Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

slm kızlar hayırlı cumalar olsun geç kaldım bıraz lodos var zor geldım nerdeyse uçuyordum :))) bu kiloyla zor daa.... kilom 77.8 200 gr. cık vermişim ya anlamıyorum bunca spor hareket nıye vermıyorum ıstedığım gibi ... ama görenler vermişsin diyor galıba kas alıyor yağın yerını ince görünüyorum kilo azalmıyor sizce kızlar ??

kesinlikle görünürdede belli oluyorsa kg verdiğin kas yoğunluğun artmıştır semacım,buda demektirki yağdan kg vermişsin,ben bu hafta diyetisyende gördüm bunu,ve kas yoğunluğunun artması çok iyi bişeymiş,kilonun geri dönüşümü daha uzun olurmuş:KK34::KK34:

hee bu arada kilolarımız nerdeyse eşit,yarışş yapalım yine yaaaa:KK24::KK24:

***1.TAKIM 292.ETAP***

T_N (77,5/77,5/0/0,00% ) kilosu sabit
spirochet (86/ ) kilo bildirmedi
fitsema (78/77,8/0,2/0,26%)
garden (85,3/85,5/-0,2/-0,23%)
mlkfth (83,1/82,9/0,2/0,24%)
fefilifa (74,8/75,6/-0,8/-1,07%)
tasan (69,9/69,9/0/0,00% ) kilosu sabit
BuRCuCuKkK (53,5/53,5/0/0,00% ) kilosu sabit
ayluhmx (82,9/82/ 0,9/1,09%)
sebnemguducu (60,7/64,7/-0,27/-0,44% ) 276.etapta izne ayrılan üye geri döndü,kilosu 15 e bölündü

1.TAKIM ORTALAMASI : -0,02%

kızlar,edaya msj attım eğer cevap gelmezse listemiz bu şekilde:KK34::KK34:

kesinlikle görünürdede belli oluyorsa kg verdiğin kas yoğunluğun artmıştır semacım,buda demektirki yağdan kg vermişsin,ben bu hafta diyetisyende gördüm bunu,ve kas yoğunluğunun artması çok iyi bişeymiş,kilonun geri dönüşümü daha uzun olurmuş:KK34::KK34:

hee bu arada kilolarımız nerdeyse eşit,yarışş yapalım yine yaaaa:KK24::KK24:

inşlh hıç dönmez bu kılolar .... olur canım yarışalım sen benı geçersın emınım :KK15: haftaya bakalım sonuç ne olacak varmısın neslım ??? bu arada çok acıktım spor nasıl acıktırıyor dereotu, domates ,peynır ,zeytın ve bol lımonlu bir salata yaptım kendıme yanınada narlı maden suyu 1 dilim de tambugday ekmeği ohh misss :KK56:

merhabalar kızlar,

babişin iğnesini de vurdurduk bu sabah kanser için.... orda tartıldım 86 çıktım sonra metroya gittim bir tartı deniyim benimkinden bulabilirsem dedim birine 83 birinde 81 çıktım :KK43: açıkcası kilo bildirmedi yazsanız daha doğru olacak 81 gösteren tartıyı alacaktım ama babiş elindekileri bana verdi çok yoruldu birden apar topar çıktık size bir selam vereyimde hemen geçmişe dönüp bir okuyayım bakalım neler yapmışsınız ben yokken :) ayrıcaaaaaa herkes hemen suyunu içsin ben dahil fondip kızlar......

melekkk nerelerdesin yavrummm merak ettim 2 gündür yoksun,:26:eda da gelmedi umarım babasıyla ilgili herşey yolundadır:26::26:

yolunda güzelim... maşallah annemde babamda formunda sabah babişi çıkarıyorum öğleden sonrada annemi... evde oturabilmek için antalyaya dönmem gerek galiba :) sabah babişi çıkarıyorum derken sanmayın 8-9 maşallah 6 da ayakta tabi bende ben 6 da kalkıp babişin çevresinde dolanıyorum diye annem kıskanıyor öğleden sonra da o ne derse yapılıyor nerdeyse her gün 2 market yapıyoruz ya akıllarına anca yemek düşüyor bende aynen düşünüyorum ama yiyemeyince sanırım içime dert oluyor ondan kilo almadım durum iyi gibi bende :KK70: hepinizi öpüyorum güzeller ben kıskanç peynirim yani annemle olan mesaime gidiyorum görüşürüz. byeee

kızlar birşey itiraf etmek istiyorum :KK43:

ben dengesiz besleniyorum.. bir gün sebze,protein meyve herşeyi düzgün alırken diger gün ,,2 ögün yiye biliyorum ve tek çeşit.. çorba yaptıysam öglende akşamda onu yiyorum... yani ben sanırım yemek işini yapamıyorum...

