,1-2 tanede çekme helva yedim...bugün hiç bişey olmamış gibi kaldığım yerden devam,bu hafta yürüyüşlerime ağırlık vericem,akşamlarıda mümkün olduğunca hafif geçiricem,hatta pazar günü 2-3çeşit zeytinyağlı sebze yemeği yapayım diyorum,işten gelince hazır olur,hemde erken yemiş olurum:KK56::KK56:

Kimse yok valla ha haftasonu diye heralde :)))) bende suan 7 karisimli bitki cayimi iciyorum. Aksam 6da yedim yemegimi. Bir tabak kereviz kıymali. Bir kase yogurt keten tohumlu.

kızlar merhabalar... pazar günü herkes hafta sonunun keyfini cıkarıyordur umarım....

pazartesiden itibaren yazıcam düzenli olarak yediklerimi :)

dün giremedim internet gidip geliyordu ..elektiriklerde aynı sekilde bende kapattım tüm elektirikli aletleri... okadar sık gidip gelmesi bozabilir diye... öpyürum hepinizi :KK16::KK16:yarın görüşürüz...

bugün ingilizce çalışmam gerek ..

herkese merhaba
yarın yeni bir hafta başlıyor
bol sporlu, az kalorili olur inşallah hepimiz için
dün biraz kaçamak yapmak zorunda kaldım, ama bugün diyete aynen devam
cuma kontrolüm vardı. kolesterolüm süper düşmüş, çok sevindim. ldl 220 idi, şimdi 150 olmuş. dr. ilaç falan mı kullandın dedi:) şekerim de düşmüş içim rahatladı valla.
herşey yolundayken bi de kan bağışı yapayım dedim, sonrasında çok kötü oldum, bütün gün kafamı kaldıramadım, eşim ha bire ağzıma bişeyler tıkıştırdı durdu.
yeşilçayımı içiyorum şimdi...

canım başın sağolsun çok üzüldüm

ahh inş.semacımm:KK16::KK16: evettt yarışalım canım,hattaa 2 li gruplarmı oluştursak :KK23::KK23:du ben bunu bi düşüneyim:KK24:

canımm herşeyin yolunda olmasına sevindim:KK16::KK16:o kadar şeye rağmen kilo almaman bile çok iyi,evine dönünce kaldığın yerden devam edersin:KK34:

bi dene bakalım edacım,belki sonra bizde deneriz:KK23::KK23:bi keresinde lahana çorbası yapmıştım bende güzel kg vermiştim hatta 60 lı rakamları görmüştüm ama verilen su olduğu için hemen kilom tekrar artıya çıkmıştı:KK1::KK1:

meleğimm acını anlıyorum canım,başınız saolsun,Rabbim mekanını cennet eylesin...

banada uyar zatenhaftaya bıraz toparlanmam lazım
edacım bana kuvvet olacak ınsallahh
melekcım başın saolsun tatlım allah kalanlara sabır versın mekanı cennet olsun
gidenin ardından çokta söylenecek bişey yok aslında
ölüm her kapıyı çalacak allah hayırlı ölümler nasip etsin..
ve bugün artık biran önce bitsinnn:KK14::KK14::KK14:
ben cok mutsuzummmm burdaa

canim benim basin sagolsun Rabbim mekanini cennet etsin ins.
bu dunya gecici biliyorsun onu bir daha goremicem diye dusunme cunki ahirete imanimiz var cok sukur
cennette kavusursunuz ins..
nur yuzlu teyze icin de dua edicem ne iyi bir insanmis ki arkasindan hayir ile yadediliyor
bundan sonra bizim yapacagimiz bol bol dua etmek hayir hasenatta bulunmak ruhu icin.. :KK43:

ayy neslicim iyi fikir lakin ben ozleme köstek olmayim :KK5:
kizcagiz ne guzel veriyor ben onun yuzdesini bozmayim :18:

ozlemcimmm emin misin :KK17:

İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi Raciûn
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun canım.

