Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 1 ayda göğüs büyütmem gerekiyoor! Neler önerirsiniz?

çok sevindim adına ve çok teşekkür ederim ilgilendiğin için, sanırım yağlar içinde en çok çörek otu yağı etkili ben de onu kullanıyım o zaman :nazar: Ne zaman başlamıştın canım sen?

bır haftadır devam edıyom cnm ısırgan otu cayı ıle cörek otu yagına :KK34:

bır haftadır devam edıyom cnm ısırgan otu cayı ıle cörek otu yagına :KK34:

bugün aldım canııım ısırgan otu ve çörek otu yağını:) 2 liralık da hayıt otu aldım ama hayıta henüz başlamıcam, çünkü dengeliyici özelliği olduğundan ısırgan otuyla çörek otu yağını engelleyebilir diye düşündüm :) gelişmelerden kesinlikle haberdar edicem sizii :):KK34:

48 kiloyum canım yaa, boyum d 1.63 aslında zayıfım biraz yani özellikle göğüs bölgem çok zayıf ve kolalrım da ince biraz kilo almak istiyorum ama koşturmam var alamıyorum bundan dolayı :KK50:

kilo alıncada fark ediyo aslında kilo al derim !

evet canım haklısın, bi yandan kilo alma yöntemlerine de baksam iyi olucak galiba :) :KK1:

canım bi önceki sayfada yazıyor nasıl kullandığı.

ve ben karar verdim kızlar, çörek otu yağınıbi aktara sordum o da tüylenme yapabileceğini söyledi tatile tüylü gitmektense destekli bikinileri tercih ederiim o yüzden çörek otu yağıyla masajı tüylerin dökülmesini de bekleyebileceğim bi zamana bırakıyorum :) :KK60: onun yerine hayıt tohumunu kullanıcam ve ısırgan otuyla kompleks yapıcam. Ayrıca bi yağ ile masaj yapıcam tabii ki. Sizin önerdiğiniz bi yağ var mı? yoksa benim aklımda olan nar çekirdeği yağı ama emin de değilim hiç :KK59: fikirleriniz iyi oluuuur :KK34:

canım bi önceki sayfada yazıyor nasıl kullandığı.

Ve ben karar verdim kızlar, çörek otu yağınıbi aktara sordum o da tüylenme yapabileceğini söyledi tatile tüylü gitmektense destekli bikinileri tercih ederiim o yüzden çörek otu yağıyla masajı tüylerin dökülmesini de bekleyebileceğim bi zamana bırakıyorum :) :KK60: Onun yerine hayıt tohumunu kullanıcam ve ısırgan otuyla kompleks yapıcam. Ayrıca bi yağ ile masaj yapıcam tabii ki. Sizin önerdiğiniz bi yağ var mı? Yoksa benim aklımda olan nar çekirdeği yağı ama emin de değilim hiç :KK59: Fikirleriniz iyi oluuuur :KK34:

canım bır kac hafta kullanmakla bısey olmaz hem uc kısımda daha cok cıkıyo sanırım vede herkesde de degıl yanı sen dene ıstersen bı çörek otu yagını :KK76:

canım bır kac hafta kullanmakla bısey olmaz hem uc kısımda daha cok cıkıyo sanırım vede herkesde de degıl yanı sen dene ıstersen bı çörek otu yagını :KK76:

ayy ne biliyim doğru da diyosun ama:KK59: çok kararsııız kaldıııım :KK17:

:44: büyüme var gibi geliyo göğüslerimde ama bilmiyorum ve acayip ağrı var

Canım bir taraftan telkin melodilerini dinle :KK69:
İnan faydasını görceksin :KK71:

Vlla herkes kendince birşeyler söylüyor yapıp yapmamak sana kamış ama yardımcı olmak adına kendim denemelerimden birkaç birşey söyleyim.:KK1:

İlk önce gögüslerini sevip büyüyeceğine inanman lazım.
Sonra düzenli olarak masaj yap.
Gögüs büyüten müzikler var dinle birni. (İlk önce 10 günde 3 cm konulu müziği dinle derim.)
Sonra mutlu ol bakalım neler olacak.

Benimde evliliğe 4 ayım var. O zamana kadar ne kadar büyüyecek baklaım.
İnşallah kocaman olur ve büyür hepimizin memişleri. :KK16:

hepinize cevap için çok teşekkür ederim öncelikle :)

Parfait'in telkinine başladım. Daha önce 10 günlük melodiyi dinledim ve ne yazık ki ben de etkisi olmadı:KK43:

Silikonuysa hiç düşünmüyorum :) Ben de narçekirdeği yağı ve portakal yağıyla masaj yapıyorum bi yandan umarım iyi sonuçlar alırım :)

hepinize cevap için çok teşekkür ederim öncelikle :)

Parfait'in telkinine başladım. Daha önce 10 günlük melodiyi dinledim ve ne yazık ki ben de etkisi olmadı:KK43:

Silikonuysa hiç düşünmüyorum :) Ben de narçekirdeği yağı ve portakal yağıyla masaj yapıyorum bi yandan umarım iyi sonuçlar alırım :)

Yaptığımız çabaların karşılığını almak hepimizin temennisi canım. :KK16:

X