Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

delimavi48 arkadaşım ikimiz girmek istiyoruz.

Ben 32 yaşındayım boyum 163 kilom 60 karatay diyeti yapıyorum daha doğrusu yapacağım :)

evet T_N peyzaj mimarıyım..bu kilolarda sevgili işimin eseri zaten senin mesleğin ne?bende takım kaptanımı yakından tanımak isterim...motivasyon açısından yani bu arada sanırım doğumgünündü dün gecikmeli olarak mutlu seneleR diliyorum...herşey gönlünce olsun...süprizide merak ettik..bilgin olsun...

herkeze günaydın bugün 7 otlu çayı araştırdım kilo vermeye etkiliymiş.Alıp deniyeceğim

bu günkü menüm
sabah. iki dilim ekmek haşlanmış yumurta peynir zeytin

öğle.yağsız tost ayran

akşam .haşlanmış tavuk ve salata

ara öğünlerde meyve ve yemeklerden sonra yeşil çay

3 litre su ve bir saat yürüyüş

tasan cnm o 7 otlu değil 9 otlu..aktarlarda 9 hayat çayı diyince veriyolar...bende yazın almıştım ama ramazana denk geldiği için düzenli kullanamadım...tekrar başlicam bende...kullanan herkes memnun...inş. seninde işine yarar... :))

benim dediğim farklı marketlerde satılıyor ve üzerinde 7 otlu çay yazıyor.bugün alıcam alınca ayrıntılı bilgi veririm

anam bir iki gün girmedim topiğe neler olmuş öle?
kimler gelmiş kimler gitmiş yav?
hele biri de ben sizin le motive olamam yazmış o da ne demekmiş. sen gelde benim gibi 3 ayda 27 kilo verde göreyim ben seni...
neyse bakalım ne var yok nelerdesiiniz yav. tabi hafta sonu kaçamakları demi?
hele o esra nerde ya kimbilir şu anda neler götürüyordur :)
neslimmmm özledim seni de

slm kızlar ..... yenı gelen arkadaşlarım hoş geldınız..... ben sema 32 yaşım evliyim 2 çocuk annesıyım kocaelide yaşıyorum ...... bol irade bol azım diliyorum ...

2012-12-16 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]fındık (1 adet)10 adet90

[2]Mantı0.60 PORSİYON294

[3]Ezogelin Çorbası1 PORSİYON140

[5]Mandalina1 ADET50

[6]Elma1 ADET60

[7]Kepekli Ekmek2 DİLİM110

[8]Reçel1 YEMEK KAŞIĞI70

[9]Yesil Biber2 ADET24

[10]Cherry Domates100 GRAM19

[11]Beyaz Peynir20 GRAM50

Toplam :1075 kal.

bol su.. 1 form çay 20 dak. yürüyüş

Merhaba bayanlar artık bende sizlerleyim boyum 1.53 kilom 1 ay önce 92 idi şimdi 87 yaşım 48 bekarım 10 yaşında dünya tatlısı bir kızım var

2 kişilik yer varmı fefifa bana mesaj atmış gelebilirsin diye bir arkadaşım daha var yer varsa bizde girmek isteriz. Azimle zayıflamaya ihtiyacımız var.

selam arkadaşlar ben de zayıflama grubunuza dahil olmak isterim müsadenizle 18 aylık bir oğlum var doğum kilolarım gitti ama hamilelikten evvel aldığım 10 kilo gitmedi yaşım 30 boyum 1,68 kilo 61 civarı

delimavi48 arkadaşım ikimiz girmek istiyoruz.

Ben 32 yaşındayım boyum 163 kilom 60 karatay diyeti yapıyorum daha doğrusu yapacağım :)

ooooo takım coşmuşşöncelikle hepiniz hoşgeldiniz takımımızaazminiz bol olsun inş.

ben takım kaptanı neslihan,31 yaşındayım,evliyim,çocuğum yok

kısaca kurallarımızdan bahsedeyim öncelikle bol paylaşım istiyorum,birde cuma günleri öğlen 1 den önce kilo bildirimi...onun dışında günlük menülerimizi,sporlarımızı,hatta detrlermizi,mutluluklarımızıda paylaşıyoruz...haa en önemli şeyi unuttum yeni gelen üyelerin 2 haftalık deneme süreleri oluyo,ama bu hafta duruma görede listeye alabiliriz..

