Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bu arada yeni gelen fıstıklar hedef kilolarınızıda alayımm

delimavi48 61 kg

hayattanazicik 60 kg

anneyavrusu 87

Selam ben oğlum hasta ve ben biraz halsizim diye giremedim hedef 50 kilo ama pek aktif olamam sanırım erkek bebek hareketli malum cumaları da tartıyı bildiririm teşekkürler

Selam ben oğlum hasta ve ben biraz halsizim diye giremedim hedef 50 kilo ama pek aktif olamam sanırım erkek bebek hareketli malum cumaları da tartıyı bildiririm teşekkürler

sanada oğluşunada çok geçmiş olsunaktif olmaman takım için pek iyi değil maalesef,yinede fırsat buldukça uğra canım

bebişin ve sen iyileşir iyileşmez sık sık gir tatlım .motıvasyona ıhtıyac var, bılıyosunkı bırbırmıze destek olucaz daha

bankayamı gittin bizden habersiz
bende diyorum kuzucum nerde ne zamandır ,,esrada yok kesın musterı var karsısında onu delırtıyo suan

çıkmışken birazda dolaştım,sabah büyük yeşil çay kupamı kırmıştım,kendime kupa aldım,sonra kiraz sapı,bide çıbık tarçınyeşil çayın içine kiraz sapıda katıcam bu hafta

sade kaynatıp içince midemi ağrıtıyoo:18::18:

pazartesileri maalesef sinoşum pek bi durgun oluyo topik,esrayıda kesin sinir eden birileri vardır

arkadaşalar bişi tiraf edicem .hiç bu kadar ıstıkaralı bı dıyet uygulayamamıstım uzun zamandır ..dukan dıyetı tam bana gore bı rejımmış bunu daha ıyı anlıyorum ..hem uygulama aşamasında çok rahat ,hiç aç kalmıyosun( evet bıraz maliyetli ama verdıgımız kılolar karsılıgında kar bile dıye dusunuyorum),hem kısa sürede vucut sıkılasıyor,hemde verıcegın kıloyu tarıhıyle bırlıkte belirtmesı motıvasyon acısından cok keyıflı oluyo ..ben sunu bılıyorumkıı mayısın 15de 70 kg mım ve korumaya geçmiş olucam,5 ay nedırkı su gıbı akıp gıdıyo ,benımde yağlarım o sekılde akıp gıdıcek ..
hepımızın sabrı ıradesı bır olsun inş. gönülden tek isteğim bu şuan ,,çok zor uzun bı zaman var ama ısteyınce herseyı başabılırız bız kızlarr ..haydı el ele verelım gıtsın kılocuklarrr ,mutlu günler gelsin

neslicim sana hayranım ben öyle kıraz sapı mısır puskulu falan kaynatamam uğraşamam fenalık gelır ..iyiki sallama çaylar varrr
yoksa ben yanmıstım

canımmmm okurken seninle gurur duydum...işte benim iradeli sinemimmm...inş.bebeğimm mayısa kadar çıtır olucaksın,birlikte resim paylaşıcaz burdaaa
neslicim sana hayranım ben öyle kıraz sapı mısır puskulu falan kaynatamam uğraşamam fenalık gelır ..iyiki sallama çaylar varrr
yoksa ben yanmıstım

kuzuu bende sallama yeşil çay içiyom,içinede ne varsa dolduruyommo yüzden büyükkçe bi kupa aldımm

ama evde olsam kaynatırım o konuda hiç üşenmemm

cnmm sen naptın ya..nasıl verdin 3 ayda 27 kilo...

kızlarrr yirim ben sizi. özledim çıktım geldim.
kızlar resim paylaşaım diyom. dayanamıyom tutmayın beni

Nasılım yavrular???

yaa bu pantolonda ne kadar da kalın görünüyor bacaklarım. normalde bu kadar değil vallahi yafrular

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…