Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

YA BEN bu finansbankı ne yapayım yaa
kredı kartı yollamıslar kullanmadım adamlar borc yansıtmıs sınır oldum aksam aksam

Yaa kardeşime bi av.ın yanında bi iş bulmuştum iyi bi yer görünüyor ama tabi içine girilmedikçe bilemiyor insan.
kız 6,30 a kadar çalışıyor . iyi tamam güzel ama ev uzak 8 gibi evde oluyor. 4 vasıta değiştiriyor.eşi de 6 da evde oluyor sorun oluyor tabi.
tam evine yakın bi iş bulduk yılbaşından sonra başlıcaktı onlar da başka birini almışlar kızcağız iyi ki söylemedi işten ayrılcam diye patronlarına yoksa şimdi işsiz kalacaktı. moralimiz bozuk biraz. abla burda çalışmak istemiyorum diyor eşimle tartışıyoruz diyor
ee haklı da aadam...

melekim eşin senden önce eve gelmesi zor gerçekten,ama hayat müşterekse idare edilebilir diye düşünüyorum,tabi bu kişiden kişiyede değişiyo:KK53:

benim eşimde benden 1 saat önce çıkıyo işten,üstelik ben cumartesileri çalışıyorum o evde ama hiç sorun etmiyo,hep der bazı şeyleri sorun edeceksem o zaman çalıştırmamalıyım seni

ama kardeşin için bu kadar sorun oluyosa evine yakın bi iş bulması lazım tabi bu süreç içindede işine devam etmeli,4 vasıtada çokmuş be gülüm,siz izmir demiydiniz canım,

valla küçük şehir avantajı işte biz her yere yürüyerek gidebiliyoruz:KK23::KK23:

selam kizlar bende bunalimdayim :KK37:
az sonra esimle sinemaya gidecegiz belki iyi gelir :KK23:

anaaaa sendemiii:KK53::KK53:ne oluyo kızçeler size yahuuu:KK20::KK20:

sinema kesinlikle iyi gelicektir,hangi filme gideceksiniz canımm:KK34:

YA BEN bu finansbankı ne yapayım yaa
kredı kartı yollamıslar kullanmadım adamlar borc yansıtmıs sınır oldum aksam aksam

finansbank en gıcık olduğum banka,allahtan ne hesabım ver nede kartım,ama büroda arkadaşaların var illallah dediler...en ufak bi borca bile dünya faiz yansıtıyolar:KK47:

Beyaz çayın yararları
Beyaz çay kolon, prostat, mide kanseri gibi birçok farklı kanser çeşidine karşı koruyuculuğa sahip. Yüksek tansiyonu düşürmeye yardımcı. Damarların gelişimine destek oluyor. Felç
Bakteri ve virüsleri doğal yollarla yok etmeyi sağlıyor. Bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Soğuk algınlığına karşı korunmaya yardımcı. HIV belirtilerini hafifletebiliyor. Kalbi güçlendiriyor. Kemik yoğunluğunun yüksek olmasına katkıda bulunuyor. Romatizma ve osteoporoz hastaları için faydalı etkiye sahip. Dişleri daha güçlü yapan az miktarda florid ve diğer besin elementleri içeriyor. Kötü nefes kokusuna sebep olan bakterileri öldürüyor. Metabolizmayı hızlandırarak, dengeli diyet programına yardımcı oluyor.
tahribatına karşı koruyucu etkili. İyi kolesterolü yükseltip, kötü kolesterolü düşürmeye yardımcı olarak damar sertleşmesi ve tıkanıklığının önlenmesine katkı sağlıyor.

kızçeler 3-4 günden beri doğadan ın beyaz çayını içiyorum,portakal çiçekli olanı...içimi çok rahat ve tadıda çok güzel,öyle tesadüfen ilgimi çekmişti rafta ama faydalarını okuyunca daha bi severek içiyorumm:nazar::nazar: yeşil çaydan bile daha iyiymiş,sanki bağırsak hareketlerimide hızlandırdı gibi:KK34::KK34:

bu hobbıt serının ilk filmi nitelıgındeymıs sanırım
pekı digerlırını ızlemeyen buna gitse bişey anlarmı ki:)
ben izledım ama hangısı bılmıyorum hep bölük pörçük benım yüzüklerın efendısı fılmı izlemelerım.

