Artık Akıllandım? Borçlarımı kapatıp yeni bir sayfa açacağım?

bu stoklama olaylarına bayılıyorum, bende 15 güne kadar kendi evime cikacagim tüm hijyen ürünlerini stoklayacagim 3/5 aylik
Akmaz kokmaz denilen ürünleri stoklamayı severim
Ped en son 80 90 liraya gördüm. Ben uygunken 1 yıllık ihtiyacımı aldım.
Çamaşır deterjanı baktım her gün etiketi değişiyor eve sipariş verdim 7 8 tane aldm sanırım bu bana 1yıldan fazla gidecek.
Bakliyat hep çifter çifter var, yağ aynı şekilde, un çok almıyorum böceklenmesinden korkuyorum.
Bişeyi eninde sonunda alacaksam yedekli almayı tercih ediyorum sonra kart çok şişiyor ama yapacak bişey yok :)
Şuan 15 şubata kadar 250 liram var ama taze sebze meyve dışında Bi ihtiyacım yok..
Alırken son kullanma tarihlerine iyi bak kar edicem derken zarara girme.. İnş yeni evinde hersey gönlünce olur:)

Merhaba zorunlu, hadi 2 hafta dayandıysan 2 hafta daha dayanırsın, 54 hafta da dayanırsın. maaşa yakın biraz paran kalmış olursa işte ayçiçek yağını , şampuanını falan alırsın. Mesela şuan turuncu markette şampuanlar indirimde, lazımsa fiyat karşılaştırması yapıp faydalanabilirsin.
benim de çok şükür dondurucum dolu, kayınvalidem sağolsun. Hem çok pratik hemde ekonomik oluyor. bende fasülyemi domatesimi yapıyorum yazları

Her ay borç miktarımı yazarak ilerleyeyim ki hedefime varıp vurmadığımı göreyim istiyorum.
Aralık sonu toplam borç; 431,528
Ocak sonu toplam borç; 417,626
Hedef haziran ssonunda 353,718 borcumun kalması :)
Böyle yazınca içim daha çok sıkıldı
Neyse düzelteceğiz:))
Belki birilerine de moral olurum

Her ay borç miktarımı yazarak ilerleyeyim ki hedefime varıp vurmadığımı göreyim istiyorum.
Aralık sonu toplam borç; 431,528
Ocak sonu toplam borç; 417,626
Hedef haziran ssonunda 353,718 borcumun kalması :)
Böyle yazınca içim daha çok sıkıldı
Neyse düzelteceğiz:))
Belki birilerine de moral olurum
bunlar bin mi ?

Bende yazacağım o şekilde artık bu yazdıklarınız bin de olsa sorun değil inanın ben 140 binden düştüm güncel borç :ve 129.000 bin ama erken kapama tutarı ile 121.000 düşüyor sorun yok hepsini kuruşu kuruşuna dikkat ederek çözeceğiz inşallah 🙏

Bugün 60 TL kuaförde kaş aldırdım , 148 lira marketten peçete , yumurta , peynir aldım, bir diğer marketten de un , yağ , şeker , şampuan , yoğurt , turşu 189 lira tuttu ;( günlük harcamam 397 TL

Bende yazacağım o şekilde artık bu yazdıklarınız bin de olsa sorun değil inanın ben 140 binden düştüm güncel borç :ve 129.000 bin ama erken kapama tutarı ile 121.000 düşüyor sorun yok hepsini kuruşu kuruşuna dikkat ederek çözeceğiz inşallah 🙏
Max 2 yıla bitirirsin sen, sağlık olsun yeterki

Bugün 60 TL kuaförde kaş aldırdım , 148 lira marketten peçete , yumurta , peynir aldım, bir diğer marketten de un , yağ , şeker , şampuan , yoğurt , turşu 189 lira tuttu ;( günlük harcamam 397 TL
E hani sen bu market alışverişini “sevgiline” yaptırmıştın? Iban atsana şu adama yollasın parayı, hala mı bu kadar batakta akıllanmadın adamları beslemeye çalışıyosun? Ah zorunlu ah

E hani sen bu market alışverişini “sevgiline” yaptırmıştın? Iban atsana şu adama yollasın parayı, hala mı bu kadar batakta akıllanmadın adamları beslemeye çalışıyosun? Ah zorunlu ah
Atacağım ya da elden verecek mecbur çünkü başka türlü olmaz bu iş

02.02.2023 harcamam 80 TL ağda , 30 TL ye 2 adet kapya biber , 3 adet salatalık, 5 adet yeşil biber aldım . Toplam harcama 120 TL ancak şöyle bir durum var ; bundan sonra bir kuruş dahi harcamak istemiyorum. Bu ayki masrafım fazlası ile aşmış oldum artık . Ayın 15 ine kadar olabildiğince az harcama yapacağım elimde olan para hala 2024 TL , 233 TL altın hesabından çekmek zorunda kaldım 🙏🙏 toplam 17 Ocaktan beri harcama. 755 TL , çok şükür çok iyi gittim bu süreçte kaldı maaşıma 13 gün 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

X