20`lik disimi cektirdim :((

Katip celebide hangi doktor? Benimde curuk bi disim vardi ısrarla cekmemisti kir savli yaslica bir erkek doktordu. Simdide yirmilik disim cikti sol altta. Ceneme batiyor gibi ama asiri bi agri yok. Tam cikmadi. Aldirmamanin bi zarari olur mi acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Beni kliniklerden yönlendirmişlerdi.
Genç bi doktordu.
Eğer çekmediyse vardır bi bildiği bir çok tanıdığım gidiyor oraya hepsi çok memnun

Beni kliniklerden yönlendirmişlerdi.
Genç bi doktordu.
Eğer çekmediyse vardır bi bildiği bir çok tanıdığım gidiyor oraya hepsi çok memnun

Evet dogrudur aslinda. Istanbulda yaşıyorum izmire gittikce oraya gidiyorum.istanbul hastanelerinin yoğunluğu malum. 20lik diş korkutuyor beni curuk disi cekmediyse bunu hic Ellemez herhalde :)

Evet dogrudur aslinda. Istanbulda yaşıyorum izmire gittikce oraya gidiyorum.istanbul hastanelerinin yoğunluğu malum. 20lik diş korkutuyor beni curuk disi cekmediyse bunu hic Ellemez herhalde :)

20 liklere daha hassaslar.
Bana demişti dr almışken gel hepsini alalım diye saf gibi hayır dedim :KK50: keşke kurtulsaymışım aynı anda :KK53:

20 liklere daha hassaslar.
Bana demişti dr almışken gel hepsini alalım diye saf gibi hayır dedim :KK50: keşke kurtulsaymışım aynı anda :KK53:

O an korkudan panikten insan saglikli karar veremiyor ki. Ben kac defa koltuktan kacip eve geldim:)

X