Neslihancım dün akapunktur için ilk seansıma gittim,artık iğnelerleyim :KK9: Başlamam için birşeyler gerekti hep diyordum ya beynimde başlayamıyorum diye..Çalıştığım yerdeki kıyafetleri giymem şart oldu ve ertesi gün alış verişe çıktım verilen kıyafetler 38 beden ve ben de şuan 42 beden yada üstü :KK14: olduğum için lacivert takım ve beyaz gömlek alayım diye çıktım alış verişe..Kotona girdim 42 bedene kadar gömlekleri var bilindiği üzre ve kollarımdan 42 beden bile olmadııı :KK14::KK14: mağaza mağaza dolaştım ve bundan sonra beyaz gömlek giymek zorundayım herzaman:KK14::KK14: Bir mağazadan zar zor bir gömlek buldum ama beyaz renk ya her çıkıntım belli oldu :KK43: daha mağazada iken BU İŞ BURAYA KADARMIŞ dedim,akapunktur merkezinin aradım en yakın ne zaman randevu ise yazın dedim...

canlarım hepinize ayrı ayrı teşekkürediyorum gerçekten ölüm çok zor çok derin bi duyguymuş geride kalanlar için.
rabbim çok sevdikleriizn acısını göstermesin.
bu arada benim size bi haberim daha var.
ben ve eşim cuma günü zehirlendik kızlar.
evet yanlış duymadınız zehirlendik.
üstelik de evde yemek yemiştik
k.validem tavuk kızartmış vermişti büyük ihtimal ondan oldu.
eşim inanılmaz çok kustu ama ben çok az kusabildim çünkü çok minicik bir iki parça tavuk yemiştim birde yoğurt.
gözümüzü açtığımzda hastanede acilde kusuyorduk ikimizde.
kollarımızda serumlar önümüzde leğenler kusturuluyorduk (afedersiniz)
sonrasında cumartesi sabahı çıktık hastaneden pazar sabahına kadar
aralıksız olarak yattık ve sonunda bugün öğlenden sonra biraz biraz kendimize gelmeyi başardık.
bu süre içinde yani ikii gündür sadece patates haşlama, grissini, çorba ve suyla beslendik.
çok zor birşey zehirlenmek aman dikkat edin yavrular.

canım sen ne iş yapıyorsun? nneden beyaz gömlek giymek zorundasın?

Son düzenleme:
canlarım hepinize ayrı ayrı teşekkürediyorum gerçekten ölüm çok zor çok derin bi duyguymuş geride kalanlar için.
eşim inanılmaz çok kustu ama ben çok az kusabildim çünkü çok minicik bir iki parça tavuk yemiştim birde yoğurt.
aralıksız olarak yattık ve sonunda bugün öğlenden sonra biraz biraz kendimize gelmeyi başardık.
bu süre içinde yani ikii gündür sadece patates haşlama, grissini, çorba ve suyla beslendik.
çok zor birşey zehirlenmek aman dikkat edin yavrular.

canım sen ne iş yapıyorsun? nneden beyaz gömlek giymek zorundasın?

çok geçmiş olsun canım, Allah daha kötüsünü göstgermesin.
tavuk çok çabuk bozulabiliyor ve zehirleyebiliyor...

çok zor birşey zehirlenmek aman dikkat edin yavrular./QUOTE]

çok gecmısler olsun

günaydın kızlar...güzel bi hafta olsun hepimiz için:KK16::KK16:

meleğimm kıyamam sana ya,çok çok geçmiş olsun canım:KK16::KK16:

çok geçmiş olsun canım, Allah daha kötüsünü göstgermesin.
tavuk çok çabuk bozulabiliyor ve zehirleyebiliyor...

çok zor birşey zehirlenmek aman dikkat edin yavrular./QUOTE]

çok gecmısler olsun

günaydın kızlar...güzel bi hafta olsun hepimiz için:KK16::KK16:

meleğimm kıyamam sana ya,çok çok geçmiş olsun canım:KK16::KK16:

çok sağolun arkadaşlar. bugün biraz daha iyiyim

bu hafta bende kaçamak yaptım lahmacun ve çikolata yedim ama bugün devam ve ceza 1.5 saat spor:KK47::KK47::KK47:

günaydın güzeller....

döndüm sonunda işimdeyim. buraları sular basmış ofisim pislikten geçilmiyor anca oturdum pc başına amanın ne kadar çok iş var yapılacak her şeyler sırada hepsi bir yana oda düzenlemesi yapmam lazım tüm klasörlerimi arşivlemem gerekiyor :KK43: 2013 ün yep yeni klasörleri evrakları ayarlamam lazım püfff yaa çok işim var çok... neyse burdan bir yazıvereyim sizlere de geçmişi okuyup geleceğim...

günaydın kızlar
sabah canım bişey yemek istemedi
1 kase keten tohumlu nesfit yedim, 1 bardak form çayı içtim. 1 litre suyum bitti. yarım saat spor yaptım.
canım hala hiçbirşey yemek istemiyor:26:

X