1 Ocak 2011'i yeni hayata başlangıç kabul edelim

ben çok sıkıldım nerdeyse içcem bi tane yada bi nefes ceksem rahatlayacam

sakınnn yapma ... bir tane veya bir nefes derken onun devamı gelir bence ..
zor biliyorum hemde çok , bende sizler gibi yeni bıraktım ..
ama yılmayın mücadeleye devam , bu zor günler geçecek mutlaka

nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaa üffff kendimi sakinleştiremiyecem ben kızlar destekkkkkkk

ohh ne güzel...süpersin eylülcüm:92:

başla tabii sporada başla...yaşasın sağlıklı yaşam(iyi gaza geldik hee :KK53: )

evlisin sanırım canım,çocuk var mı?

ay gerçekten kafa dağıtalım yaff....:))

bugün buralara biraz geç gelebildim işlerden , çalışıyorum o yüzden fırsat buldukça baknıyorum siteye işte :))
yok cnm evlilik ve çoluk çocuk yok hala , kısmet olmadı henüz napalım :KK9:

aslen samsunluyum bende , ama ist doğma büyüme şuandada ist da yaşıyorum ailemle ..

sakınnn yapma ... bir tane veya bir nefes derken onun devamı gelir bence ..
zor biliyorum hemde çok , bende sizler gibi yeni bıraktım ..
ama yılmayın mücadeleye devam , bu zor günler geçecek mutlaka

haklısında canım sabah iyi sayılırdım ama şimdi içimde asırı bi istek var offff

benim sigara bağımlılığım gidecek internet bağımlılığı baslayacak bu gidişle sabahtan beri burdayım yaww

bugünde bitmek üzere benim 3. günüm
ben hep böyle hasta gibi mi dolaşcam ortalıkta yahu

sabah sabah ilk gelen ben olmusum benim uykum çok ağırdır akşam bi yatarım sabaha kadar hiç uyanmam çocuklar uyanmazsa ama iki gündür uyanıyorum ve aklıma tabiki sigara geliyo çok huzursuzum bu sabahta kalktım 5 te bi sıkıntı bi sıkıntı anlatamam gittim bi bardak su içtim sonra bi ağlama basladı kendiliğinden dökülü verdi yaşlar gözümden offf bu günleri bi atlatsaydık hep beraber

asyaaa o ağlama olayı dün oldu bende....ama sigara içemediğimden mi yoksa adet dönemim yaklaşıyor ondan mı bilmiyorum....
canım yaa baya zorlanmışsın bugünn:KK59: bende dün öyle oldum...içmedinn inşallahh....senin 3.gün dimi?? benim bugün 1 hafta oldu...ilk 3 gün çok zor ama sonra 2 gün kolay geçiyosa bi gün çok zorluyo....dün beni en çok zorladığı zamandı....dayannn canım noluur dayannn....:KK19:

Hepinizi azminizden dolayı tebrik ederim arkadaşlar...
İnşallah bir daha başlamamak üzere bırakırsınız hepiniz...

Bebekkafam, kuzum...
Senin şu aydasun var ya tam bir sigara düşmanı :KK47: öyle böyle değil...
Bazen diyorum ben nasıl böyle olabildim, toplumun yüzde bilmem kaçı içerken...
Öyle ki hayatımda sigara paketine bile dokunmadım dokunamam :18:
Temiz kül tablasını bile elleyemiyorum, benimki de ayrı bir boyut he :KK53:
Nişanlımla fi tarihinde tanıştığımızda :KK60: adından sonra sorduğum soru sigara içiyormusundu? :KK33:
Allah'a bin şükür dualarım tuttu...

Ama babam ve kardeşim içiyor malesef :KK43:
İnşallah onlar da sizler gibi gaza gelirler ve iradelerini kullanabilirler...

aydasuuuuu geldin mii kuşuuummm :KK16:
desteğin için teşekkürlerr canımın içii....

ne kadar güzel sigaradan böyle nefret etmen....hiç başlamamak bu zıkkıma en güzeli çünkü...
nişanlının içmemeside süper olmuş....çünkü içmeyen birinin nasıl rahatsız olduğunu şu 1 haftada anladım....:96:

kardeşinede bıraktıralım,kız mı kardeşin,gelsin buraya:)))

yalnız temiz kül tablası bile elleyememen ilginççmiş kızzz..olayı abarttın mı sen ne :KK53:

ben çok sıkıldım nerdeyse içcem bi tane yada bi nefes ceksem rahatlayacam

içmedin dimiiii:18: içtim deme sakınnnn....

inan bana dün ben delirdim resmen o derece istedim...
artı bugün bişeye birine acayipp sinirlendim,nerdeyse dövecektim o derece yani...ama ona rağmen içmedim,içmiyorum....çünkü hiç kimsee benden değerli değil....heleki alakasız saçma salak bi insan için kendimi zehirleyecek değilimm:63:

ben kendimi ve ilerde doğacak çocuklarımı düşünmek zorundayım..gerisi fısssssss:82:

sinirlenince böyle düşünün....o sinirlendiğiniz kişi için değer mi sigara içmeye?? ya da içeceksiniz de ne olacak??o sinirlenilen konu geçip gidecek siz içtiğinizle kalacaksınız....

