1 Ay sonra düğünüm vardı. Nefes alamıyorum.. 🥹Her gelen akıla çok ihtiyacım var..

Böyle bir düşüncem yok sadece içim çok açıyor yemek yiyemiyorm uyku uyuyamıyorum. Kalbim paramparça. Farkındayım evlensem hersey çok daha kötü olacak o kadını asla bırakmayacak zaten beni sevseydi iki sene boyunca gözümün içine baka baka aldatmazdı beni bu ilişki için çok çabaladım çok emek verdim karşılığı bu mu olacaktı nasıl toparlanacağım ben

Affetme sakın affetme...Bak hayatın mahvolur.Evlilikte kimse değişmiyor (yani hâlâ affetmeyi düşünüp,evlenmek istediğine dair his aldığım için diyorum)hatta ne varsa katlanarak artar.Evlendiginde ayrılmak daha zor gelir.Sakin sakın bak,bitir bu işi.Siddet de var,yalan da,ihanet de.Seni sevmiyor adam,bırak defolsun gitsin,sizi kim baristirmaya calisiyorsa emin ol senin düşmanın onlar.

Demek 5 sene sizi çekti ha? 5. Sene. Sizi bi de. Dile kolay. Ne acılar var hayatta.

Allah in sevdiği kuluymussun aslında.Evlilik olmadan göstermiş sana her şeyi.Bütün kötülükleri çıkarmış ortaya, sermiş,al bak kulum bu erkek böyle işte diye.İnan bana gelecek yaz bile olmadan unutup, bambaşka bir hayat yaşıyor olacaksın.İyi ki olmamış deyip, şükür namazları kilacaksin.

Beni dövdü ne ya , ben mi çok şiddet yanlısıyım öldürürüm adamı valla bütün mahalle ayağa kalkar

Neresinden tutsan elinde kaliyor. Danışacak bir durum yok ki orta da. Tabi ki asla ve asla barışma ve dönme. Bu gördüklerin fragman, daha gösterimi var bunun evlendikten sonra. Ya sonra aileniz bosanmaniza karşı cikarsa ya da boşanmak olmaz biz de diye bir fikirle karsiniza cikilirsa ne yapacaksiniz. Aman diyim sakın ola evet deme gafletinde bulunmayiniz. 2 ay aglarsiniz sonra gecer simdi ki durumda ama evlenirsen hergün...

Helal sanagözlerinden öperim.

İnsanlar bizi baristirmaya çalışıyor demişsinya öyle bir niyetin olduğunu düşündüm. Ayrıca kim o insanlar, senin ailende istiyor mu barışmanizi?
Şuan böyle hissetmen normal, 5 senelik ilişki var ortada, insan emeklerine tabiki üzülür.
O kadın dul olduğu için ailesi kabul etmezdi muhtemelen. Senle evlenip onuda metresi yapacaktı. Kadınada maşallah ne güzel kabullenmiş durumu.
Sen kurtarmışsın kendini bu zihniyeti bozuktan yat kalk dua et.

Sizi niye bıraksın ya? İki tane çocuk yapıp ailesinin ağzını susturup canının istediği gibi takılacaktı işte. Siz sus payı olacaktınız. Ailesi için o çocuklu kadın aileye girmesin yeter. Bunun için lazımsınız siz. Neyini anlamıyorsunuz?

Evlenmeden aldatmış dövmüş
Evlenince neler yapacak kimbilir
Ne biçim insanları kendinize uygun görüyorsunuz böyle

Onu da döver merak etme. Sen kendini kurtarmaya bak.

Ailesi beni bile zor kabul etmişti oğullarına yakıştıramadılar ben biraz kısa boylu kiloluyum oğulları benim tersime yakışıklı eli yüzü düzgün durumları iyi evin tek çocuğu birde ben ondan dört yaş büyüğüm bana bile baya sıkıntı çıkarmışlardı istememişlerdi diğer kadını asla kabul etmezler ayrılmış çocuklu. Kimse ayrılmayı çocukla ortada kalmayı istemez ama bizim buralar böyle düşünmez. Oda aklınca benle evlenip aile kurup düzen kurup dışarıda sevdiği insanla hayatını yaşayacaktı beni kandırdı onu nasıl kandırdı Allah bilir. Allah çok büyük

Şiddet gördünüz ayrılmadınız, aldatma gördünüz ayrıldınız öyle mi sizi Allah kurtarmış ama sizin hala kurtarılmaya niyetiniz yok ve affedilir yanı var mı diye soruyorsunuz evlenince yiyeceğiniz hakaretler, dayaklar, küfürler, gidecek olan bomboş psikolojik çöküntülü yıllar.
Siz şimdiye kadar geçen zamana üzülüyorsunuz ama bundan sonrası da hayatın baharı daha çok yılınız var bu adamla bu yılları neden heba edeceksiniz erkek mi kalmadı ya isterse kalmasın insan bunu niye çeker .
Evlilik mutlu olmak için değil mi en mutlu çiftler bile evlilikte sıkıntı yaşıyor çünkü ortada bi sorumluluk var sorunları çözecek insanla evlenilir böyle dağ ayısı gibi sktir git diyen insanla evlenilmez üstelik sevgililik dönemi daha bi üzerine titrer insan hele yeni nişanlılık dönemleri çok tatlı geçer bu insan bu dönemde bile böyleyse evlilik sorumluluğunu alamayınca ne yapar bu adam sen düşün.
Şimdi emeklerim gitti diyorsun ama inan devam etseydi daha ne yıllar ne emekler gidecekti her sene bambaşka olabiliyor insanın hayatı bunun biraz yasını tutacaksın ama geçecek inşallah bir sonraki sene bakmışsın başka şeylerle uğraşıyorsun, kendine oyalanacak bir şeyler bul hayatında yeni bir şeyler yap bir insana odaklanma illa ki biri olmalı gibi davranma zamanı geldiğinde yine olur yeter ki doğru bir insan olsun evlendiğin insan bundan sonra senin tamamen hayatını etkileyecek biri olacak ailenden çok onunla vakit geçireceksin çocukların bile bir gün evden gidecek ama sen eşinle kalacaksın kesinlikle tüm bunlar için bu adamı seçmek istemezsin

Affederseniz devam edecek. Asla bırakmayacak. Evli olunca daha kolay yapacak hatta.

Kesinlikle. Biri nikahlı karısı öbürü metresi. Herkes halinden memnun gül gibi geçinir giderdi adam.

Vakitlice everip başını bağlamadıkları için nasıl pişman olmuşlardır şimdi ahahahah.

Kesinlikle. Biri nikahlı karısı öbürü metresi. Herkes halinden memnun gül gibi geçinir giderdi adam.
Tabi. Ailesi karışmazdı bile dışarda naptığına, konu sahibi duvarlara konuşurdu. Aileye giren kadın önemli onlar için, oğullarının dışarda yediği halt değil. Konu sahibine kadın ol da eve bağla diye çemkirirlerdi anca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…