Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

işten ayrılmayı düşünüyorum ama farklı bi iş bulmadan cıkmak biraz gözümü korkutuyor
yenı biyer bulana kadar ev sürecim olacak halıyle ve okuldan mezun oldugumdan berı hep calıstım hiç evde zaman gecırmedım
ama artık burdada dayanamayacak durumdayım
neyapacagımı bılmıyorum şuan
mayısa kadar cıkarsam evlılık tazmınatımıda alıcam ve ıhbar süremde yok
eger mayısı aşarsam 6 yılımı yakıp çıkmak daha zor olacak ve cesaret edebılrımıyım bılmıyorum
ama bıldıgım tek sey artık burdan nefret ettıgım

esracımm bende şu anda senden çok farklı değilim...işler az çok biliyosunuz gittikçe kötüye gidyo,ayrılmak istedim ama eşim evde sıkılırsın diye istemedi,hatta sırf vakit geçir,parada sorun değil dedi
ama ben keşke evlilik tazminatımı alıp çıksaydım diye bazen pişman oluyorum...sende belliki çok bunalmışsın,eğer eninde sonunda burdan çıkmayı düşünüyosan mayıs sonrasına bırakma derim:KK34:

merhaba kızlar :KK16: umarım herkes iydir ..iyi bir gün geçiriyordur..

ben bugün yine hastanelerde süründüm.. allah herkese sağlık versin ve hastanelere düşürmesin..

sağlam olan hasta olup çıkar yani.. bizim bu sağlık sektörü ne zaman düzelecek bilmiyorum.umudumda yok yani...

sonuçlar iyi çıktı. b12 vitamini eksikti. vitamin verdi.. ama emg sonucu daha cıkmadı.. bekliyorum.. dün 2 defa gittim hastaneye yarın sabah vericez dediler ..bugün gittim 1.5 saat bekledim..doktor yok yarın gel al dediler. sinirden ağlayacaktım yani...

ssağlık ve eğitim içler acısı bu ülkede....

neyse kızlar..artık devam yazmaya buralardayım. daha geçmiş yazıları okumadım ...ama bugün cok fena gaza geldim... artık ufak tefek kaçamaklarda olsa yapmayacagım... ve süper bir şekilde kilolarıma veda ederken ideailim olan ögretim görevliligi için ingilizcemede bir okadar çalışacagım...

herkes idealini yaşamak istediği şeyleri gerçekleştirir umarım:KK16::KK16::KK16::KK12:

hülyacım hani derler ya allah yokluğunuda göstermesin,orayada düşürmesin diye aynen öyle hastanelerin durumu:KK53::KK53:sonuçların güzel çıkmasına sevindim,inş.diğerleride güzel çıkar...b 12 4 ay önce benimde düşüktü,ama şimdi yükselmiş çok şükür,sanırım haftada en az 2 gün balık yemek iyi geldi,özellikle somonu tavsiye ederim,yada zor olur dersen hazır uskumru,levrek falan var onlardan alıp salatana katabilirisn:KK34::KK34:

ideale gelince ilk önce zayıflayıp biraz bunun tadına varmak istiyorum,biliyorumki özgüvenim tavan yapacak,:KK51::KK51:sonra hayılısı ile hamiş kalmak,:KK49:eee yaş geçiyo:KK1::KK1:bide ben size sölemeyi unuttum ben üniversite sınavına başvurdum,erken yaşta çalışmaya başlayınca üni.hayal oldu,ama kendimede kızmıyo değilim,istesem açıktan bu zamana kadar kaç üvi.biterdi,neyse zararın neresinden dönersek kardık:KK34: önce 2 yıllık biyer bitirip kpss ye giricem bakalım artık hayırlsı:KK34::KK34:

kızlar birşey itiraf etmek istiyorum :KK43:

ben dengesiz besleniyorum.. bir gün sebze,protein meyve herşeyi düzgün alırken diger gün ,,2 ögün yiye biliyorum ve tek çeşit.. çorba yaptıysam öglende akşamda onu yiyorum... yani ben sanırım yemek işini yapamıyorum...

kalori hesabıyla yapıyorum.. günlük 1000-1200 kalori arası yiyorum genelde.. bazen 1300 de oluyor...

ben evde ne varsa öyle yapsam diyetimi sorun olurmu ? çokmu saglıksız olurum .... daha dogrusu 3 gündür böyle yiyorum...

ben hergün yediklerimi yazıcam tabi..

