Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

zaten manyak gıbı fılm ızlıyoruz,ama pazar aksamı oturup haremı ızleyebılrız,ona cok gülüyruz:)
yaw neslım ya pazar ya pazartesi,işim allaha kalmış durumda:)
ama bakalım :)bi ayakkabı aldım hedayee:)
bide güzel yemek bende şıkır şıkır giyinim saç baş makyaş falan:)
regl devam olursa yazık gerci adama ama olsun:)
yarın aksam kocacımla uyuycammmmm
bıde ben bunu boşamayı düşünüyodum ıyıkı oyle bi halt etmemısımmmm
5 gün geçmek bilmedi yahu

kızz varyaa bi gelsin nasıl anlayacan kıymetini:KK69:aynen bende kociş antalyaya gittğinde öyle olmuştum,beraber uyumak meğer ne kaa güzel bişeymişş:KK23::KK23:

ohh yemekler bakımlar falan süper esramm,ee bide özlem var işin içinde daha ne olsun:KK69:

kızz varyaa bi gelsin nasıl anlayacan kıymetini:KK69:aynen bende kociş antalyaya gittğinde öyle olmuştum,beraber uyumak meğer ne kaa güzel bişeymişş:KK23::KK23:

ohh yemekler bakımlar falan süper esramm,ee bide özlem var işin içinde daha ne olsun:KK69:

tabı canımmm adam gitti kıymete bındı
boynum bükük baba evınde oturuyorum akşamları dalga gecıyolar sayılı gun cabuk gecer dıye
annem hep der siz bukadar kavga edıp ayrılıcaz diyosunuz 2 gün ayrı kalsanız salya sümük olup kahroluyosunuz ben anlamıyorum sızı diyo:)
anlayan beri gelsın zaten:)
volkana diyorumkı yokluguna alıstım valla rahatım kalabılırsın orda hadı ya sende cok sey degısmıs dıyo
evet dedım sende degıstınmı yokk be nerde hala aynııı huzursuz aksi ama aşık adam diyo:):)
böyle kendıne kötü bi laf edınce ben sevıyorum kocamı yaa:)

benım mınnak kuşumun elbısesı nasıllll

Eklentiler

• $k_b_61027e9f135f9ca4f20062020351ec1d[1].jpg
    $k_b_61027e9f135f9ca4f20062020351ec1d[1].jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 37
benım mınnak kuşumun elbısesı nasıllll

senindemi kız yeğenin varr..ay esra bende yeğenime hediye arıyorum,benden 10 gün sonra doğumgünü kuzucuğumun,nasıl tatlı bişey ya,ölüyorum ona,bana halam diye hitap ediyo haa bide bebiğimmmm:KK16::KK16::KK16:

elbisede pek kokoşş:KK12::KK12:

sabah tartıda dün çok dikkat etmeme ragmen yine kendimi 62 görünce sanırım ters tepki yaptı ben de ve sürekli acıktım :S az yemeye calıştım. benim menüm yok atkadaslar evde ne olursa onu yiyorum :) bugün mesela nohut yemegi vardı ve yayla corbası :) 2 saat arayla birer küçük kase nohut yemegi yedim. neden bilmiyorum ama bugün cok actım :/

herkes kocasından evliliğinden bahsediyor ama benim bir sevgilim bile yok. psikolojim heran çökebilir burda :)

senindemi kız yeğenin varr..ay esra bende yeğenime hediye arıyorum,benden 10 gün sonra doğumgünü kuzucuğumun,nasıl tatlı bişey ya,ölüyorum ona,bana halam diye hitap ediyo haa bide bebiğimmmm:KK16::KK16::KK16:

elbisede pek kokoşş:KK12::KK12:

bızımkı daha pek mınık 4 aylık ablası:)
diger yegenım buyudu artık ergen olmak üzere erkek olanı
bu daha taze mini minnacık bizim sülalede kız kıtlıgı vardır,hatun benden sonrakı ılk yavuz,gercı ben artık yavuz degılım o ayrı:)
kız bebek elbısesı görünce dayanamıyorum topluyorum hepsını:)
bizimkininde hala diye bacagıma yapışacagı günlerı beklıyorum,büyük dogdugunda lısedeydım annem bakıyodu oyuzden bıze cok alısıktı
bakalım bu nasıl olacak
ohh miss aşk kokuyo sayfaaaa:nazar::KK16::KK16:

sende kokunu bırak kuzummm,aşk kokalım azcıkk:)
ben özledım kocamı yaaa,5 günün vebali kimin boynuna acaba

sabah tartıda dün çok dikkat etmeme ragmen yine kendimi 62 görünce sanırım ters tepki yaptı ben de ve sürekli acıktım :S az yemeye calıştım. benim menüm yok atkadaslar evde ne olursa onu yiyorum :) bugün mesela nohut yemegi vardı ve yayla corbası :) 2 saat arayla birer küçük kase nohut yemegi yedim. neden bilmiyorum ama bugün cok actım :/

tatlım kiloda gün aşırı değişiklik olabilir,çok takılma buna...o yüzden hergün değil haftada 1 tartılmak en doğrusu ama maalesef bende buna çok uyamıyorum:KK50::KK50:

menüm yok derkende yediğin şeyleri kastediyoruz zaten,gün içinde ne yediysen onları toplu şekilde yaz,içtiğin suyu hatta sporunuda ekle olmazmıı:KK34:

herkes kocasından evliliğinden bahsediyor ama benim bir sevgilim bile yok. psikolojim heran çökebilir burda :)

:KK1::KK1:kk ya ilk katıldığımda bende öyleydim,belki biz uğurlu geliriz size ne dersin:KK34: bu arada yaş kaçtı canım:26:
bu daha taze mini minnacık bizim sülalede kız kıtlıgı vardır,hatun benden sonrakı ılk yavuz,gercı ben artık yavuz degılım o ayrı:)
bizimkininde hala diye bacagıma yapışacagı günlerı beklıyorum,büyük dogdugunda lısedeydım annem bakıyodu oyuzden bıze cok alısıktı
bakalım bu nasıl olacak

esraaa sen yavuz muydunn:KK52::KK52:bende sonradan yavuz oldum:KK69: hatta ofiste dalga geçiyolar benle uysal dın yavuz oldun diyee:KK1::KK1:

yaa kız çocukları halaya çok düşkün oluyo,biz birbirmizi görünce deliriyoruz:KK16::KK16:bide ben mimiklerimi çok kullanırım oda aynı benim gibi,akşam gidicem annemlere kuzum da orda olucak:emir_bebek:

bakalım bu nasıl olacak

sende kokunu bırak kuzummm,aşk kokalım azcıkk:)
ben özledım kocamı yaaa,5 günün vebali kimin boynuna acaba

vallahi siz böyle yazdıkca benım içim aşkla kabarıyo ,o kabarcıklarıda kocacıgıma msj atarak gıderıyorum :KK34::KK34::KK34::KK16:
5 gün iyi gelmiştir esracım bıraz bence özlemek ıyı gelır tazeler herşeyi :) ah bıde regli olmayaymısınnn ne gözel olurmus

Son düzenleme:
sinemmmm avatarımı senin için değiştirdim nasılll:KK34::KK34: ohhh kocişe aşk mesajları :KK69:ne kaa güzell

tatlım kiloda gün aşırı değişiklik olabilir,çok takılma buna...o yüzden hergün değil haftada 1 tartılmak en doğrusu ama maalesef bende buna çok uyamıyorum:KK50::KK50:

menüm yok derkende yediğin şeyleri kastediyoruz zaten,gün içinde ne yediysen onları toplu şekilde yaz,içtiğin suyu hatta sporunuda ekle olmazmıı:KK34:

olur tabikiii :) ama sizin menülerinize pek bezemeyecek.

sabah azıcık kaşar, azıcık dil, azıcık hellim, azıcık beyaz peynir yedim.
azıcıktan kasıt bir kibrit kutusunun yarısı bile değil. ve bir dilim ekmek hem de beyaz.

arada bir küçük kase nohut yemeği

öğlen bir küçük kase nohut yemeği.

arada 5 kuru kayısı, 3 ceviz, 5 fındık.

şimdi de akşam yemeğinde 4 kaşık makarna, 4 kaşık nohut düşünüyorum. yanında da olursa salata.

