Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kızlar ankarada süper kar yağıyqr hava çok güzel karada yürümek çok güzel sinem bu zero dediğin ne merak ettim.bu arada süper kilo veriyorum acayip motiveyim bu takımın bir üyesi olduğum için çok mutlluym.umarım takıma girebilirim

tatlım coco cola nın zero olanı hani siyah kutusu onu içiyorum dukan amca ızın verıyo 3 kutuya kadar gün içinde..oh oh masallah nazar degmesın kılo verıyo olman harıkaaaa hepımız ıcın devamı gelsin inş. hiçççç ama hiçç duraksamadan ..
karrr demeyinn banaaa nasıll canım çekiyo suan anlatamam ..

bende kar görmek istiyorummmmm:)
geçen sene ne güzel yağmıştı,evde mahsur kalıp işe gelememiştim,annemle çıkıp çeyiz almıştık
hey gidi günler heyyyy:KK53:
şimdide bizi eve kapatacak kadar kar yağsada,evde battanıyenın atında elımızde sıcacık yesıl cayımızla aksıyon filmi izlesek:)
yada romantık komedi:)
ayy çok içim gitti benım şuan:)
bu hafta bomba bir hafta olacak koşu bandıma kavustugum için çok mutluyum ayrıcaaa:)

benımde içim gidiyo esracım neysekı persembeden sonra bızede yagıcakmısss oleyyyyyyyyy:KK16::KK16:

bende kar görmek istiyorummmmm:)
geçen sene ne güzel yağmıştı,evde mahsur kalıp işe gelememiştim,annemle çıkıp çeyiz almıştık
hey gidi günler heyyyy:KK53:
şimdide bizi eve kapatacak kadar kar yağsada,evde battanıyenın atında elımızde sıcacık yesıl cayımızla aksıyon filmi izlesek:)
yada romantık komedi:)
ayy çok içim gitti benım şuan:)
bu hafta bomba bir hafta olacak koşu bandıma kavustugum için çok mutluyum ayrıcaaa:)

ne romantik bi hayall:KK69:
avatarı buldum ama mesaj imgelerini bulamadım kullanıcı kontrol panelinden neyi seçiyorsun

canım solda şeçenekleri düzenleyi tıklayıp,avatarı,simgeleri işaretliyosun,sonrada değişikleri kaydet yapıyosun:KK34:

hepsıburdadan alısverıs yapan varmı kızlar
ya bi ürün aldım elımde patladı resmen iade degişim için 7 iş günü zamanı varmıs
ve yarın son iş günü,ama doldurulan formun onayıda 24 saat sürüyomuş..sankı degiştirmıycekler gibime gleıyo:KK14:

ya bi ürün aldım elımde patladı resmen iade degişim için 7 iş günü zamanı varmıs
ve yarın son iş günü,ama doldurulan formun onayıda 24 saat sürüyomuş..sankı degiştirmıycekler gibime gleıyo:KK14:

ben ordan çok alışveriş yaptım ama hiç değişim yapmadım esracım.:26:..ama sen bence vakit kaybetmeden gönder,bide müşteri hizmetleri ilede tel.le görüş:KK34:

tatlım coco cola nın zero olanı hani siyah kutusu onu içiyorum dukan amca ızın verıyo 3 kutuya kadar gün içinde..oh oh masallah nazar degmesın kılo verıyo olman harıkaaaa hepımız ıcın devamı gelsin inş. hiçççç ama hiçç duraksamadan ..
karrr demeyinn banaaa nasıll canım çekiyo suan anlatamam ..

kolayı çok seviyorum ama yasak diye içmiyordum bende alıp içeyim zero kaç kalori biliyormusun

ben geldimmmmmmm :KK55::KK55::KK55:
nerden mi :KK53:
ya medipol mega diye bi hastane acilmisti hic gitmemistim bi orasi kaldi ne var ne yok bi bakim dedim bugun gitttim :KK9::KK9:
saka bi yana endokrinoloji bolumune gittim 1 yildir takip altinda degildim metabolik sendrom tanisi konulmustu ama baska doktora gitmemistim bakalim nolcak zayiflamama yardimci olacak mi anlicaz :26::26:
sizde ne var ne yok ayyyy nesli yaaaaa bende karda oynamak istiyom
yüz baskisi yapmak kartopu oynamak kardan kadin yapmak :KK1:
bende gelim miiiiiiiiiiiii :KK17::KK17:

ben geldimmmmmmm :KK55::KK55::KK55:
nerden mi :KK53:
ya medipol mega diye bi hastane acilmisti hic gitmemistim bi orasi kaldi ne var ne yok bi bakim dedim bugun gitttim :KK9::KK9:
saka bi yana endokrinoloji bolumune gittim 1 yildir takip altinda degildim metabolik sendrom tanisi konulmustu ama baska doktora gitmemistim bakalim nolcak zayiflamama yardimci olacak mi anlicaz :26::26:
sizde ne var ne yok ayyyy nesli yaaaaa bende karda oynamak istiyom
yüz baskisi yapmak kartopu oynamak kardan kadin yapmak :KK1:
bende gelim miiiiiiiiiiiii :KK17::KK17:

hoşgeldin ballı kaymak:KK16::KK16:

şimdi baktım bu metabolik sendromda ne olaki diye,:26:genelde masa başı çalışanlarda,yoğun stres altında olanlarda ve düzensiz beslenenlerde ortaya çıkarmış

bunun için kilo vermek ve düzenli egzersiz şartımış,ilerde şeker ve kolestrol hastası olabilirmişsin...ayyy herşeyin nedeni kilo yaa,ne illet bişey:KK50::KK50:

çıldıracam kullanıcı kontrol paneline girdim.seçenekleri düzenleyi açtım.avatarı aç grafikleri açı işaretladim değişiklikleri kaydettim ama mesaj imgelerini açamıyor.delirecem

hoşgeldin ballı kaymak:KK16::KK16:

şimdi baktım bu metabolik sendromda ne olaki diye,:26:genelde masa başı çalışanlarda,yoğun stres altında olanlarda ve düzensiz beslenenlerde ortaya çıkarmış

bunun için kilo vermek ve düzenli egzersiz şartımış,ilerde şeker ve kolestrol hastası olabilirmişsin...ayyy herşeyin nedeni kilo yaa,ne illet bişey:KK50::KK50:

hosbulduk fistigimmmm :KK16::KK16:
aynen tatlimmm herseyin basi saglik her hastaligin basi da kilo :KK4::KK4:
cok zor zayiflar da diyor mu :KK43::KK43:
iste o benim :KK14:

çıldıracam kullanıcı kontrol paneline girdim.seçenekleri düzenleyi açtım.avatarı aç grafikleri açı işaretladim değişiklikleri kaydettim ama mesaj imgelerini açamıyor.delirecem

canim mesaj yazdigin panelin altinda gulen yuzler gozukmuyor mu?
mesele ben bosluk birakarak yapacagim sen bosluk birakmadan sunu yazar misin

: 16 :

hosbulduk fistigimmmm :KK16::KK16:
aynen tatlimmm herseyin basi saglik her hastaligin basi da kilo :KK4::KK4:
cok zor zayiflar da diyor mu :KK43::KK43:
iste o benim :KK14:

canımmm önümüzde engellerde çıksa biz bi şekilde bu kilo işinden kurtulucaz,ayda 1 kg bile yılda 12 kg yapar düşünsene:KK52::KK52:
ne yapalım varsın az gitsin ama gitsinnn:KK16::KK16:

canım orda 3 seçenek var hepsini işaretleseydin,imza,grafik,simge,sonrada değişikleri kaydet,çıkması lazımm mutlakaa:KK34:

canımmm önümüzde engellerde çıksa biz bi şekilde bu kilo işinden kurtulucaz,ayda 1 kg bile yılda 12 kg yapar düşünsene:KK52::KK52:

canım orda 3 seçenek var hepsini işaretleseydin,imza,grafik,simge,sonrada değişikleri kaydet,çıkması lazımm mutlakaa:KK34:

aynen canim haklisin ve iyi ki varsin.. varsiniz.. :KK16::KK16:
bakalim hakkimizda hayirlisi olsun :18:

yedinizmi yemeklerinizi kuşlar:KK39::KK39: ben tavık ve yoğurdumu yedim kahvemide içtim en şekersizinden :nazar:

1,5 litre suyum ve 2 bardak yeşil çayımda bitti:KK76::KK76:

esracım ayakabılarmı olmadı .
kolayı çok seviyorum ama yasak diye içmiyordum bende alıp içeyim zero kaç kalori biliyormusun
sıfır şeker sıfır kalorı korkmadan içç kuzumm :KK16::KK16:
yedinizmi yemeklerinizi kuşlar:KK39::KK39: ben tavık ve yoğurdumu yedim kahvemide içtim en şekersizinden :nazar:

1,5 litre suyum ve 2 bardak yeşil çayımda bitti:KK76::KK76:
oh oh harıka bende yedım yemegımı 2 kupa yesılcay ve 2 lt suyum bıttı sımdıdenn
tavuk ızgara tursu zero ıctım

Son düzenleme:

bende imza avatar ve grafik var hepsini işaretledim simge diye birşey çıkmıyo.neyse daha sonra tekrar bakarım sağol

X