Eşim hayatimda başkası olduğunu düşünüyo

Bu açıdan düşününce çok haklısınız.
Çocuğunuzun yaşı gelmiş bağımsız anaokulları var ücreti çok daha uygun orada küçük yaş grubunu alıyorlar onları araştırabilirsiniz.
Kira olarakta çok daha küçük bir ev tutabilirsiniz belki.
Birde eşinizle evlilik içinde edindiginiz bir mal var mı araba vs ?
Bu anaokulla nasil oluyo acaba biraz bilgilendirirmisiniz

Bu anaokulla nasil oluyo acaba biraz bilgilendirirmisiniz
Normalde 48 ay çocuklarınin kaydi yapılıyor fakat okulda yer kalması durumunda 36 aylık çocuklarında kaydı alınıyor.
Devlet okulu bildiğimiz sadece kendine ait müstakil binası oluyor.
Aidat ücreti var ama miktarını hatırlamıyorum kreşe göre çok daha düşük tabi ki.
Bulunduğunuz semtte var mı Google da bağımsız anaokulları diye aratın isterseniz.

Herkese merhabalar hanimlar eşimle bugün bi konu hakkında tartışmıştık bana bir daha senin arabana binmicem söylede böylede diye baya yeminler etti.
Bende kendin bilirsin dedim ister bin ister binme seni zorla bindiren mi var dedim.
Daha sonra olayla asla alakasiz bir şekilde ne yaptıklarını biliyorum ayağını denk al dedi ne yapmışım dedim gece whatsaptan birileriyle konuşuyosun ispatalrim dedi ki asla böyle bir şey yok gece ben whatsaptan kimseyle konuşmam arkadaşlarımda dahil.
Neyse ekran fotoğrafı attı benim wp de son görülme saatlerim birinde gece 5.33 diger attiğı resimdede 3.45 sen bu saatte kimlerle konuşuyodun dedi kimseyle konuşmuyodum öylesine girmişimdir dedim daha sonra hayatında başka biri varsa eğer s.....git o evden dedi. Cevap bişi yazmadım daha dona kaldım öylece asla böyle bir şey beklemiyodum eşim panik atak hastasi psikiyatrik ilaç kullaniyo ve ara sıra saçmaladığı zamnlar oluyo
Aldatsam vatsaptan mı aldatırım numaram mı olur ruhun duymaz de😂
Yangına körükle git.

Normalde 48 ay çocuklarınin kaydi yapılıyor fakat okulda yer kalması durumunda 36 aylık çocuklarında kaydı alınıyor.
Devlet okulu bildiğimiz sadece kendine ait müstakil binası oluyor.
Aidat ücreti var ama miktarını hatırlamıyorum kreşe göre çok daha düşük tabi ki.
Bulunduğunuz semtte var mı Google da bağımsız anaokulları diye aratın isterseniz.
Temmuzda 48 aylik olucak normal devlet okulu na gonderebiliyimuyum

O gune gittim tamamen arefe gunuydu sabah bayramin 1. Gunuydu kaynanam hastahene gitmisti kaynim goturmustu esim uyuyodu bende ara sira kalkip bi haber varmi diye bakiyodum gece kalkip bakma huyum yok tabiki ama gun icinde surekli girer bakar cikarim

Işte normalde huyunuz olmayan bir seyi yapmaya basladiysaniz "oylesine yapmisimdir bakmisimdir" diye sallamasyon sekilde derseniz suphe ceker, bu sekilde aciklasaniz daha iyi olurmuş.
Bir de ilişkide her şey normalken insanlar durduk yere boyle takiplere başlayip aldatiliyorum triplerine girmezler. Zaten oncesinde kavgali oldugunuzu yazmissiniz yani genel iliskiniz de sorunlu diye dusundum ben acikcasi.
Her şey güzel gidiyorken kimse 3te girmissin aldatiyorsun diye karisini evden kovmaz. Panik atak disinda başka psikolojik rahatsizliklari varsa yapar tedavi olsun ya da ayrilin bu durumda.

