Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bu arada yeni gelen fıstıklar hedef kilolarınızıda alayımm:KK34::KK34:

delimavi48 61 kg

hayattanazicik 60 kg

anneyavrusu 87

Selam ben oğlum hasta ve ben biraz halsizim diye giremedim hedef 50 kilo ama pek aktif olamam sanırım erkek bebek hareketli malum cumaları da tartıyı bildiririm teşekkürler

Selam ben oğlum hasta ve ben biraz halsizim diye giremedim hedef 50 kilo ama pek aktif olamam sanırım erkek bebek hareketli malum cumaları da tartıyı bildiririm teşekkürler

sanada oğluşunada çok geçmiş olsun:KK16:aktif olmaman takım için pek iyi değil maalesef,yinede fırsat buldukça uğra canım:KK34:

bebişin ve sen iyileşir iyileşmez sık sık gir tatlım .motıvasyona ıhtıyac var, bılıyosunkı bırbırmıze destek olucaz daha :KK16::KK16::KK16:

bankayamı gittin bizden habersiz :KK25::21:
bende diyorum kuzucum nerde ne zamandır ,,esrada yok kesın musterı var karsısında onu delırtıyo suan :KK35::KK35:

:KK17::KK17::KK17:

çıkmışken birazda dolaştım,sabah büyük yeşil çay kupamı kırmıştım,kendime kupa aldım,sonra kiraz sapı,bide çıbık tarçın:KK34::KK34:yeşil çayın içine kiraz sapıda katıcam bu hafta

sade kaynatıp içince midemi ağrıtıyoo:18::18:

pazartesileri maalesef sinoşum pek bi durgun oluyo topik,esrayıda kesin sinir eden birileri vardır:KK1::KK1:

arkadaşalar bişi tiraf edicem .hiç bu kadar ıstıkaralı bı dıyet uygulayamamıstım uzun zamandır ..dukan dıyetı tam bana gore bı rejımmış bunu daha ıyı anlıyorum ..hem uygulama aşamasında çok rahat ,hiç aç kalmıyosun( evet bıraz maliyetli ama verdıgımız kılolar karsılıgında kar bile dıye dusunuyorum),hem kısa sürede vucut sıkılasıyor,hemde verıcegın kıloyu tarıhıyle bırlıkte belirtmesı motıvasyon acısından cok keyıflı oluyo ..ben sunu bılıyorumkıı mayısın 15de 70 kg mım ve korumaya geçmiş olucam,5 ay nedırkı su gıbı akıp gıdıyo ,benımde yağlarım o sekılde akıp gıdıcek :KK16::KK16::KK16:..
hepımızın sabrı ıradesı bır olsun inş. gönülden tek isteğim bu şuan ,,çok zor uzun bı zaman var ama ısteyınce herseyı başabılırız bız kızlarr ..haydı el ele verelım gıtsın kılocuklarrr ,mutlu günler gelsin :KK16::KK16: :KK16::KK54:

:KK17::KK17::KK17:

çıkmışken birazda dolaştım,sabah büyük yeşil çay kupamı kırmıştım,kendime kupa aldım,sonra kiraz sapı,bide çıbık tarçın:KK34::KK34:yeşil çayın içine kiraz sapıda katıcam bu hafta

sade kaynatıp içince midemi ağrıtıyoo:18::18:

pazartesileri maalesef sinoşum pek bi durgun oluyo topik,esrayıda kesin sinir eden birileri vardır:KK1::KK1:

neslicim sana hayranım ben öyle kıraz sapı mısır puskulu falan kaynatamam uğraşamam fenalık gelır ..iyiki sallama çaylar varrr :21::21:
yoksa ben yanmıstım :21::KK20:

arkadaşalar bişi tiraf edicem .hiç bu kadar ıstıkaralı bı dıyet uygulayamamıstım uzun zamandır ..dukan dıyetı tam bana gore bı rejımmış bunu daha ıyı anlıyorum ..hem uygulama aşamasında çok rahat ,hiç aç kalmıyosun( evet bıraz maliyetli ama verdıgımız kılolar karsılıgında kar bile dıye dusunuyorum),hem kısa sürede vucut sıkılasıyor,hemde verıcegın kıloyu tarıhıyle bırlıkte belirtmesı motıvasyon acısından cok keyıflı oluyo ..ben sunu bılıyorumkıı mayısın 15de 70 kg mım ve korumaya geçmiş olucam,5 ay nedırkı su gıbı akıp gıdıyo ,benımde yağlarım o sekılde akıp gıdıcek :KK16::KK16::KK16:..
hepımızın sabrı ıradesı bır olsun inş. gönülden tek isteğim bu şuan ,,çok zor uzun bı zaman var ama ısteyınce herseyı başabılırız bız kızlarr ..haydı el ele verelım gıtsın kılocuklarrr ,mutlu günler gelsin :KK16::KK16: :KK16::KK54:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canımmmm okurken seninle gurur duydum:KK16:...işte benim iradeli sinemimmm...inş.bebeğimm mayısa kadar çıtır olucaksın,birlikte resim paylaşıcaz burdaaa:KK16::KK16:
neslicim sana hayranım ben öyle kıraz sapı mısır puskulu falan kaynatamam uğraşamam fenalık gelır ..iyiki sallama çaylar varrr :21::21:
yoksa ben yanmıstım :21::KK20:

kuzuu bende sallama yeşil çay içiyom,içinede ne varsa dolduruyomm:KK1::KK1:o yüzden büyükkçe bi kupa aldımm:KK34::KK34:

ama evde olsam kaynatırım o konuda hiç üşenmemm:KK23::KK23:

hımm sen test yaptığını söylememiştin canım bende sen üzülme diye sormak istemedim.:KK19:..neyse regl olmuşsun artık bu ay hepimizde bi gariplik vardı zaten:KK53:

evdeki durumda inş.kısa sürede çözüme kavuşur:KK69:

ayrıca doğumgününüde azzz sonraaa anlatıcamm:KK23::KK23:

canımm teşekkür ederim:KK16:ben 12.5 yıldır aynı işyerinde çalışıyorum,ön muhasebe olarak,hatta burda büyüdüm bile denebilir:KK1:
onun dışında 2 yıllık evliyim ve artık 31 yaşındayım:KK1: sürekli kilo alıp vermekten metabolizmamı iyice bozmuş durumdayım,nerdeyse bütün diyetleri bedenimde denemiş biriyim,kilo vermekten çok koruma problemim var diyebilirim,şu anda diyetisyen kontrolünde kilo vermeye çalışıyorum,inş.hedefime ulaşıp sonrada hamiş kalmak istiyorum...zamanla daha iyi tanırız birbirimizi,takımımdaki herkes çok özeldir benim için:KK69: inş.birlikte güzel kilolar vericez:KK34:

şöyle söyleyim canım verdiğin kiloyu geçen haftaki kilona bölüp 100 ile çarpıyosun,eğer küsüratlı olursa yuvarlama yapıyosun:KK34:

7 otlu çay evde benimde var,sanırım doğadanın,kk da kulanıp memnun kalanlar var,özellikle spordan önceiçilince daha çok faydası varmış:KK16:

maalesef canım haftasonu ıssız topik oluyoruz,ama hafta içi tam kadro burda oluruz:KK34:

amanında amanınn kimler gelmişşş:KK19::KK19:canooo bende seni özledim:KK54::KK54:

ilk kaçamak itirafını ben yapayım esradan önce:KK1: bi kere öğlen ve akşam olmak üzere 2 kere pasta,çikolata,kuruyemiş ve iskender yidimm
pişmanmıyım aslaaa...nasıl olsa telafi ederimm,cumaya kadar pro ağırlıklı beslenicem,sporada ağırlık verdimi süper olucakk

bu arada meleğimmm biz senin başarınla gurur duyuyoruz takımcaa:KK9::KK9::KK9:

cnmm sen naptın ya..nasıl verdin 3 ayda 27 kilo... :KK43:

günaydınnn günaydınnnnnnnn
haftasonu coşkulu bir kadro olmuş takımımızda bulunamadık burda üzüldüm..
neslicim tam bekledıgım gibi güzel bi süpriz yapmış enışte:)
benım kocammm geldııı cuma akşamı annemlerden benı almaya
liselıler gibi bakıştık durduk yarım saat annemler varken:)
nasıl özlemışım anlatamam:)
ctesi gelin mevlüdü vardı abımlerde ordaydık tüm gün,ee tabı tavuk pılavı affedermıyım,asla:)
dünde kocacımla dibine vurduk yemegin,aksam yemegede kayınvalıde cagırınca valla lokma yiyemedım
sonrasında da derbiyi izledık,hiç sevmedım maçı çok yavan bi maçtı ayrıcada yenılmışş durumdaydık:KK43:
neyse bugün herseye sil baştan başladıgım bomba gibi bir hafta olacak
hem sporum hem diyetım bekle benııııııııııııı:):)
bu arada haftasonu esra diyet yapmaz,hertürlü kaçamak yapar:)melekımmmmmmmm

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canımmmm okurken seninle gurur duydum:KK16:...işte benim iradeli sinemimmm...inş.bebeğimm mayısa kadar çıtır olucaksın,birlikte resim paylaşıcaz burdaaa:KK16::KK16:

kuzuu bende sallama yeşil çay içiyom,içinede ne varsa dolduruyomm:KK1::KK1:o yüzden büyükkçe bi kupa aldımm:KK34::KK34:

ama evde olsam kaynatırım o konuda hiç üşenmemm:KK23::KK23:

kızlarrr yirim ben sizi. özledim çıktım geldim.
kızlar resim paylaşaım diyom. dayanamıyom tutmayın beni

$fotoğrafTCM.VTM.jpg Nasılım yavrular???

yaa bu pantolonda ne kadar da kalın görünüyor bacaklarım. normalde bu kadar değil vallahi yafrular :KK60:

Son düzenleme:
X