Sanki hepsi rüya!

dur kız çekirdeğimi alıp geliyorum :KK53: hayal gücüne alkış tuttum eee sonra göktende üç elma düştümü :rolleyes:

Simdi bundan yola cikarak kendini iyi senaryo uyduruyo saniyosan yaniliyosun yani sabun olmaz bu hikayeden. Cunku sene olmus 2015 belki 70lerde bi film olabilirdi ama su an kurtarmaz. Yok cidden yasadim diyosan psikolojik bi sorun olabilir. Ama bu hikaye gercek olamaz. Yeryuzunde bu kadar destansi tesaduflerin ayni hayat seruveninde kucuk bi dilimde ust uste gelme ihtimali sifir.

Biktim bu yeni uye safsatalarindan, Bdvde konu acma alt limiti 1000 mesajli uyelik olsa super olmaz miydi
Siz nasıl benim konumu ciddiye almiyorsaniz ben de artık bu tür mesajlarıni ciddiye almıyorum bilginize o yüzden bikmak yerine boş yere parmaklarınızi yormayin. Bana buraya konu acma hakki verildiyse size de soracagimi dusunmuyorum. Beni anlamaya calisan kisilerin mesajları okuyorum çıkıyorum. Yormayin kendinizi bu tür SENARYOLARLA :KK66:

Eşine karşı sorumluluğu geçtim kendi canından Nasıl korkmaz yahu. Nasıl bir akıl tutulması yaşamışsınız. Kadınların yaşadığı bu tür şiddet ve cinayet haberlerini de mi okumuyorsunuz. Hele ki Mersin de... Gerçekten tuhaf
Herşeyi geçtim de. Hele ki Mersinde.. derken ? Bu nasıl bir düşüncedir. Mersinde o olay yaşandı diye mersin bu konularda tehlikeli midir? Herşey her yerde aynıdır her yerde bi ton pis olay yaşanıyor. Bunu buraya bağlanamaniz mantıksız.

Konumun kapanması mümkün mü acaba? Ben buraya yazdığımda rahatlarim diye düşündüm fakat daha fazla düşünmeye ve burda yaşanan dalga geçme mevzularina gerilemeye başladım. Biri yardimci olabilir mi lütfen ? Kapatmak icin

Asla yargilayatak konusmamak lazim insanin basina geliyor,kalbinin kirik olsugu bir donemde karsina cikti tamda ilgini cekecek sekilde esrarengiz sevgi dolu herkes etkilenir ama kismetin esindeymis mutlusun kapat gitsin bir ani olarak kalsin....ve dipnot birndaha sakin arabasina binme ya sapik olsaydi ? senin esin uzulmene kiyamayip hastalandigini bile soylememis ayriligi goze almis keske yapmasaymis uzulmezdin bu kadar ama ne kadar kiymet verdiginin gostergesi asil sevgi dolu olan bu digerinin soylediklerini bir cogumuz duyuyoruz takip edebilir cok etkilenebilir guzel sozler hediyeler bunlar olagan seyler guzel sozlere pek kanma kendim yasasaydim boyle yapardim

Herşeyi geçtim de. Hele ki Mersinde.. derken ? Bu nasıl bir düşüncedir. Mersinde o olay yaşandı diye mersin bu konularda tehlikeli midir? Herşey her yerde aynıdır her yerde bi ton pis olay yaşanıyor. Bunu buraya bağlanamaniz mantıksız.
Bana mantıktan bahsedene bak sen. Keşke o mantığı bunca saçmalığı yaparken de kullansaydın.
Ayrıca banane Can'ım sen kendi canının derdine düşmemişken bana mı düştü tasası. Ama sana yine de abla avaiyesi öyle her bulduğun arabaya binersen bir gün o arabadan inemeyebilirsin de. Eminim çok sevdiğin eşin de böyle düşğnürdü

