Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aslında şebnem süper verir kilosunu iyide motivasyon sağlar ama ben babamın rahatsızlığından mesajlarını görüp yazamamışım. evde jet modem bağlanmıyordu tlf dan giriyordum. burda da jet modem süper giriyor tlf bağlanmıyor. yaw ikiside avea nasıl bir iştir bu ben çözemedim.

şebnem karatayın öncülerindendir ( 1. takım için ) takımda olursa genelde her zaman girer soracağınız birşey olursa sorun....

önemli olan iyi kilo vermek değilki hepimiz aynı amaç için burdayız.kimimiz hızlı kimimiz yavaş ama bi şekilde kilo veriyoruz.hani misafir gelince arar ya size gelebilirmiyiz diye bizde bu hafta müsayit değilim haftaya gel deriz aynen öyle oldu kıza .bu hafta gelme haftaya gel diyorlar ama nesli en güzel cevabı verdi diye düşünüyorum

tünaydın kızlar...sabah sabah adliyedeydim,2 sene önce işten çıkan birinin davası vardı,işyerine ben ve ofisten bi arkadaşı daha şahit yazmışlar...offf hayatımda ilk defa mahkemeye çıktım,nasıl gerildim anlatamam,stresten baş ağrısı ve mide bulantısı çekiyorum şu anda:KK14::KK14:

melekkk adliye ne kadar yüzü soğuk bi yer yaa:KK53::KK53:inş.bidaha hiç işim düşmez:KK50::KK50:

Canim mesajini okudum cevap attim ama mesaj kutun doluymus. Yazilanlari okudum hata benden kaynakli basta. Izinli oldugumu bildirdigimi hatirlamadim. Ayrildi diye bildirmistim diye hatirliyorum.1.takim listeye bakip goremeyince grup arayasina girdim. Hic sorun degil hangi takimda oldugum. gruplara katilmayadabilirim sorun degil. 1.takimda doluymus zaten. 6.takimda istemiyorsa sörun degil canlari sagolsun. Kimse zor durumda kalmasin lutfen:))

sebnemguducu umarım bu hafta iyi bir kilo verirsin ve yüzdeyi düşürmeyip yükselttiğini herkeze gösterirsiin buda sana iyi bir motivasyon olur.
Sagol destegin icin canim. Ben kimseye kotu bi durum yaratmam istemem. Kurallara uyarim. Istenmedigim yerde durmam. Karar simdi sizin takim doluymus sanirim. Burda kalin denirse kalirim. ilk takimim zaten. Ben ayrildim diye hatirladigim icin bi hata oldu benden kaynakli
hadi kızlar sularımızı içelim burdaki şişem 330 ml bende fondip yapayım bari :KK76:

Canim naber nasilsin gorusmeyeli?

Sagol destegin icin canim. Ben kimseye kotu bi durum yaratmam istemem. Kurallara uyarim. Istenmedigim yerde durmam. Karar simdi sizin takim doluymus sanirim. Burda kalin denirse kalirim. ilk takimim zaten. Ben ayrildim diye hatirladigim icin bi hata oldu benden kaynakli

iyiyim güzelim gaziantep-antalya arası gidip geliyorum antebin yemekleri de beni hiç iyi etkilemiyor bakalım diyetisyenin dediği şekilde devam ediyorum ne dediyse burdakileri de ona uyarlıyorum eminim tek tutmayan şey burdaki yemeklerin yağıdır bir o konuda geçiyorum dur tahminen tabi... asıl sen nasılsın neler yaptın görüşmeyeli karatay sonlandı mı?

iyiyim güzelim gaziantep-antalya arası gidip geliyorum antebin yemekleri de beni hiç iyi etkilemiyor bakalım diyetisyenin dediği şekilde devam ediyorum ne dediyse burdakileri de ona uyarlıyorum eminim tek tutmayan şey burdaki yemeklerin yağıdır bir o konuda geçiyorum dur tahminen tabi... asıl sen nasılsın neler yaptın görüşmeyeli karatay sonlandı mı?