kalori hesabıyla yapıyorum.. günlük 1000-1200 kalori arası yiyorum genelde.. bazen 1300 de oluyor...

ben evde ne varsa öyle yapsam diyetimi sorun olurmu ? çokmu saglıksız olurum .... daha dogrusu 3 gündür böyle yiyorum...

ben hergün yediklerimi yazıcam tabi..

yogurt, süt hergün kullanıyorum cünkü hazırlama derdi yok :KK52::KK52:
ama yemek yapmak işkence bana... birgün yapıyorsam ertesi gün geçiştiriyorum :KK53::KK53:

söyle söyliyeyim,, artık hergün bir meyve yiyecegim (önceden cok az yerdim ) hergün süt yada yogurt yiyecegim.... ekmek günde 2 dilim... ama ana yemek olarak ya corba ya brokoli ya tavuk ... (brokoliyi seviyorum ve rahat yapması :)))

şimdi yazarken sunu düşündüm ne saçmalıyorum ben diye:KK53::KK53:

bak güzelim diyete alışman kasmaman için bi süre daha böyle yap ama tek çeşit yemek olmaz onu kesinlikle değiştir. malum zor geliyor yada sıkıcı tek çeşitle de ben mutluyum diyorsan al evine havuç, marul, karnabahar, salatalık, mantar bunları çiğ tüket birde yoğurda ağırlık ver yani bu çeşidi bir şekilde artır ama kendine üfffff diyete girdim 3-5 çeşit yemek ne yorucu ne gereksiz diye söylettirme........ ayrıca sebzeyle aran iyi değilmi at ne sebze varsa kazana yağsız kaynat blendırdan geçir olmadı içine 1 avuç (küçük bir avuç :) şehriye o çorbayı ye sebze yoksa bile domates yeşil biber maydonoz bile yeterli helede arada bu çorbaları lahanayla yaptın mı oooooooooohhhhh diyetinin tadına doyulmaz (kilo verme yönünden tabi :KK8:))

antalyaya bir dönersem ibrahim saraçın lahana kürünü yapacağım. 21 gün hem detoks........ bu nerden mi geldi aklıma kadın doğum doktoruma adet olamıyorum şu bu ilaçları kullandım dedim soğan suyunu yaptın mı dedi yaptım dedim hımmmm o bile cevap vermediyse sana boş yere klomen verip yüklenmeyelim tedaviye cevap vermeyebilirsin dedi yuhhhhhhhhhh yani soğandan sonra ne var diye sorsammı bugün gittiğimde doktora yoksa ibrahim saraçtan mı sorsam :KK1:

bak güzelim diyete alışman kasmaman için bi süre daha böyle yap ama tek çeşit yemek olmaz onu kesinlikle değiştir. malum zor geliyor yada sıkıcı tek çeşitle de ben mutluyum diyorsan al evine havuç, marul, karnabahar, salatalık, mantar bunları çiğ tüket birde yoğurda ağırlık ver yani bu çeşidi bir şekilde artır ama kendine üfffff diyete girdim 3-5 çeşit yemek ne yorucu ne gereksiz diye söylettirme........ ayrıca sebzeyle aran iyi değilmi at ne sebze varsa kazana yağsız kaynat blendırdan geçir olmadı içine 1 avuç (küçük bir avuç :) şehriye o çorbayı ye sebze yoksa bile domates yeşil biber maydonoz bile yeterli helede arada bu çorbaları lahanayla yaptın mı oooooooooohhhhh diyetinin tadına doyulmaz (kilo verme yönünden tabi :KK8:))

Edacım cok sevindim annen ve babanla güzel zamanlar geçirmene... allah hepinize sağlık versin ailecek:KK16:

biliyorum edacım ben o moda girmiştim aslında.. diyete girdim 3-5 çeşit yemek vs kim ugraşacak... sen daha öncede söylemiştig cig sebze ye kolay olur diye yapıyorum arada ama işte istikrar yok... :) ama her gün bir şeyi düzeltiyorum.. düzene girecek :):KK16::KK16: teşekkür ederim canım.

