02.03.2009 doğuma gidiyorum

ya kızlar ewet suni sancıyla kolaycacık doğum yapanlarda var çilesini çekenlerde var
ben pazartesi yatıyorum hastaneye
hem çok heycanlıyım hemde çok korkuyorum
ayrıca bu konuda yanlız değilmişim demekki
inşallah hepimiz kolaycacık doğum yaparız ama ben bu heycanı ve korkuyu napçam birde normalde suni sancı alanlar ne kadar bekliyorlar acaba
dularım sizinle sizlerde bana dua edin

bitanemmm
canim arkadasim bende suni sanciyla dogum yaptim dogumum süper gecti, saat 7 ye 15 dk vardi ilac aldim ve gece 12 de dogum yaptim ( sancilarim saat 10 a dogru hafif hafif basladi )
hepiniz icin dua ettim dogumda ins. cnm sende cabucak saglikla alirsin bebisini kucagina
hic korkma hayatim cok öpüyorum seni oglusumla
dualarim seninle cnm Şeniz

yalniz bir gun kaldi dogumuna hayirlisiyla bebegini al kucagina bize gonder fotograflarini senin icin dua edecegim... kalbimiz seninle

bende suni sancıyla doğum yaptım canım sancısız gittim hastaneye benim doktorumda tam 40 haftalık olduğum gün sabah erkenden gel açılman varsa doğumu başlatırız demişti 3 cm açıklıkla suni sancı verildi 3 saatin sonunda kızımı kucağıma aldım bende senin gibi endişliydim napıcak açılma yok sezeryan derse kabul etmicem diyodum ama allah yardım ediyor buna inan evden çıkarken ve suni sancı verilmek içn yatırdıklarında hep dua ettim çok zor olmadı önce rabbim sonra doktorumun yardımıyla allahım kimseyi o yolda yanlız bırakmasın bir solukta kurtulursunuz inşşallah

canlarım iyikli varsınız
tanışmasakta yüzümüzü görmesekte hepiniz muhteşem yüreklere sahipsiniz
sizlerle bu duygularımı paylaştığım için hem mutlu hemde şanslıyım

canim yaaa baksana son gün bebisle yarin ins. kucaginda olucak nasilda heyecanlisindir simdi
bugün güzelce dinlen esinle bu gün koca göbüsün tadini cikart
yarin bebisin mis kokulun kuaginda olucak
ayyy nasil heyecanlandim yaa bizi habersiz birakma olurmu
sancilar baslayinca dua et mutlaka rabbim bi sekilde yardim ediyor
Allah yardimcin olsun hayatim güzel haberlerinizi bekliyoruz esin bize haber versin dogum sonrasi
cok öpüyorum seni oglusumla

suni sancı verilmesi için 1-2 cm açıklık olması zorunlumu acaba öyleyse 1 derce iyi en azından doğum başlamış oluyo,peki yarın hangi hastanede doğum yapacaksın?hadi hayırlısı benimde bugün ile beraber 4 günüm kaldı Allah hepimize yardım etsin.

suni sancı verilmesi için 1-2 cm açıklık olması zorunlumu acaba öyleyse 1 derce iyi en azından doğum başlamış oluyo,peki yarın hangi hastanede doğum yapacaksın?hadi hayırlısı benimde bugün ile beraber 4 günüm kaldı Allah hepimize yardım etsin.

valla canım hiç bilgim yok ama galiba açıklık olmadanda suni sancı veriyorlar
allah senide benide herkezi bir avazda kurtarsın inşallah
ben yarın özel anadolu hastanesinde doğum yapçam inşallah

canim yaaa baksana son gün bebisle yarin ins. kucaginda olucak nasilda heyecanlisindir simdi
bugün güzelce dinlen esinle bu gün koca göbüsün tadini cikart
yarin bebisin mis kokulun kuaginda olucak
ayyy nasil heyecanlandim yaa bizi habersiz birakma olurmu
sancilar baslayinca dua et mutlaka rabbim bi sekilde yardim ediyor
Allah yardimcin olsun hayatim güzel haberlerinizi bekliyoruz esin bize haber versin dogum sonrasi
cok öpüyorum seni oglusumla

canım arkadaşım benim bende seni ve oğluşlarınlarını çokkkkkkkk öpüyorum bebişi az öpüyom çok minik daha
ama ben resmini göremedim hala doğum hikayeni okudum sadece

canım inşallah kolay bir doğum olur
allah yardımcın olsun
müjdeli haberlerini ver mutlaka

canım arkadaşım benim bende seni ve oğluşlarınlarını çokkkkkkkk öpüyorum bebişi az öpüyom çok minik daha
ama ben resmini göremedim hala doğum hikayeni okudum sadece

canim benim mesajini simdi okudum
ins. bebisini almissindir kucagina bizi habersiz birakma en yakin zamanda geri yaz olurmu :1hug:

bebisin fotografini subat annelerinin topigine koymustum
asagida linki var cnm bak bizi bekleten tembel oglan bu iste teyzesii :asigim:

http://www.kadinlarkulubu.com/subat...e-adaylari-haydi-buraya-1506.html#post5545925

X