:))

elifimmm inan bi an sende kendimi gördüm,kendini savunma bendede vardır,bazen eşim der; bi kerede söylediğim şeyin tersini söyleme haksızda olsam evet de diye,iyide o zaman benim robottan ne farkım kalırki,kendi düşüncelerimi söyleyemezsem ben olamamki,hani beni ben olduğum için seviyodunn:26::26:

maalesef her evlilikte benzer problemler oluyo,kimse dört dörtlük değil,zamanla herşey yerli yerine oturyo ama sendende çok şeyler gidiyo,annem hep der ben bazen 30 yıllık babanızı bile tanıyamıyorum diye...erkekler maalesef çocuk gibiler,sürekli yaptıklarını tastikleyelim istiyolar ama biz anneleri değiliz dimi:KK34:canımcımm inan bu aşılmayacak bi problem değil,hele hele boşanmayı gerektirecek bişey hiç değil:KK50::KK50:sen şimdi kırgınsın o yüzden böylesinoysaki dün eşin seni miniğim diye sevdiği için ona minnettardın...birazda bu çocuk işleri,diyet falan derken sende yıprandın tabi,herşey üstüne geliyo,canım biraz tepkisiz kal bakalım,eşinde eminim bundan çok pişmandır,zamanla herşey yoluna girer eminim elifcimm:KK16::KK16:

insaallah bebegim insaallah :KK43:

evettt doğumgünü var:KK52::KK52:pasta olucakmı emin değilim o yüzden belki dedimm

yakınlık dereceside şöle deyimm canımm ; iyikiiiii doğdummm gördün mü bak 31 oldummmm:KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK9::KK9::KK9::KK9: hepi bördeeeyyyyy :KK9::KK9::KK9::KK71::KK71::KK71::KK71:
kac oldun 18 mü :KK53::KK53:
hep mutlu ol adin mutlulukla bir anilsin kuzummmmm
nice nice guzel yaslar olsun insaallahhhhhh :119::119::119::119:
şuannn yıkıldıgım andırr:KK14::KK14::KK14:
akşam annemler dayımlar falan hepbırlıkte benım en kucuk abıme gideceklerdı oturmaya ve ben hazır ev bana kalmışken bomboşken
kaçamagın dibine vuracaktım yarına bildirim olmasına ragmen,sizden habersız:KK4::KK4:
nede olsa reglym artıdayım haftaya toparlarım diye düşünüyodum
ama dayımların işi çıkmış annemlerde aşure yaptık nede olsa diye herkesı bıze cagırmıs
yazık ama bana yaaa
dünya başıma yıkıldı,hayallerım soldu gitti:KK47::KK47::KK47:
:KK53::KK53::KK53: oh olmus gizli gizli haaa :KK47::KK47:

çokkk yaratıcıdır benim kocamm:KK1: evet mavi gül almıştı bana(ölümsüz aşk :KK69:)ve yerlere benim ona sevgililer gününde gönderdiğim 365 ad kırmızı kalpleri sermişti:KK52::KK52:
sonrada evin giriş kapısına,banyodan tuvalete,yatağın içine,hatta yemek tabağının altına bile bana sevgisini anlatan yazılar asmıştı:KK69::KK69:mumlar falan,güzeldiii yaaa:KK16:

bakalım bu sene ne yapacak,bana diyo cumartesi kutlasak olmazmı diye,hatta kızıyo insan 14 ünde doğarmı diye,malum maaşı 15 inde alıyo:KK9::KK9:
:KK43::KK43::KK43: benim kocamda romantiktir kiii :KK43::KK43:
zaten manyak gıbı fılm ızlıyoruz,ama pazar aksamı oturup haremı ızleyebılrız,ona cok gülüyruz:)
yaw neslım ya pazar ya pazartesi,işim allaha kalmış durumda:)
ama bakalım :)bi ayakkabı aldım hedayee:)
bide güzel yemek bende şıkır şıkır giyinim saç baş makyaş falan:)
regl devam olursa yazık gerci adama ama olsun:)
yarın aksam kocacımla uyuycammmmm
bıde ben bunu boşamayı düşünüyodum ıyıkı oyle bi halt etmemısımmmm
5 gün geçmek bilmedi yahu

canim size de nice senelere galiba evlilik yil donumun :26:

:KK43::KK43::KK43::KK43: yahhhhaaa ben kocişimi özledimmmmmmmm :KK43::KK43::KK43:

X