Eşim hayatimda başkası olduğunu düşünüyo

Iyi de böyle de hayat geçmez ki. Yrn bir gün kafasında kurup size şiddet fln da uygulamaya kalkabilir. Bence ilk işiniz, iyi bir avukattan danışmanlık almak olsun. Hastalığını, paronayaklığını öne sürerseniz hemen boşayabilir hakim sizi (eşiniz boşanmamakta dirense bile). E bir de bunun nafakası fln oluyor illa. Çocuk ikinizin old. için okul masraflarını tek başına karşılamak zorunda degilsiniz ayrıca. Devlet kreşine fln verseniz olmuyor mu, yaşından dolayı almıyorlar mı?

Bir de birlikteyken hiç bir birikiminiz vs olmadı mı? Olduysa şayet bosanma aşamasında hepsi bölüştürülür. Ayrıca şöyle bir şey daha var; düğünde takılan altınlar kadınındır ve siz o altınları harcamış olsanız dahi eşiniz boşanırken o altınları yapıp size vermek zorundadır. O paraya arsa almış olsanız bile arsanın yarı parası yine sizin olur ve eşiniz o altınları size vermek durumunda kalır. Bunu görümcemin boşanma avukatı söylemişti ordan biliyorum ama siz yine de teyit edin mutlaka tabi ki. Varsa düğün videonuz fln saklayın ki ilerde mahkemede delil olarak sunabilin takılar için. En azından bu sekilde kendinize yeni bir hayat kurabilme imkanı da yakalamış olursunuz. Nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama en kötü kendinize bir stüdyo dairesi tutarsanız 10 bin lira gibi bir kira gideriniz de olmaz sanıyorum. Bir de devletten kendinize yeşil kart mı ne oluyor ondan cıkartırsınız ulaşım vs gibi sorunlarınıza da çözmüş olursunuz hatta mutfak yardımi bile alabilirsiniz belki bu şekilde.
Dugunde 125 gr bilezik arti kokyesiydi kupesydi yuzuguydu derken baya bisi vardi ama ev alincagi zaman satildi ve eve kondu esime kredi cikmadigi icin babasi cekti

Benim de sosyal medyam yok, gece uykum kaçarsa ve canım isterse durumlara bakmak için girebilirim. Sadece öylesine de girebilirim , sorun nedir?
Elinde başka hiçbir veri olmadığı için son görülmeye takan paranoyak biri var karşıda.
Ha çoğu kişi böyle bir iftira karşısında sessiz kalmaz o ayrı bir konu. Tedavi olması için elinizden geleni yapıyorsunuz zaten. Ama olmazsa da annenizle konuşun. Çalışıp para kazandıktan sonra yük olacağınızı sanmıyorum.
Aksi halde size şiddet uygulama ihtimali de var.

Dugunde 125 gr bilezik arti kokyesiydi kupesydi yuzuguydu derken baya bisi vardi ama ev alincagi zaman satildi ve eve kondu esime kredi cikmadigi icin babasi cekti
Bu sekilde hayat gecmez bende bunun farkindayim ama evden gitmeden kendimi ve oglumu guvenli bi alan olusturmam gerekiyo okul arastirmalarina basladim eger bulabilirsem okul yazdirip is arican hemen ve calistigim parayi kenara atarim bu surec tabiki 6 ayimi alir bu surecte ayiya dayi demek zorunda kalicam ama biliyorum ki 2 ayda bir ayni konulardan kavga cikarticak

Benim de sosyal medyam yok, gece uykum kaçarsa ve canım isterse durumlara bakmak için girebilirim. Sadece öylesine de girebilirim , sorun nedir?
Elinde başka hiçbir veri olmadığı için son görülmeye takan paranoyak biri var karşıda.
Ha çoğu kişi böyle bir iftira karşısında sessiz kalmaz o ayrı bir konu. Tedavi olması için elinizden geleni yapıyorsunuz zaten. Ama olmazsa da annenizle konuşun. Çalışıp para kazandıktan sonra yük olacağınızı sanmıyorum.
Aksi halde size şiddet uygulama ihtimali de var.
Annem ustun koru konuyu biliyo gece ruyasinda beni gormus sabah aradi ben esyalarimi toplayip annemin evine gitmisim kesin kararliydin bosaniyodun dedi hatta annem ruyasinda birak tipsizi zaten demis bana sabah ruyasini anlattiktan sonra boyle boyle bi durum var dedim gel istersen dedi ama ben annemin bu zamana kadar cektiklerini biliyorum o yuzden bosanipta anneme gitmem 6 ay calisip evden ayrilip bosanma davasi acma fikri daha uygun venim icin tabi aldatma,siddet tarzi bir durum olmadigi icin soyluyorum oyle bir durum olsaydi aninda annemin evine giderdim

Tamam işte, araştırın bu konuyu. Altınlarınızı boşanırken böyle böyle diyerek talep edebiliyormuşsunuz eşinizden. Bir de ev eşinizin üzerine bile değil babasının üzerine yani sizden borç almış olarak gözüküyor hukiki açıdan.

