Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydınlar kızlarrrrrrrrrr :):KK19:

benim hafta sonumda güzel geçti... dışarda pek zaman geçirmedim buz gibi havalar ...erkek arekadaşımla ve kızlarla evde zaman geçirdim cogunlukla.. kaçamak ise söyle oldu dışarda yemek yedik erkek arkadaşımla ve üstüne künefe :KK43::KK52::KK53:

bende profil resmimi değiştiriyorum :KK16:bir iki gün kalsın herkes gördün kaldırırım :):KK34:

sema ve neslihanı gördüm cok mutlu oldum ... teşekkürler kızlar :KK16::KK16:

tskr canım bende gordum mutlu oldum fıstık gıbısın maşalahhh :nazar:

Tamam canim cok tesekkurler. Sabah ac karnina tartilayim, yazayim. hedef kilom 60 boyum 1.65 karatay diyeti yapiyorum.
Adim sebnem, ev hanimiyim. 27 yasindayim 2.5 senelik evliyim. Izmir karsiyaka da ikamet ediyorum. Bu kadar cabuk kilo alip vermememin sebebi tiroid bezlerimin calismamasi. Bu yuzden hayat boyu yediklerime dikkat etmem lazim. Bebekte dusunuyoruz. O sebeple ne kadar az kiloyla girersem hamilelige o kadar iyi benim icin.

şebnem hoşgeldın aramıza .... ben sema 32 yaşında evli 2 çocuk annesıyım kocaelide yaşıyorum .....benim listeye girdiğim hafta izne ayrılmıştın.... bende yavaş çalışan bır tiroide sahibim senin gibi hızlı alıp zor kılo verıyorum umarım dilediğimiz kiloya kavuşuruz ALLAH yar ve yardımcımız olsun.....

amın ınsallah
allah herkese güzel hayırlı evler nasip etsin
sankı hiçbişey güzel olmayacakmış gibi gelıyor
acele etmıyorum aslında benım yapım biraz çabuk
bu olsun bu bu bu diye 30dkda koçtaştan dünyanın ürününü seçip aldım
kimi gider bi klozet için 2 saat dolanır
sıkılıyorum ben tahammulum kıt sanırım:)

esracım ALLAH kolaylık versın , ihtiyacı olan herkeze nasıp etsin inşalhhh ... hayırlı olsun yeni evin sağlıkla huzurla otur inşalh....:nazar:

slm kızlar çok yogun yıne vakıt bulamıyorum girmeye özledim sizleri ... hafta sonu mısafırım gelıcek bu hafta yogun geçer bugun saçma bır yemek duzenım oluştu akşamda sadece salata yedim dengelemek için öpüyorum kızlar görüşürz....

:KK56:

2013-01-15 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]CEVİZ1 adet27

[2]Leblebi Sarı1 AVUÇ20

[3]Marul Salata1 PORSİYON93

[4]Portakal1 ADET50

[5]Kakaolu Kek70 GRAM252.7

[6]Elma1 ADET60

[7]Sütaş Ayran1 200 ml76

[8]Tavuk Dürüm1 PORSİYON335

[9]Kepekli Ekmek1 DİLİM55

[10]Beyaz Peynir20 GRAM50

[11]Yeşil Zeytin3 adet21

[12]pınar Labne Light20 GRAM28.84

Toplam :1068.54 kal.

bol su... 45 dak yürüyüş

Günaydin kizlar baslangic kilomu veriyorum 65kg. Hedef kilomu da 58 olaraktan degistiyorum. Vermisken 2 eksik daha vereyim.

tskr canım bende gordum mutlu oldum fıstık gıbısın maşalahhh :nazar:

şebnem hoşgeldın aramıza .... ben sema 32 yaşında evli 2 çocuk annesıyım kocaelide yaşıyorum .....benim listeye girdiğim hafta izne ayrılmıştın.... bende yavaş çalışan bır tiroide sahibim senin gibi hızlı alıp zor kılo verıyorum umarım dilediğimiz kiloya kavuşuruz ALLAH yar ve yardımcımız olsun.....

esracım ALLAH kolaylık versın , ihtiyacı olan herkeze nasıp etsin inşalhhh ... hayırlı olsun yeni evin sağlıkla huzurla otur inşalh....:nazar:

Hosbulduk canim memnun oldum. Ah bu tiroidler dıyorum :)) Allah daha buyuk hastaliklar uermesin. Sukur tedavisi olan bir durum.