Herkese merhabalar hanimlar eşimle bugün bi konu hakkında tartışmıştık bana bir daha senin arabana binmicem söylede böylede diye baya yeminler etti.
Bende kendin bilirsin dedim ister bin ister binme seni zorla bindiren mi var dedim.
Daha sonra olayla asla alakasiz bir şekilde ne yaptıklarını biliyorum ayağını denk al dedi ne yapmışım dedim gece whatsaptan birileriyle konuşuyosun ispatalrim dedi ki asla böyle bir şey yok gece ben whatsaptan kimseyle konuşmam arkadaşlarımda dahil.
Neyse ekran fotoğrafı attı benim wp de son görülme saatlerim birinde gece 5.33 diger attiğı resimdede 3.45 sen bu saatte kimlerle konuşuyodun dedi kimseyle konuşmuyodum öylesine girmişimdir dedim daha sonra hayatında başka biri varsa eğer s.....git o evden dedi. Cevap bişi yazmadım daha dona kaldım öylece asla böyle bir şey beklemiyodum eşim panik atak hastasi psikiyatrik ilaç kullaniyo ve ara sıra saçmaladığı zamnlar oluyo
Eşiniz şizofren olabilir mi acaba

Sabaha karşi uyanip kimse bisey yazmamişken wpa girmem ben acikcasi o saatte orasi aklima bile gelmez grip ne yapacagim eski yazilari mi okuyacagim o saatte. Bir sey yapmasaniz da çok normal karsilanabilir bir durum degik, garip bir hareket.
Benim son gorulmem kapalidir, esimin de oyle seyler takip etmeyiz ama durduk yere gece vakti wp acip bakmakta olağan akişta olmuyor herkeeste.
Daha önce gönderilmiş bir adres, dersle alakalı pdf, galeride kaybolmuş fotoğraf vs vs... Her şey olabilir aslında. Sadece buna dayanarak eşi suçlamak iğrenç bir hareket. Bu şekilde suçladıktan sonra evli kalmaya devam eden erkek de ne bileyim...

12 senedir evliyiz daha bir kere bile çevrimiçi saatine bakmak benim de kocamın da aklına gelmedi. Çok enteresan şeyler okuyorum bazen Burada çok

Daha önce gönderilmiş bir adres, dersle alakalı pdf, galeride kaybolmuş fotoğraf vs vs... Her şey olabilir aslında. Sadece buna dayanarak eşi suçlamak iğrenç bir hareket. Bu şekilde suçladıktan sonra evli kalmaya devam eden erkek de ne bileyim...

Ben de olsam direkt birileriyle konusuyorsun diye konuya girmezdim ama sordugumda gelen cevap "oylesine bakmişimdir" ise bana normal gelmez. Konu sahibi oylesine baktiginu soylemiş mesela bu saatlerde.
Dedigim gibi ilişkinin genelinde sorunlar var demek ki, iletişim de iyi degil ki direkt boyle bir şeyle geliyor.
Ya da adam gercekten takintili hasta bilemiyorum.
Burada aldatildigi gün gibi ortada kadinlar dahi boşanmiyor. Oyle erkekler de vardir illa.

Ben de olsam direkt birileriyle konusuyorsun diye konuya girmezdim ama sordugumda gelen cevap "oylesine bakmişimdir" ise bana normal gelmez. Konu sahibi oylesine baktiginu soylemiş mesela bu saatlerde.
Dedigim gibi ilişkinin genelinde sorunlar var demek ki, iletişim de iyi degil ki direkt boyle bir şeyle geliyor.
Ya da adam gercekten takintili hasta bilemiyorum.
Burada aldatildigi gün gibi ortada kadinlar dahi boşanmiyor. Oyle erkekler de vardir illa.
Yooo çok normal valla. Ben bazen gece ya da sabah öylesine açar bakarım grupları mi kontrol ederim vesaire. Hatta bazen elime alınca ya instagram ya whatsap istemsiz farketmeden bile açarım.