ben izledım ama hangısı bılmıyorum hep bölük pörçük benım yüzüklerın efendısı fılmı izlemelerım.

hiç benim tarzım değil ya böyle filmler,o yüzden hiç izlemedim bile...ben romantik filmler severim,:KK69:bide komedii :KK1:

eveettt kizlar geldim bennnnnnn :KK16::KK16::KK16:
off harikaydi film valla orta cagi ozlemisim hele hele gollumu gorunce cok sevindirik oldum :KK9: kıymetlimiissssss :KK9:
valla aksam biraz cisss seyler yedim sinemada misir pörtleği dondurma
cikista da aksam yemegi tatlilar falan ne siz sorun ne ben soyleyim :KK36::KK36::KK36:
guzel bi aksamdi :KK16:

Beyaz çayın yararları
Beyaz çay kolon, prostat, mide kanseri gibi birçok farklı kanser çeşidine karşı koruyuculuğa sahip. Yüksek tansiyonu düşürmeye yardımcı. Damarların gelişimine destek oluyor. Felç
Bakteri ve virüsleri doğal yollarla yok etmeyi sağlıyor. Bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Soğuk algınlığına karşı korunmaya yardımcı. HIV belirtilerini hafifletebiliyor. Kalbi güçlendiriyor. Kemik yoğunluğunun yüksek olmasına katkıda bulunuyor. Romatizma ve osteoporoz hastaları için faydalı etkiye sahip. Dişleri daha güçlü yapan az miktarda florid ve diğer besin elementleri içeriyor. Kötü nefes kokusuna sebep olan bakterileri öldürüyor. Metabolizmayı hızlandırarak, dengeli diyet programına yardımcı oluyor.
tahribatına karşı koruyucu etkili. İyi kolesterolü yükseltip, kötü kolesterolü düşürmeye yardımcı olarak damar sertleşmesi ve tıkanıklığının önlenmesine katkı sağlıyor.

kızçeler 3-4 günden beri doğadan ın beyaz çayını içiyorum,portakal çiçekli olanı...içimi çok rahat ve tadıda çok güzel,öyle tesadüfen ilgimi çekmişti rafta ama faydalarını okuyunca daha bi severek içiyorumm:nazar::nazar: yeşil çaydan bile daha iyiymiş,sanki bağırsak hareketlerimide hızlandırdı gibi:KK34::KK34:
hmmm denemek lazim demek yesil caydan daha iyi :44:
valla canim ben once seriyi izle derim biz belki 50 kere izlemisizdir esimle
ilk filmi dershanedeyken kizlarla izlemis hic begenmemistim 15 yasinda :26:
evlendikten sonra asinasi olduk
bizim yuzuklerin efendisi gunlerimiz olur 1-2-3 sabaha kadar film keyfi simdi bide bu eklendi napcaz bilmiyoruz :KK52::KK52:

hiç benim tarzım değil ya böyle filmler,o yüzden hiç izlemedim bile...ben romantik filmler severim,:KK69:bide komedii :KK1:

biz biraz maceraci takiliyoruz sanirim esimle
motora biner dag bayir kaya tirmanir dalis yapariz filmlerde de hep ya fantastik gerilim yada polisiye korku :KK51:
bu adam beni de yoldan cikardi halbuki cok cici bir kizdim ben hehe :KK75::KK75::78:

günaydın gençlerrrrrrrrrrr ve kendını genç hissedenler
2 gündür üstümde deli yorgunluk vardı haftasonu hiç ama hiç dinlenememiştim ondan heralde dün akşam tüm planları ıptal ettım annemlere falan gidicektık aradım gelmıycez dedım kapadık telefonları,sporda yapmadım yayıldık tv karsısına koyduk bi film abartmıyorum saat 19,30dan 22,30a kadar yerımden kalkmadım diyebılrım saat 23,00gibide uyuduk
bu sabah bomba gibiyim gercekten dınlenmeye cok cok ıhtıyacımvardı ve cok ıyıyım bugün:)
hayata kaldıgım yerden devam...:)

günaydın kızlar herkes film seyretmiş sitres atmış ben yatak döşek yatıyorum iki haftadır gribim daha geçmedi.iyleşirsem inşallah bende sinemaya gidicem en son Evim Sensine gittim.Özcan Deniz hayranıyım

kızlarrrr toparlanın bakıyımmmm:KK20::KK20:çıkın şu depresyon modundan,hayata pozitif bakmak için bi milyon nedenimiz varr:21::21:

hem bu depresif hallaerimiz kilo vermemizide etkilermiş,hatta ödem bile oluşurmuş vücutta:KK53::KK53:

aynen ben dün bir adım attım bakım malzemeleri aldım saçlarım için önceki gün yeni şampuan sabun krem....vs insan bakım yaptıkça kendine geliyor... güzelce sabunluyorum yüzümü sonrasında krem birde kremi boynuma sürüyorum bu ara nedense takıldım...

