Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydınnn herkese.
çok güzel bir gün bugün.
az önce arkadaşımın çok güzel bir haberini aldım.
35 haftadır sabırla karnında taşıdığı bebişlerini, ikizlerini sağlıkla kucağına almış.
darısı isteyen herkesin başına inşallah...

2012-12-22 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
[1] Künefe 1 PORSİYON 562
[2] Marul Salata 2 PORSİYON 186
[3] Izgara Köfte 1 PORSİYON 309
[4] Mercimek Çorbası 1 KASE 270
[5] Sütlaç 0.5 PORSİYON 173.5
[6] yumurta 0.5 adet 40
[7] Yeşil Zeytin 3 adet 21
[8] Bal 0.5 YEMEK KAŞIĞI 35
[9] CEVİZ 2 adet 54
[10] Dil Peyniri 30 GRAM 87
[11] Ekmek 2 DİLİM 130
Toplam : 1867.5 kal.

herşey ne kadar da güzel başlamıştı halbuki,
genç kadın (o ben oluyorum) tüm gün ne yiyeceğini harfiyen planlamış ve tüm gün istikrarla listesinin dışına çıkmamıştı.
akşam yemeğinden sonra acı bir telefonla irkildi kadın, çaya davet edilmişlerdi, ilk defa gidiyorlardı o eve üstelik.
tatlılarını alıp eve doğru ilerlediler arabayla, nasıl olsa çayın yanına gelen tabaktan kalorisi en az olan bir çeşidini yese yine de fena değildi durum.
kahveler içildi ve o acı cümleyle dünyası başına yıkıldı kadının. ev sahibi adam künefe yapacaktı.
koca bir porsiyon künefe, bu da nerden çıkmıştı şimdi hiç hesapta yokken.
daha önce hiç gidilmemiş bir ev, ilk tanışma ve evin beyinin jesti.
geri çeviremedi kadın tabağını, yarım da bırakamadı ayıp olmasın diye.
her çatalda vicdan azabı daha da ağırlaşmıştı, ama yapacak birşey yoktu artık, ne çare ki tamamı bitmek zorundaydı, ne yapsındı, başka çaresi yoktu :KK50::KK50::KK50:

nekadar acıklı bir hikaye olmuş yahu,göz pınarlarıma 2 damla yaş birikti,sustum içime akıttım gözyaşlarımı:)
yaktın bizi künefeeeeee:KK24::KK24::KK24:

günaydınnnnnnnnnnnnnnn cümle cemaatttttt:KK9::KK9::KK9:

günaydın kızlarrr:KK3::KK3:güzel bi hafta olsun hepimiz içinn:KK16::KK16:

anlaşılan haftasonu hepimizi bişeyler yakmış:KK1::KK1:

günaydın kızlarrr:KK3::KK3:güzel bi hafta olsun hepimiz içinn:KK16::KK16:

anlaşılan haftasonu hepimizi bişeyler yakmış:KK1::KK1:

günaydın canımmm
valla benım başımı misafirler yaktı:)
dün neler yaptım nelerrrr:)ohhhhh
ama resmen canım cıktı,bu ev hanımlıgı cok zor iş yahuu
bide bana artık bebek düşünmüyomusun diyolar
ben daha bu curcunaya yenı adapte olmuşken bide bebek sorumlulugu gelse kafayı kırarım heralde:KK51:

Kızlar 11 de ki randevumu 10 dk geciktim diyerekten saat 1 e aldılar 1,5 saat cafeterya da beklicem çok sıkıcı 😖😖😖

günaydın canımmm
valla benım başımı misafirler yaktı:)
dün neler yaptım nelerrrr:)ohhhhh
ama resmen canım cıktı,bu ev hanımlıgı cok zor iş yahuu
bide bana artık bebek düşünmüyomusun diyolar
ben daha bu curcunaya yenı adapte olmuşken bide bebek sorumlulugu gelse kafayı kırarım heralde:KK51:

evet esracımm çalırken evle uğraşmak gerçekten zor,bazen sırf bu yüzden çalışmak istemiyorum ama tüm günde evde oturmak hiç bana göre değil,çocuk konusundada çok istememe rağmen onun sorumluluğu benide düşündürüyo,ne yapalım artık başa gelen çekiliyoo:KK1::KK1:

Kızlar 11 de ki randevumu 10 dk geciktim diyerekten saat 1 e aldılar 1,5 saat cafeterya da beklicem çok sıkıcı 

hadi bakalım elifim,bi adım attın inş.güzel sonuçlar alıcaksınn:KK16::KK16:
kızlar nerdesiniz bugün kimseler gözükmüyor.herkes cok yoğun herhalde

pazartesi yoğunluğu malum özlemcim,bende bi fırsatını bulup bakayım dedim,ama pek gelen olmamış

bu arada çizelgede yapmışızz:21::21:yanlız başlangıç kilonu keşke 76,5 yapsaydınn:KK34::KK34:

karar verdın sanırım dıyetısyene canım,nereye başladın bakımm?

Medipol mega unı. Hastanesine gittim benim endokrinoloji dr.um önerdi bakalım ne olacak :26:
Senin önerdiğin diyetisyen akapunktur Tedavisi yapıyormuş kararsız kaldım bunu tercih ettim

Seans Canim 75 tl 1 kontrol 1 muayene

benimki baya ucuzmuş o zaman elifim,ayda 50 tl veriyorum,her hafta kontrole gidiyorum,1 muayene 3 kontrol oluyo yani:KK34::KK34: e tabi küçük şehirde olmanında avantajı:KK9:

bu arada sana nasıl bi proğram verdi canım:KK34:

Son düzenleme:
aslında başlangıçta 76.5 yaptım ama her hafta kilo verince değişecek diye öyle yaptım.kilo değiştikçe çizelgeyi değiştirmek gerekmiyormu

valla ıyıymıs ben medıcanaya giderken 3 aylık 450tl vermıstım hemde 2 yıl once
gecen yılda ermenı hadtanesıne gitmistim bir ara onada 2 haftalık 90 verıyodum ayda 180 edıyodu
iyi kazık yemışım hee

aslında başlangıçta 76.5 yaptım ama her hafta kilo verince değişecek diye öyle yaptım.kilo değiştikçe çizelgeyi değiştirmek gerekmiyormu

evet canım amaç çizelgede o zaten,verdiğin kiloyu görmen için...mesela benim her cuma yaptığım ilk şey 100 grda olsa çizelgeyi değiştimek...her msj yazdığımda verdiğim toplam kg ve hedefimi görmek beni motive ediyo:KK34::KK34:
gecen yılda ermenı hadtanesıne gitmistim bir ara onada 2 haftalık 90 verıyodum ayda 180 edıyodu
iyi kazık yemışım hee

:KK53::KK53::KK53::KK53:

benimki baya ucuzmuş o zaman elifim,ayda 50 tl veriyorum,her hafta kontrole gidiyorum,1 muayene 3 kontrol oluyo yani:KK34::KK34: e tabi küçük şehirde olmanında avantajı:KK9:

bu arada sana nasıl bi proğram verdi canım:KK34:
:KK53::KK53::KK53: yaa harikaymis off valla kadin dogumcularla diyetisyene verdigim parayla ev alirdim :KK14:
iyi kazık yemışım hee

tatlim gecen sene ben 4 ay icin 2000 $ verdim kazigin daniskasi bende kimseye kaptirmam valla :KK53:

X