yogurt, süt hergün kullanıyorum cünkü hazırlama derdi yok :KK52::KK52:
ama yemek yapmak işkence bana... birgün yapıyorsam ertesi gün geçiştiriyorum :KK53::KK53:

söyle söyliyeyim,, artık hergün bir meyve yiyecegim (önceden cok az yerdim ) hergün süt yada yogurt yiyecegim.... ekmek günde 2 dilim... ama ana yemek olarak ya corba ya brokoli ya tavuk ... (brokoliyi seviyorum ve rahat yapması :)))

şimdi yazarken sunu düşündüm ne saçmalıyorum ben diye:KK53::KK53:

canım benim yinede bi şeklide sağlıklı besleniyosun bence...bak hergün yoğurt,süt tüketmen bile çok iyi,meyvenide mutlaka yemeye çalış,sebze yapamasanda çiğ yemeye çalış hülyacım,biraz çokça al hepsini birlikte yıka sonrada kurutup poşetlere koyabilirsin,hem hazırcana kolay olur yemesi,sonra mesela kutu ton balığı al,haftada 2 gün salatalarına kat,hem b12 içinde süper olur,öğlenleri de kepek ekmek arasına tost yada sandviç yapabilirsin yanında ayran al sana süper doyurucu bi öğün,çantandada kuru meyvelerden taşı aralarda yersin hem metabolizmanın çalışması açısından önemli:KK34::KK34:

bu arada kızlar biz dün akşam eşimle cem yılmaz a gittik:KK1::KK1:ilk başlarda hiç gülemedim,sonrası biraz daha komikti ama hep bel altı yaa:KK20::KK20:

neyse çıkıştata yemeğe gittik,cem yılmazdan daha çok yemekte arka masamızda oturan çocuğa güldük,sanırım bunlar netten tanışmışlar ve ilk defa görüşüyolar,masalar o kadar yakındıki istemedende olsa kulak misafiri olduk.:26:..neyse bu kendini öyle övüyoki yok artık dedik:KK60::KK60: yapmacık konuşmalar,kendini yüksek göstermeler,garsona karşı sonradan görme tavırlar:KK53::KK53: kız etkilendimi bilmem ama bize çok malzeme çıktı:KK60:

Yürüyüsümü yaptım geldim, aksama da pirasa var yemege. Ona karar verdim. Esime de pilav yapcam yanina ben yemiyorum cunku :))) pirasa ve yogurt var aksam monumde.

***1.TAKIM 292.ETAP***

T_N (77,5/
spirochet (86/
fitsema (78/
garden (85,3/
mlkfth (83,1/
fefilifa (74,8/
tasan (69,9/
BuRCuCuKkK (53,5/
ayluhmx (82,9/
sebnemguducu (60,7/ 276.etapta izne ayrılan üye geri döndü,kilosu 15 e bölündü

1.TAKIM ORTALAMASI :

***1.TAKIM 292.ETAP***

T_N (77,5/
spirochet (86/
fitsema (78/
garden (85,3/
mlkfth (83,1/
fefilifa (74,8/
tasan (69,9/
BuRCuCuKkK (53,5/
ayluhmx (82,9/

1.TAKIM ORTALAMASI :

15e bòlündü derken ? Manasi nedir tatlim

kızlar kusura bakmayın bugün giremedim babam bilgisayarı 5 dakikalığına aldı daha yeni verdi yarın telafi ederim

esracımm bende şu anda senden çok farklı değilim...işler az çok biliyosunuz gittikçe kötüye gidyo,ayrılmak istedim ama eşim evde sıkılırsın diye istemedi,hatta sırf vakit geçir,parada sorun değil dedi
ama ben keşke evlilik tazminatımı alıp çıksaydım diye bazen pişman oluyorum...sende belliki çok bunalmışsın,eğer eninde sonunda burdan çıkmayı düşünüyosan mayıs sonrasına bırakma derim:KK34:

hülyacım hani derler ya allah yokluğunuda göstermesin,orayada düşürmesin diye aynen öyle hastanelerin durumu:KK53::KK53:sonuçların güzel çıkmasına sevindim,inş.diğerleride güzel çıkar...b 12 4 ay önce benimde düşüktü,ama şimdi yükselmiş çok şükür,sanırım haftada en az 2 gün balık yemek iyi geldi,özellikle somonu tavsiye ederim,yada zor olur dersen hazır uskumru,levrek falan var onlardan alıp salatana katabilirisn:KK34::KK34:

ideale gelince ilk önce zayıflayıp biraz bunun tadına varmak istiyorum,biliyorumki özgüvenim tavan yapacak,:KK51::KK51:sonra hayılısı ile hamiş kalmak,:KK49:eee yaş geçiyo:KK1::KK1:bide ben size sölemeyi unuttum ben üniversite sınavına başvurdum,erken yaşta çalışmaya başlayınca üni.hayal oldu,ama kendimede kızmıyo değilim,istesem açıktan bu zamana kadar kaç üvi.biterdi,neyse zararın neresinden dönersek kardık:KK34: önce 2 yıllık biyer bitirip kpss ye giricem bakalım artık hayırlsı:KK34::KK34:

canım benim yinede bi şeklide sağlıklı besleniyosun bence...bak hergün yoğurt,süt tüketmen bile çok iyi,meyvenide mutlaka yemeye çalış,sebze yapamasanda çiğ yemeye çalış hülyacım,biraz çokça al hepsini birlikte yıka sonrada kurutup poşetlere koyabilirsin,hem hazırcana kolay olur yemesi,sonra mesela kutu ton balığı al,haftada 2 gün salatalarına kat,hem b12 içinde süper olur,öğlenleri de kepek ekmek arasına tost yada sandviç yapabilirsin yanında ayran al sana süper doyurucu bi öğün,çantandada kuru meyvelerden taşı aralarda yersin hem metabolizmanın çalışması açısından önemli:KK34::KK34:

canım daha gençsin üniversite için geç kalmadın merak etme :) düşünmek ile bunun yarısını hallettin bile :KK66: başladıgındada bitirirsin.. ne güzel idealler bunlar inşallah hepsi gönlünün istedigi gibi olur neslihancım :):KK16:
ton balığını tuttum süper fikir ..aslında benim bunları yazmamın sebebi sizin deneyimlerinizden yola cıkmaktı ki teşekkür ederim neslihancım... sebzeleride dedigin gibi yapmalıyım en mantıklısı bu.. yani hepsini toptan yıkayıp poşetleyip dolaba koymAk ..yoksa ben her defasında yıka tek tek sirkeli suda beklet vs işkence gibi oluyor :KK52:

sandviç en sevdigim sey pratik ya ondandır :KK9::KK1::KK1:
teşekkür ederim neslihancım ya senden her eve lazım arkadaşım:KK16::KK16:

bu arada kızlar biz dün akşam eşimle cem yılmaz a gittik:KK1::KK1:ilk başlarda hiç gülemedim,sonrası biraz daha komikti ama hep bel altı yaa:KK20::KK20:

neyse çıkıştata yemeğe gittik,cem yılmazdan daha çok yemekte arka masamızda oturan çocuğa güldük,sanırım bunlar netten tanışmışlar ve ilk defa görüşüyolar,masalar o kadar yakındıki istemedende olsa kulak misafiri olduk.:26:..neyse bu kendini öyle övüyoki yok artık dedik:KK60::KK60: yapmacık konuşmalar,kendini yüksek göstermeler,garsona karşı sonradan görme tavırlar:KK53::KK53: kız etkilendimi bilmem ama bize çok malzeme çıktı:KK60:

ohhh bol eglenceli bir akşam geçirmişsiniz ne mutlu size çifte kumrular:KK48:

***1.TAKIM 292.ETAP***

T_N (77,5/
spirochet (86/
fitsema (78/
garden (85,3/
mlkfth (83,1/
fefilifa (74,8/
tasan (69,9/
BuRCuCuKkK (53,5/
ayluhmx (82,9/

1.TAKIM ORTALAMASI :

bu arada canım ben her defasında kilom düştükçe tabi.... bu altta imza olan takip çizelgesini yenilemem gerekiyor sanırım ..yeni farkettim:KK52:

canım daha gençsin üniversite için geç kalmadın merak etme :) düşünmek ile bunun yarısını hallettin bile :KK66: başladıgındada bitirirsin.. ne güzel idealler bunlar inşallah hepsi gönlünün istedigi gibi olur neslihancım :):KK16:
ton balığını tuttum süper fikir ..aslında benim bunları yazmamın sebebi sizin deneyimlerinizden yola cıkmaktı ki teşekkür ederim neslihancım... sebzeleride dedigin gibi yapmalıyım en mantıklısı bu.. yani hepsini toptan yıkayıp poşetleyip dolaba koymAk ..yoksa ben her defasında yıka tek tek sirkeli suda beklet vs işkence gibi oluyor :KK52:

sandviç en sevdigim sey pratik ya ondandır :KK9::KK1::KK1:
teşekkür ederim neslihancım ya senden her eve lazım arkadaşım:KK16::KK16:

güzel dileklerin için teşekkür ederim hülyamm:KK16::KK16:kocaman aminnn

insan zamanla pratik olmayı öğreniyo,helede çalışan kadın olunca nasıl daha kolay ve pratik şeyler yapabilirim diye düşünüyosun,bende genelde sebzeleri yıkar kurutur öyle kaldırırrım,mesela pırasayı falanda doğrar poşete koyup buzluğa atarım,yemek yoksa çıkartırım buzluktan zeytinyağı ile bi güzel soteleyip üstüne 2 yumurta kırdınmı tadından yenmez,yanınada bi dilim ekmek,1 kasede yoğurt al sana proteini,sebzesi karbonhidratı birarada olan sağlıklı bi akşam yemeği:KK56::KK56:
ohhh bol eglenceli bir akşam geçirmişsiniz ne mutlu size çifte kumrular:KK48:

bu arada canım ben her defasında kilom düştükçe tabi.... bu altta imza olan takip çizelgesini yenilemem gerekiyor sanırım ..yeni farkettim:KK52:

yaa evet sevdicek sürekli taklidini yapıp durdu:KK1::KK1:

evet şekercim kilo çizelgeni her kg verdiğinde güncellemen gerek,ama başlangıç kilonu değiştirmiyosun:KK34: benim cuma yaptığım ilk iş çizelgeyi değiştirmek,hedefe doğru adım adımda olsa yaklaştığımı görmek mutlu ediyo beni:KK16::KK16:

iyi geceler kızçelerim:KK3::KK3:

bugün bişeyi bi kez daha çok iyi anladım,öğlen arkadaşlar değişiklik olsun diye simit peynir almışlar yemekte,bende 1.5 simit ve peynir yedim,ama sonra hem mide yanmasından öldüm hemde sürekli canım bişeyler istedi,akşam iş çıkışı biraz dolaştık alışverişe gittik karnımda aç ya elim ne abur cuburlara gitti anlatamam,bide canım makarna istediki sormayın gitsin,hayır cuma öncesi olmasa kesin yapacaktım...neyse bi tane pingui aldım yedim,eve gelincede kuru patlıcan yaptım üzeri domates soslu ve yoğurtlu yanında 2-3 dilim ekmekle götürdüm valla:KK56::KK56:

yani demem o ki karbonhidrat fazlası kesinlikle daha çok acıktırıyo:26::26:öğlen salatamı yoğurdumu yeseydim devamı yine hafif olucaktı,neyse yinede ucuz atlattım,:KK34:

slm kızlar umarım yarın guzel bır gun olur bızler için hafif uyanırız :KK34:

:KK56:

2013-01-17 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]fındık (1 adet)10 adet90

[3]Prinç Pilavı (Yarım porsiyon)1 1/2 porsiyon163

[4]Zeytinyağlı Barbunya0.50 PORSİYON164

[5]Portakal1 ADET50

[6]Ayran1 ADET92

[8]Elma1 ADET60

[9]Cherry Domates100 GRAM19

[10]Kepekli Ekmek1 DİLİM55

[11]Bal20 GRAM63

[12]Yeşil Zeytin3 adet21

[13]Beyaz Peynir20 GRAM50

Toplam :1076 kal.

bol suu...5 saat ev işleri temizlik ... çok yoruldum dip köşe bırakmadım ,cam tül herşey temizlendi .. bende spor yaptım işte :KK34:

Iyi geceler kizlar simdiden hayirli cumalar hepinize. Tarti yuzumuzu guldursun. Bakalim 5 gün raporum ne yarin tarti da :))

günaydın kızçeler,hayırlı cumalar hepinize:KK16::KK16:

tükkanı ben açtım ilk bildirimide ben yapayım,maalesef yine hedefime ulaşamadım:KK47:,kilom sabit,bi ara tartı 100 gr eksik gösterdi ama sonraki tartılmalarda 77,5 çıktım:KK53::KK53:

Son düzenleme:
günaydın benim kilom sabit ama bu hafta özellikle vermedim tansiyınla başım dertte ama haftaya vermeye devam edicem.bu hafta takım olarak kilo veremedik galiba.kilom 66.9

günaydın kızlar,
üzgünüm +200 çıktım:KK43:

günaydın esracım:KK16::KK16:üzülme tatlım,o kadar telaşen var,normaldir,şu taşınma işin bitsin yine eski düzenine dönersin:KK34::KK34:bu arada valla ben bidaha hedef medef belirlemeyecem,bak sana hiç tutmuyo:KK1::KK1:
günaydın benim kilom sabit ama bu hafta özellikle vermedim tansiyınla başım dertte ama haftaya vermeye devam edicem.bu hafta takım olarak kilo veremedik galiba.kilom 66.9

günaydın özlemcim,dedim gibi ön planda olan sağlık:KK34::KK34:ayrıca kilonu yanlış yazmışın kız:KK1::KK1:

Selam kizlar günaydin,herkese hayirli cumalar òncelikle. Bildirimimi yapiyorum. Baslangic 65 kg bu sabah tarti da 64.7 arkadaşlar.

X