2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar günaydın bana yardımcı olun lütfen dün gece yine kasıklarım çok ağrıdı kötü kötü rüyalar gördüm yapmayacaktım ama sabah kalktım test yaptım var mı bakar mısınız yoksa ben görmek istediğim için mi çizgi görüyorum 😔 7 mayısta oldu transferim transfer hariç yedinci günüm

Eklentiler

• IMG_7346.jpeg
    IMG_7346.jpeg
    34,3 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar günaydın bana yardımcı olun lütfen dün gece yine kasıklarım çok ağrıdı kötü kötü rüyalar gördüm yapmayacaktım ama sabah kalktım test yaptım var mı bakar mısınız yoksa ben görmek istediğim için mi çizgi görüyorum 😔 7 mayısta oldu transferim transfer hariç yedinci günüm
Günaydın ☀️ pozitif görünüyor. Sanırım 4. Gün dondurulmuş sizin. Bence pozitif inş böyle devam eder. Sabahları aynı saatte yapmaya devam edin koyulaşır inş 🙏

Çok net var hemde canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🌼😊

Şimdi doktorum mesaj attı 13 yumurtadan 9tanesi olgun çıkmış 9 u da döllenmiş dedi ilk defa bu süreci yaşıyoruz tecrübeli arkadaşlar yazabilir mi ne demek oluyor bu
1.Gün,3.gün ve 5. gün ararlar embriyologlar. Bundan sonraki süreçte önemli olan embriyolarınız geliş süreci.
Benim mesela 5.güne giden embriyolarımın gelişimi yavaştı ama 5.gün blastokist oldu.

1.Gün,3.gün ve 5. gün ararlar embriyologlar. Bundan sonraki süreçte önemli olan embriyolarınız geliş süreci.
Benim mesela 5.güne giden embriyolarımın gelişimi yavaştı ama 5.gün blastokist oldu.
İnşallah benim öyle olmaz şuan için olumlu birşey mi 9 unun gelişmiş olması inşallah öyledir

Var tabikii hayırlı olsun canım benim

Şimdi doktorum mesaj attı 13 yumurtadan 9tanesi olgun çıkmış 9 u da döllenmiş dedi ilk defa bu süreci yaşıyoruz tecrübeli arkadaşlar yazabilir mi ne demek oluyor bu
Çok iyi bir sayı bir tanesi bile ne kadar değerliyken 9 olması daha çok şanslı olduğun anlamına geliyor 😊

İnşallah benim öyle olmaz şuan için olumlu birşey mi 9 unun gelişmiş olması inşallah öyledi
İnşallah benim öyle olmaz şuan için olumlu birşey mi 9 unun gelişmiş olması inşallah öyledir

Gerçi o dedginiz şeyin ne olduğunu da bilmiyorum olumlu birşey mi
Döllenmesi bu süreçte olumlu. Asıl önemli diğer bir durum yumurtalarınız gelişim süreci. doktorunuz aradığı zaman bununla ilgili bilgi almanız çok daha iyi olacaktır.

X