Olmazlara Meylim Var

Bu konuştuğum çocuğun aman aman bir tipi yok. Saçı azalmıl, dişleri seyrek ve sarı (sigaradan dolayı sanırım.) Her neyse ama sempatik.
nerde hata yapıyorum sorusunun cevabı şu olabilir
allahın iğrenç pis dişli kel heriflerini beğenmeyeceksin güzel kardeşim
iki kere iki dört
mide bulandırıcı tiplerden acilen uzaklaşman lazım
valla zamanında inanılmaz efendi düzgün birini sırf tırnak hijyeni yüzünden elemiştim ben bak o geldi aklıma
ne işim var benim tırnakları pis biriyle yani

ikinci hususa gelince
belli ki enerjileriniz tutmamış. sen biraz durgun birine benziyorsun
bu da mizaçtır karakterdir
adam daha enerjik daha cıvıl cıvıl birini istiyordur bu nedenle enerjiler uymamıştır
ama senin yapındaki kadınları da çok beğenen erkekler var
yani özellikle ağırbaşlı olsun az konuşsun öyle her şeye atlamasın kıpır kıpır olmasın sakin olsun diyen erkekler var
o tarz insanlarla daha iyi anlaşabilirsin muhtemelen

sırf enerjim uymadığı için reddettiğim çok insan oldu
ya çok durgunlardı ya muhabbetleri içimi şişirmişti yada fazla enerjik fazla hoppa gelmişlerdi
ben de elemiştim bi daha görüşmemiştim . yaşadığın şey normal aslında

Tamam insanın kendi değerini bilmesi çok güzel bir şey ama ben de artılarımı, eksilerimi biliyorum. Biraz da gerçeği kabul etmek gerekmiyor mu
Tamam iste.Sen kendi gerceklerini gormussun.Onun da gormesi lazim.O da cok mukemmel degil.Onu da gordun.Bosver.Bor sey olacaksa olur.

Helal olsun bence en doğrusunu yapıyorsunuz. Bende ilgi yoksa, birden yok olup sonra tekrar ortaya çıkıyorsa, bu şekilde alttan alta laf sokuyorsa, beni arada bırakıp net olamıyorsa direk onu kendi diyarına uğurluyorum. Böyle yapa yapa da evde kalacağım ama olsun. Yanlış insanların peşinden gidip onlara tutunmaya çalışmaktansa böyle olmak daha iyi. Bakın biz kızlar erkeklerin rollerini aldıkça (onlar daha fazla ilgi, şefkat, nezaket gosterecekken biz kadınlar bunu yaptıkça) erkekler bi dişil enerjili oldu. Trip atan, ortadan bir iki gün yok olan kadınlarken bunu artık erkekler yapar oldu. Ben çok muzdarip ve şikayetçiyim bu durumdan 🥲 Prenses erkeklere hayır, hödük ve öküz erkeklere hayır!

Tespitleriniz çok doğru. Gerçekten öyle şuan ki dönemde acaba diyorum biz mi getirdik bu duruma şöyle güçlüyüz böyle güçlüyüz derken eee siz pehlivan olmuşsunuz bize gerek yok kardeş deyip bunlar bu sefer premses oldu. 😂😂 Bu nesile ait değilmişim gibi geliyor bazen beni 50-70li yıllardan buraya atmışlar gibi. Erkekler öyle garip geliyor ki hareket, konuşma vs.
Daha arkadaşken tanımaya çalışırken sırnaşıklık, ortadan kaybolmalar , sonra ilgi beklemeler sen net duruşlu olduğun da manipülasyonlar. 😂
Evet güçlüyüz ama rollerimizi çaldırmayız, her rolü ben taşıyamam sadece sorumlu olduğum rolü istiyorum. Hem kadın hem erkek olamam
Tüm ilişkiyi sırtlarsınız sonunda çok ağlarsınız. Hülya Avşar bir filminde yörük kızıydı ve erkeğe onların sülaleye uyum sağlamasını görmek için test yapmıştı köyden biri sevdiği adam ve sırtında tuz taşıttı o kadar yoruldu ki bıraktı bir süre sonra sen bizim gibi olamazsın dedi ayrıldı adamdan. (Simdi ki erkeklere mesaj atmak bile zor geliyor )😂😂
Bana bencillik gibi geldi ama senle uyumlu değiliz dedi kız. Birde tüm yükü taşıyan insan modelini aklıma getirir şuan olduğu gibi o sahne. Sırtında yara ve yorgunluk.. 🫠🥱

Ben özgüvenliydim tipime yönelik yani ama daha öncesinde de bu tarz şeyler yaşadım. İlk buluşma sonrası beğenilmemek yani. İnsan ister istemez etkileniyor

Geçen sane garip bir pisikolojiye giren arkadaşım, çok güzel bir kız olmasına rağmen oldukça çirkin biri tarafından beğenilmedi. Aynı kız bu sene üst düzey kariyere sahip biri ile temuzun başında evlencek. Çocuk dolar bazında 20 binin üzerinde kazanıyor. Oysaki onu beğenmeyen kisi şuan evleneceği kişiden her bakımdan düşük seviyede biriydi.
Bu yüzden hiç kafanıza takmayın. Bu işler biraz böyle ilerliyor. Ne olacağını bilemesiniz.

begenmemiş sizi gayet açık ve net
şöyle insanlardaki özgüveni görünce yaşama sevincim kaçıyor
nasıl oluyor ya
özgüven için dua zinciri oluşturcam az kaldı

size gelince bakımlı bir kadın olarak karşınıza gayet paspal bir adam gelmiş en başta orada denk değilsiniz
özgüvene bakmadan kafanızda bitirmeliydiniz
böyle adamlar demek ki bulmuş açığı kullanıyorlar sürekli
ilk buluşmada makas almak nedir ya offffffffffffffffffffffff tam çıldırmalık
instagramdan ordan burdan silinen kişi siz olmayın,silen olun bundan sonra

pozitif bakarsak eğer tecrübe olmuş diyelim,ders almışsınızdır diyelim büyütmeden bu şekilde bakalım olaya
diğerlerinde daha temkinli oluverirsiniz artık

bu tarz durumlarda kadınlara ters psikoloji uyguluyorlar ve insan ne yapacagını bilemiyor sanki hipnoza girmiş gibi karşısındakine oldugundan fazla anlam yüklüyor ama kadın olarak hiçbirimiz kanmayalım bunlara inşallah amin.
duamı da edip gidiyorum : )

Arkadaş kalırız da bahanesi, kırıcı olmamaya çalışmış. Çok cıvık ve patavatsız biriymiş yanaktan makas almak, emekli gibisin demek. Böyle insanlar “ya ben çok açık sözlüyüm” diyip savunmaya geçer. Üstelik bir de sarı dişli ve kel

X