günaydın kızçeler...24 saattir devam eden baş ağrım nihayet azaldı,offf şu soğuklar bitsin artık,yoksa ben çok fena olucam:KK53::KK53:

bu arada sabah tartıda cumaya göre biraz artıda çıktım,sanırım dün su çok içemedim ondandır diye düşünüyodum ama sebebi sabah diyetisyende belli oldu:KK51:,

bu hafta 600 gr vermişim,amaaaa yağdan 1100 gr gitmiş:KK52::KK52:500 grcık kas yapmışım,az birazda ödemim varmış:KK76::KK76:yaptığım yürüyüşlere vücudum pek güzel tepki vermiş afferin ona:KK1:

eğer yediklerinize dikkat edip spor yaptığınız halde tartıda artı görürseniz sakın üzülmeyin fıstıklar,bu kas yaptınız demektir,dolayısıyla verdiğiniz kiloların geri dönüşümü çok daha yavaş olacaktır:KK34::KK34:

günaydın bu aralar tansiyonum çok düşük geçen gün yere düşüyordum biraz hızlı kilo verdim galiba bu hafta kilomu sabit tutuyorum.bu hafta kilo vermiyecem ama haftaya devam dün 1 litre ayran içmişimdir herhalde

günaydın kızçeler...24 saattir devam eden baş ağrım nihayet azaldı,offf şu soğuklar bitsin artık,yoksa ben çok fena olucam:KK53::KK53:

bu arada sabah tartıda cumaya göre biraz artıda çıktım,sanırım dün su çok içemedim ondandır diye düşünüyodum ama sebebi sabah diyetisyende belli oldu:KK51:,

bu hafta 600 gr vermişim,amaaaa yağdan 1100 gr gitmiş:KK52::KK52:500 grcık kas yapmışım,az birazda ödemim varmış:KK76::KK76:yaptığım yürüyüşlere vücudum pek güzel tepki vermiş afferin ona:KK1:

eğer yediklerinize dikkat edip spor yaptığınız halde tartıda artı görürseniz sakın üzülmeyin fıstıklar,bu kas yaptınız demektir,dolayısıyla verdiğiniz kiloların geri dönüşümü çok daha yavaş olacaktır:KK34::KK34:

çok sevimdim insan kendini artıda görünce morali bzuluyo ama bu kilo aldık demek değil bazen vücut su topluyo

günaydın bu aralar tansiyonum çok düşük geçen gün yere düşüyordum biraz hızlı kilo verdim galiba bu hafta kilomu sabit tutuyorum.bu hafta kilo vermiyecem ama haftaya devam dün 1 litre ayran içmişimdir herhalde

özlemcimm sağlık herşeyden önce gelir,lütfen dikkat et kendine,bak 2 çocuğun var,kg dan kurtulayım derken başka şeylerden olma allah korusun,hem zaten 3 haftadır süper kg veriyosun,bencede bu hafta vücudunu biraz dinlendir:KK16::KK16:

özlemcim denerken bana da hatırtlatsanaaaaaaaa en azından akşamları yoğurdumuza serpelim ha aklımdayken alırsan da az az al. taze çekilmişini öneriyorlar genelde yada çekilmemişini.....

tamam ben bugün çıkıp alıcam.o zaman akşam yemeğimiz keten tohumlu yoğurt umarım kabızlığa iyi gelir:KK56::KK56::KK56:

Son düzenleme:

özlemcimm sağlık herşeyden önce gelir,lütfen dikkat et kendine,bak 2 çocuğun var,kg dan kurtulayım derken başka şeylerden olma allah korusun,hem zaten 3 haftadır süper kg veriyosun,bencede bu hafta vücudunu biraz dinlendir:KK16::KK16:

haklısın canım bu hafta kilomu sabit tutucam

günaydınnn günaydın günaydınnnnn 1,takımın güzellerıııı:)
nasılsınız bu sabahhhhh???
taşınma ev eşya derken biraz koptum olaydan sanki dün gece kocamın laf sokmalarıyla gerçege geri döndüm
salma kendını toparlan ev eşya olur ama aldıgın kılo moralını bozar,verdın alma tekrar devam et vs.vs..
o an cok gıcık olsamda dogruluk payı oldugu için şuan kızgın degılım
tabi bide zayıflada çocuk yapalım olayı benı bitiriyor..
senden cocuk falan yapmam ben,kedı babası ol sen kedı alalım dıyorum:)
sankı benı düşündügü için degilde sadece cocuk dogurmam için zayıflamamı istiyomuş gibi..çok gıcık...
iş inada biriyo:)

