Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ayyy kizlar yaaa valla cok kaynatmissiniz
okurken hep aklima bizim kocisler burayi kesfedip yazdiklarimizi okumasalar
hehehe valla benimki okusa 30 yil dilinden kurtulamam bide küser eheheh

yorumları okudumda baya bi çekiştirmişsiniz eşlerinizi . ama ne yalan söyleyeyim cok eglenceliydi okumak :)

bugün yediklerimi yazıyorum :) umarım bu saatten sonra canım atıştırmalık bişeyler istemez

sabah 2 bardak su.

kahvaltı: 1 dilim peynir bir dilim ekmek (canım birşey yemek istemedi nedense )
1 saat sonra sekersiz sade kahve
ara: 1 adet portakal

öglen: salata (havuç ve beyaz lahanadan yaptım ) bir kase yogurt ,3-4 kaşık kepekli bulgurdan yapılmıs kısır :)

ara: bitki çayı ve bir meyve

akşam: tavuk haşlama ve 1 tabaktan az barbunya , 1 dilim ekmek :)

ve suana kadar 2 lt su.. uyuyana kadar 1 lt daha içerim :)

geçmişi okumak neredeyse yarım saatimi aldı, gülmekten yerlere yattım resmen, neler kaçırmışım neler:))
bu hafta sonucumuz pek iç açıcı değil, haftaya çok daha iyi olalım inşallah.

bugüngü menüm
sabah:
yarım omlet, 1 yemek kaşığı yağsız kavurma, 1 yeşil biber, 1 dilim tam buğday ekmeği, 6 tane yeşilzeytin, 1 ceviz

ara:
yeşilçay

öğlen: 1 bardak yoğurt, 3-4 yemek kaşığı nesfit

ara:
1 ceviz, 1 yemek kaşığı kuru üzüm, 1 tane diyet bisküvi, yeşilçay

akşam:
az tavuk, bollll salata

ara:
greyfurt
papatya çayı

merhabayinnnn
menumu yazmayi unutmusum..

sabah 10:00
1 yumurta
biraz dil peyniri
biraz ezine
3 siyah 2 yesil zeytin
1 cay kasigi kadar bal
3 cengelkoy salataligi
2 ceri domates
yarim koy biberi
1 dilim tam bugday ekmegi
bitki cayi

ara yok

ogle: 14:30
7-8 adet zeytinyagli sarma
1 kase yogurtlu kirmizi lahana salatasi
1 minicik borek

ara :
3 ceviz 3 kayisi
bitki cayi

2. ara 1 kucuk mandalina

2 litre su
3 kupa bitki cayi
simdi kosmaya gidiyorum
1 saatte yururum

katılmak isteyenler başlığından 1. takıma gel daveti alınca soluğu burda aldım. şimdi napıcaammmm varmı bana yol gösterip yardım edicek T_N bekliyorum canım

kızlar sizden cevap gelene kadar şu çizelge işine kafa yorup hallediyim dedim ama naaptıysam formata uyamadım malesef formata uygun değil mesajı çıkıyo sürekli. umarım yardım gelir sizden şimdiden teşekkürler bu arada alıntı ile cevap olayınıda biri anlatırsa süper olur ilk günden çok şey istiyorum ama alışana kadar böyle hepinize kolay gelsin Allah sabır versin

amanııınnn uzun zamandır kitle endeksi hesaplamamıştım sonuç çıkıp ta yazanları okurken endeksi hesaplanan bedenimi ateş bastı kafamı vuracak yer içine girecek bi çukur lazım banaa işte Sonuç: Şişman (Obez) - II. Sınıf
Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu bir başka deyişle şişman olduğunuzun bir göstergesidir. Şişmanlık, kalp-damar hastalıkları, diyabet, hipertansiyon v.b. kronik hastalıklar için risk faktörüdür. Bir sağlık kuruluşuna başvurarak hekim / diyetisyen kontrolünde zayıflayarak normal ağırlığa inmeniz sağlığınız açısından çok önemlidir. Lütfen, sağlık kuruluşuna başvurunuz

he bu arada ilk gün heyecanımıdır acemiliğimidir nedir öbür tarafa yazmıştım ama buraya unutmuşum boyumu kilomu yazmayı 155 cm lik cüce siklet boyumla tammmm 85 kilo olduğumu malesef gururla utançla açıklıyorum

semaaaaayy nasıl böyle bi hata yaptımki yazarken yanlış yazmışım,ama aldığın kiloda ve yüzdede sorun yok,listeyi bide kontrol ettirmiştim 2.takıma,onlarda sorun yok demişti
demekki gözden kaçmış,paylaşım alanında hemen düzelttim canım,sorun yok

canın sağolsun neslıcım gözden kaşmış tşkr ederım tatlım

slm kızlar bugun eğlenceli bir sohbeti kaçırmışım neşenız daim olsun canlar ....bende çok yogun baş ağrısı vardı bugun reglı olmayı beklıyorum olamadıkça başıma vuruyor sanırım hiç keyfim yok o kadar ıstıyorum çabalıyorum sonuç artı oldu dr. gidip bir kontrol ettırsem ıyı olacak galıba şu troıdımı

