Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

slm kızlar nasılsınız girdim ama netım taş gıbı sureklı donuyor menu yazamadım , 2 saat spor ve 45 dak yuruyuş yaptım bugun normal beslendım :KK56::KK34: neslicim ne güzelmiş bu evlilik göstergesi çok hoş :KK16:hemen yaptım tşkr canım link atmışsın kolay oldu :123:

günaydınnnnnnnnnnnnnnn hanımlarrrrrrrrrr
istanbulda bugün yalancı bi günewş var benımde ıçımde yalancı bı mutluluk:)
aydınlık havayı sevıyorum,içi aydınlanıyor ınsanın
az kalorılı,bol hareketlı bir gün olsun hepımız için...
bizler herşeyin en güzelıne layıgız,özelız güzeliz unutmayalımm
öpüyorum hepınızıııı:):KK16:

kızlar merhabalar.... bugun giremedim hiç.. sabah erkenden doktara gittim. nörolajiye.. birsürü tahlil tomografi ,emg filan cekildim derken akşam 18 de eve geldim yarında sonuçları alıcam :KK43: 2 gündür basım dönüyorduda.. gittim... bugun dinlenmem gerek yarın ögleden sonra aranıza dönücem öpüldünüz :):KK16::KK16:

hülyacımm çok geçmiş olsun,inş.sonuçların güzel çıkar canım:KK16::KK16:
slm kızlar nasılsınız girdim ama netım taş gıbı sureklı donuyor menu yazamadım , 2 saat spor ve 45 dak yuruyuş yaptım bugun normal beslendım :KK56::KK34: neslicim ne güzelmiş bu evlilik göstergesi çok hoş :KK16:hemen yaptım tşkr canım link atmışsın kolay oldu :123:
2 saat 45 dakikaa:KK53::KK53:süpersin şekerimm:KK9::KK9:ayrıca aramızda en tecrübeli sensin galiba 13 yıl :KK52::KK52:41 kere maşallah canım:nazar::nazar:
günaydınnnnnnnnnnnnnnn hanımlarrrrrrrrrr
istanbulda bugün yalancı bi günewş var benımde ıçımde yalancı bı mutluluk:)
aydınlık havayı sevıyorum,içi aydınlanıyor ınsanın
az kalorılı,bol hareketlı bir gün olsun hepımız için...
bizler herşeyin en güzelıne layıgız,özelız güzeliz unutmayalımm
öpüyorum hepınızıııı:):KK16:

günaydın esramm:KK16::KK16:burdada tam tersi hava kapalı ya,nedense bende bu sabah elim yüzüm şiş uyandım,sabah tartıda pek gülmedi,ne güzel kaldırmıştım onu 2 sabahtır yine üstündeyim:KK14:
bugün bol su tüketmem lazım,nedenini bilmediğim bi ödem var :26::26:yanlış bişeyde yemedim,tuz zaten seven biri değilim,inş.yarına hepsi uçar gider:KK51:

kızlar m.ali BİRAND ın beyin ölümü gerçekleşmiş:KK14::KK14:ben severdim kendisini,çok üzüldüm,allah rahmet eylesin:KK14:

gunaydinnn fistiklar :KK16::KK16:

birandin Allah taksiratini affetsin diyorum lakin kesin bir haber degilmis neslicim.. asparagas diyorlar

menumu paylasayim

sabah: (kalkar kalkmaz)
2 kayisi
bir avuc findik
bir bardak su ictim

baska hic bisey yemek gelmedi icimden bi kac saat sonra:
2 dilim peynir
1 yumurta
5 zeytin
2 ceri domates
1 portakal
tarcinli yesil cay

ogle
yayla corbasi
yesil salata
yerelmali yogurtlu kereviz salatasi dusundum

aksamda
kiymali karnibahar yemegi
yogurt

bugun ilk defa kosu bandinda kosacagim dua edin ins ayagim acimaz ve ben spora devam ederim :18:

Günaydin kizlar,herkese güzel bir gün diliyorum. Bugün gec uyandim gec kahvalti ettim. 2 ògün beslenicem. Kahvalti da bugü

1adet salatalik
1 bardak günlük süt
2 adet rafadan yumurta
6 adet yesil zeytin
Bir avuc peynir ve ceviz
2 dilim elma

Birazdan da carsiya gidecegim. Guzel bir yuruyus. Günü tamamlariz. Aksama daha ne yapacagima karar veremedim yemek. Paylasirim aksam monumu de.

herkese merhabaa
öğlen yemeğimi yedim bi ağırlık çöktü, uyuyasım var pc başında valla:)
nasılsınız bugün kızçeler?

işten ayrılmayı düşünüyorum ama farklı bi iş bulmadan cıkmak biraz gözümü korkutuyor
yenı biyer bulana kadar ev sürecim olacak halıyle ve okuldan mezun oldugumdan berı hep calıstım hiç evde zaman gecırmedım
ama artık burdada dayanamayacak durumdayım
neyapacagımı bılmıyorum şuan
mayısa kadar cıkarsam evlılık tazmınatımıda alıcam ve ıhbar süremde yok
eger mayısı aşarsam 6 yılımı yakıp çıkmak daha zor olacak ve cesaret edebılrımıyım bılmıyorum
ama bıldıgım tek sey artık burdan nefret ettıgım

merhaba kızlar :KK16: umarım herkes iydir ..iyi bir gün geçiriyordur..