Geçmiş olsun güzelim... günaydın fistiklar ben yine hasta deyim hem babisin doktoruna geldim hemde rutin kadın doğuma bakalım nolacak sarjim az evden yazarım hadi bakalım benim için içeceğiz yarım litre suyunuzu sizi bekliyor....

gunaydin kizlar :KK16:
ben bugun gune cok sinirli basladim :KK4::KK4:
dun bana 27 yasindayim dedigimde sasiran kadina cok ofkeliyim :KK22::KK22::KK22:
daha sunun surasinda 2 sene evvel aaaa daha kucuk gosteriyorsun diyenler cocgunluktayken
simdi 27 mi hadi canim diyip burun bukenler revacta :KK14::KK14:
eltime senin ablan mi diye sordular yeni komsulari eltimde olur mu o benim kucuk eltim 8 yas kucuk benden dedi :KK5: konusurlarken duydum :KK14:
komsulari diyor ki ama 27 durmuyor Allah askina diyorlar beni gorduler yani ama oyle darilma falan dediler
bende amaaannnnnn ne takilcam ayol ben takintili biri degilim ki gayette guzel ve cekici bir kadin oldugumu biliyorum :KK51: hem 30 yas kadinin en guzel yasidir en seksi yasidir :KK23::KK23:
3 senem kaldi sunun surasinda
sizinde bitmesine o kadar kalmistir siz kendinize yanin hahahaaayyy diye gulup gitiim :21::21:
ama cok bozuldum yaaa eltim benden tam 8 yas buyuk beni 40 mi sandilar ne :KK47::KK47::KK47:
bende oradan ciktim gittim bi magazaya renkli renkli pantalonlar sevimli sevimli tsortler aldim
kadinlara ne kiziyorsun dedim kendi kendime :KK47:
sen yapiyorsun bunu giyiyorsun nenemden kalma seyleri diksene kendine guzel cici elbiseler etekler :KK47:
giysene onlarin yaninda pembe kirmizi mavi pantalonlar :KK51:
dun 42 beden kiremit rengi dar paca bir pantalon aldim onun ustune toz pembe, iskeletorlu bi tsort
esim diyor ki oooo hanim noldu sanaa
daha durun siz durun dedim su ayagimda bi kendine gelsin verecem ayari verecem sporu o zaman goreceksiniz 30 yasima geldigimde 18 yasinda misiniz diye soracaklar dedim :KK47:
hıh cok pis sinir oldum

günaydınnn günaydın günaydınnnnn 1,takımın güzellerıııı:)
nasılsınız bu sabahhhhh???
taşınma ev eşya derken biraz koptum olaydan sanki dün gece kocamın laf sokmalarıyla gerçege geri döndüm
salma kendını toparlan ev eşya olur ama aldıgın kılo moralını bozar,verdın alma tekrar devam et vs.vs..
o an cok gıcık olsamda dogruluk payı oldugu için şuan kızgın degılım
tabi bide zayıflada çocuk yapalım olayı benı bitiriyor..
senden cocuk falan yapmam ben,kedı babası ol sen kedı alalım dıyorum:)
sankı benı düşündügü için degilde sadece cocuk dogurmam için zayıflamamı istiyomuş gibi..çok gıcık...
iş inada biriyo:)

esramm sen takma volkiyi,öyle dediğinde he de gül geç,kilocukları vermeye devam et,bebek te zaten öyle ha deyince olmuyo canım,hem senin hazır hissetmende çok önemli
ayy şu taşınma işin bi bitseydi canım yaaaa:KK53::KK53:
Geçmiş olsun güzelim... günaydın fistiklar ben yine hasta deyim hem babisin doktoruna geldim hemde rutin kadın doğuma bakalım nolacak sarjim az evden yazarım hadi bakalım benim için içeceğiz yarım litre suyunuzu sizi bekliyor....

