Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

elifcimm sabah alıntı yapmıştım ama çıkmamış,ayağın nasıl bitanesi,bide alışveriş işini ne yaptın,ahh yavrum yakın olsak hemen istediklerini alıverirdim

ayyyy canim benimmmm ne iyi yurekli bi kizsin sen
canim benim yarin ki kahvalti kar nedeni ile iptal oldu alisverise cikmadim evin ihtiyaclarini da esime soyledim
camasir yikadim astim utu yapicam ama ayagim hala agriyo doktora gitmemek icin direniyorum :18:

melek vücudunun yanı sıra yüzün de tamamen değişmiş resmen,
bambaşka biri oluvermişsin,
maşallah kiloların gitmeye devam eder inşallahhhh

neslimm sende hoşgeldın canım özledim seni napıyosun nasıl gıdıyo valla yoklugumda baya bır kaynatmışsınız oku oku bıtıremedım

ayrıca yenı gelen arkadaşlarım olmuş hoşgeldınız azminiz daim olsun kızlar

melekkkkkkkkkkk gözler yeşilmişş kuuuu senin:)
ben bu resmı gormustum ama kılolu halının bu resmını ılk gördüm
senin yüzden ciddi manada gitmiş bacım
kiminin yüzü gözü degişmez ama sen kılo aldıgında da verdıgınde de yüzünden ciddi farkediyıo demekkı

peki bende aranıza katılabilir miyim ?

tatlım tabiki katılabilirsin,ama listemizde şu anda boş yer yok gibi,denemede olan arkadaşlar var önce onları almam lazım,ama listeye girmeden paylaşım yaparım,tavsiyelerinizden faydalanırım,sizle birlikte bende kg vermek isterim dersen hoşgeldin kendini tanıtırmısın biraz

esracım bende bir yüz vardı yeminlen sana kurbanlık düve gibiydim.
kız gıdıdan boynum yoktu haa. kafamı vücudumun üstüne monte etmişler gibiydim
ama şimdi babydolumü giyip arzı endam ediyom kocamın garşısında :)

cansın sennn

tatlışım çok zorlama ayağını,dinlen biraz,ama doktor işinide bi düşün bence

bomba gibiim semacım,bu hafta yeme düzenimide sporumu düzene oturttum çok şükür,cumayı dört gözle bekliyorumm

ayrıca yeni gelen fıstıklarla takımımız dahada şenlendi,aman nazar değmesin

ooooo çok sexiii:92::92::92:

melekkk o dediğin yüzden bendede var canım,ehh biraz biraz eksiliyo gibi

Son düzenleme:
kızlar sıze doyum olmuyor fakat yemek yapmam gerek çıkıyorum görüşürz gelirim inşlh akşam netım bağlanırsa donup duruyor şuan inşlh gıder yazdıklarım

ooooo yakışır kuzummm bir babydollle başlamıştı zaten bu hikaye şuan hakkındır bacım giyin istedigin gibi
ama hakkaten yüz çok degiştiriyo ınsanı ya,beyazlı bı resmın vardı kılolu donemınden orda farketmıstım yüzden kılo aldıgını
bızımkıde pehlıvanım derdı sımdı mınık kuşum dıyo:)
yaza zayflayınca kırmızı mayokını giyicem diyorum,pardon nekini nekini diyo:)
hayır zayflayınca giyecegın tek mayo rengı sıyah dıyo
olsun dedım ben sarıyım zaten bu boy ve o fizikle sıyah mayo manyak asil durur dedım
hakkaten he,sana haşama alırız dedi:)

evet canım o beyaz şortlu resmimde yüzümü görseydin zaten yakından şok geçirirdin bu kesinlikle en olmazdın diyor.
kızz mayokini ne de benim adam bilir mi acep?
ama varya biliyorsa da gebersem giydirtmez.
siyah bu mayom var. ona baya bi para vermişti bodrumdan almıştı
bi ona bişi demiyordu ama 10 kilo daha verirsen rüyanda görürsün mayoyu bile dedi.
aynen seninki gibi haşama yakışır canım sana dedi ya
dangoz

akşam ne yiyim kızlar bana bi akıl verim hayde.
ton balıklı salatamı yesem diyorum?

kızlar sohbetinize doyum olmuyor ama ben kaçıyorum kızım okuldan gelecek yemek vakti kendinize iyi bakın

melek bi nazar boncuğu tak kendine vallahi nazar deyecek diye korkuyom sana

en güzeli salata ton balığını yağsızmı alıyorsun

çok teşekkür ederim canım o senin güzelliğin. takcam söz.
normal alıyorum ton balığı tatlım ben yağını iyicene bastıra bastıra süzüyorum
bol yeşillikle yiyorum canım.

anam bi foto yükledim bütün grup aktif.
bundan sonra her gün foto yüklicem anasını satam

melekcim tebrik ederim canım. cok güzel olmuşsun.. 3.5 ayda okadar kilo vermende cabası...azmine hayran kaldım.. son halinlede gayet güzel ve hoşsun

melekcim tebrik ederim canım. cok güzel olmuşsun.. 3.5 ayda okadar kilo vermende cabası...azmine hayran kaldım.. son halinlede gayet güzel ve hoşsun

teşekkür ederim canım. saolasın. eh işte idare eder ama biraz daha versem dah iyi olcak ama çok yavaş veriyorum artık.

ayyyy iste o benimmmmmm
benim kac ay oldu hala ayni hala ayni uffff
bu hafta bence birincilik bizde tartida gordugum rakam degismezse ins. iyi bi sonuc dusunuyorum
gerci spor yapamadim cok ama
meger ne cok onemliymis benim icin spor aglicam nerdeyse ayagim boyle diye
akşam ne yiyim kızlar bana bi akıl verim hayde.
ton balıklı salatamı yesem diyorum?

ben corba ve kereviz salatasi yicem ama ton baligim olsaydi ton balikli salata yapardim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…