Acillll ...Gebelikte 20'lik dis cektiren varmi ?

İlk 3 ayda nasil cektilerki,sizinde ust dismiydi ,nasil gecti kolay oldumu,korkmadinizmi ,acidimi ?
Sag alttaydi.. doktor onay verdi kagit yazdi hatta b grubu antibyotikle ilgili bisi yazmisti dis doktoruma.. kadin dogum uzmani onay vermeden cekmediler zaten. Hic hissetmedim Allah sahit su gun oldu hala dua ederim ceken doktora Allah ondan razi olsun ben agridan gunde 6 parol ictigimi bilirim

Sag alttaydi.. doktor onay verdi kagit yazdi hatta b grubu antibyotikle ilgili bisi yazmisti dis doktoruma.. kadin dogum uzmani onay vermeden cekmediler zaten. Hic hissetmedim Allah sahit su gun oldu hala dua ederim ceken doktora Allah ondan razi olsun ben agridan gunde 6 parol ictigimi bilirim

İnşallah bende hic duymam ,maşallah dr,a da sanada ilk 3 ay cok daha riskli cunku,ama agrilarin geride kalmis dua edin bana lütfen

Ayyy cok tatlisinya valla mi? Bu aksam arkdasimda iki 20 lik ve de gomulu disini cektirmis anlamiyosun dedi

E peki elinde kerpeteni görmedinizmiki:) ?

Dur bi bakayım dedi gozler kapali agiz acik duruyorum:) görmedim :) o ara vazgeçtim tamam daha sonra bugün hazır değilim derken dişi uzattı :)

7 aylik hamileyim 7 aydir cekiyorum canim bu agrilari aslinda hep sol tarafi ağrırdı,kalsiyum eksik dedik yuklendim durdu zaman,zaman,ama bu mumkun degil kafami vuruyorum zonkkk,zonnkk,zonkkk
Kulagim ve basimafa vuruyor,antibiyotikle bile 3.gun bugun gecmedi, gecsede gene agrir diyorlar,butun damaklarimi sisirdi günlerdir kabus gibiyim ,cicuguda besleyemiyorum kiz yazik
Tatlim cektir o zaman hic bisey olmaz korkma doktor izin verdiyse hic dusunme boylesi daha kotu bebege de zararlidir iltahap yutuyosun sonucta. Benim 1 hafta surdu dayandim o yuzden birde benim ki cerrahi islemle cekilmesi gerektigini soyledi doktorda izin vermeyince cektirmedim

Tatlim cektir o zaman hic bisey olmaz korkma doktor izin verdiyse hic dusunme boylesi daha kotu bebege de zararlidir iltahap yutuyosun sonucta. Benim 1 hafta surdu dayandim o yuzden birde benim ki cerrahi islemle cekilmesi gerektigini soyledi doktorda izin vermeyince cektirmedim

Gomulu demekki seninkisi canım,nekadarin kaldi senin?
sanirim gidicem c.tesi gunu,

Teşekkürler,sizinkisi gomuluydu sanirim dikis gomululere oluyor bildigim kadariyla,3 dk da 2 dis mükemmel bir dr,olsa gerek

İkisini ayni anda cekiyorlarmiydiki.?

hic bilmiyorum gomulu gomusuz ama cok agriyordu,gittim doktora, ilki 1 dk bile surmedi ,alttakini de alayim mi dedi,alin dedim,2. olan biraz ugrastirdi o da 2 dk -3 dk surmustur maksimum.
dis cerrahiydi benim doktor,yasli basli bi adam,esim ovmustu eli cok hizli diye ondan gitmistim,bi tek enfeksiyon yasadim iste o da 15 gunde kurudu antibiyotikle.
benimkini cekti ayni anda,ben bidaha gitmek istemiyordum cunku,iyiki de cekmis diyorum simdi :süslü:

Son düzenleme:
Canım ben doğum yapalı 3 yıl oldu,şu an hamile değilim çektirdiğimde 6 aylık hamileydim,kırılmadan çekildi kocamanda bir kökü vardı,içini ferah tut sakin olmaya çalış, çekilirken bi problem olabileceğini düşünmüyorum.Geçmiş olsun.

Sen kac haftalik hamilesin canım? Çürük mus ya disin seninde,cekerken kirilmadi dimi?