Iyiyim ben de gayet sukur, internetim olmadigi icin ayrilmistim buralardan. Esim artik aldi sonunda geri geldim tekrar. Karatay sonlanmadi ama spor yapamadim soguklardan. Üsengeclik geldi. Biraz maalesefte ipin ucunu kacirdim yedim yani aldim bi 6kg geri maalesef ama 2 ayda yani. Maglum tiroidler de calismiyordu ya benim. Ondan. Buraya donup motive olmam gerekiyordu. Karatay basladim tekrardan. Mumu nerde,ayrildi mi? Cok degismis takim

Canim mesajini okudum cevap attim ama mesaj kutun doluymus. Yazilanlari okudum hata benden kaynakli basta. Izinli oldugumu bildirdigimi hatirlamadim. Ayrildi diye bildirmistim diye hatirliyorum.1.takim listeye bakip goremeyince grup arayasina girdim. Hic sorun degil hangi takimda oldugum. gruplara katilmayadabilirim sorun degil. 1.takimda doluymus zaten. 6.takimda istemiyorsa sörun degil canlari sagolsun. Kimse zor durumda kalmasin lutfen:))

Iyiyim ben de gayet sukur, internetim olmadigi icin ayrilmistim buralardan. Esim artik aldi sonunda geri geldim tekrar. Karatay sonlanmadi ama spor yapamadim soguklardan. Üsengeclik geldi. Biraz maalesefte ipin ucunu kacirdim yedim yani aldim bi 6kg geri maalesef ama 2 ayda yani. Maglum tiroidler de calismiyordu ya benim. Ondan. Buraya donup motive olmam gerekiyordu. Karatay basladim tekrardan. Mumu nerde,ayrildi mi? Cok degismis takim

şebnemcim tek bişey söyliycem...tekrardan hoşgeldin tamımımızaaaaaa:KK71::KK71:bu hafta listedesin:KK16::KK16:

kimseciklerde yok hayırdır inşallah.....

modemi taktım artık babiş uyuduğunda girerim...

babamla annem ben ilkokul 3. sınıftayken ayrıldılar. babamı hep 10-15 dk gider görürdüm nasıl hoşuma gidiyor şimdi hep birlikte olmamız inşallah babam bir inatlık etmezde böyle otururlar... ona bakmakta çok hoşuma gidiyor çok kiloluydu şimdi bir zayıflamışki benim kolum kadar bacağı sarılmak istiyorum hakkaten bir sarılsam şöyle kemiklerini kırarım diye korkuyorum...

hülyacım resimleri istemişsin bende antepteki eski pc den giriyorum bakayım burda resmim varsa koyayım sizleri gördüğüme de sevindim sanal olunca gözünde canlandırmak (tabi gerçeğe dayandırarak) gerçekten farklı bir yakınlık doğuruyor....:KK54:

edacım cok sevindim senin adına annen baban birlikte güzel zamanlar geçirin hep :) allah şifalar versin babacığın sağlığına kavuşsun :)

bizim takıma nazar değdi kiseler girmiyo bu hafta

evet bu hafta biraz durgun...

kızlar merhabalar :KK16:bukadar geç girmemin sebebi... internetin azizliğine uğradım.. daha yeni geldi.. sorun varmış sanırım :KK14:

ben bugün cok dengesiz beslendim....

saat yada ara ögün yoktu :KK43:

sabah kepekli ekmek peyaz peynirli tost, ve ayran

öglende :saat 2 gibi çorba ve 5-6 kaşık makarna yedim :KK34:

suana kadar 2 litre su içtim.bitki çayımı birazdan içecegim..

akşamda corba içmeyi düşünüyorum. arada ise süt..

isyaaannnnnnnnn isyannnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK24::KK24::KK24::KK24:
şuan buhran ve bunalım dolu günler yaşıyorumm çok mutsuzum başım inanılmaz agrıyor
bi yandan iş biryandan hiç susmayan telefonlar herkes bişey soruyor bişey söylüyor delı olacamm
şu 2 haftayı bı atlatsaydım hayırlısıyla
gecem gündüzüm karman çorman oldu yaaa
off

şebnemcim tek bişey söyliycem...tekrardan hoşgeldin tamımımızaaaaaa:KK71::KK71:bu hafta listedesin:KK16::KK16:
Tamam canim cok tesekkurler. Sabah ac karnina tartilayim, yazayim. hedef kilom 60 boyum 1.65 karatay diyeti yapiyorum.
Adim sebnem, ev hanimiyim. 27 yasindayim 2.5 senelik evliyim. Izmir karsiyaka da ikamet ediyorum. Bu kadar cabuk kilo alip vermememin sebebi tiroid bezlerimin calismamasi. Bu yuzden hayat boyu yediklerime dikkat etmem lazim. Bebekte dusunuyoruz. O sebeple ne kadar az kiloyla girersem hamilelige o kadar iyi benim icin.

