Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın nesli :KK52::KK52::KK9:bugün pek keyfim yerinde bir nedeni yok ama bu sabah pek enerjiğim

ohh ne güzel işte özlemciğim,keyfine bak:21::21:
gunaydin kizlarrrrrrrrr :KK3::KK3:
kahvalti yapiyorum az once kalktim :KK50:
oysa erken yatmistim niye boyle oldu anlamadim :KK5:
neyse kalkar kalkmaz 2 kayisi 2 ceviz attim agzima bi bardakta su ictim simdi peynir domates ve cavdar ekmegi yiyorum :KK51:

günaydın tatlışımm:KK16::KK16:yorgunmuydun acaba elifim:26:ayağın nasıl oldu bu arada
günaydınnn kızlarrrr
deli bir telaş aldı başını gitti kafam bi dünya bu aralarr
taşınmam lazım jet hızıyla naklıyeyı falan ayarladım ama daha ortada hiçbişey yok
yenı evın daha bisürü işi var
dua edın banada bitireyim işleri 25 ocaga kadar:44:

günaydın esracım,gülüm allah kolaylık versin sana,geçen sene bende ocak 15 te taşınmıştım,çok zor helede kış günü,sen bide yeni eve taşınacan:KK53:eksiği gediği bitmez,

ama bide iyi tarafından bak,kendi evine gidiyosun,bidaha taşınma derdin olmayacak,evine istediğin herşeyi yaptırabileceksin:KK34::KK34:

gunaydin esra Allah yardimcin olsun tatlim..
sana yardim edecek kimse yok mu?

saolasın elıfcım,yardım edecek ınsanlar var cok sükür ama
benım her işi kendım yapma gibi bi çabam var,klasik başak burcu:)

günaydın tatlışımm:KK16::KK16:yorgunmuydun acaba elifim:26:ayağın nasıl oldu bu arada

günaydın esracım,gülüm allah kolaylık versin sana,geçen sene bende ocak 15 te taşınmıştım,çok zor helede kış günü,sen bide yeni eve taşınacan:KK53:eksiği gediği bitmez,

ama bide iyi tarafından bak,kendi evine gidiyosun,bidaha taşınma derdin olmayacak,evine istediğin herşeyi yaptırabileceksin:KK34::KK34:

sagolasın neslıcım baksana kar kış kıyamet oldu havalar biraz toparlanınca hemen aksıyon almam lazım
haftasonu 3-5 parça eksıgımı gidip alıcam
montajlar falan yapılır sonra boya badana,sonra güzel bi temızlık sonrada işte ayın 25ine anlaştım naklıyeyle.şubata bırakmak ıstmeıyorum boşu boşuna kıra vermemek ıcın
kıra parasıyla gider evımın bi ıhtıyacını alırım:)
hatırlıyorum senın taşınma dönemını hatta ilk o zamanlar diyeti bozmuştun:)

kızlar ben regl oluyorum sanırım acaip şiddetli bi agrım var şuan
zaten havalar soguktu benım ayaklarda hiç ısınmaz,baya bi kaptım heralde ayaktan sogugu agrım cokk

sagolasın neslıcım baksana kar kış kıyamet oldu havalar biraz toparlanınca hemen aksıyon almam lazım
montajlar falan yapılır sonra boya badana,sonra güzel bi temızlık sonrada işte ayın 25ine anlaştım naklıyeyle.şubata bırakmak ıstmeıyorum boşu boşuna kıra vermemek ıcın

zaten havalar soguktu benım ayaklarda hiç ısınmaz,baya bi kaptım heralde ayaktan sogugu agrım cokk

canım bunlar güzel telaşlar,allah bizede nasip etsin kendi evimizi almayı:KK16::KK16:

ahh esram zaten bana ne olduysa o taşınmadan sonra oldu,biliyosun eşimin sağlık durumu nedeniyle apar topar taşındık,hem evle hem kocayla ilgilen derken kendimi bi saldım bi daha toparlayamadım:KK53::KK53:çok şükür şimdi herşey yolunda,bende düzenimi oturtdum,aman sağlığımız yerinde olsunda ne yapalım kg bi şekilde veriliyo:KK34:

bu arada canım benim ayaklarımda hiç ısınmaz ve karın ağrım çekilmez olur,sıcak su termosu falan getirsen ayaklarının altına koysan esram belki faydası olur:KK34:

canım bunlar güzel telaşlar,allah bizede nasip etsin kendi evimizi almayı:KK16::KK16:

ahh esram zaten bana ne olduysa o taşınmadan sonra oldu,biliyosun eşimin sağlık durumu nedeniyle apar topar taşındık,hem evle hem kocayla ilgilen derken kendimi bi saldım bi daha toparlayamadım:KK53::KK53:çok şükür şimdi herşey yolunda,bende düzenimi oturtdum,aman sağlığımız yerinde olsunda ne yapalım kg bi şekilde veriliyo:KK34:

bu arada canım benim ayaklarımda hiç ısınmaz ve karın ağrım çekilmez olur,sıcak su termosu falan getirsen ayaklarının altına koysan esram belki faydası olur:KK34:

daha güzelleri senın olsun canım,rabbım tez zamanda kısmet etsin kendı evini..
valla güzel telaşlar ama ben fazla plan program delısı oldugum için sürekli içimde bi kurtçuk var beynımı kemırıyo
benı yıpratıyo bu ama allaha şükür işlerimi planlı ve düzenlı yapabılıyorum
evlenırkende oyleydi aksamadı hiç işim:)

valla ayaklar buz arkadaşın fanını aldım ayaklarımın altına ama karı agrısına şuan bı faydası yok
izinmi alsam diyorum ama 1 ay sonra taşınma izni alıcam şimdiden kredilerimi tüketmiyim diyorum

bu arada kızçeler dün size söylemiştim bordo pantolonum oldu diye,üstünede siyah ince bi hırka giymiştim,tabi kociş beni akşam işten almaya gelince gördü,böyle tuhaf tuhaf bakıyo ama bişeyde demiyo,neyse eve gittim,montumu falan çıkardım,diyoki sen iyice gözüme farklı görünmeye başladın,nası yanii dedim,yaaa anla işte diyoo sexiii:KK52::KK52::92::92::92:

yorgunda degilimdim ama :26: neslim hala ayagim basinca agriyor inat ediyorum doktora gitmemekte nolcak bilmiyorum
o kadar cok isim var ki doktora gidemem bugun :KK50:
spor yapamiyorum ona yaniyorum biraz mekik cektim birazda oklava ile hareket ettim ama hic terletmiyo sinir oldum :KK53:

canim bende tasinirken kadinla birlikte temizlik yaptim ama kadindan cok ben yoruldum cok yorucu tasinmak ama Allah herkese hayirli evler almayi nasip etsin bu yorgunluklar hic bisi degil :KK34:

ya benimde regl olmam lazimdi 4 gun gecti sisiyorum sabah kalkinca anliyorum sancimda yok
sana gecmis olsun :KK16:

bu arada kızçeler dün size söylemiştim bordo pantolonum oldu diye,üstünede siyah ince bi hırka giymiştim,tabi kociş beni akşam işten almaya gelince gördü,böyle tuhaf tuhaf bakıyo ama bişeyde demiyo,neyse eve gittim,montumu falan çıkardım,diyoki sen iyice gözüme farklı görünmeye başladın,nası yanii dedim,yaaa anla işte diyoo sexiii:KK52::KK52::92::92::92:

ne guzel bisi bize de dua etttt bize deeeeee :KK14:

wuwwww:KK54:
cok güzel bir duygu olsa gerek... hem zayıflaman hemde kocişinin gözünde sexsi ve güzel görünmek.. tekrar tekrar tebrikleri hak ediyorsun neslihancım :) bu arada senin fotoların yüklümü.. merak ediyorum kilo verdikten sonraki halini.. :KK9:

günaydınnn kızlarrrr
deli bir telaş aldı başını gitti kafam bi dünya bu aralarr
taşınmam lazım jet hızıyla naklıyeyı falan ayarladım ama daha ortada hiçbişey yok
yenı evın daha bisürü işi var
dua edın banada bitireyim işleri 25 ocaga kadar:44:

canım bu işler yorgunluktan çok stres getiriyor insana.. toparlanmak gözünde büyüyor ama ondan dahada cok taşıma nasıl olucak aksilik çıkarmı eve gidince yerleştirmesi vs.... ama arkadaşlarında dediği gibi tatlı telaşlar bunlar ... orda olsaydık takımca yardıma gelirdik. o yetenegi görüyorum bizde :KK16:bende çok taşınan bir insan olarak söylüyorum nacizane fikrimi... umarım aksaklık olmadan rahat bir şekilde halledersin taşınmayı :KK34:

ne guzel bisi bize de dua etttt bize deeeeee :KK14:

yaa elifim aslında hala geçen sene yılbaşı kiloma ulaşamadım,ama demekki sevdiceğe farklı gözüküyorum:KK69: aslında bana hep derdiki sen böylede çok güzelsin,dış güzelliğe bu kadar önem verme,valla bu erkekler bi alem,kendileriyle çelişiyolar resmen:KK53::KK53:
wuwwww:KK54:
cok güzel bir duygu olsa gerek... hem zayıflaman hemde kocişinin gözünde sexsi ve güzel görünmek.. tekrar tekrar tebrikleri hak ediyorsun neslihancım :) bu arada senin fotoların yüklümü.. merak ediyorum kilo verdikten sonraki halini.. :KK9:

kesinlike hülyacım özgüven bi anda tavan yaptı:KK52:

canım geçen sene bi albüm yapmıştım ama sildim,şimdi kendime tekrar bi klasör açtım şimdilik kilolu fotoğraflarım var,şöyle bi 70 e ineyim tekrardan ekliyecem burayada:KK34::KK34:

uhhhuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
harika bi duygu dimi kocişten böle şeyler duymak.
ama biz de artık senin fotolarını görmek istiyoruzz merak ediyorz :KK16:

uhhhuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
harika bi duygu dimi kocişten böle şeyler duymak.
ama biz de artık senin fotolarını görmek istiyoruzz merak ediyorz :KK16:

:KK17::KK17::KK17:

meleğimmm şöyle bi 6-7 kg daha vereyimde büyük bi gururla ekliyecem fotoları:KK34::KK34:

esracım allah kolaylık versin bu karda kışta taşınmak zor iş.ama kendi evin ne güzel.Ay bende kendi evim olsun çok istiyorum inşallah olur.Kızlar o zaman hep beraber her gün dua ediyoruz 2013 de evi olmayana ev bebek isteyenlere bebek versin diye dua edelim hergün:KK9::KK9::KK9::KK9:

esracım allah kolaylık versin bu karda kışta taşınmak zor iş.ama kendi evin ne güzel.Ay bende kendi evim olsun çok istiyorum inşallah olur.Kızlar o zaman hep beraber her gün dua ediyoruz 2013 de evi olmayana ev bebek isteyenlere bebek versin diye dua edelim hergün:KK9::KK9::KK9::KK9:

amin canım. benim evim var çok şükür hamdolsun ama şu anda önemli olan bebiş.
bikaç tane altın topu istiyorum Rabbil nasip ederse.

ben bugün elma diyeti yapıyorum hasta oldum şişliğim gitsin yarına süpriz olmasın diye yarın 1 ay olacak reim yapalı hiç 1_ 1.5 kilonun altında kilo vermedim düzeni bozmamak lazım gerçi eksideyim ama fazlada gitse zararı olmaz.sizde durumlar nasıl:KK9:

bide maydonoz almıştı onun saplarını kaynatıp içiyorum.OT GİBİ YAŞIYORUM RESMEN:KK47::18::KK17::KK19:

ben bugün elma diyeti yapıyorum hasta oldum şişliğim gitsin yarına süpriz olmasın diye yarın 1 ay olacak reim yapalı hiç 1_ 1.5 kilonun altında kilo vermedim düzeni bozmamak lazım gerçi eksideyim ama fazlada gitse zararı olmaz.sizde durumlar nasıl:KK9:

ben rekor kırdım bu hafta,hiç tartılmadım,önceden her sabah akşam tartının üstündeydim,diyetisyende kızdıktan sonra soğuk salona koydum,yani oraya girip tartılmayı gözüm yemiyo,:KK53::KK53:

yarınki rakam bana sürpriz olucak,inş.bende 1 kg vermişimdir,kaç haftadır gram gram veriyorum,bu hafta hem diyetimi hemde sporumu aksatmadım,inş.mükafatını alırım:KK34::KK34:

ben tartılmadan duramıyorum sanki kilo almış gibi hissediyorum.küçük kızım bile alıştı sabah kalkar kalkmaz tartıya çıkıyo anne bak diyor

X