bugün buralara biraz geç gelebildim işlerden , çalışıyorum o yüzden fırsat buldukça baknıyorum siteye işte :))
yok cnm evlilik ve çoluk çocuk yok hala , kısmet olmadı henüz napalım :KK9:

aslen samsunluyum bende , ama ist doğma büyüme şuandada ist da yaşıyorum ailemle ..

heee tamam canım...eylültamer nickini görünce evlisin fln gibi düşündüm niyeyse.....sevgilinde olabilir tabisi :KK53: herşey kısmett canım,hayırlısı neyse o olsun...senin için ne en iyisi ise ,onu versin Allah....:KK19:

aa sende karadenizlisin yani...:) ne güzel...

kızlar bu arada evet bugün 7.günümdü...
ve bugün kursta çok sinirlendim birine....2 seferdir bana laf sokma telaşında,sürekli muhalefet eden bi kız var,bugün yine yaptı,tuttum kendimi yine ama 3.de affetmiycem...ne sanıyosa beni,sabrettikçe üstüme geliyo düdük makarnası:KK47:

eve geldim sonra sinirler tepemde ama tabiki içmedim,içmeeeemmmm,yukarda açıkladığım nedenden...değmezzzz çünkü....

yemek yiycem şimdi...düne göre bugün biraz daha iyiyim,çok sinirlenmiş olmama rağmen...

Allah büyük,yardım eder bize....yeterki gerçekten isteyelimm:KK34:

ay bende biri gelsede bana destek olsa diye buraya gelip duruyodum canım ama dayandım içmedim

ay bende biri gelsede bana destek olsa diye buraya gelip duruyodum canım ama dayandım içmedim

aferinn canımm harikasınnn:KK62:

geçecek emin ol..geçiyoo yaa....valla baakk...ya yemin ederim bende çok istedim dünn...ama inat ettim içmedim,yattım,bugün kalktım gittim kursa,aklıma bile gelmedi,ta ki o kız sinirimi bozana kadar...o zaman da aklımdan geçti anlık öyle ama yine içmedimm...

azim ve kararlılık çok önemli asya....eğer kafanda benim için bitti,hiç bi kuvvet içiremez bana o zıkkımı diyosan olay bitmiştir....
bak yarın daha rahat geçecek.....

aferinn canımm harikasınnn:KK62:

geçecek emin ol..geçiyoo yaa....valla baakk...ya yemin ederim bende çok istedim dünn...ama inat ettim içmedim,yattım,bugün kalktım gittim kursa,aklıma bile gelmedi,ta ki o kız sinirimi bozana kadar...o zaman da aklımdan geçti anlık öyle ama yine içmedimm...

azim ve kararlılık çok önemli asya....eğer kafanda benim için bitti,hiç bi kuvvet içiremez bana o zıkkımı diyosan olay bitmiştir....
bak yarın daha rahat geçecek.....

inşallah ben de bitti artık aklıma bile gelmiyo demek istiyorum:KK24:

inşallah ben de bitti artık aklıma bile gelmiyo demek istiyorum:KK24:

aklıma bile gelmiyo demek için daha yolumuz var canım malesef:KK43:
ama "kesinlikle içmiycem,ne olursa olsun" zihniyetini korumamız lazım....

bak mesela şu an benimde canım acayipp istiyo...şeytan dürdükleyip duruyo iç iç diye....içsem içerim yani şu an....amaaaaaaa inatlaşıyorum o lanett isteklee.....

çokkkkkkkk içesim vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

asıl krizin ne olduğunu ben bu gece anladım...

tam 1 saattir çarpıntım var,yüzümden ateş çıkıyo sanki,nefes alamıyorum....

tek bir nefes için ölürüm desem yeridir....

kriz bu işte....daha öncekiler anlık isteklermiş.....

bu geceyi atlatırsam ne mutlu banaa!

içmek üzereyim ben bayanlar....!!

şu anda ağlıyorum kendimle mücadele ettiğim için....

resmen çatlamak üzereyim içemediğim için.....:KK43:((((((((((

dayanamıyorumm....ne güzel geçirdim ilk 5 günü....dün ve bugün heleki bugünn aşırıııı derecde zorlandımmm.....şu anki zorlanmanın ötesinde bişey.....yapamıyorummmmmmmm,hiç bşey kesmiyoo şu an benii......içmek istemiyorum ama vücudum istiyoo,sinirlerim istiyoo....bu ne yaaaaaaaaaa bu neeeeeeeeee:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

Keşke benim sevgilim de bırakabilse. Günde 3 paket içiyor.