Nerde bu devlet nerde bu millet????

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
kızlar merhabalar :KK16:bukadar geç girmemin sebebi... internetin azizliğine uğradım.. daha yeni geldi.. sorun varmış sanırım :KK14:

ben bugün cok dengesiz beslendim....

saat yada ara ögün yoktu :KK43:

sabah kepekli ekmek peyaz peynirli tost, ve ayran

öglende :saat 2 gibi çorba ve 5-6 kaşık makarna yedim :KK34:

suana kadar 2 litre su içtim.bitki çayımı birazdan içecegim..

akşamda corba içmeyi düşünüyorum. arada ise süt..

canım biraz menülerine sebzede ekle bence,sadece çorba az geldi bana,hem bünyende zayıf düşmesin:KK16::KK16:
isyaaannnnnnnnn isyannnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK24::KK24::KK24::KK24:
şuan buhran ve bunalım dolu günler yaşıyorumm çok mutsuzum başım inanılmaz agrıyor
bi yandan iş biryandan hiç susmayan telefonlar herkes bişey soruyor bişey söylüyor delı olacamm
şu 2 haftayı bı atlatsaydım hayırlısıyla
gecem gündüzüm karman çorman oldu yaaa
off

yaa bende seni merak etmiştim,yavrum sen olmayınca topikte sessiz kalıyo:KK1::KK1:

esraamm o baş ağrısını bende çekiyorum sabahtan beri,mecburen ağrı kesici aldım sadece şiddeti azaldı ağrı hala devam ediyor:KK53::KK53:

Tamam canim cok tesekkurler. Sabah ac karnina tartilayim, yazayim. hedef kilom 60 boyum 1.65 karatay diyeti yapiyorum.
Adim sebnem, ev hanimiyim. 27 yasindayim 2.5 senelik evliyim. Izmir karsiyaka da ikamet ediyorum. Bu kadar cabuk kilo alip vermememin sebebi tiroid bezlerimin calismamasi. Bu yuzden hayat boyu yediklerime dikkat etmem lazim. Bebekte dusunuyoruz. O sebeple ne kadar az kiloyla girersem hamilelige o kadar iyi benim icin.

şebnemc,m sanırım benim takıma tekrar döndüğüm zamanlarda sen çıkmıştın:KK34::KK34: bu arada takımda elif,ben,eda ve melekte bebiş düşünüyoruz,tabi önce kilocuklardan kurtulmamız lazım,inş.birlikte üstesinden gelicez canım:KK16::KK16:

Mönümü de yazayim, sabah gec kahvalti ettim 2 ogun yiyecegim.
Kahvalti 2 adet yumurta
1 adet salatalik
Bir avuc peynir ve ceviz
5adet zeytin
Ve 1adet gunluk sut.

Aksam da bir tabak kuru fasulye, bir kase keten tohumlu yogurt yiyecegim. Ve 7 karisimli bitki cayi bol su

Bugün spor olarakta dip temel temizlik yaptim yuruyus yarina kaldi. Evim de temizlenmis oldu haha :))))

şebnemc,m sanırım benim takıma tekrar döndüğüm zamanlarda sen çıkmıştın:KK34::KK34: bu arada takımda elif,ben,eda ve melekte bebiş düşünüyoruz,tabi önce kilocuklardan kurtulmamız lazım,inş.birlikte üstesinden gelicez canım:KK16::KK16:

Kullanici adin yabanci gelmedi zaten. Hatirliyorum yani. Ama tabi ayrildim o surede demek. Mumu yazmisti kararimi buraya. bu arada kim kimdir isimlerini yazarsa tanisalim takim arkadaslarimla da. Butunleselim :KK16:

X