birde aranızda daha önce takımlarda yarışanınız varmı,ona göre not alıcam

hımm sen test yaptığını söylememiştin canım bende sen üzülme diye sormak istemedim...neyse regl olmuşsun artık bu ay hepimizde bi gariplik vardı zaten

evdeki durumda inş.kısa sürede çözüme kavuşur

ayrıca doğumgününüde azzz sonraaa anlatıcamm

canımm teşekkür ederimben 12.5 yıldır aynı işyerinde çalışıyorum,ön muhasebe olarak,hatta burda büyüdüm bile denebilir
onun dışında 2 yıllık evliyim ve artık 31 yaşındayım sürekli kilo alıp vermekten metabolizmamı iyice bozmuş durumdayım,nerdeyse bütün diyetleri bedenimde denemiş biriyim,kilo vermekten çok koruma problemim var diyebilirim,şu anda diyetisyen kontrolünde kilo vermeye çalışıyorum,inş.hedefime ulaşıp sonrada hamiş kalmak istiyorum...zamanla daha iyi tanırız birbirimizi,takımımdaki herkes çok özeldir benim için inş.birlikte güzel kilolar vericez

bu kiloları yüzde olarak nasıl hesaplıyorsunuz

şöyle söyleyim canım verdiğin kiloyu geçen haftaki kilona bölüp 100 ile çarpıyosun,eğer küsüratlı olursa yuvarlama yapıyosun

benim dediğim farklı marketlerde satılıyor ve üzerinde 7 otlu çay yazıyor.bugün alıcam alınca ayrıntılı bilgi veririm

7 otlu çay evde benimde var,sanırım doğadanın,kk da kulanıp memnun kalanlar var,özellikle spordan önceiçilince daha çok faydası varmış
galiba hafta sonları kimse olmuyor burada
maalesef canım haftasonu ıssız topik oluyoruz,ama hafta içi tam kadro burda oluruz

amanında amanınn kimler gelmişşşcanooo bende seni özledim

ilk kaçamak itirafını ben yapayım esradan önce bi kere öğlen ve akşam olmak üzere 2 kere pasta,çikolata,kuruyemiş ve iskender yidimm
pişmanmıyım aslaaa...nasıl olsa telafi ederimm,cumaya kadar pro ağırlıklı beslenicem,sporada ağırlık verdimi süper olucakk

bu arada meleğimmm biz senin başarınla gurur duyuyoruz takımcaa

öhömm öhömm gelelim doğumgününe öyle çok romantik atraksiyonlu bişey olmadı

benim gıcık ama romantik kocam ofiste arkadaşların eve gelip sürpriz yapma isteğini geri çevirmişti maça gidicem diye,neyse ben akşam işten çıktım buda aradı beni sen annenlere git bende maçtan sonra gelirim diye,bende direk annemlere gittim tabi,sonra eve girdikten 5 dakika sonra zil çaldı kapıda elinde pasta,3 ad gül ve minicik bi hediye paketi olan kacam

3 ad gülün anlamı bu onunla geçirdiğim 3.doğumgünü olduğu içinmişhediye olarakta benim daha önce görüp beğendiğim altın halka küpeleri almış,çok sevindirik oldum
sonrası ailecek pasta kesip yedik hepberaber,sonrada okey aynadık

eve gelincede yatıp uyuduk,+ 18 lik bi durumda olmadı bu sefer,malum regl durumları

bu arada benim anlayışlı kocam iş arkadaşlarımın sürpriz isteğinide ev dağınık diye geri çevirmiş,hakketende öyleydi,malum haftasonuna gelmiştik

ertesi günde akşam yemeğe gittik hepsi bu kadarrr

Son düzenleme:
Ayyy Canim yaaaa iyi ki doğmuşsun amaa yaaaa
Bu arada biz esimle daha nisanliyken hiç dogum gunü evlilik yıldönümü sevgililer gunü kutlanmayalım diye soz verdik birbirimize
Hiç kutlamayız ama esim sagolsun kat be kat süprizler yapar sanki yıldönümü gibi dogum gunüm gibi
Bide hiç cicek almaz alırsa saksıda Orkide alır kıyamazzzz hehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…