Eşim hayatimda başkası olduğunu düşünüyo

Herkese merhabalar hanimlar eşimle bugün bi konu hakkında tartışmıştık bana bir daha senin arabana binmicem söylede böylede diye baya yeminler etti.
Bende kendin bilirsin dedim ister bin ister binme seni zorla bindiren mi var dedim.
Daha sonra olayla asla alakasiz bir şekilde ne yaptıklarını biliyorum ayağını denk al dedi ne yapmışım dedim gece whatsaptan birileriyle konuşuyosun ispatalrim dedi ki asla böyle bir şey yok gece ben whatsaptan kimseyle konuşmam arkadaşlarımda dahil.
Neyse ekran fotoğrafı attı benim wp de son görülme saatlerim birinde gece 5.33 diger attiğı resimdede 3.45 sen bu saatte kimlerle konuşuyodun dedi kimseyle konuşmuyodum öylesine girmişimdir dedim daha sonra hayatında başka biri varsa eğer s.....git o evden dedi. Cevap bişi yazmadım daha dona kaldım öylece asla böyle bir şey beklemiyodum eşim panik atak hastasi psikiyatrik ilaç kullaniyo ve ara sıra saçmaladığı zamnlar oluyor
Genelde kendileri yaptıkları zaman karşı tarafa bu şekilde baskı yapıyorlar suç bastırmak için

Yani ben wp'den mesaj gelmedikçe girmiyorum. Ama orayı instagram gibi kullanan insanlar var. Durum falan atıyorlar (ki bence çok saçma da neyse) Hiçte merak edip bakmam kim ne durum atmış diye. Ama ben merak etmiyorum diye başkalarının da etmeyeceği anlamına gelmez tabi ki. Onlara bakmışta olabilirsiniz neden akşına hemen başka şeyler gelmiş ki eşinizin?

Boşanmaya karar verirsen sakın evi terk etme kusurlu sayılırsın ayrıca düğün takılarını vs yanında götürmüş sayılırsın, sonradan hak iddia etmen zorlaşır. Ayrıca sen bi eşini kurcala bakalım var mı konuştuğu vs birisi. Biraz aleyhine delil olacak şeyler topla. Sana attığı iftiralar için de numarası görünecek şekilde ekran kaydı al
Yani kendimi guvene alinca evi terketme ve bosanma davasi acma dusuncesi icerisindeyim peki evi ter etmeden nasil ne yapabilirim ayni evin icerisindeyken mi bosanma davasi acmam gerekiyo kusurlu sayilmam icin

Yani kendimi guvene alinca evi terketme ve bosanma davasi acma dusuncesi icerisindeyim peki evi ter etmeden nasil ne yapabilirim ayni evin icerisindeyken mi bosanma davasi acmam gerekiyo kusurlu sayilmam icin
Bu adımları atmadan önce bir avukattan danışmanlık almanı tavsiye ederim. Avukatsız boşanmayı düşünsen bile başlangıçta doğru bir yönlendirme için danışmanlık alarak her türlü adımını planla. Emin ol hiç aklına gelmeyecek konularda seni uyaracaktır.

X