bir ara hürrem yağı kullandım gıdık bölgeme onunla masaj yapa yapa inceldi. şimdide kremle yapıyorum aynısını hem boyun kırışıklıklarına da az kaldı yapmanın vaktidir...

güzelde makyajımı yaptım çıktım... şimdide yeşil çayımı yudumluyorum bu yazıdan sonra kalan suyumuda içince yarım litreyi sabah sabah hüpletmiş olacağım :KK9:

Beyaz çayın yararları

kızzz bul bul böyle şeyleri ben dün hemen pazara daldım yer elması aldım ay çok beğendim ben meyve tarzı şeyleri çok sevmem zaten marulunda köklerini yerdim bu süper geldi direk ara öğün oldu bana dün 2 kez kendileri :KK52:

eveettt kizlar geldim bennnnnnn :KK16::KK16::KK16:
off harikaydi film valla orta cagi ozlemisim hele hele gollumu gorunce cok sevindirik oldum :KK9: kıymetlimiissssss :KK9:
valla aksam biraz cisss seyler yedim sinemada misir pörtleği dondurma
cikista da aksam yemegi tatlilar falan ne siz sorun ne ben soyleyim :KK36::KK36::KK36:
guzel bi aksamdi :KK16:

hmmm denemek lazim demek yesil caydan daha iyi :44:

valla canim ben once seriyi izle derim biz belki 50 kere izlemisizdir esimle
ilk filmi dershanedeyken kizlarla izlemis hic begenmemistim 15 yasinda :26:
evlendikten sonra asinasi olduk
bizim yuzuklerin efendisi gunlerimiz olur 1-2-3 sabaha kadar film keyfi simdi bide bu eklendi napcaz bilmiyoruz :KK52::KK52:

biz biraz maceraci takiliyoruz sanirim esimle
motora biner dag bayir kaya tirmanir dalis yapariz filmlerde de hep ya fantastik gerilim yada polisiye korku :KK51:
bu adam beni de yoldan cikardi halbuki cok cici bir kizdim ben hehe :KK75::KK75::78:

amanın kıymetlimisss i bende özledim gitmek lazım bende çok seviyorum orta çağ avrupası ve filmlerini... yüzüklerin efendisini de kaç kez izledim saymadım hala da izlerim sorun değil :KK9:

bence senin akşamın hiçte güzel geçmemiş hadi mısırı yedin akşam ekmeğinden kısarsın ama dondurmaya noluyorrrrr.............. dondurma yedin yemekten sonra gelen tatlı neyin nesi hayır ben hiç beğenmedim akşamını:KK20:

günaydın kızlar herkes film seyretmiş sitres atmış ben yatak döşek yatıyorum iki haftadır gribim daha geçmedi.iyleşirsem inşallah bende sinemaya gidicem en son Evim Sensine gittim.Özcan Deniz hayranıyım

dün tv de istanbulun fethinin son bölümü vardı bizde ona takıldık her zamanki gibi (2 kez izlemiş olmamdan olabilir) sonuna doğru uyuklama moduna girdik... uyumaya da inat ediyorum sonunu odada izleyelim dedi ben yatağa girdiğim an uyumuşum... saçlarım az beslenmemden dolayı dökülüyormuş diyetisyenime göre bugün 1700 kalorilik diyetime başladım hadi hayırlısı...

bu arada ben evim sensin e gidicektim unutmuşum yaa söyledin de hatırladım hemen dvd ye ulaşmalıyım :KK34:

selamlar:)
ben en iyisi misafir grupdaş olayım...ara ara takılırım ama gruba resmen dahil olmayayım..
hafta sonunu küçük kızımın hastalığıyla geçirdik,tam o iyileşti derken dün gece büyük kızım hastalandı...

X