Kendisi beni evden kovuyo ev babasinin 3.5 yasinda oglum var calismiyorum
İyide ilk mi bu tavır yani çocuk kreşe verilirdi çalışılırdi bu evlilik sallantıda hatta sallanmayi geçmiş siz kendinize bır hayat planı yapin sizi kurtaracak size iyi gelecek parayı kazanan o ev onun işte bunların yüzünden yazıyorum hep ben gün sonunda işine gelen bunu diyor defol git ....Şimdi bu soğukluk nasıl aşılır bu adamın parası da evide ......demek lazım kapıyı çarpıp çıkmak lazım bunada para lazım .....her konunun dönüp dolaşıp geldiği yer bu ekonomik çaresizlik

Merak etmeyin dusundum asgari ucretli is bulabiliyorum ancak asgari ucret 17 bin kres ucreti cok luks olayan 8 bin kaliyo 9 bin nasil gecinicem ev kiralari 10 bin bana bunu aciklayin aninda bosanicam
Iyi de böyle de hayat geçmez ki. Yrn bir gün kafasında kurup size şiddet fln da uygulamaya kalkabilir. Bence ilk işiniz, iyi bir avukattan danışmanlık almak olsun. Hastalığını, paronayaklığını öne sürerseniz hemen boşayabilir hakim sizi (eşiniz boşanmamakta dirense bile). E bir de bunun nafakası fln oluyor illa. Çocuk ikinizin old. için okul masraflarını tek başına karşılamak zorunda degilsiniz ayrıca. Devlet kreşine fln verseniz olmuyor mu, yaşından dolayı almıyorlar mı?

Bir de birlikteyken hiç bir birikiminiz vs olmadı mı? Olduysa şayet bosanma aşamasında hepsi bölüştürülür. Ayrıca şöyle bir şey daha var; düğünde takılan altınlar kadınındır ve siz o altınları harcamış olsanız dahi eşiniz boşanırken o altınları yapıp size vermek zorundadır. O paraya arsa almış olsanız bile arsanın yarı parası yine sizin olur ve eşiniz o altınları size vermek durumunda kalır. Bunu görümcemin boşanma avukatı söylemişti ordan biliyorum ama siz yine de teyit edin mutlaka tabi ki. Varsa düğün videonuz fln saklayın ki ilerde mahkemede delil olarak sunabilin takılar için. En azından bu sekilde kendinize yeni bir hayat kurabilme imkanı da yakalamış olursunuz. Nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama en kötü kendinize bir stüdyo dairesi tutarsanız 10 bin lira gibi bir kira gideriniz de olmaz sanıyorum. Bir de devletten kendinize yeşil kart mı ne oluyor ondan cıkartırsınız ulaşım vs gibi sorunlarınıza da çözmüş olursunuz hatta mutfak yardımi bile alabilirsiniz belki bu şekilde.

Son düzenleme:
Bu ülkede böyle konularda yangına körükle gitmek akılsızlık, bu şekilde tavsiye vermek de sorumsuzluktur, yapmayın lütfen
Her yorumun ciddi oldugunu dusunmekte ayırt etme gücü olmayan birey oldugunuzu gösterir.

😂vatandaslık dersinden fılan Bi bakın ayırt etme gücü olmayanlar kimlermiş

Son düzenleme:
Her yorumun ciddi oldugunu dusunmekte ayırt etme gücü olmayan birey oldugunuzu gösterir.

😂vatandaslık dersinden fılan Bi bakın ayırt etme gücü olmayanlar kimlermiş
Şaka nerede yapılır, kimlere yapılır siz de ona bakıverin olur mu.Vatandaşlık dersine gerek de yok bunun için, adab bilmek yeterli...

X