1 Ay sonra düğünüm vardı. Nefes alamıyorum.. 🥹Her gelen akıla çok ihtiyacım var..

Şu yorumu okuyunca çok ağladım. Neden ben b kadar güçlü olamadım dik duramadım kendimi bu kadar ezdirdim bi başkasına tercih edilmek öyle zor birşeymiş ki .. Öğretmenim cahil biri de değilim ama bana neler oldu bu hale nasıl geldim inanın bilmiyorum aklım almıyor kalbim almıyor. Ve en kötüsü herseyi yaşadık senelerce herseyin ilkini onunla yaşadım beni aldatırken bile benimle birlikte oluyordu bi insan sevmediği birine nasıl dokunur

Evlendikten sonra bunları öğrensen çok daha kötü olcaktı ve büyük ihtimalle sonu boşanma olacaktı. Şuan evlenmeden yol yakınken dönmek mantıklı. Evlenmeden bunları yapan evlendikten sonra durur mu sence?

Evlenince o şiddet bitmeyecek, aksine katlanarak çoğalacaktı. Üstüne 2 sene aldatılmışsın. Affedilir mi demeni sağlıksız psikolojine veriyorum. Sakın ama sakınnnn aklından bile geçirme. Hayatının bitiş imzasını atmış olursun. Sağlıklı düşünebilsen zaten ne yapman gerektiğini bilirdin ama düşünemiyorsun şu an. Aklını başına topla. Kendini yakma.

İnanın cahillik değil bu..İnsan çok sevince kötü görmüyor görmek te istemiyor.. Güzel geçen anları hatırlıyor.. Ve erkeklerin çoğunluğu sadece sevdiği insanla birlikte olmuyor bunu unutmayın. Her şeyi yaşamanız da sizin geri kalan hayatınızı yok saymanıza neden değil sakın bu kafada olmayın.

evlenmeden öğrenmen çok iyi olmuş, sakın affetme, aradan zaman geçtiğinde ; üzüntün geçtiğinde, iyi ki affetmemişim diyeceksin

ya dayak yiyip ayrıldık diye gözyaşı dökmen of çok saçma saf olmayın ya bu adam sen evlenince de hem psikolojık şiddetle hem fiziki şiddetle belki öldürecekti belkıde şartları eşitleyecekti senin dediğin gibi seni paravan evlilikte kullanacaktı bağımlı gibisiniz siz bi yardım alın

Sen çok güçlüsün bak emin ol beterin beteri var.Ya onunla evlenip sonra çocuk olduğunda boşanmış olsaydın ömür boyu irtibat halinde kalacaktın, şimdi yol yakınken asla geri dönme.Emin ol yüzüne gözüne renk gelecek.Kendini düşün ya tek erkek o değil daha iyisi olacağı icin Allah gerçek yüzünü göstermiş sana, sevinmelisin.Hayat hep tecrübe neler neler gösterecek bize önemli olan güçlü şekilde çıkabilmek bu durumdan ki yolumuz güzel olsun

Biz kadınlar sevmediğimiz birine dokunmak istemeyiz duygumuz sevgimiz yoksa tiksiniriz ben hiç bana böyle bişey yaşatacağını düşünmemiştim zaten o kadını sevmese iki sene sürdürmezdi sırf onunla cinsellik için iki sene geçirdiğini düşünmüyorum en çok canımı acıtan şey de bu başkasını severken bana dokunmuş kandırmıs hayallerimle oynamış zaten son zamanlarda hakaret küfür şiddet olayı olmaya başlamıştı beş senenin üç buçuk yılı sorun yoktu böyle

Şaka mı yapıyorsunuz? Küfür, hakaret, şiddet, aldatma.. Bunlara rağmen evlenecek misiniz gerçekten? Akıl sağlığınızı kontrol ettirin bian önce, aklı başında biri çoktan arkasına bakmadan kaçardı çünkü..

neyşnde kararsızsın allah aşkına
ne yapacağım ben diyorsun
biraz gurur biraz dik duruş ve defetmekten başka elinde ne olabilir?
yapmayın şunu kendinize ya
illa kiii biri çıkar ve aşık olup seversiniz
dünyada bi o mu kaldı oofff okurken çok kızdım

Kesinlikle affedilmez birşey ve şiddet var diyorsun silkelen kendine gel lütfen defolsun o kadına gitsin sende sadaka ver kurtuldum diye.

siz neden kendiniz gibi düşünüyorsunuz karşı tarafı en basitinden o bir erkek. çoğu erkeğin beraberlik yaşaması için anlık libido yükselmesi yeterli geliyor. kendinizi kötü hissetmeyin kandırılmış olabilirsiniz ama siz onunla beraber olurken saf duygularla yaptınız bunu. niye öyle oldu böyle oldu diye düşünmeyin şuan bunun sırası değil. size yalvaradabilir hiç yalvarmadan tamam bitsin de diyebilir. önemli olan kendinizde o gücü bulup bu adamı bırakın! gerçekten çok iyi gelecek size. küçük yerdeyim ne olur ne biter diye düşünmeyin. sizin karşınıza da size iyi gelecek birileri elbet çıkar ha çıkmasa da ne farkeder siz kendi değerinizi bilin bu yeter. karşınızdaki narsist pisliğin teki. hem öğretmenmişsiniz de çalışıyor musunuz bilmiyorum ama orada kalmak istemezseniz taşının yeni bir sayfa açın başta çok zor gelecek ama çok da iyi gelecek emin olun

Duygularınızı anlıyorum. Ancak bu yaşattıkları sizi kamçılasın her an onu ne kadar sevdiğinizi değil, size bunları nasıl layık gördüğünü sizi üzdüğünü düşünün bakın nasıl soğuyacak ve affetme düşüncesinden çıkacaksınız.

Aynı şeyleri başkası yaşayıp size sorsa ? Ne dersiniz? Bu affedilir mi yapmayın ya bu adam sizi hasta eder affedilecek şey mi bu

Dünyanın dayağını yemişsin o koymadı da aldatılmak mı koydu ? Adamın sevgiye dair hiçbir şeyi yok sana karşı sevgiyi geçtim saygısı da yok.Öylesine zaman geçirmiş seninle lütfen kendini daha fazla kullandırtma pılını pırtını ayır ondan uzaklaş gerekirse şehir değiştir.Evlenirsen olacak senaryoyu söylüyorum seni psikolojik ve fiziksel her türlü şiddete maruz bırakıp bir paçavra gibi atacak.Başka kadınlarla birlikte olmaya da devam edecek, sen her şeyi görmüşsün hala bu adama s*ktiri çekmek için neyi bekliyorsun ? beni dövecek var ya onun anasından emdiği sütü burnundan getirirdim.Anında şikayetci de olurdum bidaha da yüzüne bakmazdım.Size şiddet uygulayan birini nasıl seviyorsunuz hayret ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…