Bana mantıktan bahsedene bak sen. Keşke o mantığı bunca saçmalığı yaparken de kullansaydın.
Ayrıca banane Can'ım sen kendi canının derdine düşmemişken bana mı düştü tasası. Ama sana yine de abla avaiyesi öyle her bulduğun arabaya binersen bir gün o arabadan inemeyebilirsin de. Eminim çok sevdiğin eşin de böyle düşğnürdü
İnanın üslubunuz muhattap olacağım türden değil. Sokak ağzıyla konuşamicagim sizinle. Siz beni ne kadar tanıyorsunuz anlattığım bir olaydan ne hakla beni yargiliyorsunuz ? Kimin arabasına binsem? Diye sorduğumu hiç hatırlamıyorum. Kendimden ve o kişiden emindim ki bindim. Yolan geçen her arabaya biniyoruz biz. Çok sevdiğim eşimin de ne dusunecegini siz o cahil mantiginizla kestiremezsiniz zorlanmayin.

Asla yargilayatak konusmamak lazim insanin basina geliyor,kalbinin kirik olsugu bir donemde karsina cikti tamda ilgini cekecek sekilde esrarengiz sevgi dolu herkes etkilenir ama kismetin esindeymis mutlusun kapat gitsin bir ani olarak kalsin....ve dipnot birndaha sakin arabasina binme ya sapik olsaydi ? senin esin uzulmene kiyamayip hastalandigini bile soylememis ayriligi goze almis keske yapmasaymis uzulmezdin bu kadar ama ne kadar kiymet verdiginin gostergesi asil sevgi dolu olan bu digerinin soylediklerini bir cogumuz duyuyoruz takip edebilir cok etkilenebilir guzel sozler hediyeler bunlar olagan seyler guzel sozlere pek kanma kendim yasasaydim boyle yapardim
Bu mantıklı ve üsluplu mesajiniiz için çok teşekkür ederim. Çok iyi geldi bu mesajiniz..

İnanın üslubunuz muhattap olacağım türden değil. Sokak ağzıyla konuşamicagim sizinle. Siz beni ne kadar tanıyorsunuz anlattığım bir olaydan ne hakla beni yargiliyorsunuz ? Kimin arabasına binsem? Diye sorduğumu hiç hatırlamıyorum. Kendimden ve o kişiden emindim ki bindim. Yolan geçen her arabaya biniyoruz biz. Çok sevdiğim eşimin de ne dusunecegini siz o cahil mantiginizla kestiremezsiniz zorlanmayin.
Cahil dediğin insan senin romantizmle anlattığın hikayeleri ceza davalarında gördü canım. O yüzden canını sıkan bir gerçekliği yazdım, ha işine gelmedi o ayrı. Yine de sen bilirsin senin bedenin senin kararın nihayetinde. Eşinin ne cevap vereceğine de istersen onunla bu durumu paylaştıktan sonra gör.

Cahil dediğin insan senin romantizmle anlattığın hikayeleri ceza davalarında gördü canım. O yüzden canını sıkan bir gerçekliği yazdım, ha işine gelmedi o ayrı. Yine de sen bilirsin senin bedenin senin kararın nihayetinde
İsterseniz davayı goren değil davanin hakimi olun bu üslupla hiçbir işe yarayacağını sanmıyorum." Canım cicim, bana mantıktan söz edene bak, işine gelmedi.. " Ayrıca son olarak şunu söyleyeyim size işime gelmeseydı bi önceki mesajda hanımefendinin aynı şeyi nasıl üslupluca söylediğini görürsünüz. Sizin gibi çaktırmadan küçük görerek igneleyerek soylemedi. . En nefret edilen insan tipi. Karşısındakinin hatasından yararlanmaya çalışan igneleyen bunu kullanan insanlardır. Şurda iki mesajda tartıştık hemen bunları o saçmalıkları yaparken dusunecektin diyerek aklinizca hatam üzerinden ezmeye çalıştıniz. Ama acilen bu huyu bırakın bence buda size bir eğitimci tavsiyesi olsun..

X