Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

basiniz sagolsun canim evet olum bir adim sonra bir saniye otemizde belki
hayat kimseyi incitecek kiracak kadar uzun degil..
iyi ki hatirlatiin dur ben bi esimi arayim ozur dileyim sabah onu biraz paraladim da :18:

ben yer almasini sevmiyordum cok harika oldu boyle bayildim ama cok aciktim simdi ben yaa yetmedi bu ogun bana 1 dilim cavdar ekmegi ile salatayi yedim ama yetmedi :26:

T_N: 75 (hedef 4,2 kg vermek)
spirochet: 82 (hedef 4 kg vermek)
tasan: 69 (hedef 4,5 kg vermek)
garden:
fitsema:
fefilifa: 72 (3,8 kg vermek)
BuRCuCuKkK:
mlkfth :
sinem866 :

melek vardi izinli mi melek?
ben 72 diyorum bakalim nolcak
bu arada benim dogum gunum 1 subat

listeyi güncelledim elifcim

elifim o zaman senin 2 katı motive olman lazım,doğumgünü hediyeni kendi kendine vermiş olursun hedefine ulaşarak

amin canımhaklısın,kimseyi kırmamak lazım

yer elmasını ben çiğ seviyodumda yoğurtlu salatası daha hoşuma gitti,ama acıkmanda normal canım,sadece salata ve ekmek hafif olmuş,bence 1 bardak süt iç yanında kuru kayısı,hem ara öğün olur hemde tok tutar seni

elifcim bu arada kinoa yı araştırdım sedece büyük marketlerde bulunabilirmiş,acaba burda varmıdır,daha önce hiç duymamıştım:26:

evet hediye olarak 70 i hedeflemistim ama olmadi ne yapalim 72 de iyi bir rakam
elifcim bu arada kinoa yı araştırdım sedece büyük marketlerde bulunabilirmiş,acaba burda varmıdır,daha önce hiç duymamıştım:26:
bende dun duydum sizlerle paylasmak istedim bulursam haber veririm sizlere de
ya ben icemedim zencefil cayini anca ihlamura kabuk tarcina ekleyerek ictim aci geliyor tadısı

elifcim bende sade içemem gibi geliyo ama çubuk tarçın,limon,elma kabuğu hoş bi tat katabilir,denemekte fayda var

kızlaaarrrr imdatt
bu nasıl birgün böyle yaa valla dagıtıcam şimdi ortalıgı masada ne varsa:)
nasılsınız bugün yılın son günü:)
çalışmayan izinli olan varmı ??
bu arada kuralları ılk günden ıhlal ettım
günde 5 mesaj dedım daha ben ilkteyım:)

ben bugün sabahtan beri bişeyler yiyorum yemek ne kadar güzelmiş .bunun cezasını yine ben çekicem ama olsun.haftayada 3 . sıradayım ama bu sefer sondan üçüncü

bugün yedim ama yarının planını yaptım sadece elma yiyecem elma diyetinde ne kadar elma yiyorduk

esracımm dert etme canım,zaten kurallar 2 ocaktan itibaren geçerli

gün bitsede gitsek ya,yarın öğleye kadar uyuycam valla

spirochet;28046353]efet takım olarak güzellik konusunda extralara girmeyi öneriyorum....... beni takım kaptanı yapmayacağınıza eminim çünkü göremesemde hepinizi günlük makyaj şartı getirirdim ben sonraaaaaaaaaa duşta fırça kullanma kuralı

böyle şeyler çok motive ediyor... en azından kış boyunca alışveriş merkezlerinde spor yapabiliriz...... ne varsa deneriz ama hiç birini almayız neden mi?????? çünkü zayıflamamıza şurda 1 ay kaldı 1 aya kadar bedeniniz değişecek

ayrıca ve ayrıca şubat 1 hedeflerinizi ben kaydediyorummmmmmmm hadi bakalım hedefler gelsinnnnnnnnnn

T_N:
tasan:
garden:
fitsema: 75
fefilifa:
BuRCuCuKkK:

unuttuğum birileri varsa hemen eklesin kendiniiiiiii

T_N;28046828]T_N: 75 (hedef 4,2 kg vermek)
tasan: 69 (hedef 4,5 kg vermek)
garden:
fitsema: 75 (hedef 2.7 kg vermek )

fefilifa: 72 (3,8 kg vermek)
BuRCuCuKkK:
mlkfth :
sinem866 :

yenıyıl sağlık ,huzur ,mutluluk getırsın..... bize yakışan, dilediğimiz kiloya ulaşıp tum dileklerımızın gerçekleştıği huzurlu bır yıl diliyorum..... canlarım sevıyorum sızleri

Son düzenleme:
slm kızlar mutlu yıllar herkeze ... e yılbaşı olunca bende ızın verdım kendime bugun boyle yarın kaldıgım yerden devam edıcem ınşlhh

2012-12-31 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]soda limonlu1 adet68

[2]Cevizli Baklava50 GRAM220

[4]Fıstık1 AVUÇ150

[5]Turşu100 GRAM10

[6]Nohutlu Pilav0.30 PORSİYON114.6

[7]Nohut yemeği0.50 PORSİYON212.875

[8]Elma1 ADET60

[9]Limonlu Kek1 DİLİM165

[10]Poğaça (sade)1 ADET180

[11]Cherry Domates100 GRAM19

[12]Kepekli Kaşarlı Tost1 adet160

Toplam :1473.675 kal.

bol suu.. 1 yeşilçay ... 30 dak yürüyüş ...20 dak plates yapıcam

Selam kızlar biraz kaçırdım galiba
Eltim yemeğe çağırdı bı kac arkadasa da vardı çok eğlenceli gecti eğlendikce yedik yedikce eğlendik anlamadık valla

Aksam menüm
1 kepçe çorba
1 kabak dolması
2 yemek kasığı Kilis tava
1 yemek " pilav
Havuc salatasi
2 tane şekerpare

Yarım elma 1 minik mandalina
Spor yok 4 gündür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…