Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kızz varyaa bi gelsin nasıl anlayacan kıymetiniaynen bende kociş antalyaya gittğinde öyle olmuştum,beraber uyumak meğer ne kaa güzel bişeymişş

ohh yemekler bakımlar falan süper esramm,ee bide özlem var işin içinde daha ne olsun

tabı canımmm adam gitti kıymete bındı
boynum bükük baba evınde oturuyorum akşamları dalga gecıyolar sayılı gun cabuk gecer dıye
annem hep der siz bukadar kavga edıp ayrılıcaz diyosunuz 2 gün ayrı kalsanız salya sümük olup kahroluyosunuz ben anlamıyorum sızı diyo:)
anlayan beri gelsın zaten:)
volkana diyorumkı yokluguna alıstım valla rahatım kalabılırsın orda hadı ya sende cok sey degısmıs dıyo
evet dedım sende degıstınmı yokk be nerde hala aynııı huzursuz aksi ama aşık adam diyo:):)
böyle kendıne kötü bi laf edınce ben sevıyorum kocamı yaa:)

benım mınnak kuşumun elbısesı nasıllll

Eklentiler

• $k_b_61027e9f135f9ca4f20062020351ec1d[1].jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 37
benım mınnak kuşumun elbısesı nasıllll

senindemi kız yeğenin varr..ay esra bende yeğenime hediye arıyorum,benden 10 gün sonra doğumgünü kuzucuğumun,nasıl tatlı bişey ya,ölüyorum ona,bana halam diye hitap ediyo haa bide bebiğimmmm

elbisede pek kokoşş

sabah tartıda dün çok dikkat etmeme ragmen yine kendimi 62 görünce sanırım ters tepki yaptı ben de ve sürekli acıktım :S az yemeye calıştım. benim menüm yok atkadaslar evde ne olursa onu yiyorum :) bugün mesela nohut yemegi vardı ve yayla corbası :) 2 saat arayla birer küçük kase nohut yemegi yedim. neden bilmiyorum ama bugün cok actım :/

herkes kocasından evliliğinden bahsediyor ama benim bir sevgilim bile yok. psikolojim heran çökebilir burda :)

bızımkı daha pek mınık 4 aylık ablası:)
diger yegenım buyudu artık ergen olmak üzere erkek olanı
bu daha taze mini minnacık bizim sülalede kız kıtlıgı vardır,hatun benden sonrakı ılk yavuz,gercı ben artık yavuz degılım o ayrı:)
kız bebek elbısesı görünce dayanamıyorum topluyorum hepsını:)
bizimkininde hala diye bacagıma yapışacagı günlerı beklıyorum,büyük dogdugunda lısedeydım annem bakıyodu oyuzden bıze cok alısıktı
bakalım bu nasıl olacak
ohh miss aşk kokuyo sayfaaaa

sende kokunu bırak kuzummm,aşk kokalım azcıkk:)
ben özledım kocamı yaaa,5 günün vebali kimin boynuna acaba

tatlım kiloda gün aşırı değişiklik olabilir,çok takılma buna...o yüzden hergün değil haftada 1 tartılmak en doğrusu ama maalesef bende buna çok uyamıyorum

menüm yok derkende yediğin şeyleri kastediyoruz zaten,gün içinde ne yediysen onları toplu şekilde yaz,içtiğin suyu hatta sporunuda ekle olmazmıı

herkes kocasından evliliğinden bahsediyor ama benim bir sevgilim bile yok. psikolojim heran çökebilir burda :)

kk ya ilk katıldığımda bende öyleydim,belki biz uğurlu geliriz size ne dersin bu arada yaş kaçtı canım:26:

esraaa sen yavuz muydunnbende sonradan yavuz oldum hatta ofiste dalga geçiyolar benle uysal dın yavuz oldun diyee

yaa kız çocukları halaya çok düşkün oluyo,biz birbirmizi görünce deliriyoruzbide ben mimiklerimi çok kullanırım oda aynı benim gibi,akşam gidicem annemlere kuzum da orda olucak

vallahi siz böyle yazdıkca benım içim aşkla kabarıyo ,o kabarcıklarıda kocacıgıma msj atarak gıderıyorum
5 gün iyi gelmiştir esracım bıraz bence özlemek ıyı gelır tazeler herşeyi :) ah bıde regli olmayaymısınnn ne gözel olurmus

Son düzenleme:
sinemmmm avatarımı senin için değiştirdim nasılll ohhh kocişe aşk mesajları ne kaa güzell

olur tabikiii :) ama sizin menülerinize pek bezemeyecek.

sabah azıcık kaşar, azıcık dil, azıcık hellim, azıcık beyaz peynir yedim.
azıcıktan kasıt bir kibrit kutusunun yarısı bile değil. ve bir dilim ekmek hem de beyaz.

arada bir küçük kase nohut yemeği

öğlen bir küçük kase nohut yemeği.

arada 5 kuru kayısı, 3 ceviz, 5 fındık.

şimdi de akşam yemeğinde 4 kaşık makarna, 4 kaşık nohut düşünüyorum. yanında da olursa salata.

:))

insaallah bebegim insaallah

evettt doğumgünü varpasta olucakmı emin değilim o yüzden belki dedimm

yakınlık dereceside şöle deyimm canımm ; iyikiiiii doğdummm gördün mü bak 31 oldummmm
hepi bördeeeyyyyy
kac oldun 18 mü
hep mutlu ol adin mutlulukla bir anilsin kuzummmmm
nice nice guzel yaslar olsun insaallahhhhhh :119::119::119::119:
oh olmus gizli gizli haaa
benim kocamda romantiktir kiii

canim size de nice senelere galiba evlilik yil donumun :26:
yahhhhaaa ben kocişimi özledimmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…