2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Dün gece sabaha kadar kasık ağrısı çektim tamam dedim hasta oldum kesin ama Allah’a şükür bişey olmadı bugün sabah hiç birşeyim yoktu şimdi yine kasıklarım aralıklı ağrımaya başladı perşembe test günüm az kaldıkça strese girmeye başladım halbuki düne kadar çok rahattım 🙂↕️
Hangi ilaçları kullanırken bu ağrıları cekiyorsunuz? Ben de aynı durumdayım da bu kadar progestan kullanırken bu adet ağrısını hiç anlayamıyorum neden oluyor. Dün gece ağrıdan sabahı sabah ettim

Kızlar selam herkese , ne durumdasınız benim adet olacakmışım gibi hafif hafif ağrılarım gelip gidiyor, bir anda üşümeye başlıyorum ama ilaçlardan mı çözemiyorum sonuçta çok fazla hormon ilacı alıyoruz ,onun dışında kasık ağrısı vs bende hiç yok , test gününe kadar bu durumu takip mi edeceğiz biz 😂
Seninle neredeyse aynı belirtileri yaşıyoruz test günün ne zamandi🤗

Hangi ilaçları kullanırken bu ağrıları cekiyorsunuz? Ben de aynı durumdayım da bu kadar progestan kullanırken bu adet ağrısını hiç anlayamıyorum
Progestan iğne 1 kere
Oksapar iğne 1 kere
Nates Plus folik asit 1 kere
Estrofem 3 kere
Corasprin 1 kere
Bellavie woman 1
Redostim 2 şeklinde redostim de bugün bitti kutu bitince bırak dedi bide bunlara ek magnezyum kullanıyorum

Progestan iğne 1 kere
Oksapar iğne 1 kere
Nates Plus folik asit 1 kere
Estrofem 3 kere
Corasprin 1 kere
Bellavie woman 1
Redostim 2 şeklinde redostim de bugün bitti kutu bitince bırak dedi bide bunlara ek magnezyum kullanıyorum
Sizin de baya varmış 😀
Ben estrofem sabah akşam 2ser tane
Prolutex sabah akşam 1er tane
Coraspirin 1 tane
Oksapar iğne 1 tane
1 tane de folik asit alıyorum

Tedavimin 13. Günündeyim opu olmadı henüz, sanırım olmayacakta kanamam başladı kanama hiç normal bi durum değil bu süreçte farkındayım daha önce başına gelen oldu mu ?

Bende hep öyle okudum ama benim doktorum 10. Gün olarak söyledi neden acaba onuda anlamasım 3.gün embriyosu olduğu içinmi yada ilaçlarla alakalı bir durummu kafam karışmadı değil
Olabilir tabi siz doktorunuzun yönlendirmesine uyun herkesin tedavisi bireysel. Umarım en güzel sonuçları alırsınız 🌸

Hangi ilaçları kullanırken bu ağrıları cekiyorsunuz? Ben de aynı durumdayım da bu kadar progestan kullanırken bu adet ağrısını hiç anlayamıyorum neden oluyor. Dün gece ağrıdan sabahı sabah ettim
Günde 3 estrofem
Günde 3 Progestan fitil
4 günde bir 2 climara bant
Günde 1 oksapar
Günde 1 folik asit
Günde 1 aspirin
2 günde 1 promester iğne
Bunlara rağmen şiddetli adet sancılarım var 😁 hakkimızda hayırlısı inşallah 🙏

Geldi çattı o gün sabahı zor ettim hemen kalkıp hastaneye gitmek istiyorum umarım bu yolda hepimiz bir gün anne olacağız.rabbim bize bu duyguyu nasip eyle (amin)

X