Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

cnmm sen naptın ya..nasıl verdin 3 ayda 27 kilo...

gunaydin kizlarrrrrrrrr
puslu ve kasvetli bir günden kucak dolusu kokulu öpücükler yolluyom anam
herkes kalkar kalkmaz ilik suyunu icti mi acabaasıııı

günaydınnn günaydınnnnnnnn
haftasonu coşkulu bir kadro olmuş takımımızda bulunamadık burda üzüldüm..
neslicim tam bekledıgım gibi güzel bi süpriz yapmış enışte:)
benım kocammm geldııı cuma akşamı annemlerden benı almaya
liselıler gibi bakıştık durduk yarım saat annemler varken:)
nasıl özlemışım anlatamam:)
ctesi gelin mevlüdü vardı abımlerde ordaydık tüm gün,ee tabı tavuk pılavı affedermıyım,asla:)
dünde kocacımla dibine vurduk yemegin,aksam yemegede kayınvalıde cagırınca valla lokma yiyemedım
sonrasında da derbiyi izledık,hiç sevmedım maçı çok yavan bi maçtı ayrıcada yenılmışş durumdaydık
neyse bugün herseye sil baştan başladıgım bomba gibi bir hafta olacak
hem sporum hem diyetım bekle benııııııııııııı:):)
bu arada haftasonu esra diyet yapmaz,hertürlü kaçamak yapar:)melekımmmmmmmm

sabah.bir kase nestif ve meyve

öğlen patates salatası

akşam. bir kase nestif ve meyve

3 litre su ve 3 bardak yeşil çay

Ankarada çok güzel kar yağıyor ve bu güzel karda bir saat yürüyüş

Merhaba bayanlar artık bende sizlerleyim boyum 1.53 kilom 1 ay önce 92 idi şimdi 87 yaşım 48 bekarım 10 yaşında dünya tatlısı bir kızım var
hoşgeldin aramıza
selam arkadaşlar ben de zayıflama grubunuza dahil olmak isterim müsadenizle 18 aylık bir oğlum var doğum kilolarım gitti ama hamilelikten evvel aldığım 10 kilo gitmedi yaşım 30 boyum 1,68 kilo 61 civarı
hoşgeldin canım allah bağışlasın .bende erkek bebiş istıyorum hemde cokkk ,tabı kılolarımı verdıkten sonraaa :18::18:
diyorum romantik senin eşin diye boşuna endişelendinn .mutlu olduguna ve eşinin senı mutlu etmek ıcın elınden geleni yapmasına cok sevındım bitanemm .yeni yaşın sağlık ve bebiş getırsın inş.,
sabah.bir kase nestif ve meyve

öğlen patates salatası

akşam. bir kase nestif ve meyve

3 litre su ve 3 bardak yeşil çay

Ankarada çok güzel kar yağıyor ve bu güzel karda bir saat yürüyüş
ne kadar keyif almışsındır o yürüyüşten ,bende kar görmek istiyorum artıkkk

günaydın arkadaşlar ,,iyi bir hafta olsun bizim için inş.
cumartesi günü kaçamaksız bi gün geçirdim ,,pazar günü sadece küçük bi dilim pasta yedim okadarcık
cumartesi sabah regli oldum bu hafta kılo vermemi engellicek bi durum kalmadığı için cok mutluyum
sabah tartıldım 100 gr artıyım dukan amca hiç kaçamağı affetmıyo gercekten ama olsun 2 gun güzel bı rakam gordum bu hafta kilo bildirimi esracığımın dediği gibi bomba olucak inş.

bugun protein günüm
sabah
1 jambon,1 bardak süt ,1 bardak yeşil çay,1 yumurta,1 lıght karper,1 dilim beyaz peynir
öğlen
1 zero 1 kase yogurt,1 porsiyon ızgara tavuk
ara
1 limon dilimli maden suyu
1 bardak süt
1 kupa yeşil çay
3 lt su
akşam
ızgara tavuk ,1 bardak zero,3 kornişon turşu
bugunluk bu kadar yicem inş.

Son düzenleme:
soğukkk buzz gibi çorum sabahından hepinize günaydınnn

bol motivasyonlu,kaçamaksız,hareketli bi hafta olsun hepimiz için

esra sinemm kaçamakları unuttuk bile dimiihiç bişey olmamış gibi aynen devam,bu hafta 1.takımın haftası,hepinize çokkk güveniyorumm

bu arada yeni gelen fıstıklar hedef kilolarınızıda alayımm

delimavi48 61 kg

hayattanazicik 60 kg

anneyavrusu 87

kızlar ankarada süper kar yağıyqr hava çok güzel karada yürümek çok güzel sinem bu zero dediğin ne merak ettim.bu arada süper kilo veriyorum acayip motiveyim bu takımın bir üyesi olduğum için çok mutlluym.umarım takıma girebilirim

içim kıpır kıpır oldu şimdiii ,,keşke gelsemde oynasak harika olurdu kuzucumm ,,banane yaaa ist. da yağsınn artıkkkkk
canım yaaa ne kaa güzel olurduu

zero coca colanın şekersiz olanı canım ohh ne güzel motive olman,bu azimle takıma girmemen için hiç bi sebep yok
ankarada olan varsa kartopu oynayabiliriz

ankaraya çok yakınım,çorumdayım bende,şu anda burdada kar yağıyooo

bende kar görmek istiyorummmmm:)
geçen sene ne güzel yağmıştı,evde mahsur kalıp işe gelememiştim,annemle çıkıp çeyiz almıştık
hey gidi günler heyyyy
şimdide bizi eve kapatacak kadar kar yağsada,evde battanıyenın atında elımızde sıcacık yesıl cayımızla aksıyon filmi izlesek:)
yada romantık komedi:)
ayy çok içim gitti benım şuan:)
bu hafta bomba bir hafta olacak koşu bandıma kavustugum için çok mutluyum ayrıcaaa:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…