Tamam işte, araştırın bu konuyu. Altınlarınızı boşanırken böyle böyle diyerek talep edebiliyormuşsunuz eşinizden. Bir de ev eşinizin üzerine bile değil babasının üzerine yani sizden borç almış olarak gözüküyor hukiki açıdan.
Evet sanirim o sekilde oluyo bosanma gibi bir durumda evi istememden korktuklri icin altinlari yapip verirler gibi duruyo

Evet sanirim o sekilde oluyo bosanma gibi bir durumda evi istememden korktuklri icin altinlari yapip verirler gibi duruyo
Ev babasının üzerine old. için isteseniz de pek bir şey değiseceğini sanmam ama nafaka ve altınlarınızı alın mutlaka, kenara şimdiden atabildiğiniz kadar üç beş bir şey atıp iyi bir avukat tutun kendinize. Eşinizin hastalığına dair rapor doktor kaydı fln da elinizde yoksa edinmeye çalışın mutlaka, boşanırken işinize yarabileceğini düşünüyorum.

Ev babasının üzerine old. için isteseniz de pek bir şey değiseceğini sanmam ama nafaka ve altınlarınızı alın mutlaka, kenara şimdiden atabildiğiniz kadar üç beş bir şey atıp iyi bir avukat tutun kendinize. Eşinizin hastalığına dair rapor doktor kaydı fln da elinizde yoksa edinmeye çalışın mutlaka, boşanırken işinize yarabileceğini düşünüyorum.
Epikriz raporu resmi var elimde

Gece kacta uyanirsam uyanayim whatsappa bakarim. Kimseyle konustugumdan degil, hatta gruplar ve esim haric kimseyle de ozel konusmam. Ama aliskanlik olmus mutlaka girerim.
Boyle bi sebeple esinizin sizin namusunuza laf atmasi bosanma sebebidir bence

Sadece panik atak hastasi olarak teshisi var baska teshis almadi
Psikoloğa hiç gitmediyse sizin zorunuzla da olsa bir gitsin derim. Çünkü kafasında kurup kurduğu şeye inanma durumu da olabilir. Kimse karısı sırf whatsapa geç saatte girdiği için bu tarz yakıştırmalar yapmaz. Yapıyorsa da ya kanı bozuktur ve kişi kendinden bilir durumu yaşanıyordur, ya bir ruhsal sağlık problemi vardır, ya da vakti zamanında bunla ilgili başka kişilerden kaynaklı bir yıkım vs durumu yaşamıştır. Her halükarda çözülmesi gereken bir problem bu. Ben artık kanıksadım diyerek kendinize ne haksızlık yapın ne de kendinizi ezdirin. Neticede sizi hoş bir şeyle suçlamıyor, siz sessiz kaldıkça haklı olduğunu da düşünebilir ve yarın bir gün dozu arttırıp bu çocuk da bnden değil diyip ikinizi de kapı dışı etmeye kalksa düşünsenize o çocuğun yaşayacağı travmayı. Yani bir çözüm bulmanız şart bence.

Bana kalırsa whatsap yazışmalarınızın (sizi suçlayıcı olan) ekran fotoğrafını alıp kendinize mail atın, olur da ilerde boşanmaya karar verirseniz bunların her biri önem arz eder sizin için.

Temmuzda 48 aylik olucak normal devlet okulu na gonderebiliyimuyum
Bu da normal devlet okulu aslında.
Ve tam gün gibi seçenekleri de vardı diye biliyorum.
Sizin dediğiniz ilkokul bünyesine bağlı anasifi.
Orada yaş sınırı neydi hatırlamıyorum bı okul yönetimine falan sorun isterseniz.

Herkese merhabalar hanimlar eşimle bugün bi konu hakkında tartışmıştık bana bir daha senin arabana binmicem söylede böylede diye baya yeminler etti.
Bende kendin bilirsin dedim ister bin ister binme seni zorla bindiren mi var dedim.
Daha sonra olayla asla alakasiz bir şekilde ne yaptıklarını biliyorum ayağını denk al dedi ne yapmışım dedim gece whatsaptan birileriyle konuşuyosun ispatalrim dedi ki asla böyle bir şey yok gece ben whatsaptan kimseyle konuşmam arkadaşlarımda dahil.
Neyse ekran fotoğrafı attı benim wp de son görülme saatlerim birinde gece 5.33 diger attiğı resimdede 3.45 sen bu saatte kimlerle konuşuyodun dedi kimseyle konuşmuyodum öylesine girmişimdir dedim daha sonra hayatında başka biri varsa eğer s.....git o evden dedi. Cevap bişi yazmadım daha dona kaldım öylece asla böyle bir şey beklemiyodum eşim panik atak hastasi psikiyatrik ilaç kullaniyo ve ara sıra saçmaladığı zamnlar oluyo
Eşin panik atak filan değil basbayağı şizofreni. Ayrıca kişi kendinden bilir işi.

Annem ustun koru konuyu biliyo gece ruyasinda beni gormus sabah aradi ben esyalarimi toplayip annemin evine gitmisim kesin kararliydin bosaniyodun dedi hatta annem ruyasinda birak tipsizi zaten demis bana sabah ruyasini anlattiktan sonra boyle boyle bi durum var dedim gel istersen dedi ama ben annemin bu zamana kadar cektiklerini biliyorum o yuzden bosanipta anneme gitmem 6 ay calisip evden ayrilip bosanma davasi acma fikri daha uygun venim icin tabi aldatma,siddet tarzi bir durum olmadigi icin soyluyorum oyle bir durum olsaydi aninda annemin evine giderdim
Boşanmaya karar verirsen sakın evi terk etme kusurlu sayılırsın ayrıca düğün takılarını vs yanında götürmüş sayılırsın, sonradan hak iddia etmen zorlaşır. Ayrıca sen bi eşini kurcala bakalım var mı konuştuğu vs birisi. Biraz aleyhine delil olacak şeyler topla. Sana attığı iftiralar için de numarası görünecek şekilde ekran kaydı al

X