Ben başarılı olacağınıza inanıyorum. Benim dayım bütün gün boyunca ardarda içerdi. hiö abartmıyorum 5-6 paket belki de daha fazla içerdi. Birgün canına tak etti ve bıraktı. 11 senedir temiz.. ;Darısı başınıza...

saati 1 ettim ama içmediiiiiiiiiiimmmmmmmmmm :KK58:

bu arada yağmurlukk,ne diyosuunn:KK43:(( 3 paketmi içiyo sevgilinn...:KK53:

hele dayınn 5-6 paketten sonra bıraktı mııııı....5-6 paketttttt...şaka mı yapıyosunnn:KK53::KK53::KK53:

bu kadarını hiç duymamıştım inann.....iyiki de bırakmışş....umarım sevgilinde bırakır çünkü 3 paket çok ciddi bi rakam....!

ben yatıyorum artık bu geceyi tek başıma atlattım,hiçbiriniz yoktuuu:KK14:

sabah ola hayır ola....iyi uykular hepinizee:KK58:

Son düzenleme:

seni cok iyi anlyiorum yaa off:KK43:(((
aynisini valla yasadim yaaa offf kivvrandimm cirpindim oturdum anladim yani oyle bir andiki 3 kere filan boyle olmusumdur
ama hayattan kesiliyorsunuz resmen sacmaligin icerisinde hissediyor insan bol seytanli bir dunyada oluyorsun
bizim yapmamiz onlara uymamak off icmiyeceksin buna inaniyorum ama zorlanmalar bunnlar iste
allahtan surekli yada guyandigimizda yada gun boyunca boyle degiliz
her ne varsa bu aksamlarda yatilmadan oncelerde var bu zikkimin tesiri:S
ama bitigec gidicek canimmmm bu cirpinmalard aguzel inada devammmmmmm:KK53:

yani yazini ilk okudum gulsemmi aglasammi cok ktou bisi ya:) yani yasamayan bunu anlayamaaazzz
cok zooordur o annnn
ama asicaksin sen vede diger arkadaslar

çokkkkkkkk içesim vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

içmek üzereyim ben bayanlar....!!

şu anda ağlıyorum kendimle mücadele ettiğim için....

resmen çatlamak üzereyim içemediğim için.....:KK43:((((((((((

dayanamıyorumm....ne güzel geçirdim ilk 5 günü....dün ve bugün heleki bugünn aşırıııı derecde zorlandımmm.....şu anki zorlanmanın ötesinde bişey.....yapamıyorummmmmmmm,hiç bşey kesmiyoo şu an benii......içmek istemiyorum ama vücudum istiyoo,sinirlerim istiyoo....bu ne yaaaaaaaaaa bu neeeeeeeeee:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

saati 1 ettim ama içmediiiiiiiiiiimmmmmmmmmm :KK58:

bu arada yağmurlukk,ne diyosuunn:KK43:(( 3 paketmi içiyo sevgilinn...:KK53:

hele dayınn 5-6 paketten sonra bıraktı mııııı....5-6 paketttttt...şaka mı yapıyosunnn:KK53::KK53::KK53:

bu kadarını hiç duymamıştım inann.....iyiki de bırakmışş....umarım sevgilinde bırakır çünkü 3 paket çok ciddi bi rakam....!

ben yatıyorum artık bu geceyi tek başıma atlattım,hiçbiriniz yoktuuu:KK14:

sabah ola hayır ola....iyi uykular hepinizee:KK58:

canım ya dün akşama kadar bende öyleydim çok kötü yaşadıklarını cok iyi anlıyorum
allah kahretsin nerden basladık ki bu illete valla ben şimdiye kadar herkes gibi çok denedim bırakmayı ama en fazla yarım gün durmusumdur şimdi bu kadar bekledikten sonra hiç içmeyi düşünmüyorum çünkü bırakamak çok zor bi iş ve ben tekrar bu günleri yasayamam herhalde bu yüzden tekrar asla içmem
herkes 3 günden sonra bi şey kalmaz diyo ama senin bi hafta oldu hala istiyorum diyosun kişiden kişiye dğişiyo herhalde
bizim arkadaslarda bıraktı demiştimm ya onlar arada bi nefes cekmişler akşamları 1 tane içmişler onların öyle yaptığını duyunca sevindim kendi kendime ohh be ben hiç içmedim bırakcam bu gidişle felan diyorum

Keşke benim sevgilim de bırakabilse. Günde 3 paket içiyor.

Ben başarılı olacağınıza inanıyorum. Benim dayım bütün gün boyunca ardarda içerdi. hiö abartmıyorum 5-6 paket belki de daha fazla içerdi. Birgün canına tak etti ve bıraktı. 11 senedir temiz.. ;Darısı başınıza...

:KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK52:
offf 3 paket nasıl içiyomuş yaaa ben bi paketi bitirdiğim günün ertesi çok kötü oluyo boğazlarım

X