Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

merhabalar herkese :) bugün başladım bende diyete... herşey güzel olucak eminim buna... yorumları okudum umarım hepbirlikte güzel sonuçlar alıcaz.1.73 boyum ve bir yıl önce 68 kiloydum.. bir yılda 16 kilo aldım.... bu sabah tartıldım 84.3 geldim...her cuma tartılıcam ve yazıcam.şimdilik ortalama haftada kaç kilo verecegime dair bir fikrim yok. ilk hafta belli olucak :) ev bisikleti aldım ve hergün bir saat ona binicem ve akşam 6 dan sonra birşey yemeyecegim. hergün 3 lt su ve tatlı yemeyecegim.. benim kilo alma sebebim asırı tatlı çikolata yemekti.... herkese bol sağlıklı günler diliyorum.... :)

aramıza hoşgeldin canım
azmin hep devam eder bol bol kilolar verirsin inşallah...

melekcim ben sana artık diyecek söz bulamıyorum tatlımm:nazar::nazar:

motive kaynağımızsın,bu resimlerin yeni gelenler içinde süper oldu ayrıca:KK16::KK16:

kızçeler yarın tartı günü:18::18:ben inş.79 inadını kırıcamı düşünüyorum,sizde durumlar nasıl:KK34:

melekcim ben sana artık diyecek söz bulamıyorum tatlımm:nazar::nazar:

motive kaynağımızsın,bu resimlerin yeni gelenler içinde süper oldu ayrıca:KK16::KK16:

kızçeler yarın tartı günü:18::18:ben inş.79 inadını kırıcamı düşünüyorum,sizde durumlar nasıl:KK34:

neslim biraz da o yüzden yükledim son resimlerimi.
yeni gelen arkadaşları görünce ekliyim dedim :)
yarın ne çıkacağımmı merakla bekliyorum ben de ama bu yılbaşı bence bizi sarsacak :)

bu arada cok bitki cayi iciyorum ve cok tuvalete cikiyorum

bitki cayimi cok sevdim
size de tarif edeyim

1 kabuk tarcin
7-8 tane karanfil
3 tatli kasigi yesil cay
2 tatli kasigi mate
bir tutam ihlamur
1 zencefil (kabuk-taze degil)
2 dilim limon 1/4 gibi
5 fincan kaynar su

tadi agir gelirse 6 fincan su koyun
5 dk bekleyin ve afiyetle icin
1 cay kasigi bal de ekleyebilirsiniz bana yasak diye koymadim

benim yeşilçayım niye acı oluyo?
bir kupa suya uarım tatlı kaşığı yeşilçay koyuyorum, 2 dak. bekletip hemen içiyorum.
daha çok bekletirsem daha da acı oluyo hiç içemiyorum.
bazen içine tarçın, karanfil, limon dilimleri falan da atıyorum.
bazen sallama içiyorum o yüzden:KK43:

siz nasıl yapıyorsunuz yeşilçayınızı kızlarrr?

neslim biraz da o yüzden yükledim son resimlerimi.
yeni gelen arkadaşları görünce ekliyim dedim :)
yarın ne çıkacağımmı merakla bekliyorum ben de ama bu yılbaşı bence bizi sarsacak :)

düşünceli kuzum benimm:KK19::KK19:

ayy bu haftada yılbaşı vurdu bizi desene:KK53:,ben bu hafta rekor kırdım galiba,tartılmama rekoru:KK1::KK1: yılbaşı akşamı dışında geçen cumadan beri gram kaçamağım olmadı,su bitki çayı fazlasıyla içtim,her akşam yağmur çamur demeden yürüdüm:KK53: bakalım yarınki sonucu merakla bekliyorum,3 haftadır 79 lu kilolardayım,inş.bu hafta kırarım bunu:KK34:

benim yeşilçayım niye acı oluyo?
bir kupa suya uarım tatlı kaşığı yeşilçay koyuyorum, 2 dak. bekletip hemen içiyorum.
daha çok bekletirsem daha da acı oluyo hiç içemiyorum.
bazen içine tarçın, karanfil, limon dilimleri falan da atıyorum.
bazen sallama içiyorum o yüzden:KK43:

siz nasıl yapıyorsunuz yeşilçayınızı kızlarrr?

bende önceden senin yaptığın gibi yapıyodum burcucum,çaykurun bergomot aromalısı tadı fena olmuyodu,ama artık çeşit çeşit sallama yeşil çay alıyorum,içimleri daha güzel,özellikle acailisi fovorim bu ra:nazar::nazar:

ama tadını değiştirmek istiyosan içine limon dilimi,çubuk tarçın,karanfil,tane karabiber katmanı öneririm,hem bu karışımın ödem atıcı özellğide var:KK34:

hemen sayfayı takip edip hem yemek yapıcam diye çorbanın yoğurdu kesildi iyi mi?
yayla çorbam çökelek gibi oldu yaaa:KK17:

bende önceden senin yaptığın gibi yapıyodum burcucum,çaykurun bergomot aromalısı tadı fena olmuyodu,ama artık çeşit çeşit sallama yeşil çay alıyorum,içimleri daha güzel,özellikle acailisi fovorim bu ra:nazar::nazar:

ama tadını değiştirmek istiyosan içine limon dilimi,çubuk tarçın,karanfil,tane karabiber katmanı öneririm,hem bu karışımın ödem atıcı özellğide var:KK34:

bi karabiberi denemedim, onu da deneyelim bakalım:)
benimki de çaykurun sadesi, bitince de bergomot alalım bu defa...

kızlar yemek vakti ben çıkıyorum umarım yarın tartıda hepimiz istediğimiz kiloya ulaşırız:KK56::KK52::KK53::KK43:

X