Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

menumu yazayim

sabah 8:30
zeytin peynir domates bitki cayim
2 dilim cavdarli ekmegim

ara 11:00
3-4 findik 2-3 kayisi
zencefilli cayim

ogle 14:00
5-6 parca soslu kanat (sosunu kendim hazirladim)
yesil salata
yogurtlu kereviz salatasi
yarim cavdar ekmegi

aksam corba ve salatayla bitirim ins.

su ana kadar 1,5 litre su

ayagim hala aciyor yurumek istiyorummmmm :KK14::KK14:
ÇOK İSTİKRARLI Bİ MENÜ..maaşallah diyorum:nazar:

aslan sa psikopat tarafı ağır basar :) efet bir yere giderken illa bir yerlere emanet etme gereği duyuyorlar ben sallamıyorum unutturuyorum ama sanki kurt kapacak....

benimde hayır diyemediğim tek şey ekmek ya gözümde tütüyor zayıflarsam tek yapacağım fırından sıcak çıkmış ekmeği alacağım ama kış günüyse helede akşama doğru onu yiyerek yürüyeceğim. mesela ekmeği yemekten sonra yiyorum ben zaten alıştıydım karatay zamanı ekmeksiz yemeye ama yemeğim bittikten tam doyduktan sonra bile oturup 1 dilim ekmek yiyorum. yemekle yada yemekten önce yemiyorum hızımı alamam diye... pasta börek hepsi bir yana ekmek bir yana bir ara mozaik pasta yapmıştım ama mükemmel olmuştu ondan 1 dilim yiyeceğime 2 dilim ekmek yedim. mutfakta eşim bazen yakalıyor delirmişim gibi bakıyor nelere sırt çeviriyorum 1 dilim ekmek için :KK14: diyetisyenim de bu kadar seviyorsan menüde artıralım dedi 9 dilime çıktı. ama sınırı aşmayayım diye takipteyim :KK52:
:KK39:ekmek ekmek ekmek:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
aklıma geldikçe gözyaşlarımı tutamıyorum...
hasretiyle yandı gönlüm ..yandı yandı söndü gönlüm:KK43:
ben karnım tıka basa dahi olsa sofradan kalkmadan önce son bi dilim ekmek daha yemek için yarışırdım kendimle..zaten o yüzden şimdi burda değilmiyiz:KK19:
bende senin gibiyim...:KK19:

farlutal evet... ben kendi haline bırakınca 5 ayda bir oluyorum her daim hamile psikolojisindeyim bende gebelik testi almaktan batacağım...

üffffffff balık-yengeç süpersinizzz siz romantizmin dibine vurursunuz. balık sıkça girdiği depresyonda yengecin ilgisiyle tekrar tekrar doğar.... yengecin ilgisinin tek boğmayacağı bayan balık kadınıdır. tam sana göre hiç bunalmazsın kıskançlığından zaten sende kıskançlık üzerine senaryo yazmakla meşgülsündür. balığın senaryolarında gizli olan duygusallığı kıskançlığı benim malım kavramını en iyi yengeç erkeği anlar... tek sorununuz olabilir sen bunalımlara yada çocuklarına yada evine yada dostlarına fazla zaman ayırarak onun evine olan bağlılığını sekteye uğratabilirsin o zaman dışarı bakar.... sizin kavgalarınız da mükemmeldir balık çok sakin sabırlı bir şekilde dinler belkide içinden güler ama asla ateşe bir odun daha atmaz. yengeçin kavgası delirme kıvamındadır. birbirinizi çok iyi alttan alırsınız. mesela balıkta kavga etmesi gerektiği zaman sessizce gösterir bunu yengeç iyi anlar... uyumlu olamayacağınız noktalardan biri balık müsriftir. yengeçte tutumlu birbirlerine bu konuda ters düşebilirler....
seni çok iyi anlıyorum....hepsi birebir başımdan geçti...
yorumunda çok güzel teşekkür ederim..
ama benim eşim beni hiç anlamaz ilgilenmez...ben tutumluyumdur eşim pinti:KK53:
zaten ben bu herifin yengeç olduğundan şüpheliyim..ben tam balığım ama onda yengeç duygusallığı hariç hiçbir özelliği yok yengeçin..
belkide yükselenler etkiloydur...
:26::26::26::26::26:

ben 15 yaşımdan beri ilgiliyim. üni. deyken hiç bir semineri konferansı kaçırmazdım. karakter tahlili, vücut dili.... falan filan... sonra burçlara yöneldim. burç özelliklerini tavırlarıyla birleştirdim. sonra baktın resmen işe yarıyor neyse sonra ilk denememi yaptım. üni. de gruplara ayrılıp ödevleri alırsın. 5 kişi 1 ödevi hazırlarsın. burçlarına göre seçtim. mükemmel birşeydi çok eğlendim bazen yönlendirdim. kontrol edebilme özgürlüğünün değeri paha biçilemez ondan sonrada herkesin burcuna göre davrandım. üni. den çıktığımda tıp fak. yemekhanesine baktım. 50 tane personelim vardı. 18-20 lerde genç bir sürü delikanlı sende üni. den yeni mezun ellerinde oynatacaklarını sanıyorken hepsini burçlarına göre yönettim. patronum işe eleman alırken bile burcuna baksın uygun değilse almaz derdi. :KK9:

50 delikanlıyı 1.5 sene yönettim. yemin ederim burçlardan faydalanmasam harcım değildi....
harikasın yaaaaa:KK9::KK9::KK9::KK9:

merhaba kızçelerrr
nasılsın bugün
cuma yaklaşıyor, durumlar nasıl?
yarım kilo da olsa vermişim sanırım ben
ama çok ciddi kabızlık yaşıyorum, 3-4 günde 1 çıkabiliyorum wc.ye
kayısı, senemaki, keten tohumu falan hiç fayda etmiyor
tavsiye edebileceğiniz birşey var mı?
bir de zencefil kabızlık yapar mı?
zencefil çayına başladığımdan beri arttı sanki iyice
o dertten bende muzdaribim...:KK30::KK30::KK30::KK30:diyete başlayalı tık yok:KK30:
şekersiz kayısı kompostosu denicem bende...

anam bi foto yükledim bütün grup aktif.
bundan sonra her gün foto yüklicem anasını satam :KK60:
sat valla ben sana imrendim ...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:allah nazarlardan saklasın çok hoş olmuşsun:nazar::nazar::nazar::nazar: ..darısı bizim başımıza.....aaaaaaah ah:KK31:bi 65 kilo olsaydım..:KK31:

ÇOK İSTİKRARLI Bİ MENÜ..maaşallah diyorum:nazar:

:KK39:ekmek ekmek ekmek:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
aklıma geldikçe gözyaşlarımı tutamıyorum...
hasretiyle yandı gönlüm ..yandı yandı söndü gönlüm:KK43:
ben karnım tıka basa dahi olsa sofradan kalkmadan önce son bi dilim ekmek daha yemek için yarışırdım kendimle..zaten o yüzden şimdi burda değilmiyiz:KK19:
bende senin gibiyim...:KK19:

seni çok iyi anlıyorum....hepsi birebir başımdan geçti...
yorumunda çok güzel teşekkür ederim..
ama benim eşim beni hiç anlamaz ilgilenmez...ben tutumluyumdur eşim pinti:KK53:
zaten ben bu herifin yengeç olduğundan şüpheliyim..ben tam balığım ama onda yengeç duygusallığı hariç hiçbir özelliği yok yengeçin..
belkide yükselenler etkiloydur...
:26::26::26::26::26:

harikasın yaaaaa:KK9::KK9::KK9::KK9:

o dertten bende muzdaribim...:KK30::KK30::KK30::KK30:diyete başlayalı tık yok:KK30:
şekersiz kayısı kompostosu denicem bende...

sat valla ben sana imrendim ...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:allah nazarlardan saklasın çok hoş olmuşsun:nazar::nazar::nazar::nazar: ..darısı bizim başımıza.....aaaaaaah ah:KK31:bi 65 kilo olsaydım..:KK31:

şimdi kaç kilosun canım?
teşekkürler bu arada.

güzelim bizde tersiniz ben koç eşim aslan.... çok güzel bir birlikteliktir. aslan kadını hep havaidir hem evinde süper olmak ister hemde gönlünü eylemek gezmek tozmak özgür olmak ister.... eşini hep dürtmen gerek o herşeyi başaracak güçte senin aradığım tek şey güçlü erkektir arkasına yaslanıp rahatça dinlenebileceğin. onun gücü vardır ama dürtmeden ilerlemez. ona yapmaman gereken tek şey eleştiridir. kindardır. görünmez göstermez ama unutmaz. biriktirir sana hatırlatır. yanlız eleştri çok ciddidir. laf koymalar onu çok rahatsız eder. onun yerine sessiz sinyaller verirsen zekidir algılar ama sözlü ilettiğin takdirde düşman gibi bakar... koç erkeği hep dışa bakar onu her dakika oylaman gözlerinin olduğu yerde durman lazım. bazı burçlar dışarda nasıl görünürse odur. bazıları dışarda ayrı içerde ayrıdır. koçta bunlardan biri dışarda ne kadar sert disiplinli tekdüze bir insansa iç yaşamıda bunun tersidir. dışarda kendinden emindir ama içinde her an birşeyler olacak endişesi vardır tek istediği birinin hiç birşey olmayacak hep yanında olacağım demesidir. buda tam aslanın karakteridir (alınma ama :) aslan seviyorsa dövsen sövsende gitmez hep nedeni nedir diye peşinde dolanır nedeni yoksa eğer dönüp bakmaz (çok sevmiyorsa tabi :) genel anlamda zehirli bir ilişkidir çiftler birbirini zehirler. yani birbirini ya pohpohlar yükseltir ya zehirler öldürür hepsini uçlarda yaşar ortası yoktur sakinliği dinginliği yoktur hep ayakta izlersin maçı :KK9:

ayrıca koçta kötü bir yan vardır. uykunda konuşmaların o yokken yaptığın yorumlar kapı dinleme filan hep merak eder arkasından ne dediğini bu aslanda da biraz vardır koç kadar saplantılı değilse de o yüzden bazen alkol alıp sarhoş numarası yap bazen uykunda ona sarıl bilinçsizce herşeyin ona doğru çektiğini göster senden emin olursa bu gözü hep dışarda olan beyefendi senden başkasını görmez...

edacım çok teşekkürler doğru tespitler dürtme meselesi eleştiri kaldıramama falan ve evet bende hayatta tutamam kendimi dan dan dan bi şu merak olayı yok gayet rahat o konuda pohpohlamaya da bayılıyo adam

Son düzenleme:
iyi geceler kızçelerim,kocamdan kaptım laptopu hemen bi bakayım size dedim:KK34:

dışarıda çok güzel kar yağıyor,nihayet kavuştuk kendilerine:KK1: birazcık karda yürüdük romantik romantik:KK69:

yarına kadar böyle yağarsa akşama kartopuu varrr yuppiiii:KK52:

gelmişken bugünki menümüde yazayım

sabah
activia kahvaltı zamanı (sıkıldım aynı şeyleri yemekten)

ara
1.y.k kan üzümü

öğle
yeşil mercimekli salata
1 dilim keten tohumlu ekmek
1 kase yoğurt

ara
200 ml lıght süt

ara
1 kivi

akşam
1 tabak zeytinyağlı pırasa
salata,yoğurt

ara
1 küşük elma
2 dilim ayva

3 litre su,3 bardak bitki çayı

1.5 saat açık havada yürüyüş:21::21:

iyi geceler kızçelerim,kocamdan kaptım laptopu hemen bi bakayım size dedim:KK34:

dışarıda çok güzel kar yağıyor,nihayet kavuştuk kendilerine:KK1: birazcık karda yürüdük romantik romantik:KK69:

yarına kadar böyle yağarsa akşama kartopuu varrr yuppiiii:KK52:

neslim bızım burda 4 gundur kar var doyduk valla kar,a kalkmasını beklıyoruz bu arada ben kartepeye çok yakın oturuyorum e kar,dan nasıbımı alıyorum haliyle :KK34:

gelmişken menumu de yazayım bayadır yazamıyorum ...:KK56:

2013-01-09 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]fındık (1 adet)10 adet90

[2]Portakal1 ADET50

[3]Ayran1 ADET92

[4]Bulgur Pilavı0.30 PORSİYON87.3

[5]Marul Salata1 PORSİYON93

[6]Sebze Çorbası1 PORSİYON175

[7]CEVİZ2 adet54

[9]Elma1 ADET60

[10]Dost Yoğurt100 GRAM79.4

[11]Kızarmış Ekmek2 DİLİM70

[12]Yeşil Zeytin2 adet14

[13]siyah zeytin2 adet (3gr)16

[14]Beyaz Peynir30 GRAM75

Toplam :1123.7 kal.

bol su ... 20 dak plates ... evede aldım topunu ,lastıgını vakıt buldukça yapıyorum :KK8:

kar yağmur rüzgar dedimi benim internet kafayı yiyo gecenin yarısı uyku tutmayınca bi bakiim dedim akşam yarım kalmıştı yine cevap yazıcam yazamıyom falan sinir geldiydi burasıda acayip kaynıyo hemen sora okumaya yetişemiyom inanın ben bu diyet işine daha tam adapte olamadım sanırım ikide bi kaçamk yapmaa çalışıyom tatlıya dayanamıyorum nolcek bu halim bilemiyorum yalnız az önce meleğin fotoları görünve acayip gaza geldim melek boyun kaç merak ettim çizelgen 84 kilo diyo bende 85 im ama inan senin 112 lik foto gibi gözüküyorum hemen yaptım yeşil çayımı içiyorum normalde yeşil çay değil bi adet çikolatalı gofret götürüyo olmam lazımdı ama yok zayıflıcam işte eda burç yorumları süper ya önceki cevapta gittiydi internet yarım kaldıydı cuk oturuyo resmen şu su içme işine yükleniyorum bu ara bide ama şu kış gününde zırt pırt tuvalet fenalık geliyo ohh çok rahat bi vakit şu an benim için çocuklar koca uyuyo yanda tv de herşey tadında var onların muhabbetde süper yeşil çayım bilgisayarım keyif süper de sabah nası kalkıcam bilmem yetişemicem yine sizin muhabbete sanırım siz tabi mışıl mışıl uykudasınız o zaman şimdisi için hepinize ii uykular sabah açıncası içinse günaydııııınnnn öpyüyorum kızçelerr

günaydın kızlar :KK3: dün menümün geri kalanını yazamamıştım.şimdi toptan yazıyorum,,,

sabah 2 bardak su:KK56:
domates corbası bir dilim ekmek

ara sade kahve, 2adet kuru kayısı,2 adet ceviz

öglen 6-7 kaşık makarna, bir kase domates corbası

ara bir bardak süt

akşam yemegi ( güzel bir salata yaptım havuç,brokoli,domates,salata,acı biberli,rokalı limonlu :) ve yanında balık ızgara ..1 bardak diet kola içim :KK43:

bitki çayım ve 2.5 litre su toplam ... dün biraz aksattım suyu :) ve bir saat spor (bisiklet ve ısınma hareketleri)

gelmişken menumu de yazayım bayadır yazamıyorum ...:KK56:

2013-01-09 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]fındık (1 adet)10 adet90

[2]Portakal1 ADET50

[3]Ayran1 ADET92

[4]Bulgur Pilavı0.30 PORSİYON87.3

[5]Marul Salata1 PORSİYON93

[6]Sebze Çorbası1 PORSİYON175

[7]CEVİZ2 adet54

[9]Elma1 ADET60

[10]Dost Yoğurt100 GRAM79.4

[11]Kızarmış Ekmek2 DİLİM70

[12]Yeşil Zeytin2 adet14

[13]siyah zeytin2 adet (3gr)16

[14]Beyaz Peynir30 GRAM75

Toplam :1123.7 kal.

bol su ... 20 dak plates ... evede aldım topunu ,lastıgını vakıt buldukça yapıyorum :KK8:

günaydın canım..:KK3: bu yiyecek içeçeklerin kalorilerini nerden buluyorsun .. yani genelde internetten 100 gr ve porsiyon seklinde var... seninki gibi degil.. kendin hesaplayıpmı yazıyorsun ?

günaydın kızlar, nasılsınız bu soğuk kış gününde
burda fırtına var, uçarak geldim resmen okula!

dünkü menüm

sabah:
sütlü tarçınlı nesfit

ara:1 fincan yeşilçay

öğlen:
yoğurtlu nesfit, 2 tatlı kaşığı keten tohumu
2 ceviz
3 kayısı

ara:
şekersiz çay
yarım kase sütlaç(komşum zorla yedirdi)

akşam:
1 porsiyon yumurtalı fasulye kavurması
1 porsiyon salata

ara:
1 fincan form çayı
oğlumla eşime portakal sıktım, kalan posalarını da ben yedim:)

sabah 1 durak, öğlen 2 durak yürüdüm
2 litre su içtim

gunaydin kizlarrrrrrrrr :KK3::KK3:
kahvalti yapiyorum az once kalktim :KK50:
oysa erken yatmistim niye boyle oldu anlamadim :KK5:
neyse kalkar kalkmaz 2 kayisi 2 ceviz attim agzima bi bardakta su ictim simdi peynir domates ve cavdar ekmegi yiyorum :KK51:

günaydınnn kızlarrrr
deli bir telaş aldı başını gitti kafam bi dünya bu aralarr
taşınmam lazım jet hızıyla naklıyeyı falan ayarladım ama daha ortada hiçbişey yok
yenı evın daha bisürü işi var
dua edın banada bitireyim işleri 25 ocaga kadar:44:

günaydınnn kızlarrrr
deli bir telaş aldı başını gitti kafam bi dünya bu aralarr
taşınmam lazım jet hızıyla naklıyeyı falan ayarladım ama daha ortada hiçbişey yok
yenı evın daha bisürü işi var
dua edın banada bitireyim işleri 25 ocaga kadar:44:

gunaydin esra Allah yardimcin olsun tatlim..
sana yardim edecek kimse yok mu?

X