Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    14
Hoş geldin canım , hayırlı olsun 🌸 benim de tüp bebek☺️ 29 Nisan da 1 adet dondurulmuş 3. Gün embriyosu transfer olmuştu biz daha keseyi görmedik 😅
Aşağıdaki bilgileri verirsen seni tablomuza da ekleyebilirim ☺️

SAT :
Kese :
Varsa Tahmini Cinsiyet
Tahmini Doğum :
Nisan transfer grubundada beraberiz cinnabon cinnabon 🥰🥹 yaş 34 çocuk İlk Sat:30 Mart ama transfer 23 Nisan Cinsiyet tahminim yok. Tahmini doğum 4 ocak Şehir Adana

Herkese mrb sürpriz bir şekilde bende hamile olduğumu öğrendim 3. Bebiş olacak fakat çok çok karışık duygular içerisindeyim. İnş herkes sağlıklı bir şekilde kucağına alır bebişleri🙏

Kızlar iki gün önce cumartesi günü beta vermiştim 14.95 çıkmıştı. Bugün tekrar kan vermeye gittim. Ama gidip geldikten sonra çok yoğun bir kanamam oldu hala devam ediyor. Kimyasal gebelik hakkında bilgisi olan varsa anlatabilir mi?🥺

Kızlar iki gün önce cumartesi günü beta vermiştim 14.95 çıkmıştı. Bugün tekrar kan vermeye gittim. Ama gidip geldikten sonra çok yoğun bir kanamam oldu hala devam ediyor. Kimyasal gebelik hakkında bilgisi olan varsa anlatabilir mi?🥺
Yaşadığının aynısı başıma geldi 14 değerle öğrenip bir hevesle ikinci kana gittiğim gün kanamam başlamıştı.🥺 Maalesef bunun psikolojisi çok kötü oluyor. Kimyasal gebelik normal adet gibi olup bitiyor canım benim biraz uzun sürmüştü sadece lekelenmelerim. Sonra regl düzenim değişti en son ne zaman olduysam o zaman oluyorum artık. Anlatılacak pek bir şeyi yok aslında sadece üzüntülü bir süreç. 🥺 Kimyasal dan sonra hemen hamile kalanlar da var bende henüz olmadı ama umarım sende hemen olur. Geçmiş olsun 🙏

Yaşadığının aynısı başıma geldi 14 değerle öğrenip bir hevesle ikinci kana gittiğim gün kanamam başlamıştı.🥺 Maalesef bunun psikolojisi çok kötü oluyor. Kimyasal gebelik normal adet gibi olup bitiyor canım benim biraz uzun sürmüştü sadece lekelenmelerim. Sonra regl düzenim değişti en son ne zaman olduysam o zaman oluyorum artık. Anlatılacak pek bir şeyi yok aslında sadece üzüntülü bir süreç. 🥺 Kimyasal dan sonra hemen hamile kalanlar da var bende henüz olmadı ama umarım sende hemen olur. Geçmiş olsun 🙏
Çok teşekkür ederim. İnşallah hemen Allah'ım hepimize nasip etsin 🙏🏻

Kızlar doktora gidince sorucam bende ama şuan bilgim olmadığı için soruyorum kusura bakmayın🙏☺️ bu aşamada ilişki yasakmi acaba doktoruna soran varmı?

Kızlar doktora gidince sorucam bende ama şuan bilgim olmadığı için soruyorum kusura bakmayın🙏☺️ bu aşamada ilişki yasakmi acaba doktoruna soran varmı?
Bana 12. haftaya kadar yasak dedi canım ama kimisi de olabilir diyor doktordan doktora değişiyor. Bunda da farklı söylemler var.

Ben de lekelenmeli kanamalı bi gebelik geçiriyorum, sürekli istirahat etmemi söyledi doktor. Ben söyleyene kadar ilişkiye girmeyin dedi. Belki benim kanama durumundan dolayıdır ama, bir süre bekleseniz faydalı olabilir sanki 🫣

Ben de lekelenmeli kanamalı bi gebelik geçiriyorum, sürekli istirahat etmemi söyledi doktor. Ben söyleyene kadar ilişkiye girmeyin dedi. Belki benim kanama durumundan dolayıdır ama, bir süre bekleseniz faydalı olabilir sanki 🫣
Tamamdır teşekkür ederim cevabınız için☺️

Ya kızlar benim göğüslerim çok acıyo özellikle uç kısımları yatakta sağa sola dönerken merdiven inerken falan aşırı şekilde sızlıyor bir de çok bel ağrım var normal mi bunlar tecrübeli anneleeerr 🤷‍♀️🙋‍♀️

Kızlar günaydın , bu gün doktora gidecek , kan verecek olan varmıydı aramızda ☺️

Güzel haberlerle gel kuzum 🌸 inşallah güzel bir artış olmuştur beta hcg değerinde 🤩
Cumartesi akşam kan testim 75 çıkmıştı bugün öğlen kan verdim hastanede beta HCG 203 çıkti yani 1.5 günde 3 kat artmış neredeyse normal mi sizce ? İkiz olma olasılığı mi var çok artmış 🥰

Cumartesi akşam kan testim 75 çıkmıştı bugün öğlen kan verdim hastanede beta HCG 203 çıkti yani 1.5 günde 3 kat artmış neredeyse normal mi sizce ? İkiz olma olasılığı mi var çok artmış 🥰
İlk başlarda hızlı artışlar olabiliyor canım heveslenmek için biraz erken 🥰 artışın güzel ama gözün aydın , Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏🏻🧿

X