2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    292
canım diş ateşi şöyle oluyor bir gece alnı ısınıyor hararetten sabaha geçiyor ama senin oğluşun ki tekrarlayan ve yüksek bir ateş dişle alakalı değildir, fakat şöyle diş çıkarırken bağışıklıkları zayıflıyor ve çok kolay hasta oluyorlar bu yüzden hastalanmış olabilir. ekin arka arkaya 3 azı patlattı bu 4. olacak ve bu dönemde hastalandı yine :KK43:
Aynen canım acaba azı da farklı olarak daha mı çok ateş yükseliyor diye dedim de demek diğerleri gibi, oy kuzum ne zorlanmıştır ya, azılar beni korkutuyor, bizim de hala hiç tadımız yok yarında doktora gideriz gibi kan alınması lazım heralde enfeksiyon var🙁

Aynen canım acaba azı da farklı olarak daha mı çok ateş yükseliyor diye dedim de demek diğerleri gibi, oy kuzum ne zorlanmıştır ya, azılar beni korkutuyor, bizim de hala hiç tadımız yok yarında doktora gideriz gibi kan alınması lazım heralde enfeksiyon var🙁
Boğazlarına bakti mi ne durumda ? Ateşlenirken titreme oluyor mu ?

Sorduğun için teşekkür ederim :) ateşi bitti canım ama sol üst azı geliyor, çok zorlu, çok sancılı ve ağlamalı bir süreç :KK43: bir de atakla karışınca iyice çıldırdı inşallah bugün yarın patlar da derin bir nefes alırız :KK43:
Hemen patlar umarım of çok değişiyor karakteri çok zor oluyorlar , iki azı dişi çıktı bizimkinin ateş yapmadı ama çok mutsuz huysuzdu şimdi bir ara verdi sağolsun, eski şeker haline döndü diğerleri de yoldadır korkuyla bekliyoruz mayısta çıkarsa atağa denk gelebilir bizim de 🙈

Kizlar balik yagi alirken dikkat edin. Balik yaginin kücük baliklardan yapilmis olmasi önemli ayrica alirken bakın ağır metallerden arındırılmış olmasina dikkat edin vücutta metal birikmesine sebep olabilir. Geçen bazilari karaciger yaglanmasi yapiyor yazmisti o yaglanma degil karaciger yetmezligi olabilir sanirim karistirdiniz. Agir metallerden arindirilmamis yag kullanirsanız sıkıntı öyle yapacaginiza hiç vermeyin daha iyi 😅
Ne sıklıkta ve ne miktarda kullanıyorsunuz balık yağını acaba?

Hemen patlar umarım of çok değişiyor karakteri çok zor oluyorlar , iki azı dişi çıktı bizimkinin ateş yapmadı ama çok mutsuz huysuzdu şimdi bir ara verdi sağolsun, eski şeker haline döndü diğerleri de yoldadır korkuyla bekliyoruz mayısta çıkarsa atağa denk gelebilir bizim de 🙈
İnsallah denk gelmez canım 🥴🥴🥴

Kızlar benim oğlan bugün menenjit aşısı oldu. A tip ve b tip birer doz. Bacaktan vuruldu. Sanırım inanılmaz ağrısı var calpol verdim ama işe yarar mı bilmiyorum. Çok moralim bozuk içini çeke çeke ağlıyor. Canı çok yanıyor belli ki. Ne yapmam lazım? Sizde böyle bir durum oldu mu?

Kızlar benim oğlan bugün menenjit aşısı oldu. A tip ve b tip birer doz. Bacaktan vuruldu. Sanırım inanılmaz ağrısı var calpol verdim ama işe yarar mı bilmiyorum. Çok moralim bozuk içini çeke çeke ağlıyor. Canı çok yanıyor belli ki. Ne yapmam lazım? Sizde böyle bir durum oldu mu?
Çok geçmiş olsun öncelikle bizde böyle bir durum olmadı ama doktor eğer ağrısı olursa ya da aşı yeri siserse buz koyabilirsiniz demişti

Ben sordum sadece, henüz hiçbirini almadım 😃
Iyi bari 🤣🤣 bu arada bir çalışma yapılmış emziren annelerin balik yagi tüketimiyle alakali. Ilk 2.5 yasina kadar bir fark gözlenmemis ama 2.5 yasindan sonra balik yagi tuketen annelerin cocuklari daha uzun daha yapili olmus hatta link atayim türkceye cevirip bakarsin. Ben de kullanicam balik yagi 🤣

Son düzenleme:
Iyi bari 🤣🤣 bu arada bir çalışma yapılmış emziren annelerin balik yagi tüketimiyle alakali. Ilk 2.5 yasina kadar bir fark gözlenmemis ama 2.5 yasindan sonra balik yagi tuketen annelerin cocuklari daha uzun daha yapili olmus hatta link atayim türkceye cevirip bakarsin. Ben de kullanicam balik yagi 🤣
Arkadaşım ilk cümleni okudum beynim yandı. Nasıl yani 2,5 yaş sonrası da emzirecek miyiz diye kafam gitti hahaha 😅 sonra anladım ama burda da belirli bir dozda almadığımız sürece pek etkisi yokmuş diye okumuştum.
Balık yağı kullanan anneler hangisini kullanıyorsunuz? Solgar kullanan var mı?

Ben de başlıcam 🙂 kalsiyum kullanıyorum zaten... Bunu da doktora söyliyeyim...

Kızlar ben de bayadır giremiyorum baya yazışma olmuş, atladım valla... Herkesin bebiş yürüyor mu artık? Benimki çok yaramaz oldu ya... Allah sağlık versin de tabii önemli olan sağlık. .. Bir de hasta oldu iyice sinir yaptı. El ayak hastalığı mı su çiçeği mi karar veremedi doktor 🥴 doktora sen bir daha tıp oku diyesim geldi :KK70:

Ben de başlıcam 🙂 kalsiyum kullanıyorum zaten... Bunu da doktora söyliyeyim...

Kızlar ben de bayadır giremiyorum baya yazışma olmuş, atladım valla... Herkesin bebiş yürüyor mu artık? Benimki çok yaramaz oldu ya... Allah sağlık versin de tabii önemli olan sağlık. .. Bir de hasta oldu iyice sinir yaptı. El ayak hastalığı mı su çiçeği mi karar veremedi doktor 🥴 doktora sen bir daha tıp oku diyesim geldi :KK70:
Ben sana karar vermıstım ya😁Başka doktor gorusu de mı aldın. Avuc ıcınde nokta nokta mınık kızarıklık varsa ve de ayak parmaklarının etrafında kesın el ayak hastalıgı oluyor.

Son düzenleme:
X