Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın günaydın günaydın tüm arkadaslarr:)
kaptanım nerdesın görüyorum varsın ama yoksunn
yok öyle cee eee deyıp kaçmak:)
:emir_bebek::emir_bebek:

aynen ben dün bir adım attım bakım malzemeleri aldım saçlarım için önceki gün yeni şampuan sabun krem....vs insan bakım yaptıkça kendine geliyor... güzelce sabunluyorum yüzümü sonrasında krem birde kremi boynuma sürüyorum bu ara nedense takıldım...

bir ara hürrem yağı kullandım gıdık bölgeme onunla masaj yapa yapa inceldi. şimdide kremle yapıyorum aynısını hem boyun kırışıklıklarına da az kaldı yapmanın vaktidir...

güzelde makyajımı yaptım çıktım... şimdide yeşil çayımı yudumluyorum bu yazıdan sonra kalan suyumuda içince yarım litreyi sabah sabah hüpletmiş olacağım :KK9:

ohhh miss edacım...bakım yapmak her zaman çok iyi gelmiştir zaten:KK34::KK34:

kızzz bul bul böyle şeyleri ben dün hemen pazara daldım yer elması aldım ay çok beğendim ben meyve tarzı şeyleri çok sevmem zaten marulunda köklerini yerdim bu süper geldi direk ara öğün oldu bana dün 2 kez kendileri :KK52:

valla bende sayısız faydalarını okuyunca hemen aldım,ayrıca yoğurtla birlikte salata olarakta tüketilebilir,yada zeytinyağlısı yapılabilir,seçenek çokk,ben de dün ara öğünde soydum bi güzel kıtır kıtır yedimm:KK56::KK56:

selamlar:)
ben en iyisi misafir grupdaş olayım...ara ara takılırım ama gruba resmen dahil olmayayım..
hafta sonunu küçük kızımın hastalığıyla geçirdik,tam o iyileşti derken dün gece büyük kızım hastalandı...

kuzucuklara geçmiş olsun canım:KK16::KK16:
Günaydın kızlaar :KK16::KK16:

eminecimm günaydın,hoşgeldin tatlım,nasılsın:KK16::KK16:diyete başlayabildinmii:KK34:

günaydın günaydın günaydın tüm arkadaslarr:)
kaptanım nerdesın görüyorum varsın ama yoksunn
yok öyle cee eee deyıp kaçmak:)
:emir_bebek::emir_bebek:

günaydınn canımm:KK16::KK16:enerjik esra geri dönmüş:KK52:,ayy seni depresif görmeyelim yaaa:KK53:

valla şekercim sabah yoğunluk vardı,çıkmak zorunda kaldım,bide sabah sabah kocişim aradı 2 aylığına urfaya gönderebilirlermiş,tam kesin değil,şu suriyeliler için.onada biraz canım sıkıldı:KK14::KK14:

günaydınn canımm:KK16::KK16:enerjik esra geri dönmüş:KK52:,ayy seni depresif görmeyelim yaaa:KK53:

valla şekercim sabah yoğunluk vardı,çıkmak zorunda kaldım,bide sabah sabah kocişim aradı 2 aylığına urfaya gönderebilirlermiş,tam kesin değil,şu suriyeliler için.onada biraz canım sıkıldı:KK14::KK14:

amın amın depresif olmanın en ıyı yanı beyni resetliyosun geri dönüşgüzel oluyo:KK76:
ne urfası yuh ne 2 ayı yahuu abartmıslar biraz,ya büyük konuşmak istemıyorum ama boyle zırt pırt şehır degiştirmelı işleri sevmıyorum çalışamam heralde
insanın düzenını bozuyolar,iş ne içindir yaşamak için ee sen iş adıya alıp insanın yaşam standartlarını bozarsan o nebiçim iş ozaman:KK53::KK53:
neyse büyük konuşmıyım ne olacagım bellı degıl sürerler şimdi benı urfa şubeye al başına iş:)
haftalık hadı neysede 2 ay uzunmuş neslicim
takımca voltran oluşturup dua edelım kocanı yollamasınlar urfayaa:KK5::KK5:

ohhh miss edacım...bakım yapmak her zaman çok iyi gelmiştir zaten:KK34::KK34:

valla bende sayısız faydalarını okuyunca hemen aldım,ayrıca yoğurtla birlikte salata olarakta tüketilebilir,yada zeytinyağlısı yapılabilir,seçenek çokk,ben de dün ara öğünde soydum bi güzel kıtır kıtır yedimm:KK56::KK56:

kuzucuklara geçmiş olsun canım:KK16::KK16:

eminecimm günaydın,hoşgeldin tatlım,nasılsın:KK16::KK16:diyete başlayabildinmii:KK34:

yemeğini yapıpta harcayamam onu çok güzel kıtır kıtır yemesi...