hoşgeldin bebek:KK16::KK16:bende seni merak etmiştim:26:

bu hafta maalesef melekcim hepimiz ya artıdayız yada sabitiz,bi tek hülya kg vermiş,sende 200 gr da olsa eksidesin

sema ile eda kaldı,inş.onlar eksidedir:KK34::KK34:

bu hafta dökülmüşüz desenize.
:)
olsun canlar eskisi gibi şişman değiliz yaa

bugün öyle kötüyüm ki kendimi şu anda öyle kötü hissediyorum ki anlatamam. acımı tarif edebilecek kelimeler kısıtlı...
küçüklüğümden beri tanıdığım , daha 8-9 yaşlarında iken bana kuran-ı tanıtan kuran okumayı öğreten
benim için bu dünyadaki en kıymetli en muhterem , ellerinden yüzünden ve o bembeyaz ayaklarından nur akan kadını kaybettim...
kaybetmişim...
Annem açmıyor telefonlarımı babamdan aldım acı haberi.
tarifsiz acılar içindeyim
ölmemesi için yüzünü bi kere görebilmek için o sokoktan her geçtiğimde duasını almak için çabaladığım
o nur yüzlü insan yok artık.
ne acı...

bugün öyle kötüyüm ki kendimi şu anda öyle kötü hissediyorum ki anlatamam. acımı tarif edebilecek kelimeler kısıtlı...
küçüklüğümden beri tanıdığım , daha 8-9 yaşlarında iken bana kuran-ı tanıtan kuran okumayı öğreten
benim için bu dünyadaki en kıymetli en muhterem , ellerinden yüzünden ve o bembeyaz ayaklarından nur akan kadını kaybettim...
kaybetmişim...
ölmemesi için yüzünü bi kere görebilmek için o sokoktan her geçtiğimde duasını almak için çabaladığım
ne acı...

canım başın sağolsun çok üzüldüm

inşlh hıç dönmez bu kılolar .... olur canım yarışalım sen benı geçersın emınım :KK15: haftaya bakalım sonuç ne olacak varmısın neslım ??? bu arada çok acıktım spor nasıl acıktırıyor dereotu, domates ,peynır ,zeytın ve bol lımonlu bir salata yaptım kendıme yanınada narlı maden suyu 1 dilim de tambugday ekmeği ohh misss :KK56:
ahh inş.semacımm:KK16::KK16: evettt yarışalım canım,hattaa 2 li gruplarmı oluştursak :KK23::KK23:du ben bunu bi düşüneyim:KK24:
merhabalar kızlar,

babişin iğnesini de vurdurduk bu sabah kanser için.... orda tartıldım 86 çıktım sonra metroya gittim bir tartı deniyim benimkinden bulabilirsem dedim birine 83 birinde 81 çıktım :KK43: açıkcası kilo bildirmedi yazsanız daha doğru olacak 81 gösteren tartıyı alacaktım ama babiş elindekileri bana verdi çok yoruldu birden apar topar çıktık size bir selam vereyimde hemen geçmişe dönüp bir okuyayım bakalım neler yapmışsınız ben yokken :) ayrıcaaaaaa herkes hemen suyunu içsin ben dahil fondip kızlar......

yolunda güzelim... maşallah annemde babamda formunda sabah babişi çıkarıyorum öğleden sonrada annemi... evde oturabilmek için antalyaya dönmem gerek galiba :) sabah babişi çıkarıyorum derken sanmayın 8-9 maşallah 6 da ayakta tabi bende ben 6 da kalkıp babişin çevresinde dolanıyorum diye annem kıskanıyor öğleden sonra da o ne derse yapılıyor nerdeyse her gün 2 market yapıyoruz ya akıllarına anca yemek düşüyor bende aynen düşünüyorum ama yiyemeyince sanırım içime dert oluyor ondan kilo almadım durum iyi gibi bende :KK70: hepinizi öpüyorum güzeller ben kıskanç peynirim yani annemle olan mesaime gidiyorum görüşürüz. byeee

canımm herşeyin yolunda olmasına sevindim:KK16::KK16:o kadar şeye rağmen kilo almaman bile çok iyi,evine dönünce kaldığın yerden devam edersin:KK34:
antalyaya bir dönersem ibrahim saraçın lahana kürünü yapacağım. 21 gün hem detoks........ bu nerden mi geldi aklıma kadın doğum doktoruma adet olamıyorum şu bu ilaçları kullandım dedim soğan suyunu yaptın mı dedi yaptım dedim hımmmm o bile cevap vermediyse sana boş yere klomen verip yüklenmeyelim tedaviye cevap vermeyebilirsin dedi yuhhhhhhhhhh yani soğandan sonra ne var diye sorsammı bugün gittiğimde doktora yoksa ibrahim saraçtan mı sorsam :KK1:

bi dene bakalım edacım,belki sonra bizde deneriz:KK23::KK23:bi keresinde lahana çorbası yapmıştım bende güzel kg vermiştim hatta 60 lı rakamları görmüştüm ama verilen su olduğu için hemen kilom tekrar artıya çıkmıştı:KK1::KK1:
kaybetmişim...
ne acı...

