1.000 ihlas

Tamam canim senleyim. Bugüm sadece burada paylastığım tesbihleri yaptım ben de.
Tamam kuzum 5 kişi bile olsak cemaat oluruz ya çok güzel bişey yapıyoruz kardeşlerim adet olan kişiler dert etmesin kendilerine okuyamıyoruz diye belki bende cuma günü adet olucam zaten 1000 adet olduğu için çabuk bitiyo kimse Burda sen okudun sen okumadın demez maksat güzel bi cemaat olmak ve Allaha şükrümüzü ihlas yoluyla çoğaltmak duamızı rabbimize ihlaslar yoluyla gönderebilmek zaten adet dediği en fazla bi hafta sürer biz bir aydan bahsediyoruz yer gök dua kaynıyo rabbim isteyin diyo işte bu ay bizde böyle bi vesile yoluyla dualarımızı rabbime gönderiyoruz. Lütfen adet yüzünden katılmak istemeyenler bu yüzden katılmamazlık etmesin

50 okudum.
kalan 200

Bayanlar hayırlı geceler rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah.çok zor günlerden geçiyorum biçok şeyle sınanıyorum.ayrılık 2 çocuk maddi zorluklar iş sıkıntısı vs vs.toplu duanın gücüne inananlardanım.banada rabbim bi kapı açsın inş benim içinde dua edermisiniz.bende dua alabilirim okuyabilirim isterseniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…