1 Ay sonra düğünüm vardı. Nefes alamıyorum.. 🥹Her gelen akıla çok ihtiyacım var..

Çok merak ettim, aileniz biliyor mu? Ne tepki verdiler? Sizin yüzüğü attığınız biliniyor mu? Düğün yeri vs iptal edilmedi mi hala? Yani ciddiyetiniz anlaşılmadı mi, yoksa çok mu yeni?

Çok teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırıp bana böyle uzun uzun güzelce yazmışsınız çok haklısınız çevremde bakıyorum da nişanlı arkadaşlarım başım güzel sevilip nasıl güzel vakit geçiriyor benim ilişkimde çoğu şey eksikti zaten herseyi zorla yaptırmaya çalışıyordum nişanlandık profil resmine bile ikimizin resmini koyduramadım dünya kadar kavga etti benimle sebebi de sonradan çıktı zaten ortaya onunla arasını bozmamak içinmiş meğer hersey. Bazen de ben ne istersem yaptı çünkü artık şüphelenmeye başlamıştım belki de ondan. Güzel güzel konuştu istediğim her yere götürdü gezdirdi yedirdi içirdi çiçekler aldı o böyle davrandıkça da ben kendi kendime boşuna suçluyorum boşuna şüpheleniyorum dedim aptal kafam

Çok merak ettim, aileniz biliyor mu? Ne tepki verdiler? Sizin yüzüğü attığınız biliniyor mu? Düğün yeri vs iptal edilmedi mi hala? Yani ciddiyetiniz anlaşılmadı mi, yoksa çok mu yeni?
İptal oldu hersey ama ev eşya hersey hazırdı salon tutulmuştu sanırım o yüzden tekrar birleştirmeye uğraşıyorlar boşa gitmesin

Aldatmış.. hemde bir anlık hata falan gibi de değil 2 yıl boyunca seninle geçirdiği her an aslında onla da berabermiş. Bu affedilir birşey değil. Barıştırmak isteyen işgüzarları dinleme. Hakkında gurursuz diye konuşurlar evlenince bir hata daha oldu mu bu böyleydi sen kabul ettin derler. Sakın sakın ha affetme bas götüne tekmeyi kendine saygın olsun lütfen. Kalbin suan çöp kırık ama biliyorum bir süre sonra geçecek hayat devam edecek ve sen çok mutlu olup gerçek bir evlilik yapacaksın. Bunu sana gene yapar affetme kendini ziyan etme

Ben herkesten farklı düşünüyorum
Bence affet ve evlen ironi değil şaka değil.
Hanımlar burada şiddete okey olan ve aldatmaya da acaba diyen biri var. Alan razı veren razı
O adam gidip sizin çevrenizden birini de bulabilir ve o kız dayakçı olduğunu bilmeden evlenebilir
Konu sahibi 4-5 kez dayak yediğine göre sorun yok
Adam serbest kalmamalı. Başı bağlansın ki kızların başı yanmasın

En kötüsü en zoru da bu. Benimle geçen iki yılında oda varmış belki de o yüzden bana karşı bu kadar değişti kabalaştı saygısızlastı çünkü önceden böyle biri değildi. Mahfetti hayatımı herseyimi çaldı benden. Madem karşı sevgisi bitti neden bırakmadı ayrılmadı evlilik yoluna girdi benimle

Aynı şeyleri siz ona yapsaydınız affedilin diye araya girecekler miydi bu insanlar? Siz ona yapsanız o nasıl davranırdı bunu düşünün, kimsenin enayisi olmayın. Evlenirsiniz gider o kadınla yine ilişkisine devam eder. O tarz ilişkilerde kopmak kolay olmuyor, yasak her zaman cazip gelir unutmayın.

Bazı erkekler böyle ne yazık ki ! Pislik ne diyim ya

Üzülmene bile değmez. Şükret ki böyle bir adamdan kurtulmussun Allah gerçek yüzünü evlenmeden göstermiş. Kandırılmak hissiyatı kötü bir şey fakat bakış açını değiştirip kurtuldum demeyi bilmek gerekiyor.

İnsan ne ederse kendine eder, ısrarla hayatınızı karartmak için uğraşıyorsunuz.
Dayak yedikçe, aldatıldıkça, hakaret edildikçe, mutlu mutlu oturacak mısınız evinizde, bunları evlenmeden görüp ayrıldığınız için kurban filan kesmeniz lazım. Siz sizi seven, sarmalayan, saygı duyan, saç telinizi incitmeyecek birini haketmiyor musunuz?

Bırakmazdı değil mi onu asla. Vazgeçmezdi. Beni silecek bana karşı değişecek bunda yılımı silip atacak kadar yerim değişmiş onda. Kadın onu bıraksaydı bile belkide benim yanımda hep bu düşünecekti

Aileni Sizi döven adamla sizi evlendirmek istiyorsa yazıklar olsun onlara. Bu adamla evlenirseniz de yazıklar olsun size

Adamın sana neler yaptığını neden evlenmek istediğini ne yapacağını her şeyi konuda anlatmışsın sonra affedeyim mi yazmışsın…
Allah akıl fikir versin…
Bir kişinin dahi affet diyeceğini düşünüyorsan Allah daha çok akıl fikir versin…

İptal oldu hersey ama ev eşya hersey hazırdı salon tutulmuştu sanırım o yüzden tekrar birleştirmeye uğraşıyorlar boşa gitmesin
Siz bir duruş sergilemişsiniz sadece devam ettirmeniz gerekiyor. İnsan emeği nedeniyle kopmak istemiyor bence. Sevdiğiniz şey eski nisanliniz değil emeğiniz. Boşa gitmesin istiyorsunuz. Ya da bir çeşit bağımlılık ama geçer emin olun. Bence kesinlikle psikolojik destek alin.

Yaa deli misin divane misin Allah'ın sevgili kuluymuşsun ki nikahtan önce öğrenmişsin. Şöyle düşün sana zarar veren bir organın var ve ameliyat oldun ameliyat yerin acıyor ama kurtuldun zamanla da iyileşeceksin. şu anda öylesin. Sana zarar veren ve ileride hayatını mahvedecek bir beladan kurtuldun.
Ayrıca daha nişanlıyken seni döven biri evlenince sakat bırakır. Eline de bi iki çocuk tutuşturur bir ömür kabus olur. Şükret silkin kendine gel. Önüne hayatına bak.

Yahu adam sizi 2 yıl boyunca aldatmış hala affedilir bir şey mi diyorsunuz? Kuma hayatı yaşamak istiyorsanız evlenin tabi ki

Onu silse başkasını bulur. Adamın karakteri bozuk, sana da zerre saygısı yok. O yüzden hiç üzme kendini böyle biri icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…