meleğimm acını anlıyorum canım,başınız saolsun,Rabbim mekanını cennet eylesin...

canım başın sağolsun çok üzüldüm

ahh inş.semacımm:KK16::KK16: evettt yarışalım canım,hattaa 2 li gruplarmı oluştursak :KK23::KK23:du ben bunu bi düşüneyim:KK24:

canımm herşeyin yolunda olmasına sevindim:KK16::KK16:o kadar şeye rağmen kilo almaman bile çok iyi,evine dönünce kaldığın yerden devam edersin:KK34:

bi dene bakalım edacım,belki sonra bizde deneriz:KK23::KK23:bi keresinde lahana çorbası yapmıştım bende güzel kg vermiştim hatta 60 lı rakamları görmüştüm ama verilen su olduğu için hemen kilom tekrar artıya çıkmıştı:KK1::KK1:

meleğimm acını anlıyorum canım,başınız saolsun,Rabbim mekanını cennet eylesin...

kızlar çok teşekkürederim sağolun
dünyaya bir daha öyle bir insan gelmesi mümkün değil.
kadın hayatını ibadete adamış bir insan
görseydiniz bir defa o yüz asla unutulmaz.
nur akıyor yüzünden ışık süzülüyordu adeta...

T_N (77,5) - fitsema (77,8)

spirochet (86) - garden (85,5)

mlkfth (82,9) - ayluhmx(82)

fefilifa (75,6) - tasan (69,9)

BuRCuCuKkK (53,5) - sebnemguducu (64,7)

kızlar şöyle bişey düşündüm,sizinde fikirlerinizi alayım,haftaya motive olmak için kendi aramızda ikişerli gruplar oluşturdum,kilosu birbirine yakın olanlar orti olsun:KK34:
o hafta birbirlerini takip etsinler,cuma günüde 2 ortinin verdiği toplam kilonu yüzdesini alalım ve 1.grubu belirleyelim ne dersiniz:KK34:

kızlar çok teşekkürederim sağolun
dünyaya bir daha öyle bir insan gelmesi mümkün değil.
kadın hayatını ibadete adamış bir insan
görseydiniz bir defa o yüz asla unutulmaz.
nur akıyor yüzünden ışık süzülüyordu adeta...

canım benim yaa belliki senin için çok değerli bi insan,ne şanslısınki böyle birini tanımışsın meleğim,hayır duasını almışsın,rabbim geride kalanlara sabır versin

kızlar şöyle bişey düşündüm,sizinde fikirlerinizi alayım,haftaya motive olmak için kendi aramızda ikişerli gruplar oluşturdum,kilosu birbirine yakın olanlar orti olsun:KK34:
o hafta birbirlerini takip etsinler,cuma günüde 2 ortinin verdiği toplam kilonu yüzdesini alalım ve 1.grubu belirleyelim ne dersiniz:KK34:

olabiler bence canm.

Neden olmasin,benden de bir okey :))))

banada uyar zatenhaftaya bıraz toparlanmam lazım
edacım bana kuvvet olacak ınsallahh
melekcım başın saolsun tatlım allah kalanlara sabır versın mekanı cennet olsun
gidenin ardından çokta söylenecek bişey yok aslında
ölüm her kapıyı çalacak allah hayırlı ölümler nasip etsin..
ve bugün artık biran önce bitsinnn:KK14::KK14::KK14:
ben cok mutsuzummmm burdaa

Neden olmasin,benden de bir okey :))))

:KK16::KK16:
banada uyar zatenhaftaya bıraz toparlanmam lazım
edacım bana kuvvet olacak ınsallahh
melekcım başın saolsun tatlım allah kalanlara sabır versın mekanı cennet olsun
gidenin ardından çokta söylenecek bişey yok aslında
ölüm her kapıyı çalacak allah hayırlı ölümler nasip etsin..
ve bugün artık biran önce bitsinnn:KK14::KK14::KK14:
ben cok mutsuzummmm burdaa

canım yaaa seni böyle görmek benide üzüyo,şu işi bırakma işini iyice bi düşün esram,belliki çok mutsuzsun orda,artılarını eksilerini tart kendine göre,ama dediğim gibi mayıs sonuna bırakma,valla ben pişman oldum:KK14::KK14:

X