amın amın depresif olmanın en ıyı yanı beyni resetliyosun geri dönüşgüzel oluyo:KK76:
ne urfası yuh ne 2 ayı yahuu abartmıslar biraz,ya büyük konuşmak istemıyorum ama boyle zırt pırt şehır degiştirmelı işleri sevmıyorum çalışamam heralde
insanın düzenını bozuyolar,iş ne içindir yaşamak için ee sen iş adıya alıp insanın yaşam standartlarını bozarsan o nebiçim iş ozaman:KK53::KK53:
neyse büyük konuşmıyım ne olacagım bellı degıl sürerler şimdi benı urfa şubeye al başına iş:)
haftalık hadı neysede 2 ay uzunmuş neslicim
takımca voltran oluşturup dua edelım kocanı yollamasınlar urfayaa:KK5::KK5:

il afet müdürlüğünde eşim o yüzden bu tür işlerde onları görevlendiriyolar,devlet gönderiyo yani,yapacak bişey yok:KK50::KK50:...ama çokta kızıyorum,biz kedni açlarımızı doyuramazken suriyelilere dünyanın harcamaları yapılıyo...bi ara vanlılar gelmişti buraya,off neler alındı bi bilsen,ya onlarda bizim insanımız bugün onlara yarın bize ama iyi niyet çok fazla suistimal edildi,adamlar alınan gıdaları beğenmedi yaa neymiş herşey markalı olucakmış falan,aklıma geldikçe sinir oluyorum:KK19::KK19:

ay evet yaaa yollamasınlar,zaten kurumdaki tek satınalmacı o,burdaki işler ne olucakk,gidip müdürle konuşasım var valla:KK52::KK52:

dünki menümüde yazayım

sabah
2 dilim bol tahıllı ekmek
dil peyniri,yeşillik

ara
yeşil çay
1 y.k kan üzümü

öğle
tavuk döner
yoğurt

ara
200 ml lıght süt
4 ad kuru kayısı

ara
2 ad yer elması

akşam
yeşil mercimek salatası
yoğurt,yeşillik

ara
1 greyfurt

3 litre su,1 saat tempolu yürüyüş,gün içinde 600 kere zıplama:KK52::KK52:

sirk seven varmı kızlar aranızda
atlantıs sirki gelmiş arenaparka ohh kaçmaz:)
sevgili istanbullular duyurulur:)

il afet müdürlüğünde eşim o yüzden bu tür işlerde onları görevlendiriyolar,devlet gönderiyo yani,yapacak bişey yok:KK50::KK50:...ama çokta kızıyorum,biz kedni açlarımızı doyuramazken suriyelilere dünyanın harcamaları yapılıyo...bi ara vanlılar gelmişti buraya,off neler alındı bi bilsen,ya onlarda bizim insanımız bugün onlara yarın bize ama iyi niyet çok fazla suistimal edildi,adamlar alınan gıdaları beğenmedi yaa neymiş herşey markalı olucakmış falan,aklıma geldikçe sinir oluyorum:KK19::KK19:

ay evet yaaa yollamasınlar,zaten kurumdaki tek satınalmacı o,burdaki işler ne olucakk,gidip müdürle konuşasım var valla:KK52::KK52:

bu neyki güzelim gaziantepte ve kiliste ev fiyatları uçtu... bir evimiz vardı kiraya verdiğimiz 300 tl ye zor vermiştik. şimdi 450 yaptık (insaflı artıralım dediydim) yan daireyi 1100 tl ye vermişler hemde o daha da vasat yuhhhhh dedim... kilise gitmiştik şehir zaten güzel değil önü taş toprak bir yerden geçiyordum merkeze uzak apt nın 3. katı 300,000 tl ye suriyeli birine satmışlar... kardeşim bu kadar para varda bunlarda bari birbirlerine baksınlar neden kamplara bu kadar ödenek ayrılıyor... 2 sene önce 120,000 e alsakmı almasakmı diye baktığımız bir daire vardı 350,000 istiyormuş şimdi bu nasıl birşeydir kulaklarıma inanamadım Antepe gittiğimde... hani satılıyor da fiyatı suriyeliye güvenip ellerinde de kalmıyor bu nasıl bir zenginliktir resmen parselleyeceğiz biz ailecek suriyeye evleri annemide antalyaya alacağız bu gidişle...:KK53:

dünki menümüde yazayım

sabah
2 dilim bol tahıllı ekmek
dil peyniri,yeşillik

ara
yeşil çay
1 y.k kan üzümü

öğle
tavuk döner
yoğurt

ara
200 ml lıght süt
4 ad kuru kayısı

ara
2 ad yer elması

akşam
yeşil mercimek salatası
yoğurt,yeşillik

ara
1 greyfurt

3 litre su,1 saat tempolu yürüyüş,gün içinde 600 kere zıplama:KK52::KK52:

bak aklıma geldi 2 kez wc ye girdim zıplamadan gelmişim bi kez daha gideyim bari :KK52:

bu neyki güzelim gaziantepte ve kiliste ev fiyatları uçtu... bir evimiz vardı kiraya verdiğimiz 300 tl ye zor vermiştik. şimdi 450 yaptık (insaflı artıralım dediydim) yan daireyi 1100 tl ye vermişler hemde o daha da vasat yuhhhhh dedim... kilise gitmiştik şehir zaten güzel değil önü taş toprak bir yerden geçiyordum merkeze uzak apt nın 3. katı 300,000 tl ye suriyeli birine satmışlar... kardeşim bu kadar para varda bunlarda bari birbirlerine baksınlar neden kamplara bu kadar ödenek ayrılıyor... 2 sene önce 120,000 e alsakmı almasakmı diye baktığımız bir daire vardı 350,000 istiyormuş şimdi bu nasıl birşeydir kulaklarıma inanamadım Antepe gittiğimde... hani satılıyor da fiyatı suriyeliye güvenip ellerinde de kalmıyor bu nasıl bir zenginliktir resmen parselleyeceğiz biz ailecek suriyeye evleri annemide antalyaya alacağız bu gidişle...:KK53:

bu araplarda hakkaten deli para var arkadaş,geçen müşteriyle konuşuyoruz istanbulda koru florya var yenı yapılan en mınımum daire tutarı 900 bınden falan başlıyo
dubaili bi adam komple bir blogu almış nerden baksan 50 daire var 1mılyondan olsa en en düşük ihtimal parayı düşün
valla boşa çalışıp yaşıyoruz

Hoşbuldum Neslihancımmm :KK16::KK16::KK16: Diyete detayları ile başlayamadım ama kilo artışım sürekliydi onu durdurdum ve hatta 400-500 gr gitti sanırım :21: Dikkat etmeye başladım diyorum bunun için..Spora başlamadığım için ve detaylara dikkat etmediğim için sıkı başlayamadım daha..Regl öncesi tatlı isteklerimi bastırıyorum bu günlerde..

bu araplarda hakkaten deli para var arkadaş,geçen müşteriyle konuşuyoruz istanbulda koru florya var yenı yapılan en mınımum daire tutarı 900 bınden falan başlıyo
dubaili bi adam komple bir blogu almış nerden baksan 50 daire var 1mılyondan olsa en en düşük ihtimal parayı düşün
valla boşa çalışıp yaşıyoruz

dubai ye mi gitsek yaw çalışanlarada elleri açıkmıdır acaba??? :KK23:

dün diyetisyen yürümek yerine iyi bir spor salonuna başlaman lazım dedi. ben antepteyken giderdim. tabi eşimle o zamanlar deli gibi tartışırdık burda 1-2 kez ağzımı açtım kapatmam uzun sürmedi :KK24:

dün kadın doğuma da gitmiştim. o kilo vermeme bağladı bebiş olmamasını diyetisyende spor salonuna gitmen lazım dedi bende eşime söyledim tabi uzatmadan nasılsa kabullenmez diye. yuhh yani dün bir yerle anlaşmış 1 senelik üyelik yaptırmış hemde en nefret ettiği şey o yerlerin duşunu havuzunu kullanmamdı bunun saunası bilem varmış ahhhhhhhhh ah canım kocam sanırım deliler gibi bebiş istiyor ama söyleyemiyor sanırım bebiş daha doğmadan doğma ümidi bile sözünü benden çok geçiriyor :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK4:

spirochet canım eşinin spor salonunu ayarlaması çoook iyi olmuş..Hem de süper şimdi çok daha iyi gider kiloların,vücudun daha iyi forma girer..çoook sevindim :21::21::21:

ne güzel bak eşinde destek oluyo inşallah bir bebeğiniz olur .bebişin haberini burdan bize müjdelersin.Allah olamayan herkese çocuk nasip etsin:emir_bebek:

Hoşbuldum Neslihancımmm :KK16::KK16::KK16: Diyete detayları ile başlayamadım ama kilo artışım sürekliydi onu durdurdum ve hatta 400-500 gr gitti sanırım :21: Dikkat etmeye başladım diyorum bunun için..Spora başlamadığım için ve detaylara dikkat etmediğim için sıkı başlayamadım daha..Regl öncesi tatlı isteklerimi bastırıyorum bu günlerde..

canımcımm başlaman bile çokk güzel,zaten zaman su gibi akıp geçiyo,bide bakmışsın 1 ay sonra 4-5 kg hoopp uçup gitmiş.:KK52:..tatlı isteklerini tarçınla bastırabilirisn eminecim,bide monti topiğinde bağırsak tembelliğinden söz etmişsin,bak ben 2 gün önce yer elmasını keşfettim(ilk ben bulmuşum gibi oldu:KK1:) ara öğünlerde yiyebilirsin,idrar sökücü ve bağırsakları çalıştırıcı özelliği varmış:KK34:

suyunu yeşil çayınıda bol iç,bide çiğ sebze tüketmeye çalış eminim metabolizman düzeldikçe wc sorununda ortadan kalkacaktır:KK34:
dün diyetisyen yürümek yerine iyi bir spor salonuna başlaman lazım dedi. ben antepteyken giderdim. tabi eşimle o zamanlar deli gibi tartışırdık burda 1-2 kez ağzımı açtım kapatmam uzun sürmedi :KK24:

dün kadın doğuma da gitmiştim. o kilo vermeme bağladı bebiş olmamasını diyetisyende spor salonuna gitmen lazım dedi bende eşime söyledim tabi uzatmadan nasılsa kabullenmez diye. yuhh yani dün bir yerle anlaşmış 1 senelik üyelik yaptırmış hemde en nefret ettiği şey o yerlerin duşunu havuzunu kullanmamdı bunun saunası bilem varmış ahhhhhhhhh ah canım kocam sanırım deliler gibi bebiş istiyor ama söyleyemiyor sanırım bebiş daha doğmadan doğma ümidi bile sözünü benden çok geçiriyor :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK4:

bu çokkk güzel bi haber edacımm...düzenli sporla eminim çok daha sağlıklı gidecektir kilocuklar,ondan sonrada gelsin bebiş:emir_bebek::emir_bebek:
ne güzel bak eşinde destek oluyo inşallah bir bebeğiniz olur .bebişin haberini burdan bize müjdelersin.Allah olamayan herkese çocuk nasip etsin:emir_bebek:

kocaman amin özlemcimm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

eşim normalde evine elinde tatlısı ve sıcacık ekmeğiyle koşarak gelen bir adamdı bana zorla neler neler yedirirdi. marketten alışverişimizin en az 2 torbası aburcuburdu. sırf bu bebiş yüzünden düzeldi. eskisi gibi zorlamıyor artık ilk zamanlar diyet yapacağım diye sinirleniyordum bir salata hazırlıyordu bana kaşığın yarısı yeşillikse diğer yarısı zeytinyağı... erken uyusam uyandırıp meyve yediriyordu ara öğün yazmış diyetisyen diye sonra kepek ekmeğimi nasıl buluyorsa fırından yeni çıkmış getiriyordu inanırmısınız pasta gibi dumanı üstünde yarısını yiyordum. şimdi düzeldi. çikolatayı bile bitter alıyor ve dün son kullanım tarihi yaklaşmış diye birini yedim yoksa uzanmıyorum artık zorla da yedirmiyor salatalarıma yağ dökmesi de yasak :21:

bazen benle yürüyüşe de geliyor tabi yürüşü yaparken fındık fıstık almasa daha iyi olacak neyse en azından bana da tuzsuz alıyor yinede yemesek daha iyi tabiki:KK9:

ben inanıyorum zaten bu gruptan herkes bebiş sahibi olacak:KK19: hatta hepimizinki peşpeşe gelecek hatta ve hatta içime doğuyor sonrasında hep beraber buraya dönüp birlikte doğumdan gelen kiloları vereceğiz...

X