arkadaşlar hamileyken 20 lik dişini çektiren varmı?

berin26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2008
275
1
arkadaşlar 20 lik dişim çok ızdırap vermeye başladı 16.haftadayım şimdi. çektirmek istiyorum çünkü iltihap yapmaya ve ateş yapmaya başladı. ama korkuyorum çektiren varmı?mirmirmirmir

diş çekimlerini zaten 3 ile 6. ayda yapıyorlar canım .bilirim o acıyı .sen hemen bir diş dr una git iltihap olduğu için bebeğide etkileyebilir o iltihap onlar sana yapılması gerekeni yaparlar .bende bebek düşündüğüm için ağrıya 20lik dişimi çektirdim geçen günlerde çekimi ayrı bir dert cekmi sonrası da acı cabası ..ama dediğim gibi sen beklemeden kendi dr una danışıp bir diş hekimine git.

arkadaşlar 20 lik dişim çok ızdırap vermeye başladı 16.haftadayım şimdi. çektirmek istiyorum çünkü iltihap yapmaya ve ateş yapmaya başladı. ama korkuyorum çektiren varmı?mirmirmirmir

geçmiş olsun canım
ben 20lik diş çektirmedim ama ilk gebeliğimde azı dişlerimden birini 4buçuk aylıkken çektirmiştim çok perişan ediyordu beni bi sorun çıkmadı
diş hekimim ilk 3 ay ve son 3 ay harici dişe müdahale edebildiklerini söyledi bende bebeğimin 5 aylık olmasını bekliyorum yine çekilmesi gereken bi azı dişim var çektiricem çünkü dayanılacak gibi değil
ama ilk 3 ayı geçmişsin bi diş hekimiine sor genelde çekiyolara.s.

ben de cektirmek istiyorum ama cok korkuyorum...simdi cekilmesi bir dert,agirisi bir dert...sonra yemek yiyemicem bebegim beslenemeyecek ooofffff bir suru dert.....Allah tan cok agrimiyor...dogumdan sonra insallah...

canım kızkardeşim çektirdi 6 aylık hamile idi.bir sorun olmadı.. ama doktorundan onay alman lazım o bir sorun olmayacağını söylerse çekiyorlar dişi. umarım ii olursun geçmiş olsun..

arkadaşım çektirdi, 3 aylık hamileyken.hatta diş röntgeni falan çektirmişti. üstüne antibiyotikler...çok şükür bir şey olmadı. yinede doktorun ne derse onu yap.

kızlar çekdirdim dün dişimi inanın çektirmek isteyen varsa hiçkorkmasın çektirmeden önceki acının 4 de 1 i çektirdikten sonra duyulan acı. tamam hiç acımıyo değil benim çene kemiğim sızlıyor çekilen yerde bi problem yok allaha şükür. doktor çektir hemen hiç durma dedi diş iltihabı ve ateşi çok daha tehlikeliymiş. Bİrde ilk 3 ay ve son 3 ay muhabbetide diş çektirirken korkup kasılıp ilk 3 ayda düşüye son 3 ayda erken doğuma sebeb olabilir diyeymiş. yoksa kullanılan morfinin bebişe bi zararı yokmuş haberiniz olsun..

ya kızlar 20 lik dişleriniz gömülümüydü çektirdiğinizde.Benim iki taraftanda çıktı ama sadece uçları görünüyor çokkk ağrıyor.Bende 1 ay sonra korunmayı bırakacam.Çekilebilirmi acaba gömülüykende.

ya kızlar 20 lik dişleriniz gömülümüydü çektirdiğinizde.Benim iki taraftanda çıktı ama sadece uçları görünüyor çokkk ağrıyor.Bende 1 ay sonra korunmayı bırakacam.Çekilebilirmi acaba gömülüykende.

evet canım ben 3 tane çektirdim 3 ününde 4 te 1 i gözüküyodu. sorunda orda zaten bu dişler çıkamıyo zor çıkıyo o yüzden ızdırap veriyo bence hemen hepsinden kurtul rahatla

ben henüz hamile olduğumu öğrenmeden yani yaklaşık 1 aylıkken çektirdim.ama çok şükür bir problem yaşamadım.tabi en doğrusu işin uzmanlarına danış.geçmiş olsun.

X