ben bugün yine hastanelerde süründüm.. allah herkese sağlık versin ve hastanelere düşürmesin..

sağlam olan hasta olup çıkar yani.. bizim bu sağlık sektörü ne zaman düzelecek bilmiyorum.umudumda yok yani...

sonuçlar iyi çıktı. b12 vitamini eksikti. vitamin verdi.. ama emg sonucu daha cıkmadı.. bekliyorum.. dün 2 defa gittim hastaneye yarın sabah vericez dediler ..bugün gittim 1.5 saat bekledim..doktor yok yarın gel al dediler. sinirden ağlayacaktım yani...

ssağlık ve eğitim içler acısı bu ülkede....

neyse kızlar..artık devam yazmaya buralardayım. daha geçmiş yazıları okumadım ...ama bugün cok fena gaza geldim... artık ufak tefek kaçamaklarda olsa yapmayacagım... ve süper bir şekilde kilolarıma veda ederken ideailim olan ögretim görevliligi için ingilizcemede bir okadar çalışacagım...

herkes idealini yaşamak istediği şeyleri gerçekleştirir umarım:KK16::KK16::KK16::KK12:

hülyacımm çok geçmiş olsun,inş.sonuçların güzel çıkar canım:KK16::KK16:

2 saat 45 dakikaa:KK53::KK53:süpersin şekerimm:KK9::KK9:ayrıca aramızda en tecrübeli sensin galiba 13 yıl :KK52::KK52:41 kere maşallah canım:nazar::nazar:

günaydın esramm:KK16::KK16:burdada tam tersi hava kapalı ya,nedense bende bu sabah elim yüzüm şiş uyandım,sabah tartıda pek gülmedi,ne güzel kaldırmıştım onu 2 sabahtır yine üstündeyim:KK14:
bugün bol su tüketmem lazım,nedenini bilmediğim bi ödem var :26::26:yanlış bişeyde yemedim,tuz zaten seven biri değilim,inş.yarına hepsi uçar gider:KK51:
teşekkür ederim neslihancım :KK16: sonuçlar iyi çok şükür. bütün hormonlara,kan tahlillerine baktırdım.. TSH hepsi güzel... b12 eksik sadece.. emg ( beyin ile ilgili sinirler vs) onların sonucu yarına kaldı :KK43:

işten ayrılmayı düşünüyorum ama farklı bi iş bulmadan cıkmak biraz gözümü korkutuyor
yenı biyer bulana kadar ev sürecim olacak halıyle ve okuldan mezun oldugumdan berı hep calıstım hiç evde zaman gecırmedım
ama artık burdada dayanamayacak durumdayım
neyapacagımı bılmıyorum şuan
mayısa kadar cıkarsam evlılık tazmınatımıda alıcam ve ıhbar süremde yok
eger mayısı aşarsam 6 yılımı yakıp çıkmak daha zor olacak ve cesaret edebılrımıyım bılmıyorum
ama bıldıgım tek sey artık burdan nefret ettıgım

canım suanki durumunu anlıyorum dersem yalan olur :KK43: ama sunu söyleye bilirim nacizane fikrim ; işten ayrılma bir süre daha bekle... cünkü yıllardır çalışan biri için evde durmak cok zor oluyor...bir süre daha beklersin ozamana kadar artı ve eksisiyle düşünürsün netleştirirsin..ayrıldıktan sonra istediğin gibi istediğin zamanda iş bulabilirmisin bilmiyorum ? suan duruma bakılırsa gerçekten her özel sektörde iş şartları kötü... yani al birini vur ötekine... sen biraz daha bekle derim ... eger sınırına dayanırsanda ayrılırsın.. belki senin için dahada hayırlı olabilir.... son nokta : herşeyin hayırlısı olsun inşallah canım:KK16:

kızlar birşey itiraf etmek istiyorum :KK43:

ben dengesiz besleniyorum.. bir gün sebze,protein meyve herşeyi düzgün alırken diger gün ,,2 ögün yiye biliyorum ve tek çeşit.. çorba yaptıysam öglende akşamda onu yiyorum... yani ben sanırım yemek işini yapamıyorum...

kalori hesabıyla yapıyorum.. günlük 1000-1200 kalori arası yiyorum genelde.. bazen 1300 de oluyor...

ben evde ne varsa öyle yapsam diyetimi sorun olurmu ? çokmu saglıksız olurum .... daha dogrusu 3 gündür böyle yiyorum...

ben hergün yediklerimi yazıcam tabi..

yogurt, süt hergün kullanıyorum cünkü hazırlama derdi yok :KK52::KK52:
ama yemek yapmak işkence bana... birgün yapıyorsam ertesi gün geçiştiriyorum :KK53::KK53:

söyle söyliyeyim,, artık hergün bir meyve yiyecegim (önceden cok az yerdim ) hergün süt yada yogurt yiyecegim.... ekmek günde 2 dilim... ama ana yemek olarak ya corba ya brokoli ya tavuk ... (brokoliyi seviyorum ve rahat yapması :)))

şimdi yazarken sunu düşündüm ne saçmalıyorum ben diye:KK53::KK53:

X