edacımm sen hala regl olmadınmı canım:26::26:
dun bana 27 yasindayim dedigimde sasiran kadina cok ofkeliyim :KK22::KK22::KK22:
daha sunun surasinda 2 sene evvel aaaa daha kucuk gosteriyorsun diyenler cocgunluktayken
eltime senin ablan mi diye sordular yeni komsulari eltimde olur mu o benim kucuk eltim 8 yas kucuk benden dedi :KK5: konusurlarken duydum :KK14:
komsulari diyor ki ama 27 durmuyor Allah askina diyorlar beni gorduler yani ama oyle darilma falan dediler
bende amaaannnnnn ne takilcam ayol ben takintili biri degilim ki gayette guzel ve cekici bir kadin oldugumu biliyorum :KK51: hem 30 yas kadinin en guzel yasidir en seksi yasidir :KK23::KK23:
sizinde bitmesine o kadar kalmistir siz kendinize yanin hahahaaayyy diye gulup gitiim :21::21:
ama cok bozuldum yaaa eltim benden tam 8 yas buyuk beni 40 mi sandilar ne :KK47::KK47::KK47:
bende oradan ciktim gittim bi magazaya renkli renkli pantalonlar sevimli sevimli tsortler aldim
sen yapiyorsun bunu giyiyorsun nenemden kalma seyleri diksene kendine guzel cici elbiseler etekler :KK47:
dun 42 beden kiremit rengi dar paca bir pantalon aldim onun ustune toz pembe, iskeletorlu bi tsort
daha durun siz durun dedim su ayagimda bi kendine gelsin verecem ayari verecem sporu o zaman goreceksiniz 30 yasima geldigimde 18 yasinda misiniz diye soracaklar dedim :KK47:
hıh cok pis sinir oldum

elifcimmm:KK16::KK16:seni çok iyi anlıyorum canım, benden 16 yaş küçük kızkardeşim var bi kaç yerde kızınmı diye sordular:KK53::KK53:,ben o zaman gülüp geçtim ama çokkk bozuldum,kilo ve giydiğin kıyaferler maalesef yaşı çok etkiliyo:KK50::KK50:

ama şöyle bişeyde var bu durumlar bizi gazada getirmiyo değil,bak senide getirmişki kendine yeni ciciler almışın,ayağında inş.çabuk iyileşir de sporla birlikte diyetine devam edersin,zaten ikisi biarada oldumu tıkır tıkır gidiyo kilolar:KK76::KK76:

canımcımm eltinin komşularıyla bidahaki karşılaşmanda şokk geçirt onlara:KK52::KK52:

esramm sen takma volkiyi,öyle dediğinde he de gül geç,kilocukları vermeye devam et,bebek te zaten öyle ha deyince olmuyo canım,hem senin hazır hissetmende çok önemli
ayy şu taşınma işin bi bitseydi canım yaaaa:KK53::KK53:

edacımm sen hala regl olmadınmı canım:26::26:

elifcimmm:KK16::KK16:seni çok iyi anlıyorum canım, benden 16 yaş küçük kızkardeşim var bi kaç yerde kızınmı diye sordular:KK53::KK53:,ben o zaman gülüp geçtim ama çokkk bozuldum,kilo ve giydiğin kıyaferler maalesef yaşı çok etkiliyo:KK50::KK50:

ama şöyle bişeyde var bu durumlar bizi gazada getirmiyo değil,bak senide getirmişki kendine yeni ciciler almışın,ayağında inş.çabuk iyileşir de sporla birlikte diyetine devam edersin,zaten ikisi biarada oldumu tıkır tıkır gidiyo kilolar:KK76::KK76:

canımcımm eltinin komşularıyla bidahaki karşılaşmanda şokk geçirt onlara:KK52::KK52:
ins canim ins sizlerle oldugum muddetce daha dikkatli oluyorum bu iki gundur mahvettim diyetimi simdi toparlamam lazim slata corba yesil caya dadancam yada proteine :KK50:

kızlar sizce nasıl??
salonda yemek masasını koyacagım yerın duvarına yapıştırmayı düşünüyorum
sizce???

Eklentiler

• $12697[1].jpg
    $12697[1].jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 18
kızlar sizce nasıl??
Salonda yemek masasını koyacagım yerın duvarına yapıştırmayı düşünüyorum
sizce???

esracım, benim evim kendi evim ve müstakil herşeyini kendim dizayn ettim.
Bu gösterdiğinin gerçek taş olanı da var taş görünümlü aynen böyle duvar kağıdı olanı da.
Benim ki gerçek taş ama ben yaşam ünitesinin arkasındaku duvarda kullandım canım bunu.

hıh cok pis sinir oldum

kız ne takıyorsun böyle şeyleri 1. önerim gençliğin tek iksiri zayıflık değil. önemli olan yüz güzelliğin başlıyoruz bakımlara 2. si senin birkere kendini sevmen enerjik olman kıpır kıpır olman buda gençliğini yansıtır... 3. sü böyle şeylere takıp sağı solu dinleme ne derlerse desinler moralin motivasyonun hiç düşmesin zayıflık ne yazıkki etkisiz eleman değil gayette önemli ama tek zayıflamaya değil diğerlerine de odaklan................:KK34:

X