Cokkk haklisin valla zarari daha cok aylardir korkuyorum ama son a geldim artik yiyip icemez oldum ,
iste korku basa bela , ama fayda yok mecburum,sizlerde ban cok sagolun umut oluyosunuz burda
Canım ben doğum yapalı 3 yıl oldu,şu an hamile değilim çektirdiğimde 6 aylık hamileydim,kırılmadan çekildi kocamanda bir kökü vardı,içini ferah tut sakin olmaya çalış, çekilirken bi problem olabileceğini düşünmüyorum.Geçmiş olsun.

hic bilmiyorum gomulu gomusuz ama cok agriyordu,gittim doktora, ilki 1 dk bile surmedi ,alttakini de alayim mi dedi,alin dedim,2. olan biraz ugrastirdi o da 2 dk -3 dk surmustur maksimum.
dis cerrahiydi benim doktor,yasli basli bi adam,esim ovmustu eli cok hizli diye ondan gitmistim,bi tek enfeksiyon yasadim iste o da 15 gunde kurudu antibiyotikle.
benimkini cekti ayni anda,ben bidaha gitmek istemiyordum cunku,iyiki de cekmis diyorum simdi :süslü:

Tamda dr,una denk gelmissin canım sen ,inşallah benimkide kolay gecer:KK43:

Cok teşekkürler,inşallah olmaz canım dua edin lütfen

Herkeze selamlar,bugun gittim dr,yoktu yarin saat 2 de cekicek disimi :KK43: bu gece nasil uyurum bilmem ,sizlerden cesaret aldim baya herkeze teşekkürler,inşallah cokkk kolay gecer ilk dis cekimim anlamam umarim bisey,bebegimde sitresnolmaz inşallah,bana dua edin olurmu ,simdiden Allah razi olsun hepinizden ,yarin buraya yazarim gelince

Ovvvvvv tek,tek aldirdin dimi canım?
Benimde teki gömülü bunu bi cektirsem diğerlerine sira gelicekte, ilk defa cektiricem hep erteledim,erteledim bu ana geldim iste,7 aydirda cekiyorum bunlari ,siz sizbolun hamile kalmadan cektirun dislerinizi,

Normal disci cekemezcdiyorlar cene cerrah lari cekermis tek
cerrahmiydi sizinkide?
Evet canim cerrahdi disi ceken 2 li .cekildi sag ikili bi seferde cekildi 15 gun sonra da sol ikili cekildi canim allahtan hamile degildim bn

Kizlar simdi disciden geldim, igne yapti iki tane birinci ignede degil ikinci igne damagin icine yapti o birazcik acidi sadece,sonra uyustu damarlarını acicam dedi simdi cekmiycem dedi bir baktim cekmis
( tabi ben inanmamistim damagimi acicagina)
Cektirdim yuppiiiiiiiii,yasasinnnnnnnnnnn,hiccccc duymadimmmm ,hicccc acimadikiii,inşallah digerlerindede duymam 3 disim daha var 20 lik teki gomulu olan , ama ,dr,um baska yere gidicekmis:KK43:

Suan uyusuk disim hala yeni geldim ,inşallah sonradan agrimaz

Evet dun gecefen beri yatamiyorum agridi,agzimi acamiyorum,suyu bile zor iciyorum ,2 cm anca iste
,uyusuklugun etkisi gecince,kulak,bogaz ,yanak,agrim basladi,sizce normalmi?

Evet dun gecefen beri yatamiyorum agridi,agzimi acamiyorum,suyu bile zor iciyorum ,2 cm anca iste
,uyusuklugun etkisi gecince,kulak,bogaz ,yanak,agrim basladi,sizce normalmi?
Meraba bende 13 haftalik gebeyim 8. Haftadan beri diş agrisi cekiyorum 20lik disim ve yanindaki dişim çürük ikisininde alınmasi gerekiyo. Antibiyotik kullandim ama yok fayda etmiyor. Sizin kolay gecti mi acaba cekim sonrasinda neler oldu ve kacinci haftanizdaydiniz. İl olarak nerdesiniz dis doktoru bulmakta sikinti :KK43:

Meraba bende 13 haftalik gebeyim 8. Haftadan beri diş agrisi cekiyorum 20lik disim ve yanindaki dişim çürük ikisininde alınmasi gerekiyo. Antibiyotik kullandim ama yok fayda etmiyor. Sizin kolay gecti mi acaba cekim sonrasinda neler oldu ve kacinci haftanizdaydiniz. İl olarak nerdesiniz dis doktoru bulmakta sikinti :KK43:

Merhaba doktorunla görüştün mü müsade ettimi diş çekimi için. Ben bir ay önce çektirdim antibiyotik ve ağrı kesici kullanıp beşinci gün dişimi çektirmiştim. Çok kolay oldu çok şükür uyusukluk geçmedende bi ağrı kesici daha içmiştim hiç ağrımadıda

X