2013-01-04 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]CEVİZ2 adet54

[2]Ayran1 ADET92

[4]Dost Yoğurt100 GRAM79.4

[5]makarna (haşlanmış)1 100 gr132

[6]Mevsim Salata1 POR.(150GR.)45

[7]Ezogelin Çorbası1 PORSİYON140

[8]Portakal1 ADET50

[10]Elma1 ADET60

[11]Kepekli Kaşarlı Tost1 adet160

Toplam :1047.4 kal.

bol su... 2 saat spor ... 45 dak yürüyüş

eşimin babaannesi vefat etti kızlar, eşim haberi alınca çok kötü oldu, onu ilk defa öyle gördüm.
bünyesi 2. ameliyatı kaldıramamış
eşim apar topar gitti, yolda şimdi.
berkay hasta, gidemedik biz. yavrum sürekli uykudan kulağım ağrıyor diye uyanıyor(
yarın oğluşumu doktora götürücem.
bir sürü şeyinden şikayet etsem de eşimin evde olmaması çok garip bir duyguymuş.

Hoşgeldin güzelim burda hiç birimiz güzellik yarışması adayları değiliz ama o kivama gelmek için çalışan birer başarı hikayesi olacağız zaman kisitlamamiz yok hedefimize doğru yuruyoruz ister yavaş ister hızlı utançı bir kenara atıyorsun artık buradasın kullanabilecegin tek kelime azim...

Allah rahmet eylesin... kuzucugnada geçmiş olsun... dışardaki herkes kapınızı kapatınca el... siz bir bütünsünüz bu duygu her zaman vardır ama nedense butunluk bozulunca tokat gibi çarpar... Allah başka şeylerle sınamasin bütünlüğünüz daim olsun

Bende aynen 3 aydır olmuyor psıkolojim alt üst karnım şiş olması için ilaç aldım bana misin demedi

KARAR DEFTERİ
2- Haber vermeden, geçerli bir neden ileri sürmeden yarışmadan ayrılan ve herhangi bir nedenle diskalifiye edilmiş olan yarışmacılar, bir daha yarışamazlar. Dolayısı ile konuyla ilgili bilgi paylaşımı esastır. Başvuru topiğinde, bu tanıma uyan arkadaşlarımızı gördüğümüzde gerekli uyarıları yazalım.

Diskalifiye edilmiş olan üye eğer yeniden yarışmak isterse, geçmişe ilişkin haklı bir gerekçe ileri sürerek takım yönetimiyle görüşür. Üyeyi yeniden takımına almak isteyen takım yönetimi, üyenin hikayesini paylaşım alanında paylaşarak sözkonusu geri alımı diğer takımların onayına sunar. Herhangi bir takımdan itiraz gelmesi durumunda, sözkonusu üye yarışmacı olamaz.

sevcan_201 paylaşım alanından seninle ilgili cevap geldi,yukarıda konuyla ilgili karar defterindeki bölümüde paylaştımşimdi 2 seneçek var,ya listeye girmeden burda bizimle paylaşıma devam et,yada geçerli bi neden sunduktan sonra paylaşımda diğer takımlarında onayını alıp yarışmaya devam et canım

ayyy kizlar yaaa valla cok kaynatmissiniz
okurken hep aklima bizim kocisler burayi kesfedip yazdiklarimizi okumasalar
hehehe valla benimki okusa 30 yil dilinden kurtulamam bide küser eheheh

hülyacım inş.bu azimle cuma tartı yüzünü güldürür,yanlız naçizane bi tavsiye bakliyat türünü akşamları pek tüketme bence,banada diyetisyenim pek önermiyo canım
şişkinlik yapabilir,bide akşam sindirimi daha zordur.

katılmak isteyenler başlığından 1. takıma gel daveti alınca soluğu burda aldım. şimdi napıcaammmm varmı bana yol gösterip yardım edicek T_N bekliyorum canım

hoşgeldin canım takımımıza önce seni bi tanıyalımmı,ismin,yaşın,işinbirde hedef kilonu istiyorum senden,onun dışında şu anda deneme süresindesin,bol paylaşım ve istikrara göre haftaya cuma listeye alabilirim seni,cuma en geç öğlen 1 e kadar kilo bildirimi yapıyoruz canım,azmin bol olsun,inş.birlikte vericez kilocuklarımızı

burcucum başınız sağ olsun...oğluşuna da çok geçmiş olsun canım
günaydınn yavrular nasılsınız bugün bakalım?

günaydın melekim,nasılsın

günaydın yavrummm iyiyim şükür sen nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…