1 Ay sonra düğünüm vardı. Nefes alamıyorum.. 🥹Her gelen akıla çok ihtiyacım var..

Kim o barıştırmaya çalışanlar allah aşkına? Kendi hayatlarını bile istediğini gibi, tatminle, bilinçle yaşayamamış aile büyüklerimi. Aldatma dahi olmadan şiddet bile tek başına evlilik olmaması için. Gençsiniz muhtemelen; 5 yıl nedir ki bir ömrün yanında. Bir an bile düşünmeyin lütfen, allah kurtarmış

Halen affetmeye yer arıyor gibisiniz. Affedilme ihtimali var mı diye yokluyorsunuz. Şanslıymışsınız ki ortaya çıkmış öğrenmişsiniz. Üstelik aldatmayı geçtim şiddet gördüğünüzü söylüyorsunuz. Evlendikten sonra da bu şekilde devam etmeyi kabul edip mi yaşayacaktınız? Hangi hakla hangi sıfatla el kaldırabilir size? Eğer affederseniz sosyal medyada sizin için de adalet arayışına gireriz. Hergün haberlerde neler görüyoruz. 1 2 3 değil 4 5defa diyorsunuz kendinize gelin lütfen.

İhanet,dayak, küfür ,hakaret hâlâ "çok seviyorum ne yapayım ?"diyen bir kadın......
Evlenin ALLAH tan belanızı istemişsiniz vermiş RABBİM .......aklını kullanmayanın ağzına edip ayak altında çiğneyen çok olur Adam gelir donunu yikatir, yemeğini yer az sizle oynaşır.Sonra koşa koşa aşkının biricik sevdiğinin kollarına gider.Sorun değil siz seviyorsunuz!!!!!!!!!

Siz aslında neyin ne olduğunu iyi biliyorsunuz da kafanız çok dağınık, hala biri mantıklı bişeyler anlatsa da ikna olsam bu kabus bitse aşamasındasınız. Adam deli gibi aşık o kadına, ama ailesi onaylamıyor. Siz o onayı almış birisiniz. Sevgilinizin duruşu yok, sevgisine sahip çıkacak ailesinin karşısına geçecek, sevdiği kadını kabul ettirecek toto yok onda. Ailesi ısrar inat barıştırmaya çalışıyor çünkü siz giderseniz o kadın gelecek, başkasından olma çocuğu ile ailenin içine girecek, kadın önceden idmanlı olduğu için tabi kök söktürcek bunlara. Elaleme ne diyecekler? Elalem diyecek gül gibi kızı bıraktı bekar başına çocuklu kadın getirdi. Kimsenin sizi düşündüğü yok aklınızı başınıza alın. Evlenirsenizde bırakmaz o kadını, kadın bırakmayınca. O kadın adamın aklında bi yerde asılı kalmaya devam edecek, malum kavuşunca sevgi kavuşamayınca kara sevda olur.

Allah razı olsun ki aldatmış da ayrılık olmuş. Aldatmak dan da öte bir şey bu adam leş birisi.

İnsanlar kocalarını affetmiyor böyle ilişkilerde sen neyin kafasındaydın , ileride çok kızacaksın kendine katlandığın için.

Git bir işe başla hemen paranla da terapi al , sağlıklı bi bağlanma değil çünkü bu piskolojik sorun.

Bazı erkekler damacanaya bile halleniyor,fazla icsellestiriyorsunuz.....

Sizinki yılların vermiş olduğu alışkanlık sadece çünkü böyle biri sevilmez, sevilemez...
İnsan cenderenin içerisindeyken yaşadıklarını algılayamıyor ama gerçekler sonunda tokat gibi yüzümüze çarpıyor.

Yıllarınızı vermişsiniz ve kabullenemiyorsunuz.
Birinden nefret etmek veya vazgeçmek için bir ilişkide daha ne olması gerekir??
Aldatma, hakaret, şiddet vs her şey var.
İğrenmeniz gereken bir varlık ( insan demek istemiyorum) ve evlenmeden kurtulduğunuza şükredin. Kendinize gelin.

