1.000 ihlas

Öncelikle Allahım okuyandan okumayandan da razı olsun benim muradım bu mübarek günlerin ayın hürmetine hayırlısıyla hamile kalmak hayırlı bebek hayırlı hamilelik hayırlı doğum hayırlı anne baba olabilmeyi nasip etsin. Ailem eşim ve eşimin ailesine bana sevdiklerime sevenlerime hayırlı huzurlu sağlıklı sıhhatli bereketli bir ömür nasip etsin. Vücudumdaki hastalığım ve kardeşimin vücudundaki hastalık bitsin bir daha gelmesin. Diğer kardeşim anasına babasına hayırlı evlat olsun oluyan kardeşlerimin de başarılı güzel okul yılları ve ömürleri olsun inşallah ❤️ Müslüman aleminin başındaki felaketler son bulsun. Rabbim duamı kabul ve makbul eylesin inşallah ❤️

dua dua sırası Maisiyah345 Maisiyah345 ta duası: Öncelikle Allahım okuyandan okumayandan da razı olsun benim muradım bu mübarek günlerin ayın hürmetine hayırlısıyla hamile kalmak hayırlı bebek hayırlı hamilelik hayırlı doğum hayırlı anne baba olabilmeyi nasip etsin. Ailem eşim ve eşimin ailesine bana sevdiklerime sevenlerime hayırlı huzurlu sağlıklı sıhhatli bereketli bir ömür nasip etsin. Vücudumdaki hastalığım ve kardeşimin vücudundaki hastalık bitsin bir daha gelmesin. Diğer kardeşim anasına babasına hayırlı evlat olsun oluyan kardeşlerimin de başarılı güzel okul yılları ve ömürleri olsun inşallah ❤ Müslüman aleminin başındaki felaketler son bulsun. Rabbim duamı kabul ve makbul eylesin inşallah ❤
@newplanet
merve merve
👉 Maisiyah345 Maisiyah345
L Loriklorik
Umut_2019 Umut_2019
sevmkee sevmkee
HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel
hasbeee hasbeee
MoonfacedMom MoonfacedMom
Nureella Nureella
2019 mutluluk 2019 mutluluk
@MaviKuplik
N Nurellaa1
U Umay uzay
MelodiminEsi MelodiminEsi
S sedab58
gamzelita gamzelita
begonvil1985 begonvil1985
Esmeray34 Esmeray34
A AtikeHafsa
Kalan : 250

dua dua sırası Maisiyah345 Maisiyah345 ta duası: Öncelikle Allahım okuyandan okumayandan da razı olsun benim muradım bu mübarek günlerin ayın hürmetine hayırlısıyla hamile kalmak hayırlı bebek hayırlı hamilelik hayırlı doğum hayırlı anne baba olabilmeyi nasip etsin. Ailem eşim ve eşimin ailesine bana sevdiklerime sevenlerime hayırlı huzurlu sağlıklı sıhhatli bereketli bir ömür nasip etsin. Vücudumdaki hastalığım ve kardeşimin vücudundaki hastalık bitsin bir daha gelmesin. Diğer kardeşim anasına babasına hayırlı evlat olsun oluyan kardeşlerimin de başarılı güzel okul yılları ve ömürleri olsun inşallah ❤ Müslüman aleminin başındaki felaketler son bulsun. Rabbim duamı kabul ve makbul eylesin inşallah ❤
@newplanet
merve merve
L Loriklorik
Umut_2019 Umut_2019
sevmkee sevmkee
hasbeee hasbeee
Nureella Nureella
@MaviKuplik
N Nurellaa1
U Umay uzay
S sedab58
gamzelita gamzelita
Esmeray34 Esmeray34
A AtikeHafsa
Bebegim beni etiketleme yazmistim ama kaynamin sanirim arada ben musait degilim bu aralar ihlas okumak icin🤗

@newplanet
merve merve
L Loriklorik
Umut_2019 Umut_2019
sevmkee sevmkee
hasbeee hasbeee
Nureella Nureella
@MaviKuplik
N Nurellaa1
U Umay uzay
S sedab58
gamzelita gamzelita
Esmeray34 Esmeray34
A AtikeHafsa
Kuzum beni de listeden çıkar yetişemedim kendime 100 ancak çekebildim hakkınıza girmeyeyim diğer gruplarda var ya zor oluyo buraya yetişmedi

Ben bu recep ayı bitene kadar ihlas okuyalım kalan kişilerle düşüncesindeyim çünkü şaban ayına da geçince istiğfara başkıycaz ben bu 3 ayların hakkını verelim ve birbirimiz için dua edelim niyetindeyim kim kalmak isterse hep beraber 3 ayı tamamlarız inşallah ben on günde bir kılınması gereken namazlar var onları da paylaşıcam bu ayların şükrünü birlikte eda edelim inşallah
Liste çok azalacak galiba eğer bir iki kişi dahi kalirsa reglim bitince hergün sizle 1000 ihlası tamamlama niyetindeyim. 🙏🏻

Ben bu recep ayı bitene kadar ihlas okuyalım kalan kişilerle düşüncesindeyim çünkü şaban ayına da geçince istiğfara başkıycaz ben bu 3 ayların hakkını verelim ve birbirimiz için dua edelim niyetindeyim kim kalmak isterse hep beraber 3 ayı tamamlarız inşallah ben on günde bir kılınması gereken namazlar var onları da paylaşıcam bu ayların şükrünü birlikte eda edelim inşallah
Tamam canim senleyim. Bugüm sadece burada paylastığım tesbihleri yaptım ben de. 🤷🏻‍♀️

Bebegim beni etiketleme yazmistim ama kaynamin sanirim arada ben musait degilim bu aralar ihlas okumak icin🤗
Arada gözümden kaçtı demek ki canım kusura bakma lütfen 😘😘
Kuzum beni de listeden çıkar yetişemedim kendime 100 ancak çekebildim hakkınıza girmeyeyim diğer gruplarda var ya zor oluyo buraya yetişmedi
100 okuma 10-20 oku hemen bitiyor zaten okumalar😊ya birinin belki Allah razı olsun demesi yetecek miktar değil gönülden okumak dilemek❤

Kuzum bende abdest alıp geldim sana okucam şimdi ama okuyup arkadaşımıza hediye ediyorummu dicem sana geçmesi için detayları bilmiyorum
Canım liste ve sıradaki kişinin duası var 😊duayı oku Allah'ım arkadaşımızın dualarının kabulü için vesile kıl okuduğumuz ihlasları de. Oku sayıdan düş❤❤❤

X