2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    289
Kızlar merhaba, nurse harveys gaz damlasını ne kadarlıkken kullandınız? Bebeğim 10 günlük. Kullanılır mı acaba. Karnı bu saatlerde sertleşiyor her gün😢

Benım adam evden kacıyor sokaklara dedım nıye gıdıyoreun ne yapayım benı buldu mu bebegı kıtlıyorsyn bana ben ne yapayımmo zman yemek iş camasır bekleme benden bende çocuğu kitleme yeyim dedım şu halımden çok memnun degışım dedım banyoya bıle gıremıyorum dedım yemek yıyoruz bebek agladı alfım kucagıma yemek yemeye calısuorum yedı ıctı kalktı bacak bacak üstüne attı tv baktı nasıl sinirime gıttı gerızekalı ya

Benım adam evden kacıyor sokaklara dedım nıye gıdıyoreun ne yapayım benı buldu mu bebegı kıtlıyorsyn bana ben ne yapayımmo zman yemek iş camasır bekleme benden bende çocuğu kitleme yeyim dedım şu halımden çok memnun degışım dedım banyoya bıle gıremıyorum dedım yemek yıyoruz bebek agladı alfım kucagıma yemek yemeye calısuorum yedı ıctı kalktı bacak bacak üstüne attı tv baktı nasıl sinirime gıttı gerızekalı ya
Çocuğu alayıö sende rahat rahat ye yok bıde bana bıdaha çocuk dıyor ilerde ıyı olurmue az kaldı boşayacağım bıktım ondandan aılesınden de

Kızlar merhaba, nurse harveys gaz damlasını ne kadarlıkken kullandınız? Bebeğim 10 günlük. Kullanılır mı acaba. Karnı bu saatlerde sertleşiyor her gün😢
Biz çok sıkıntı çektik gaz ve kaka sorunundan kaç kez acile gittik. İlk bir ay öncesinde doktorlar önermiyor. Bir ay dolduktan sonra 4 5 farklı marka denedik. Mutlaka bir hekime danışarak uygun damlayı alın.

Kızlar selam bende bebeğime tek başıma bakıyorum kaynanam ilk 20 gün annem de ilk 45 gün yanimdaydilar sağolsun prenses gibi lohusalık geçirdim bnm derdim silikon uçlaydi ondan da kurtuldum uykusuzluk çok zorluyordu gidip yatiyordum öyle öyle atlattık o dönemi suyum bile önüme geliyordu en son annem gidince panik oldum napcam diye ama Allah gerçekten gücünü veriyor çok zorlandım ama hep olumlama yaptım bebeğimi 4 gözle bekledim ve smdi kucağımda şükürler olsun diyerek geçti gecelerim gündüzlerim. Biraz romantik takıldım. Eşim istsn gelir konuşur eder ama kucağına alamazdi o da alıştı smdi. Yemeklerimi durdukça hızlıca yapıyorum o uyuyunca hemen bende bulduğum yere yatıyorum temizlik yapmıyorum. Öyle dağıtmamaya çalışıyorum kendi olayanirsa part part oda oda gezerek işlerimi yapmaya çalışıyorum konuşarak. Çenem çok düştü bı gorseniz🤣🤣😍 dil gelişimi ve güvenli bağlanma için her yaptığımı anlatıyorum neyse o da bana cevap veriyo bı gorseniz 🤣🤍 demem o ki zorlamayın önceliğim yemek yapmak ve yemek çünkü açlığa gelemiyorum sütüm gitmesinden korkuyorum beslenme önemli bnm için. Temizliği de haftasonu eşim varken hallediyorum. Kafami da rahat tutuyorum. Enerjimi bebeğim yükseltiyor Allah'a şükürler olsun iyi düşünün iyi olsun 🙏🏻

Benm ekstradan sırt ağrılarım çok yoğun kızlar hala sezeryan ilk gunleri gibi nefesim kesiliyor öksürük gelirken bile zorlanıyorum 😢
Merhaba silikon ucu nasıl bıraktırdınız

Benimki de kavrayamıyorum daha tam acaba ne zaman tutacaklar
Benim de sütüm yetmiyor sürekli mama ağırlıklı gidiyoruz korkumdan kaç cc diye denemiyorum bile.Sütü artırmak için sürekli sağmak gerektiğini söylüyorlar.Günler o kadar yoğun geçiyor ki oturup sağacak vakit bile yok.Ben de çok taktığım süt konusuna.Dün dayanamadım eller serbest süt sağma pompa aldım bakalım en azından hareket halindeyken sağım yapar ben de işlerimi yaparım insalllah iyi çıkar makina bu üçüncü makinam olcak artık.Ne duyarsak deniyoruz

Benim de sütüm yetmiyor sürekli mama ağırlıklı gidiyoruz korkumdan kaç cc diye denemiyorum bile.Sütü artırmak için sürekli sağmak gerektiğini söylüyorlar.Günler o kadar yoğun geçiyor ki oturup sağacak vakit bile yok.Ben de çok taktığım süt konusuna.Dün dayanamadım eller serbest süt sağma pompa aldım bakalım en azından hareket halindeyken sağım yapar ben de işlerimi yaparım insalllah iyi çıkar makina bu üçüncü makinam olcak artık.Ne duyarsak deniyoruz
Sonuç kaç

Kızlar bebeği oyuncakları tutmaya başlayan var mı?
Dün gövdesinden tutup başımdan yukarı kaldırdım yüzüstü vaziyette koltuğun üzerinde oyuncağını gördü heycanlanıp çığlık attı oyuncağa yaklaştırdım eline aldı kendisi sonra ağzına götürdü. 1dk kadar geveleyip düşürdü. İlkti ve tekrarı olmadı henüz. Emerken memeyi tutmak istiyor iki eliyle ama eller hep yumruk🥰 yumruğuyla tutmaya çabalıyor. Yarın 3 aylık olacak

Kızlarım uçan balon istemiş eşim 2 tane almış gelmiş. Bebişin çok dikkatini çekti parlak janjanlı balonlardan. İpini sıkmadan koluna bağlıyorum yarım saat oyalanıyor balonla kolunu salladıkça hareketleniyor oda heyecanlanıp duruyor.

X