Allah sana göstermiş başın ağrıyacak ama yok ben vazgeçmem çekerim diyorsan git evlen
Herşey görünüyor bize sorarsan sakın evlenme bu yola girme kandırıldın bunu kabul etmelisin zaman zamanla bitecek sevgin bitmeli karşılıksız mecburen yapılacak bir evlilik başkasını seviyor üzgünüm

Öyle bi olur ki valla şaşarsınız. Hiç mi erkek görmediniz ki? Hiç mi mesaj kutunuz abazalar tarafından doldurulmadı?

Sen ne anlatıyorsun bacım ya. Kendine gel son cümlene kadar iyi iyi okudum bir de gelmiş ciddi ciddi affedilir mi düğün yaklaşıyor affet diyorlar diyorsun. Ve bunu ciddi ciddi soruyorsun. Bi git allah aşkına.

Kaç yaşındasın ? 31 yaşında olamazsın, resmen bir ergenin aklıyla düşünüyorsun. Yok bu böyle olmaz affet. Düğünü yapın ilk aydan da bir çocuk patlat oh ondan sonra rahat rahat hem dövmeye hem sövmeye hem de aldatmaya devam etsin. Ne gerek var adamın yoluna taş koymaya ? Tüm evlilik planlandığı gibi senin hayatını karartma üzerinden devam etsin. Sen kimsin ki zaten ? Senin bir vasfın mı var kadınsın zaten otur oturduğun yerde aldatılırken sus konuşma dayak yiyorsan sus sesini çıkartma. Sakın ha insan olduğunu güzel bir evliliğin, iyi bir hayat arkadaşının, güzel evlatların senin de hakkın olduğunu düşünme hatırlama. Tamam mı.

Sakın barışma. Dayağı affetmissin devamı gelmiş bunu affedeceksin devamı gelecekm bekarsin, gençsin evlenip ne yapacaksın da hayatını karartacaksin. Sakin sakin sakin kimsenin gazına gelme, onun da sözüne kanma. Numaranı değiştir.

Allah aşkına SUS. Senin yüzünden ben utandım şu an.

Kadın yüzünden dayak yemişsiniz hâlâ seviyorum seviyorum..... Kusura bakmayın böyle aşkınız sevginiz yerin dibine batsın hiç mi kendinizi sevmiyorsunuz???

Nişanlıyken dayak yemiş üstüne 2 sene aldatılmışsin. Sence evlensen mutlu bir evliliğin olurmu bu adamla? Yarın hamileyken aldatacak, lohusayken aldatacak, çocuklarının önünde dövecek...Seviyorum bunlarada katlanırim diyorsan evlen ne diyelim.

Düğün tarihi yaklaştıkça bizi barıştırmaya çalışıyorlar

bunu kim yapıyorsa hayatından çıkar , çıkarılmayacak konumda birisi ise artık cümleleri senin için yok hükmünde olsun. tam evlenmeden tüm gerçekliği görmüşsün resmen gir de yan , mahvol diyorlar kimler diyorsa

Sanırım siz çok haklısınız. Çünkü evin tek çocuğu bilindik esnaf bir aile. Ailesi kabul etmez babasıyla birlikte çalışıyor onlara karşı gelmeyi göze alamadı yüksek ihtimal. Belki de benimle evlenip şartları eşitleyip beni bırakacaktı bu süreçte de onunla görüşmeye devam edecekti. Çünkü mesajlarını okudum çok içten ve güzel şekilde konuşmuş bejım duymadığım şeyler. Ama bi insan sevmediği bir insanlar nasıl evlenmeyi düşünür aynı evin içine girip aynı yatağa girmeyi düşünür insanlar nasıl bu kadar kötü olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…