Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

merhaba ben bu takıma davet edildim neler yapacağımı anlatırsanız sevinirim

hoşgeldin canım takımımıza ben takım kaptanıyım,ismim neslihan,bugün 31 yaşıma bastım2 yıllık evliyim,çoluk çombalak olmadan kilolarımı vermek için çabalıyorum

birazda seni tanıyalımm

ayrıca takımımızın öyle sıkı kuralları yok,2 haftalık deneme süresi var,istediğim sadece bol paylaşım ve cuma en geç 13 ten önce kilo bildirimi yapman,eğer bunları yeterli görürsem haftayada listeye alabilirim şimdi bana şu andaki kilonu ve hedefinide söyle olmazmı,not almam lazım

merhaba benim adım özlem 2 çocuk annesiyim şuan 76.5 kiloyum hedefim 65 60 olmak

tekrardan hoşgeldin özlemcim azmin ve iraden bol olsunn
ben de geldimmm... bugün başladım diyete..umarım bu sefer zafere ulaşırım... :18:

hoşgeldin mimarice yukarıda özleme anlattığım takım kuralları senin içinde geçerli canım,birazda seni tanıyabilirmiyiz

şe andaki kilonu ve hedefini de söylersen sevinirim

ben 1.60 boy 74 kilodayım..1,5 senede 60 tan 74e çıktım ( bekarım...bu kadar öğrenmek istediğiniz başka bişey var mı?

sabah .. bir bardak yarım yağlı süt .iki dilim kepek ekmek.biraz peynir ve zeytin ARA ÖĞÜN .meyve öğlen. 5 kaşık bezelye 5 kaşık yağsız makarna ARADA.beyaz leblebi AKŞAM .çorba ve salata 3 litre su ve yeneklerden sonra yeşilçay .

ben 1.60 boy 74 kilodayım..1,5 senede 60 tan 74e çıktım ( bekarım...bu kadar öğrenmek istediğiniz başka bişey var mı?

hımm takımın şimdilik tek bekarı sensinumarım bizim evlilik muhabbetlerimiz seni sıkmaz

azmin ve iraden bol olsun canım,inş.tekrardan 60 a hatta 58 e bizimle birlikte burda düşeceksinn

kızlar bende birazdan çıkıcam...yarın izinliyim,haftasonu burası sessiz olur,fırsat bulursam evden girmeye çalışırım

kendinize iyi bakın,kaçamaksız spor dolu bi haftasonu sonu diliyorum hepinize

kızlar bende birazdan çıkıcam...yarın izinliyim,haftasonu burası sessiz olur,fırsat bulursam evden girmeye çalışırım

Merhaba bayanlar artık bende sizlerleyim boyum 1.53 kilom 1 ay önce 92 idi şimdi 87 yaşım 48 bekarım 10 yaşında dünya tatlısı bir kızım var

canımm yaa üzüldüm şimdi bende seni merak etmiştim:26:

bu arada sen hala regl olmadınmı,testi ne yaptınn:44:
Valla yavaş yavaş duzekcek yapacak bisi yok
Oldum Canim + min sebebi çıktı az önce regl oldum teste negatifti yazmıştım sanki yada yazmak istemiştim

İyi ki deneme süreci varmış nesliiiiimmmmmmmmm

yok kızlar yaa benim iyice ümidim kesildiyarın seni yemeğe götürücem,ne istiyosan alıcam diye aradı...aman neyse yaaaaa
Kesin kesının sürpriz var senin ümidini yitirmen icin uğraşıyo hahahaa yer mi turk kizi heheeyyyy

Gel gel ki anlat bize
Çatlarım vallaa

Yeni gelen arkadaslarımız hosgelmisler
Adım elif 27 yaşındayım 7 yıllık evliyim bebeğim yok olsun diye zayıflamaya çalışıyorum
İnsaallah herbirlikte gelicez üstesinden
Bol bol yağ yakmalaaarrrrrr

Son düzenleme:
2 kişilik yer varmı fefifa bana mesaj atmış gelebilirsin diye bir arkadaşım daha var yer varsa bizde girmek isteriz. Azimle zayıflamaya ihtiyacımız var.

selam arkadaşlar ben de zayıflama grubunuza dahil olmak isterim müsadenizle 18 aylık bir oğlum var doğum kilolarım gitti ama hamilelikten evvel aldığım 10 kilo gitmedi yaşım 30 boyum 1,68 kilo 61 civarı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…